• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Luci ano, gaviscon je vynikajúci, je vhodný pre tehulky, zaberie okamžite, nie síce na celý deň (niekedy), no pomôže mi vždy. Mám ho v chladničke, lebo moc mi nechutí a vychladeý sa skôr dá ako teplý....
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Jaji Broučí já chci taky link na to lehátko...mě se taky líbí:slight_smile:
Sacvi hezká a veliká skříň:slight_smile: přej upříjemný zabydlování:slight_smile:
Jaji díky za vysvětlení lékařských pojmů...jsi vždycky jako dokotrka:slight_smile:
Lucíí no už vidím jak se budou všichni smát aby nás vyfotili:slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
no my měli štěstí že tam máme ten výklenek tak sme to hned zaskládaly..je 45cm takže skříně jsou 40cítky ale to stačí..Ale jako sehat skříň 40-50cm je děs..všechny jsou veliké takže ani moc výběr nebyl..ale nakonec tyto jsou super a dokonce byly zrovna v akci tak aji dobrá cena :dizzy_face:

Holky já teda musím zaklepat..ťuk, ťuk ale žáha mě skoro nepálí..břicho zatím taky netvrdne a kdyby mě nebolely ty záda tak jsem úplně v poho :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi my taky měli v ložnici výklenek a tak jsme si do něj nechali udělat skříň od truhláře na míru a je užasná...až po strop...4m dlouhá a vejde se do ní spooooousta věcí:slight_smile:
Jen teď ještě čekáme na tu komodu pro prcíčka aby sme mu měli taky kam dát věci...zatím mám kupičky po zemi v ložnici:slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
já měla právě schované věci v krabici za křeslem v obýváku (velká nenápadka :grinning:) a tak jsem ráda že krabice a obaly můžu vyhodit a dát to do skříně..i když eště nemám nic vyprané ale na to je eště čas a navíc nemám vše eště pokoupené tak začnu prát až budu mít vše :dizzy_face:

Jinak máme koupenou za samo super cenu :grinning: skříňku co z ní po menší manželové úpravě bude přebalovák a pak na zeď se dvěma policema nad přebalovák..tam budu mít kosmetiku pro mimi..nějaké plínky apod. Už se na to těším.. :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz
ahoj tak jak je? ja byòa akorat s hafinou na o ckovani a a si ji vemem sebou mne by to asi bylolito..musim balit vubec se mi nechce je hroznej parak
29. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
29. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
29. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
my máme veľkú vstavaú skriňu na chodbe, no do tej sa mimi nezmestí ani omylom, tam je všetko úplne plné. Komodu s prebalovacím pultom mi urobil kamarát za 30 € - vypýtal si len za materiál, čo ma jeduje, no ja niečo vymyslím majú 5 mesačné mimi, takže niečo pekné kúpim jemu a hotovo.
29. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
no, idem sa pomaly obliekať, skočím na kontrolu k dokine, Milanko ide so mnou, zastavíme sa i u našich or vrtačku, prvý náter musí schnúť, takže aspoň nepôjdem sama.

Zatiaľ, potom ešte nakuknem.

