• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
waci manzel je fesak :wink: i krasny kocarek jak se jmenuje ten tvuj?
aurelka vybrala jsi krasnou barvu kocarku, a na kolik te prijde?
jdu se podivat co je v TV ale je utery to budou zas ty trapny cesky telenovely :frowning2:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
no nic tam neni budu koukat na veterinarni policii na animal planet tak se mejte konici uz mam doma meho draheho :wink:
12. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jé, Aurelce jsem zapomněla kočárek očíhnout :slight_smile: Ale už jsem to napravila. Pěkný kočárek :wink:
12. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Hezký večer holky, teda tady se toho děje :grinning: .. My sme byli-y dneska cvičit tak to bylo ok a zítra půjdeme možná plavat :slight_smile: Jinak se máme dobře. Zítra jsem už v 29tt tak jsem přidala do pupkárny novej pupík :grinning:

Grabu jako s tím autem to je vážně děs :unamused: Přece Vám nemůžou přidat 15 000 a nezeptat se :confused:
12. kvě 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz
Holky vcšechny kočárky mooc pěknéé :dizzy_face: To já furt nevím jakej budeme mít :sweat_smile: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky tak nová diskuse, to je fajn taky se tu k vám přidám. jak sem od vás dostlaal ty seznamy, tak furt nad všim přemýšlím co všechn omusím koupit, no všechno, nemám vubec nic. je toho htrozně moc, člověk všechno musí promyslet. ten kočárek je největší oříšek. furt si nemužu vybrat. libi se mi stale firkon ale moc ho tu v obchodec nemají, nemám si ho kde občíhnout.
12. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Bože Sacvi je to možné, že už máš takový pupík? Ale krásný pupík, závidím :slight_smile: To bude kluk :wink:

Jinak ty kočárky to je děs - vybrat si něco pěkného a ještě za rozumnou cenu ............. No, úkol hodný krále :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj keiro, mně se taky líbí kočárky co mají na netu ale většinou ho nikde v obchodě nemají a tak nemůžu posoudit a to mě teda štve.. :unamused:
12. kvě 2009 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz
taky jsme řešili, že nikde nemají ten náš kočárek naživo. Ale nakonec jsme jeden našli v Puntanele, tak jsme se pro něj rozhodli. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Díky broučku :grinning: No nějak roste a nechce přestat :grinning: Už mám přes pupík 112,5 cm :confused: :sweat_smile: :fearful:
12. kvě 2009 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, mrkla som Tvoje bruško, teda vôbec nevyzerá, že by malo toľko cenťákov :grinning:

práve som volala so sestričkou, že cukor bol OK, takže tešim, tešim a môžem papať čo chcem...poprosila som o predpis toho magnezia, tak snáď to prejde. Pri Maťkovi mi lekár dal calcium na krče v lýtkach a tie teda pretrvávali až do pôrodu...

Grabu, ak to auto nemá takú hodnotu, čo takto ho predať a radšej skúsiť kúpiť druhé. A čo šrotovné u vás, ešte to neprešlo??? My sme kúpili auto nové pred rokom a to len preto, lebo bola akcia že pri 1/2 akontácii sú splátky bez korunového navýšenia...čo bolo super a som mu rada :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jaji a kdy jsi byla na odběrech na cukr?
12. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky, tak vás zdravím po prodlouženým víkendu :slight_smile: Konečně mi došlo to tričko (teda na lístku z pošty bylo, že se ho "pokusili" doručit už 6. 5., ale lístek, že si ho mám vyzvednout mi došel až dneska... Achjo :frowning2: ) a je parádní, už se těším, až v něm někam vyrazím :grinning: Dočítat vás nebudu, protože to by asi bylo nad moje síly :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
leninn kopr mám domácí, tchýně už má ve skleníku :wink:
13. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
broucek děkuji za pochvalu kočárku :wink: já chtěla taky nafukovací kolečka :wink:

holis děkuji za chválu manžela i kočárku, manžel se jmenuje Zdeněk a kočárek je retrus agat alu, není to nic drahého je z těch levnějších řad :slight_smile: ale vzhledově vypadá dobře a váží komplet celej 12kg což mi připadá v pohodě a vejde se nám hlavně do kufru autíčka :wink:

včera mi mamka došila jednu halenku a sukni tak jsem měla radost a dnes jak přijede z práce mi bude dodělávat druhou halenku :grinning: já mám vždycky radost když mám něco nového.

