• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jani, to som prekvapená, že nechtíky zpevneli po geloch... ja som mala dlhé i svoje, nob zvykli sa mi nalomiť tak z boku a strašne mi to bolo ľúto. Preto som to riešila gelmi. Už mám termín na nechtíky i začiatkom augusta, gely síce dolu nedám, no chvíľku budú krátke. I pri Maťovi som (vtedy ešte nechtyx bez gelov) nechty ostrihala a po prvom narastení som to už zvládala s nimi....
Ja som tiež nemazala poctivo, a bruško to zvládlo, len tie boky akosi povolili :sweat_smile:
Ešte neviem či a kedy budeme krstiť, my sme pokrstení všetci, no nemôžem o sebe povedať, že som veriaca...v niečo určite verím no asi nie práve v Boha a všetko okolo toho. Maťka sme pokrstili len peto, ak sa rozhodne ísť touto cestou...aby mal základ za sebou. A až sa bude ženiť a náhodou to budú chcieť mať v kostole, tak sa nebude dávať krstiť na staré kolená....ale pozerám do ďalekej budúcnosti :grinning: :grinning: :grinning:. Asi to aj s *Laurinkou takto urobíme, teda ak stsrá mama ukecá farára, aby nám ju pokrstil, keďže okrem krstu nemám nič ani ja ani môj manžel :grinning: . Aj pri Maťovi ho ukecala.
28. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Zanetko to my nejsme verici vubec :slight_smile: takze u nas se krtit nebude pac ani ja ani jirka nejsme pokrteni, do kostela chodim jednou za rok se podivat na betlem, to jsem ale ostuda ze!
jinak me se nehty hrozne zlepsily divne ze az jsem sundala gel, nicmene me to stalo penez a penez moc se mi to libi, ale ja jsem lina se objednavat :grinning:
tak uz jdu spat mejte se moc hezky a zitra rano konici!!! moje Garfilda uz je fit uz tady pekne chodi a hraje si a dokoce porad chodi k misticce papat. tak dobrou :wink:
28. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holky :wink:

jajka moc pěkné bříško :wink:

holis jsem ráda, že kočička už je v pořádku :wink:
29. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Krásné ráno,

jaji ty už máš krásné bříško, já jsem pořád rozteklá a vypadám jak Věstonická Venuše. :angry: Jinak u nás se nekřtí, takže nebudu kmotra.

