• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
hrozny ho rko vcera vypadalo ze by mo hlo sprch nou t ale nakonec nic
musimjit pomalu zabalovat jedem na tyden na sardinii tak si budurelaxovat
28. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
blackie jé to ti závidím, já bych taky tak strašně moc jela někam na výlet u nás svítilo slunko, ale zase zalezlo a fouká
28. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Jani ona ležela už od 20tt v nemocnici a měla hodně rizikové. Čeká dvojčátka a to těhu si fakt užila. Do půlky pátého měsíce zvracela a když přestala, tak se začala otvírat a šup s ní do nemocnice. Jsou rádi, že to doklepali aspoň takhle daleko. Teď už kluky zachrání, ale musí je vypiplat. Jeden má tak kilo a druhý lehce pod kilo.
28. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
waci to snad neee, do nemocnice :cry: ale kdyby to bylo pro dobro miminka tak se to holt musi vydrzet.

blackie ja te obdivuju jak to zvladas ty vedra, me by jeblo. :grinning: na sardinii to mas fajn takhle si cestovat, tak pristi leto bychom mohli udelat sraz primo v italii :grinning: :grinning: :grinning: co rikate?
28. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
jasne prijedte neini problem ...minulu rok sme byli sko ro 3 mesice pri mo u mo re......ted jen resim jestli vemem hafinu nebo ji necham na hli dani ......je fakt ze pes je zavazek
my sme jeste nemeli do vcu sam pro sebe bud tam sou jeho pri buzny a nebo jezdi na mo to rce
28. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no pokud mi nepřestane tvrdnout bříško a zkrátí se mi čípek, tak jdu na kapačky, ale doktor říkal, že by to asi bylo tak na týden, dle toho jak rychle by zabraly léky. ale pro malou to raději vydržím, než abych si pak vyčítala, že se něco stalo.
28. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
co se da delat prot tvrdnuti? jak to poznas?
28. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Dobrý ránko ve spolek :slight_smile:

holis - já teda svačiny manžovi nechystám a nechystala jsem, když chodil do práce... Chodil na ráno a musela bych kvuli tomu vstávat, dělal si jídlo sám :grinning: Ještě by si pak na to zvyknul a chtěl to tak pořád :astonished: :grinning:

waci - tobě držím pěsti, ať je všechno v pohodě...

brouci - svagrové držíme pěsti taky ať jsou dvojčátka v pohodě :slight_smile:

Mně přijde, že jsem pořád uplně v klidu, jen mě po těch pár měsících těhu zase začal bolet kyčel, co mě bolel před ním...:frowning2: Tak mě to štve, měla jsem radost, že v podstatě celý těhu dal pokoj a teď mám kolikrát problém se na tu nohu postavit... :frowning2: Ale snad to rozchodím... :grinning:
A dneska se mi zdál divnej sen :grinning: Že se mi narodila holčička a vůbec jsem si nepamatovala porod, ani jak se jmenuje a neměli jsme nakoupený, plínky, kočárek, neměli jsme postýlku, tak jsme ji nechali spát v koši na prádlo... Pak se mi zdálo, že divně dýchá, tak jsem k ní volala veterináře... No zmatky nad zmatky... :grinning:
28. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Broučí držím švagrové všechny pěstičky co s prckem máme..určitě to zvládne!!! málem mě to rozbrečelo, když si napsala že jede na sál...
Waci tak snad to zvládneš a i kdyby tak týden není tak moc...pro prcky vyržíme všechno :wink:
Blackie ty se máš...já chci taky k moři...
A Holis ty neboj...kočička bude vpořádku...a pak už jí bude úplně fajn, a už se ti nebude ani trápit mrouskáním:slight_smile:
jediné proti tvrdnutí je magnezium, ale mně nezabírají tablety, takže by to prý chtělo přímo do kapaček.
jinak mně to dělá to,že se mi z ničeho nic stáhne jakoby sval na břiše a dole je úplně tvrdé a nemůžu se vůbec narovnat. :frowning2:
akorát bych se asi ve špitále ukosala nudou, manžel ten mě uklidňuje, že to bude určitě v pořádku a že budu doma. tak uvidím, ale je to takový nepříjemný pocit, když člověk neví co a jak. nevím zda si raději nachystat kabelu s věcma... prostě pořád mi to koluje v hlavě :unamused:
holky já jsem přišla na to, že mi snad za celé těhotenství nebylo ještě ani jeden den tak dobře aby mi něco nebylo. Buď mě bolí hlava, pak zase tvrdne břicho.... připadám si jak totální magor, že mi pořád něco je
28. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Kate ty máš ale vtipný sny:slight_smile:
Holis já taky svačinu nechystám...jezdíme do práce spolu, koupíme si snídai...pak jde akorát na oběd a večeři si dáme zase spolu doma...takže tak:slight_smile:
Jinak to bříško přes noc opravdu splasklo...a mám 107cm...to je mazec jak se během dne zvětší a v noci zase zmenší:slight_smile: schválně to taky zkuste jakej máte rozdíl mezi ránem a večerem:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Waci to je prostě někdy tak...tělo s tím prostě bojuje po svém...ale zase si musíme říkat, že to je za chvíli za náma a pak už bude jen veliká radost z miminek:slight_smile:
Kamarádka mi teď říkala ať jsem ještě ráda, že mám těhu tak v pohodě...že byli o víkendu na svatbě a tam bylo 5 holek..jedna byla uměle oplodněná protože má manžela na vozíčku a je v 8 tt a doktoři jim nedávají moc šancí, že se to chytí...tak čekají...druhá přišla o mimi v 6 měsíci, třetí je v 5. měsíci a pořád jen zvrací a hubne tak je taky na rizikáči, čtvrtá nemůže už rok otěhotnět a pátá už ani nevim co to s ní bylo ...ale taky něco hroznýho...tak si říkám že ještě děkuju za to že mi jen začaly otíkat nohy...my to zvládnem holky...sme přeci silné :wink:
28. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
grabu já si říkám, a´t mi je kldině celé těhu zle, ale a´t ta malinká je v pořádku
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Přesně tak waci to si říkám taky...už se těším až mi po porodu spadne kámen ze srdce, že sme to zvládli...já mám totiž i strach aby mu něco neudělali až půjde ven...jsem asi magor...ale snad bude všechno vpohodě a nebudou ho muset nějak páčit a nebo aby nebyl problém se šňůrou a tak...mám prostě o něj strach...porodu se docela bojím!!!
28. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky kluci jsou venku, jsem tetááááááááááááááááá :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Broučí teda to byl fofr:slight_smile: a všechno je ok?
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
brouci - gratulujeeeeem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky já tady normálně brečela štěstím. Všichni jsou v pořádku, kluci mají 985 a 975 gramů - broučci maličkatý. Teď je musí dopéct v inkubátorech, ale hlavní je, že to zvládli a jsou v pohodě. :slight_smile: Mám strašnou radost, to nevím co budu dělat, až vyleze ze mě ta moje holčička. To jí asi umačkám štěstím.
28. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
broucek moc gratuluji a tečou mi tady slzy :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
broucek gratulace! hlavne at vam nosi jenom radost a jaka maji jmena??? a dvojcatka to musi byt dvojita radost :wink: jee to je tak hezky.
28. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
grabu já se bojím taky, aby něco nepokazili u porodu... ale snad to dopadne vše dobře :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
holky mám na něco strašnou chuť asi půjdu udělat nějaké muffiny, už mám od vánoc koupený plech a ještě jsme ho nezkusila :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Broučí to je super že jsou vpořádku...oni už jim v nemocnici pomůžou aby jim vyrostli a dopekli se tak jak mají:slight_smile:
Jsem z toho taky dojatá...prďolky malinký...ak gratuluju teto:slight_smile: a přeju hodně štěstí ať se prckům daří co nejlíp a ať nejsou žádné komplikace
28. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Jmenují se Honzík a Kubík :slight_smile: Ježiš já se na ně tak těším. Holky já bych dneska tu radost mohla rozdávat :slight_smile:)))
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Broučí já tě úplně chápu...je to krásnej pocit:slight_smile: paráda:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Gábi díky za přání pro prcky :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Teda holky díky všem za přání pro prcky, já jsem úplně zmatená :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
broucek krasna jmena takova ceska, hezka!!! samozdrejme jim taky preju jen at mamince a tatinkovi nesou samou radost a hlavne to zdravi, protoze zbytek prijde s tim!!!!
ja asi upecu nejakou buchtu v pekarne nemate nekdo recept na neco rychleho a dobreho v domaci pekarne?
28. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky já jsem se byla kouknout na 14 ti denní holčičku jsem z ní úplně dojatá jsme nemohla ani odejít od kočárku. já už se těším na tu svoji princezničku :slight_smile: ¨kdybyste viděli ty prstíčky a pusinku a nosánek, no prostě úplně nádherná.

holis já v pekárně krom mazance nic sladkého nedělám, buchty ne. Protože většinou jsem měla spálený spodek a vnitřek ještě nebyl :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.