dnes končím 23tt musím aurrelce poslat údaje a jak se vrátí manžel z práce, tak vyfotit pupík. Včera jsem ho obdivovala u mamky v zrcadle, ona má velké, doma se nevidím :grinning: sem půl hodiny stála ve spodním prádle a čučela do zrcadla :wink:
13. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
broucek a ten tvůj kočárek v té tmavší barvě je taky moc krásný :wink:
13. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
dobre rano, tady krasne sviti slunicko :dizzy_face: waci ty se mas ze ti mamca usije obleceni, to bych taky potrebovala :wink:
kate vitej domaaa no uz jsem si rikala kde jsi tak dlouho a jak bylo na navsteve?
13. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak noc jsem si vytrpěla. Bylo mi zle jak psovi a pořád mi není moc dobře. Včera jsem si dala jídlo u číňanů, tak nevím, jeslti to není z toho. No, snad se to zlepší.

waci díky za pochvalu, nakonec to tedy bude ten tmavší :slight_smile: Ale to už jsem asi psala :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
holis já jsem taky ráda, že mamku mám :grinning: šila mi i svatební šaty a oblek zdenkovi a družičce šaty :grinning: je to výhoda mít dámskou a pánskou krejčovou :wink:
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
holis - no na návštěvě tak jako vždycky, něco fajn, něco nic moc... Každopádně jsme tam probrali miminkovský věci a vytřídili to, co na kubíka budeme chtít, takže už to tam je v krabici, jen to vyprat a odvezt sem... Ještě nás čeká to stejný u mojí mamky (ale tam je těch věcí podstatně míň a u babičky :slight_smile: ) no a teď se musím vrhnout do bakalářky :grinning: Už je nejvyšší čas :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
broucek to je mi te lito, m do restauraci moc nechodime me nikde nechutna nemam rada ani chinese ani indicky ja mam nejradsi ceskou kuchyni.
waci no tak to mas uplnej luxus mamka svadlena :wink:
co mate dnes v planu konici? ja musim do skoly :unamused: nadat dvoum ucitelum at me zapisou do elektronickyho indexu znamky jinak me nepusti ke statnicim. :frowning2: to jsem jim psala uz 2 x email. a varit budu chilli con carne trochu pardox kdyz pisu ze mam rada cesky jidla :slight_smile: ale mexicky miluju taky
13. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
holis - já pořád čekám na výsledky čtvrteční zkoušky :frowning2: Ale dneska by tam měly bejt (super, když zítra máme druhej termín :grinning: ) Ale jinak mám v indexu naštěstí kromě hodnocení bakalářky zapsaný všechno... :slight_smile: Tak uvidím, jestli ji stihnu sesmolit nebo ne :grinning:
13. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
No já mám hrozně ráda těstoviny, takže italská kuchyně je pro mě zajímavá. Miluju pizzerie Grosseto. Včera jsem to po dlouhé době riskla a bohužel mi to opět nesedlo :( No nevadí, potrestala jsem se sama.

Já mám dneska v plánu do čtyř pracovat a večer jdeme na muzikál Limonádový Joe :slight_smile: V Karlíně jsme už viděli kromě Carmen všechno :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Hezkýý den holkýýý i miminkááá :grinning:
13. kvě 2009 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
Hurá už tam mám 29tt parááda :grinning:

Broučku muzikály milujuuuuuuu :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi já právě taky :slight_smile: V Karlíně se mi líbilo snad všechno - kromě muzikálu Producenti - to mě vůbec neoslovilo
13. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Já moc muzikálů neviděla :frowning2: To máte lepší v Praze..tady v Brně to jo o ničem..hrají málo a u Vás je to stejně lepší. Sem byla v Praze před 2rokama na Bídníkách a teď onehdá si to zopákla tady v Brně a v Praze to bylo lepší noo..ale zase ta cesta tam :grinning: Takhle su v Brně za půl hoďky :grinning:
13. kvě 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Já dneska z toho blbého auta skoro nespala a tak mě teď v práci šíleně bolí hlava...a pálí oči...asi to dneska nedám...ale bude další kolo hádání se s mechanikama že jim tolik peněz nedáme, když jsme se na tom nedomluvili...Jára večer doma zuřil, že tohle si nemůžou dovolit a že jim to tam klidně odveze ať si to zase vymontujou...chápete že oni si naúčtovali 1000 na hodinu za práci? Jako to jsou nějací mechanici od Ferrari nebo co?...já se fakt dneska netěšim na tu hádku s nima...ale ty peníze jsme rozhodnutí jim nezaplatit...
Omlouvám se že se tady pořád nad tím tak rozčiluju...ale mně z toho úplně vaří krev!!!
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
holky tak jsem dožehlila horu prádla, co jsem tu měla, pěkně mě z toho bolív zádech. Většinou u nás žehlí manžel, ale te´d s těma zádama taky nemůže, tak to zbylo na mě.

já dnes nebudu dělat asi už nic, jen počkám až přijede manžel z práce, volal, že pojedeme pro jakýsi barvy. tak pojedu odpoledne s ním:slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak už tam mám konečně výsledek z tý poslední zkoušky... Tak teď už fakt jen tu bakalářku :grinning:
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.