Holky včera se mi ten výlet za kolegyní (55 km tam a 55 km zpátky) moc nevyplatil. V noci mě chytla taková křeč do nohou, že se mi až chtělo brečet. :( Návštěva byla super, ale ta noc byla příšerná. Ještě teď nemůžu pořádně chodit, jak ty svaly bolí ..........
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
dobre rano konici, to je ale dneska osklivo ze? nebo jak je u vas tady tak zatazeno na teplomeru 16,1stupnu no lepsi nez vedro ja vim.
broucek uf krece nesnasim za tehu jsem mela jen jednu ale zas me v noci nejak tlacilo brisko tak jsem si rikala zda to neni to tvdrdnuti.
Waci jak se dari? manzel je poraddoma nebo uz chodi do prace?
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
V Praze je hnusně, zima a zataženo. Dneska se žení kamarád a mají to venku. To mají teda pěkně hnusně, chudáčci. :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
holis ale jo jde to jen mi je zima, tak jsem šla zapnout na chvilku topení a malá pěkně kope od rána :sweat_smile: jinak manžel je v práci, ale v půl desáte přijede a má jít na obecní úřad protože v obci budou asanovat potok a on nám teče na našem pozemku, tak jde na jakési jednání.
V pondělí má jít na ortopku s těma zádama,tak uvidíme jak dopadne, pořád ho to bolí , je mi líto, ale nemám mu jak pomoci
29. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Broučí to je mi líto že si měla takovou noc...já měla zase hroznej večer...jak mě ztvrdlo to bříško, tak se to Štěpulovi asi moc nelíbilo a strašně tam sebou mlel a kopal až jsem brečela bolestí a vyčerpáním...kopal fakt 5 hodin vkuse než se uklidnil..a hodně takže to fakt bolelo...až jsem myslela že pojedu na pohotovost jestli je s ním vše ok...ale pak jsem usnula a teď už je to trochu lepší...
Broučí a co klíště? neudělalo flek? a s tou Věstonickou Venuší...no to nemyslíš vážně...vždyť si krásná mamina:slight_smile:
Jají opravdu máš už moc pěkné bříško:slight_smile: já už jsem jako soudek ale mě nikdo nevyfotí:frowning2:
Holis super že je Garfilda už tak čilá:slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
broucek v patek byvaji svatby? ja myslela ze jen v sobotu :slight_smile: mozna tady u nas :grinning:
waci no ty zada to je prekerka mozna chodit spolecne na bazen tam se zada protahnou sami.
me se chce zrozne spat sla jsem spat az v 1 rano a v noci me budila kocenka tak to bude dneska den a to se mam ucit.
Vecer prijede sestricka z londyna tak ji jedeme vyzvednout do brna na letiste tak se moc tesim. doveze me nejaky novy cool tehu top :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Gábi díky za lichotku, ale znáš to, každá máme občas na sebe kritický názor. :slight_smile: Ty jsi náhodou krásná maminka a příště beru foťák a vyfotíme si pupky, jo? :slight_smile: I s Lucinkou :slight_smile: Třeba po cvíču :slight_smile: A to Tě Štěpánek tak moc kopal, jo? To měl chudák asi nějaký špatný den a potřeboval se na někom vybít. Holt jsi jediná na koho dosáhne :slight_smile: Hlavně, že se to uklidnilo a už jsi v pohodě.

Holis jojo, u nás jsou svatby pátky a soboty.

Jinak klíště asi dobrý, mám jen malý pupínek, který sice svědí, ale nezvětšuje se. V pondělí to ukážu u doktorky, ale snad jsem to vytáhla odborně :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
dobré ranko maminky čakateľky :slight_smile: . Dnes nie som v práci :grinning:
Brouček, fukni aktuálne bruško, si len kúsok za mňou, tak ti tú Venušu neverím :grinning: . A ešte pekne prosím, daj mi link, na ktorom si našla to krásne prírodné lehátko. Ja už som ho skúšala nájť, no nenašla som také ako máš odfotené. Veľmi sa mi páči. Ď. Ď.
Holis, ja som v kostole tiež len v období vianoc :grinning: . A ani jednu modlitbu neviem...verím že po smrti niečo je, no neviem čo...v žiadnom prípade nie som klasická veriaca...ale ten akt krstu sa mi páči, beriem to ako také prijatie do života, je tam celá rodina,moja stará mama je veľmi šťastná (jediná z rodiny čo je klasicky veriaca a do kostola chodí pravidelne) a tak....preto asi krst bude.
gabi, ako dlho užívaš lieky proti tvrdnutiu. Dúfam že na kontrly chodíš častejšie ako normálne...Ty si tuším písala že máš CS1 - podľa tolerančnej tabuľky je to v pohode, môžeš mať i viac...steh určite udrží, veď už len tak krátko a budeme si tu písať ako zle sme spali, lebo sme kojili a aké sme pri tom šťastné, že miminká sú ok a že sme všetko zvládli :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Zdravím po ránu :slight_smile:
Tak dneska začínáme s prckem 25 tt... Ale včera mi bylo pořádně mizerně :frowning2: Bolelo mě bříško a mezi nohama... :-/ Asi se tělu moc nelíbilo 3 hodinový trajdání po obchodech achjo :frowning2: Tak jsem celej večer ležela a dneska už je to lepší...

