• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu - co jsem slyšela já, může se změnit jednou za rok a mění se k prvnímu dni následujícího čtvrtletí... :confused: Takže pokud dobře počítám, tak když ji budu chtít změnit teď, budu u nové pojišťovny od 1. 7. Právě proto si chci pročíst, co která nabízí :grinning: A vybrat tu nejlepší :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
grabu - no uvidím, jeslti chlapa vykopu od počítače... píše bakalářku a ještě sem z něj nedostala ani co chce k večeři :grinning: Tak tu dojídám kukuřici a olivy, co nám zbyly z dělání salátu :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
no musím sa na to popýtať ten budúci týždeň...ja keďže som Maťka tie 2tt ptenášala, tak by som teraz radšej išla na čas, alebo ešte lepšie - 2 tt, čo je považované za normálny termín pôrodu...keď si predstavím to teplo, tak fat budem dúfať :wink:
čo sa týka veľkosti...písala som žr maťo mal 3950 g. A kamoške deň pred pôrodom (rodila teraz v januári) odhadli mimu cez 3500 a malo mierne nad 3000. Ono asi presne sa to určiť nedá...snáď nám pomôže i to leto, aby sme neprenášali :wink:
grabu-gabi, ušlo mi ako to skončilo s autíčkom?
27. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Jaji no prý až bude nějká bouřka tak jsme v porodnici všechnz hned...prá jak klesne tlak...tak jsme jasný:slight_smile: tak uvidíme:slight_smile:
Jinak autí...pořád nedořešený...Jára tam nezavolal...teda já nevím...on ještě není doma...ale už jsem s ním dneska 3x mluvila a to by mi řek že něco řešil..takže pořád nic a pořád to je nedořešené...ale říkala jsem si že ho donutím ať tam yavolá hned zítra ráno, až budu ještě s ním...ať má podporu a kdyby náhodou ten chlap zase protestoval, tak mu to můžu říct rovnou...no uvidíme...ale už mě to fakt štve!!!
Kate já to nemyslela že tu pojišťovnumůžeš měnit po 1/4 roce pořád...jako že po čtvrtletí...no prostě tak jak si to říkala ty:slight_smile:asi jsem to před tím napsala blbě :confused: :zipper_mouth:
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
holkz já si teď jen tak namátkou přeměřila bříško...a málem jsem šla do kolen...normálně si ho měřím ve čtvrtek ráno..tak nevím jestli přes den není nějaký větší...a do rána rochu nesplaskne...ale já teď naměřila 111cm a to jsem min týden měla 106...přeci mi nevzrostlo o 5cm..to není normální...minulý týden nic...ještě se o cm zmenšilo...a najednou by poskočilo o 5cm...no to je mazec!!! :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
grabu - nebo jsem to já blbě pochopila, to je fuk, hlavně že se nakonec shodnem :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
grabu-gabi, takže autičko stále nemáte :frowning2: tak to ma ani nenapadlo. Držím pqlce nech to skoro doriešite a hlavne k vašej spokojnosti....Jasnačka, že je ráno bruško menšie ako večer... O búrke som nepočula, no od 2.8. sa budem tešiť na každú letnú búrku, ak je to pravda :grinning:

Dobú noc a krásne sníčky maminky a miminka :pensive:
27. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jaji auti doma máme ale nejsou dořešené ty peníze pořád...tak snad už brzy to bude ok :wink:
Jinak mi klidně říkej jen Gabi myslím že tu jiná není a Grabu jsem tam R dala jen proto že nějaká Gabu už tu byla zaregistrovaná a nechtělo mi to přihlásit... :frowning2: no tak jsem tam supla první písmelnko příjmení...no tak asi tak:slight_smile:
Už půjdu taky hajat...tak dobrou noc těhulinky a mimnka:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak my jsme doma z ohnostroje, vymysleli jsme to dobře, takže jsme se dostali ještě relativně nenacpanuo tramvají domů :slight_smile: Malej se probral až ke konci a pak celou cestu domů kopal, ale teď už asi zase spí :grinning:
27. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
tak ja som dnes nejako zle spala a už spať nejako nemožem,musím písať jeden email otcovi a vobec sa mi nechce...
Nech máte všetky krásny deň :grinning:
28. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Krásné ráno holky,

Lucí to musela asi baba na sociálce čumět, co? No umím si tě představit a jí ve finále taky :grinning: Je to hrozný jak to teď s těma nemocenskýma chodí - teda spíš nechodí.

wací krásné bříško, taky už musím vyfotit. Mám pocit, že se za chvíli do ničeho nevejdu.

