• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
No Luci to víš že mě to napadlo...a hlavně naši do mě pořád klavírujou, abych se něčím pojistila...ale zatím jsem to nestihla pořešit...no jsme tak nějak dohodnutí, že si uděláme nějakou smlouvu, že je ten barák nás obou...ale zatím jsme se na to nějak nedostali...no vím, že kdyby šlo do tuhého tak už s tím nic nenadělám...ale zatím jsme happy a třeba to pořešíme nějak s příchodem prcka...no já nevím...ani nevím jak se taková smlouva dělá...ani na koho se obrátit...no snad mě Jára z ničeho nic nevykopne:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
No práve,na moj otec je...no to je bez komentára...mal furt nejaké reči,tak som mu povedala,že kašlem na jeho peniaze a že sa zariadime aj bez jeho peňazí...Gábi,chceli sme to tak,ale bohužiaĺ,otec mi dával samé podmienky a pod.a tie peniaze mi za to nestoja...takže domeček bude asi až pozdejš...
no ja nad tým tiež tak premýšĺam,ide hlavne o to,že keby sa náhodou Liborovi niečo stalo,aby som potom nezostala na ulici s dieťaťom ako bezdomovec...musím to dnes prebrať s Liborom..tak ti potom dám vedieť :slight_smile:
tiež mi všetci vravia,aby som sa nejako poistila,že v dnešnej dobe nemožem vedieť,čo sa udeje...že si može nájsť nejakú inú ženskú a mňa s malým potom vykopne...je to pravda,ale na druhej strane ja takto nepremýšĺam...ale asi by som mala pre to niečo urobiť,hlavne kvoli prckovi...
1. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
luci to že ti všichni radí, aby jsi se nějak pojistila kvůli tomu co se může stát je docela pravda moje sestra bohužel teď na to doplatila :unamused:
bohužel je to hrozné co se může stát po tolika letech vztahu..
jinak to že se nedoprošuješ otce o peníze to se ti nedivím, když má někdo hubu plnou keců a pak skutek utek tak to člověka přestane bavit a mrzí ho to.
Hlavně je důležité aby jsi byla spokojená ty, Libor a malej :wink: na malýho mysli nejvíce :wink:
1. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
No Luci, ono je to pravda že já s tím taky nepočítám, že bysme se měli rozejít...ale je fakt že co vím co bude za 10, 20, 30 let...lidi se mění...život se mění:slight_smile: no ale Jára je takový že on by mě bez ničeho nevykopl...ale to se mi možná teď říká, když se máme rádi...jiné to je když se lidi hádají...no nevím...ale my sme se dohodli na té smlouvě...ale jsme oba takový flegmatici, že jsme to ještě nepořešili...ale je fakt že Jára tu hypotéku platí celou sám...já jen dala peníze na zařízení domu a platím jen energie...ale zase mám menší plat...tak je to fér...no s mateřskou to teď taky nebude valné...ale bereme to tak že je dům nás obou...jen je napsaný na Járu:slight_smile: no možná jsem najivka:slight_smile: snad se nic nepokazí:slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Ježiš já už musím vyrazit abych stihla cvičení:slight_smile: tak zatím papa a probereme to večer víc ju..hezkej večer zlatíčka:slight_smile:
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
no to áno,waci,máš úplnú pravdu,bude mi to sice proti srsti baviť sa s Liborom o tom takto,ale na druhej strane,život je fakt nevyspytateľný a v prvom rade musíme myslieť na deti...tak uvidíme ako to vyriešime s Liborom,verím,že k spokojenosti oboch strán,aspoň sa z určitej stránky ukáže,ako to myslí Libor...pretože tú hypotéku bude brať na seba na základe svojho platu...
Ja sa pomaly idem baliť na cvičenie,musím ešte na poštu a tak...tak zatiaľ a Gábi a Waci mod ďakujem za názory...
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
já si jdu udělat něco na jídlo, ale snad to ve mně zůstane a nevyzvracím to :unamused:
holky my hledáme nějakou levnou digitální kameru, kterou koupíme abychom mohli natáčet naši malou nemáte s nějakou zkušenost?
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky letím taky na cvíčo, tak páčko - možná večer :slight_smile:

waci s tou kamerou nemám zkušenost :(
1. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Lucinka, tak určite by ste mali byť obaja na liste vlastníctva. my sme prepisovali byt z Maťových rodičov na nás ešte pred svadbou a prepisoval sa na nás oboch. Fakt hlavne aj z toho dôvodu, že keby sa jemu niečo stalo, ako ja viem ako nakoniec zareaguje jeho rodina a tak -hoci vychádzame super. No a teda ak nie si študentka ako bola Grabu kedysi, tak myslím, že vám ta hypotéka aj lepšie vyjde,keď bude na oboch, nám to tak vychádzalo lepšie. Inak nám sa tá hypotéka nakoniec tak naťahovala, že kým sme ju dostali už sme boli svoji. A Ak by Libor dostal byt pred svatbou, ak by sa náhodou medzi vami niečo zomlelo,tak nie je povinný ti z neho nič dať. Takže nech ste na tom rovnako, nech to patrí obom.