Jinak my malýho pokřtít necháme, i když s manžou máme tak trošku svůj postoj k víře, do kostela chodíme každou neděli, i svatbu jsme měli v kostele... Ale až bude malej dospělej nebo větší, chcem ho nechat, aby si to srovnal v hlavě sám... :slight_smile: I když u rodiny z manžovy strany budem tak trochu černý ovce :grinning: Ale nechci, aby 15ti letej kluk chodil potom do kostela jen proto, že to chtěj rodiče...
29. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky zdravím po delší době :slight_smile: ,
doufám že se máte všechny i s miminkama skvěle :dizzy_face: My už máme doma skříně a mužík je smontoval tak je začínám pomalu zaplňovat :grinning: Jinak se máme dobře. Ve čtvrtek jdeme do poradny a pak už snad konečně začnu chodit častěji než po 4týdnech..hurá :dizzy_face: Už se na tu kontrolu těším a sem zvědavá jak je mimi veliké :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jaji já ne..to Maova má steh a CS1 já ani nevím co to CS1 je..co to znamená?
já na to tvrdnutí neužívám nic...včera se mi to stalo poprvé...ale malej mě za to málem ukopal...snad to dneska bude lepší...už sedím zase v práci ale radši bych spala...jsem nějaká unavená... :unamused:

Broučí to je dobře že ti klíšťák neudělal flek...tak to bude určitě vpořádku:slight_smile: S tím foťákem to teda bude vtipný:slight_smile: tři kouličky na jedné fotce...aby nám nepraskla čočka:slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
:grinning: holky mně se chce dnes spát :grinning: asi to dělá to počásí. Manžel už šel na úřad si to poslechnout...
a chce jet odpoledne do města, ale mně se teda nechce, tak doufám, že ho to opustí ten nápad :grinning:
29. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
haj K.ate. Aj môj Maťko sa pod naliehaním a prehováraním starej mamy v určitom veku na náboženstvo dal, chodil do kostola a tesne pred birmovkou sa na to vyprdol :grinning: . Stará mama mu sľubovala hory doly no nezabralo xixi. Ale presne ako píšeš, mal a má možnosť rozhodnúť sa sám.....
29. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Jaji hned na to kouknu a pošlu ti do IP link :slight_smile: No opravdu máš proti mě krásné bříško. Jsem pořád jak knedlík :sweat_smile:

K.ate jak tak koukám, tak všem nám včera něco bylo. Asi tlak nebo co.

Sacvi no konečně se taky ukážeš. Jsi naše tipovačka na první porod a tak dlouho tady nejsi. Styď se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábi tak já vezmu větší foťák, ať se tam vejdeme :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
přemýšlím že bych měla jít něco uvařit, ale jaksi se mi nechce, ale jdu něco vymyslet.