Ináč holis, buď rada, že cica zostala u lekárov. Ono po narkóze to nie je nič moc, teda aspoň tá naša po narkóze mraučala, grckala, chcela skoro chodiť a ešte nemohla...tam o ňu bolo dobre postarané a ty ju už máš doma v úplnej pohodke. My sme Sabrinku mali hospitalizovanú iba raz, a to samotná hospitalizácia bola drahšia ako operácia s narkózou a liekmi. No vtedy tam bola dlhšie ako Tvoja micka. A po druhej narkóze sme ju hneď brali domov a bolo to také, ako som opísala...
29. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
holky já vám táááák závidím, já vůbec nevim, jak zvládnu věci pro malýho vyprat a hlavně kde :grinning: U mamky je pračka plná chlupů od psa a manža je nesnáší (je fakt, že mně už to taky kolikrát vadí, když přijdem od mamky celí chlupatí od psítka), takže na věcech pro malýho by to asi nerozdejchal... :frowning2: Věci, co budem mít od jeho rodičů se nejspíš vyperou už tam a dovezou se sem vypraný a se zbytkem nevím... Mám strach jak to budu všechno zvládat... No v nejhorším bude muset vyprat a vyžehlit manža, když já budu v porodnici no :grinning:
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
a s tou narkozou má jajka pravdu, moje psice po ní sice nezvracela, ale bylo šílený koukat, jak se snaží zvednout a ještě se jí podlamujou tlapky... Tehdy jsem si vyčítala, co jsem jí to udělala, že je to chudák po té operaci a tak... :slight_smile: V podstatě celej den byla ještě taková oblbnutá. Spala jsem tehdy v obýváku na rozkládacím gauči, aby se nesnažila za mnou skočit do postele kvůli stehům... Ale je fakt, že pak během dvou dní už byla úplně v pohodě a měla jsem co dělat ji udržet, aby si ty stehy nepotrhala, ale nevím, jak to funguje u koček :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Jaji díky moc za ten link:slight_smile: hodně štěstí u doktorky:slight_smile:
Holky já byla teď na obědě v McDonaldu...to jsem ale ostuda...ale normálně mi to po takové době zase chutnalo...dala jsem si kuřecí rolku a hranolky:slight_smile: no takový nezdravý jídlo...ale mám plný bříško:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
konici jen nakukuju co vy dokazete napovidat, jinak me blbne konik je nejakej pomalej :unamused:
gabi ja mam mc rada salat u McDonalda mnam hned bych si ho dala. Dnes nevarim udelam si puding s piskotama mnam :wink:
29. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky mně se udělalo tak špatně, že jsem musela na chvilku jít lehnout. a teď jen nakukuji copak se tu událo. ale mám taky pomalího koníka, pomalu se načítá
:frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
No mě taky dneska koník blbne. Tak sem moc dnes nechodím.

Sacvi pěkné skříně, to bude místa na věci, co? :slight_smile:

Jé, tak to jsem ráda, že se vám to lehátko líbí :slight_smile: Já ho chci jet koupit někdy v červenci, aby se teď na něj neprášilo. Autosedačku máme taky zatím v igelitu :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Broučí je moooc pěkný já bych ho taky brala...jen se bojím, že by bylo pořád jako prasátko...já se znám...a navíc jestli bude prcek po mně tak bude pořád upatlanej a bude lehátko pořád špinavý:slight_smile: tak nevím jestli nezvolit nějakou jinou barvičku...ale tohle dělají jen červený a to se na kluka moc nehodí:slight_smile: no tak ale na těch tvých stránkách jich mají spoustu...tak ještě nějakou vybereme než se nám to narodí...snad...já mám pořád pocit že jen něco vybírám...ale nic nekupuju...nějak se pořád nemůžeme rozhodnout a tak nic nemáme:frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
mně koník taky blbne...je hrozně pomalej..takže chyba asi není na našem přijímači :wink:
29. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Taky se bojím, že to bude věčně zapatlaný, ale dá se to prát, tak ho beru :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Tak holky já už to balím v práci a mizím k našim do východních Čech..tak si užijte hezký víkend a já snad někdy kouknu:slight_smile: papa
29. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Gábi krásný víkend a všem ostatním taktéž :slight_smile: Taky to za chvíli balím a huráááááá domů. Zítra oslava, tak se nadlábnu chlebíčků :grinning: To bude zase žáha mít radost :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
kuk :slight_smile:), lekárov i nákupy v potravinách máme za sebou, mäsko na cigánku pripravené, izba SA maľuje už farbou, takže ráno asi nábytok nasťahujeme a šup do druhej izby :slight_smile: a v nedeľu bude všetko hotové, teda dúfam.