Holis - hej u nás je dnes Žanetky, inak to jej pekne vyšlo, že v čechách jej zas oslavuje malinká v brušku. Môžu si dnes spraviť medzinárodný sviatok a ešte aj deň detí k tomu, no paráda.
1. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
konici tak jsem vas docetla ucim se makro a mikro to je teda blbost.
Jinak s tim bytem Luci, tak pokud je k nemu zahradka tak domecek ani potrebovat nebudes, hned bych brala zahradu v okoli a nebudu si stezovat na byt. JInak pravda s tim bytem, ja byt dostala od nasich a je napsany pouze na me, udelala jsem to proto ze nejsme svoji, az si me jirka vezme klidne ho necham pridat do katastru at ma jistotu ackoliv byt nalezi me, ja verim ze by si nenarokoval. :wink: casto se o tom bavime, on tvrdi ze nic nema, ja tvrdim ze taky nic nemam, on ma aspon auto :slight_smile: a on tvrdi ze ja byt. Nicmene ho tam napisu az se vezmeme, takze pokud si berete hypoteku na byt tak urcite na polovinu, pujde to sice z uctu pouze jednoho z vas ale vlastnici budete oba ( az splatite hypoteku) nebo pokud by jste se rozhodli byt prodat tak se da prodat i s hypotekou, tak ho prodaval muj pritel jednomu paru. uf to jsem se rozepsala.
Aurelko holky sly cvicit a copak ty? jak bylo dnes s detmi vyslo vam pocasi?
1. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Nakoniec počasie vyšlo, len som nejaká uťahaná z dnešného dňa. Cítim sa ako keby som celý víkend bicyklovala, keď chodím,tak medzi nohami mám taký pocit. Hádam to prejde.
1. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
No a teraz idem povypisovať veci ku škole v prírode, lebo zajtra ich musím zaniesť riaditeľovi. Dúfam, že na nič nezabudnem. Také koniny tam treba že až.
1. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
No ako vidím tak teraz tu nikto nie je,tak sa sem vrátim neskôr, idem sa vyvaliť na gauč. :wink:
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Jej idem sa chváliť, akurát som sa prihlásila aj ja na cvičenie, zajtra mám prvú hodinu, ešte že som tam volala, lebo zajtra začína ďalší kurz, tak som to akurát stihla. Tak paráda, noa ešte som našla o našej pôrodnici, že sa snažia získať titul "Baby friendly hospital" - teda hádam mi dajú malého hneď na kojenie a dokrmovanie dávajú len so súhlasom matky a samozrejme malý bude celý čas pri mne - teda ak všetko pôjde ako má.
1. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
aurelka nase FN ma tento titul nicmene to stejne nedodrzuji zalezi na tom jaky je porod a tak. ja ani nevim kde teda budu rodit zda v hezkem prostredi a rika se ze i fajn personalem, nebo v osklivem prostredi, blbym personalem ale lepsi kvalitou doktoru :grinning:
1. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
holky dala jsem do albíčka detail peřinek co mi mamčinka ušila do postýlky a i ty dvě halenečky co mám od ní :wink: ale z peřinek jsem unešená, v postýlce vypadají moc krásně :wink: fakt je to jak pro princeznu :grinning:
1. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
waci - všechno je nádherný, tiše závidíme :grinning:

My jsme malýmu koupili bodyčka v Tescu, měli akci a jedno vyšlo na 35 korun :grinning: Tak pak hodím do albíčka fotku, sice nejsou extrémně krásný, ale dají se... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj babulky

aurelka, díky za prianie :slight_smile:). Holis, to je super, že dnes má u vás meninky Laurinka, takže u nás ja a u vás Laurinka. Keď k tomu pridám ešte MDD, tak dnes som mohla oslavovať až 3 x :grinning: :grinning: :grinning:
Babulky, no dnes som už riadnu únavu pociťovala i ja, od piatka 4. deň stojím na nohách, dnes oslava v robotke (nákup, príprava...), síce mi babenky pomohli, no i tak som volala Milanka, či pre mňa príde do robotky, lebo som po robote bola ešte aj na maikúre a ani šoférovať som nevládala. Už nech je zajtra po robotke, ľahnem doma o 16,00 a z postele nevyleziem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
waci, mamina je šikulka
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jaji všechno nejlepší u vás tobě a u nás Laurince :slight_smile: Jen jsem rychle zaskočila a už zase mizím.