sacvi ahoj, jsem ráda, že tě tu zase vidím :wink:
29. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
jajka - ono záleží i na tom kdo to učí a tak... Mně manža říkal, že se bavil s jedním knězem o tom, že mu to občas celý příjde hrozně divný a ten kněz mu narovinu řekl, ať přestane chodit do kostela a že uvidí, jestli mu to začne chybět nebo ne... :confused: Jenže vzhledem k tomu, že u manži v rodině jsuo všichni hodně věřící, ani to nezkoušel... :slight_smile: Ale mně se takovej přístup líbí a chci aby náš malej prostě měl na výběr a když už mu něco takovýho kněz poradí, mohl to zkusit... :slight_smile:
Já to měla jinak, byla jsem křtěná až asi v 10ti letech, protože jsem chtěla... Pak jsem přestala chodit do kostela a až s manžou jsem zase začla (o čemž teda u něj v rodině ví snad jen 3 lidi :grinning: )...
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
gabi, soráč, tak to dopadne keď chodím po flámoch a preletím to tu z rýchlika, lebo píšete veeeeeľa :slight_smile:)
Ak Ti tvrdne bruško moc, mala by si to dr. povedať čo najskôr, teda ak sa to bude opakovať často. Sem - tam je to pohoda, telo sa pripravuje na pôrod a toto patrí k tomu. Len ak by to bolo moc časté a silné, môže sa pôrod spustiť a my by sme ešte chvíľočku mali počkať :dizzy_face:
CS je cervikálne skóre - je to také bodové ohodnotenie stavu krčka maternice a je normálne ak v určitom štádiu tehotenstva tieto body narastajú. Ja mám ich maximálnu toleranciu uvedenú v tehuknižke. Pri maťkovi som bola posledný mesiac otvorená na 1,5 cm, tak som sa tešila že jeeej, super, to pôjde rýchlo, keď už som otvorená a nič ma pri tom nebolelo, no keď to na mňa prišlo 2tt po termíne, tak realita bola úplne iná :angry:
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
net mi ide ako spomalený film :angry: . Vaše príspevky mi nabiehajú oneskorene :angry: . Brouček dík moc, idem to mrknúť, snáď ma nepoloží jeho cena, lebo je nádherné, tak z nej mám obavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojte tehulky,
no dnes je teda počasíčko,také na spanie,ale aspoň tam nie je také vedro :slight_smile:
Tiež som pridala som mega pupok,to je už fakt sila,som zvedavá,aké bude pred porodom...to si budem musieť kúpiť fúrik,aby som mala ten pupok na čom nosiť :slight_smile:
Inak,na 12hod idem s kolegami na ten obed,tak sa teším...na chvíľočku zase vypadnem z domu :slight_smile:
s tým krstením...sice ja som bola vychovávaná ako veriaca,ale keďže Libor nie je veriaci,tak uvidíme ako to urobíme...
Inak Gábi,Katuška,to s tým foťákom ma napadlo už prvýkrát,ale zabudla som ho doma a bude to srandička,ked budeme niekoho prosiť,aby nás vyfotil :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
No to jste mooc hodné že mě chcete nechat rodit jako první :grinning: No uvidíme jak to dopadne..budu třeba týden přenášet a mezitím mě někdo předběhne :grinning:

Holky mám skříně vyfocené v albu výbavička kdybyste chtěly mrknout..no a teď si představte že je zaplňuju..no pak nemám čas sedět u pc :grinning: My měli kvůli těm skříním vystěhovanou celou ložnici a muž to teď dodělal tak já zase pomalu dávám vše na místo a chystám věci pro mimi které jsem neměla dříve kam dát. Noo ale brzo to bude hotové a pak tu zase budu častěji :dizzy_face: :wink:
Při další poradně až půjdu se stavíme s mužíčkem v obchodě a koupíme vaničku a vybereme konečně postýlku tak se už těšííím :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi,ty bláho,to je teda mega skříň :slight_smile: :grinning: tak to máš,čo robiť,aby si ju zaplnila :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
brouček, tak tá cena ma prekvapila ale v dobrom, na to že je ešte aj vybračné a ostatné čo je popísané, asi môže byť :slight_smile: Ď A K U J E M
PS:Včera bolo zle aj mne celý deň... :frowning2:
no jsou to 4skříně a to eště mají všechny nádstavce ale ty eště nemáme složené :grinning: My máme totiž všude málo místa tak už sme zrovna koupili pořádné skříně aby se nám do nich taky něco vešlo :grinning:
29. kvě 2009 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz
baby, poďte k nám na Slovensko. Tu asi počo zle nevplýva...ja sa cítim relatívne dobre viac menej stále. Ak tak hodím šlofika na pár minut a je všetko ok. Jedine tá žáha ma prenasleduje každý deň. Pomáha mi gavliscon, no ten mám z čiech, u nás ho nedostať a dochádza mi :angry:

sacvi, ja teda neviem ako sa pomestím, ja takú super skriňu nemám kam dať :frowning2:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
No včera som myslela,že mi hrdlo zhorí od toho,ako ma pálila žáha...Jaji,takže ti pomáha Gaviscon???
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
...a my práve maľujeme teda MY akože manžel :grinning: :grinning: :grinning: spálňu a detskú, čo si idee s Maťkom vymeniť, aby sme sa pomestili....snáď mu to pôjde šikovne, keď príde maťo zo školy pomôže aj on - je to super, mať takého veľkého pomocníka, len tá puberta..........ach jaaaaaj, aj včera som trošku kričala :confounded:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.