A viete čo.... dnes som mala pri sebe v železiarstve len 5 € a mala som platiť 7,39 (igelit na nábytok). Ten ujo ma vôbec nepoznal a povedal, že nech si to vezmem, že zaplatím nabudúce...normálne som nechápala, v dnešnej dobe taká dôvera v cudzieho človeka... Tak som sľúbila že na obed cestou k lekárke sa stavím a doplatím. No manželovi chýbalo ešte niečo tak vybehol von, doplatil igelit a ten ujo že nemuseli ste tak rýchlo.... :dizzy_face: zlatý
29. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky, tak aj ja sa vám hlásim, som chcela už skôr ale dobehla svokra, tak jej idem pozerať nejaké kúpele.
29. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
No tak JAjak má s tým Slovenským vzduchom asi pravdu, všertky vás sem k nám na náš vzduch pozývame, elbo aj ja som zatiaľ - klop-klop, úplne v pohode, teda ja mám občas večer kŕče v lýtku ale to je tak všetko - zatiaľ behám ako srnka a aj energie mám kopec, keby som nemala pred sebou to brucho a malý ma občas nešťuchol, tak ani neviem, že som tehotná. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Prajem vám dobré ránko a pekný hoci upršaný víkend. síce u nás už prestalo pršať, ale dlho to asi nevydrží, tak aspoň niečo porobíme doma.
Inak odsávačka soplíkov je na už na ceste k nám, do stredy by hádam mala prísť, objednala som si ju na minibazáre za celkom fajn cenu.
No ideme sa teraz flákať s manželom do mesta, lebo musí zohnať kožený album pre šéfa - idú sa s ním lúčiť.
30. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojky, dnes je tu mĺkvo :fearful:
tak my už máme vymaľované obe izby, nábytok naspäť zmontovaný, trošku nervíkov no k tomu asi patrí :sweat_smile: , neskutočný binec v obývačke, všetko popreberať a poukladať. Spálňu som viac menej postíhala, no Maťova izba sa len teraz začala upratovať....a s mnželíkom sa "štekám" o oblečenie, ktoré chcem vyhodiť. On si totiž odkladá veci, ktoré mu už nedovolím v mojej prítomnosti obliecť - saká čo sa už nenosia, košele ktoré som na ňom nevidela niekoľko rokov a aj tak mi to nechce dovoliť vyhodiť. Pritom si už ani nespomenie na x vecí, ktoré som postupne potichučky povyhadzovala, lebo ich nenosil alebo boli nemoderné... No teraz bolo všetko vonku a bojuje so mnou :grinning: . To čob sa mi vybojovať nepodarí, vyhodím npostupne...ale som mrcha :grinning: :grinning: :grinning: .

Baby, kúpila som tie sáčky z ktorých sa odsaje vzduch a získavate úložný priestor. Je to perfektné, sú v tom všetky zimné bundy, lyžiarske nohavice a všetko, čo patrí len do zimi a kooooopec priestoru sme tým získali, Tešiím, že sme to kúpili. K.ate, ak to nemáš, na intráku Ti to určite odporúčam :wink:

Tak idem makať ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Baby z SK, do zimi je preklep :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fúúúúj, ako to kričí, jasnačka ze do zimy :wink: ....a do si hovorím bývalá učiteľka :confounded:
30. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Jajka ten preklep neprekáža, takých tu porobíme všetky haleluja.
Inak to s tým oblečením poznám, tiež musím len potajme vyhadzovať,inak to nejde. Len u nás je to aj sinými vecami ako s oblečením. Lebo všetko sa raz zíde. No a je tu milión vecí k počítaču a milión škatuliek a človek sa nemá pohnúť,netuším kam to všetko dám, keď z pracovne naozaj bude Alexandrova izbička. Dokonca sa manžel nechce vzdať zošitov zo strednej školy, že sa ešte zídu a ja som povyhadzovala aj svoje z výšky, teda okrem matiky a slovenčiny. Takže som na tom akosi podobne ako ty.
30. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
jajka - já o tom přemýšlela o těch pytlích, ale problém je v tom, že my tu máme v podstatě jen oblečení, který nosíme (já určitě, co nenosím, nosím k mamce do skříně, kterou tam ještě mám :grinning:, abych se tady nezabordelizovala úplně), ale plánuju to koupit až se budem stěhovat i s malým...

Jinak u nás opět nastaly "stresy" jak to bude, když se malej narodí dřív, než toho 14. září, kdy už budem mít ten novej pokoj a shodli jsme se na tom, že nejkomičtější by bylo, kdybych uprostřed toho našeho stěhování začala rodit :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
konici jen nakukuju nebot doma nam nejde internet, ale jsem u rodicu :wink: slavime tatkovi narozeniny, tak snad zitra pujde internet. :wink: pak si vas doctu tak ja utikam pa :grinning:
31. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.