waci maminka je moc šikovná, jak koupené :slight_smile:

dobrou noc holky :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
hmmm, píšete o pôrodkách...ja teda mám depku, snáď sa nenahneváte, keď vám poviem čo som sa včera dozvedela. Správy moc v poslednom čase nepozerám, no včera som unavená ľahla do vane a výnimočne som siahla po Novom čase /denný bulvár v SR, v sobotu ho muž kupuje kvôli TV programu/ a dočítala som sa, že v pôrodke do ktorej sa chystám, v máji behom dvoch týždňov zomreli dve rodičky. Dosť ma to vzalo. V stredu sa mám stretnúť so známou sestričkou, ktorá bude pri mne pri pôrode, tak som zvedavá čo mi o tom povie..... :frowning2:
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
jajka nic si z toho nedělej, u nás v porodnici co se teď děje je katastrofa ani jeden porod není bez komplikací. Docela se začínám bát ne porodu, ale spíš toho že poděljí něco oni. Sice tam budu mít protekci, tak se snad budou snažit více, ale ani tak jim nevěřím.
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
jinak holky děkuji za pochvalu :wink: no nic já si jdu dnes lehnout malinká kope, tak ju jdu uspat a sebe taky :wink: mrknu na vás zítra :wink: ještě než pojedu na kontrolu :wink: tak dobrou noc všem
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
konici nespete!!!
waci maminka je sikovna to se maaas!!! moc pekne vyrid!!!
Zanetko, popreji ti osobne hlavne at jste obe zdrave a taky at ti mala princezna nese jen stesticko, manzel a syn at te nezlobi. :grinning:
ja jsem si vcera srkla sampanskyho to vam byla lahoda :slight_smile: :grinning: :confused: :dizzy_face:
jdu spat uceni uz me tuze nebavi tak doctu zpravy holky byly cvicit tak asi odpocivaji.
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
waci, protekcia - aj ja spolieham na sestričku Andrejku. No jedna z tých maminiek bola dokonca lekárka - očná. A tá druhá, tú vraj rodila doktorka, ktorá bola jej kamarátkou...tak neviem čo si mám o tom myslieť :frowning2: . Hlavne nechápem, prečo v dnešnej dobe, keď sa mimino neotočí hlavičkou dolu sú lekári, ktorí trvajú na pokuse o normálny pôrod (toto bol vraj jeden z prípadov a mamina pri tom vykrvácala lebo jej praskla nejaká cievka a nemali po ruke jej krv a kým ju zohnali bolo už neskoro...toto si budem v tú stredu ferifikovať u Andrejky). Ak sa mne mimino neotočí a náhodou ma nefuknú automaticky pod nôž na cisárak tak tam predvediem taký histerický výstup, že inú možnosť ako cisárak mať nebudú.... A toho som určite schopná, radšej cisársky ako kliešte či zvon či čo to je pri neotočenom miminku!!!!!!!!!!!!
no idem do postieľky i ja, krásne sníčky mamči a mimča :wink:
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
holis - jani, díky :slight_smile: . Už to máš za pár, veľmi sa teším, keď to úspešne zvládneš. A vieš že sa hovorí, že keď sa maminka učí - veľa číta, tak i mimino bude inteligentné a bude sa dobre učiť :wink: . Jasné že je to povera, no milená, tak verím že sa Ti potvrdí :dizzy_face: . Pačko.
1. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
jajka - jinak tobě všechno nej k svátku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Krásné ráno holky,

to máme krásné počasí, co? Žádná vedra = žádné návaly ani otoky :grinning: Dneska se mi zdálo o naší holčičce, že jsme si jí přinesli už domů :slight_smile: Už se na ní těším na srdíčko moje :slight_smile:
Holky nechte toho s těma porodama, nebo se začnu fakt bát :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
jajka já to taky nechápu co se všechno může stát v tak pokrové době. Kdysi ženské rodily i na poli a vše bez problémů.

jinak krásné ráno všem, dnes je u nás zataženo taky, ale smrad po vesnici od asfaltu. Zadělávají nám tu díry a smrdí to všude.

Já jdu dnes v 15.00 na tu kontrolu. Tak na mě pak myslete. Dám vám určitě vědět jak jsem dopadla. Já pořád pevně věřím tomu, že je vše v pořádku
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
dobre rano konici tak uz ani ja nespim, uz jsem vylezla z pelisku nebot se tam drahy diva na nejakou blbost na AXN tak jsem se odstehovala i s kockou do obyvaku a budeme se ucit.
co dnes varite???
broucek nerikala jsi ze pujdes k doktorce ji rict ze ti otekaji nohy??? dala ti PN?
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.