Gábi držím palec s tím autem :wink:
28. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Brouči,už na to kašlem,aj tak to odnáša len malý,keď mi to už ani teraz nepríde,tak tam pojde Libor a to už bude o niečom inom...aj z toho som asi tak zle spala a dnes budem mať kvoli tomu blbý deň :cry:

A ako sa cítiš ty?
28. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ráno holky, tak jsem dnes začala 26tt :wink:
broucek děkuji za pochvalu, mně někdy připadá, že už ani víc růst nemůže, protože mi někdy připadá až moc našponované a mám pocit že mi praskne :wink:
28. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
konici ja mam dnes smutny den, Jirka rano odvezl Garfildu na kliniku na kastraci a ja jsem tuze brecela, nebot oni nam ji daji az po 16 hodine, protoze chteji mit jistotu ze bude vse v poradku. Ach jo ale ta predstava ze tam je nekde v kotecku sama a mnouka :frowning2:
28. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Waci,to mňa,keď vidia známy,tak si myslia,že mám už pred porodom :slight_smile: ale je to milé,keď vidím ten mega pupok :slight_smile:

Jani,tak nebuď smutná,neboj,ona to zvládne a poobede ju už budeš mať v poriadku doma :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
holis neboj ona mňoukat nebude oni ji dají uspávačku vyoperují a pak než se beruška probere z narkozy tak jí to bude taky trvat a celej den s ní nic nebude. Bude unavená. takže se o ni neboj. Hlavně až si ji přivezeš nenechávej ji někde kde by mohla spadnout, naše kočička byla celý den jak po flámu a nemohla ani chodit tak aby ti někde nespadla :wink:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Lucí já jsem v pohodě, jen ty nohy mě prostě brní. Nevím jestli to není z toho cvičení, ale to už by mě snad přešlo, ne? V pondělí to musím říct doktorce.

waci já mám přes pupík 102 cm, tak to snad ještě není tak hrozný, ale začíná to růst před očima.

Jani nesmutni, jak píše wacinka, dají jí uspávačku a než se z toho vzpamatuje, tak bude doma :wink:
28. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
holky ja vim je to pro jeji dobro ale i tak je me ji lito, do toho maji dnes prijet montovat zaluzie a ona tak nesnasi cizi lidi :frowning2: tak se s ni zavru v koupelne tam stejne nejradeji odpociva, devcatko moje.
holky ja jsem se merila mam pres brisko 91cm, takze jsem vyrostla o 1cm za 10 dni, do porodu zbyva dnes 81 dni me tady hlasi ticker.
co dnes varite???
28. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
broucek já mám 101cm a mejvala jsem 74-76cm :slight_smile:

holis já dnes nevařím nic mám polívku od včera :wink:
28. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Taky nevařím nic - výhoda chození do práce - mám segedín :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
holky mam dotaz, chystate svym manzelum a pritelum svacinu do prace? :wink: pac ja jo, jako me to nevadi, delam to rada ale kamoska kroutila hlavou ze mu chystam svacinku a veceri ( jirka pracuje od 12 do 20:30).
ja budu varit bramborovej gulas ale nemam kabanos tak se jdu ucesat a hura do billy.
28. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky švagrovou vezou na sál, já jsem úplně dojatá, že budu za chvíli dvojnásobná teta :slight_smile: Prosím držte jí palce, rodí ve 29+1tt, tak ať je všechno v pořádku.
28. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
ja tiež neviem,či budem dnes variť,včera som to tiež nestihla,ale asi urobím svoju fazuľovú hustú polievku s údeným,Libor ju má rád...
Jani,no ja mu chystám,keď viem,že bude mať dlhý deň,inak nie,to príde domov a má večeru...
Brouči,tak moc držíme palce,určite budú prckovia zdraví a v poriadku :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
holis já nechystám můj manžel si chystá sám :wink:

broucek moc na ni budu myslet. určitě to bude v pořádku.
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Jani já mu svačinu nedělám, páč by mi jí stejně zase vracel. Je rád, že má čas aspoň na oběd. Ráno udělám snídani a večer večeři.
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
broucek jakto ze rodi tak brzy??? doufam ze bude vsechno v poradku musis nas informovat!

no holky ja chystam kazdy den, jirka na to napred nebyl zvykly, ale ted kdyz mu ji nedam tak me pak rika ze mel hlad a nemel co jist :grinning: vzdycky mu dam 3 rohliky, kokinko, ovoce a veceri :grinning:

waci pekne sis to zaridila ze si chysta sam, to u nas kdyz nenachystam ja tak si na to nevzpomene.
uz jsme zpet z billy a budu varit ten bramborovej gulas. ale nechce se me nic, zas je tu bordel jak v tanku tak budu muset pak vysat.
28. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
holis jj já jsem spokojená. Je to jeho problém, zda si nic nenachystá a bude o hladu. Já prostě nejsem takovej typ člověka, abych kolem něj lítala :slight_smile:

měla bych jít aspoň trochu poklidit, ale totálně se mi nechce.
:wink:
28. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
ahojky jak se ma te?
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
waci to ja zas jo, se furt ptam jak se ma zda nema hlad a co si da a jirku to hrozne obtezuje :slight_smile:
me porad posledni dobou boli hlava :frowning2:
blackie vitej zase mezi nama jak se dari??? jake mate pocasi?
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
blackie ahoj a co ty jak se máš?
mně pořád tvrdne bříško, ale moč s ledvinama mám dle testů v pořádku. V úterý jdu na kontrolu, tak uvidíme, zda skončím v nemocnici na kapačkách, nebo zda budu v klidu doma :slight_smile:

no vidítě holky kdybych se tu po úterku neobjevila tak jsem v nemocnici. Můj manžel by vám asi vědět nedal. Leda bych ho naučila kde vás najde
28. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.