• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Dobré ránko těhulinkám i miminkám v bříškách :slight_smile:
Pár dní jsem tu nebyla, takže dočítat vás nebudu, to bych nemohla dělat nic jiného :grinning: Jinak waci, maminka je opravdu šikulka :slight_smile:
Mamka mi koupila nějakou knížku o dětech, co bude, až si ho přineseme domů a tak...No, já se hned zkraje tak vyděsila, že to nezvládnu, že mě musel přítel uklidňovat :grinning:
Jinak my jdeme zítra na tu cukrovku, hned na 7h ráno, to bude síla...hladovět a pít ten sladký blaf...:frowning2:
A waci,kontrola určitě dopadne na výbornou :wink:
2. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
calli děkuji za pochvalu maminky a za podporu:slight_smile:
jinak neboj cukrovku zvládneš, když jsem neskolabovala já tak to zvlásneš i ty :wink:
2. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
waci...nevím nevím, já si v těhu zvykla snídat a to zítra budu moct až tak v 10h, což je síla. Kamarádka říkala, že si tam může donést vlastní čaj a oni jí to udělají do toho...myslíš, že to tak je možné?
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Holis - Jani jojo, byla jsem tam včera a zůstanu v práci. Jak je pod mrakem, tak jsem zase v pohodě. Doktorka mi řekla, ať si koupím punčochy a je vyřešeno :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
calli já jsme taky zvyklá hned vstát a nasnídat se. však mi v autě bylo špatně.a jedla jsem hned jak mi to dovolili a to bylo v 9.15. jak mi vzali tu druhou krev. Jinak mně zakázili i ten blbej citron si do toho dát a pak jsem nesměla celý ty dvě hodiny pít ani vodu.takže s tím čajem nevím. Musela bys to zkusit se jich zeptat.
2. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Jejda, tak to tam zítra s malou pojdeme :grinning:
2. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
broucek no zatim ma byt hezky horsi od pulky cervna maj byt vedra, tak snad to zvladnes. :frowning2: me se trochu po praci styska ale ne po tom sezeni pac to brisko uz prekazi :slight_smile: jinak dnes bylo velke vazeni a mam presne 9kg nahore, chapete, moje mamka sla rodit s 60kg a ja mam jeste pred sebou 76 dni. takze do 10kg se fakt nevejdu.
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
ale ono je to v každém zařízení jiné. Mně třeba píchali jen do prstu a některým tu brali krev do zkumavky já měla výsledky ihned některé holky až druhý den :wink:
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
no, já si o tom četla na netu a prý nejpřesnější je to vyšetření, když ti vezmou tu krev normálně do zkumavky...a to mi ji zítra mají brát 3x a já krev nesnáším a jehly už vůbec ne :frowning2:
Zítra pisnu, jak jsme dopadly :grinning:
Musím letět. papa
2. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
calli neboj to zvládneš :wink: Nás na to šlo 11 maminek, takže klasickej odběr by jim trval mnohem déle :wink:takhle to šlo jak na běžícím páse

holis já mám nahoře 4,5-5kg :frowning2: a začínám to nést docela hrozně, jak se čím dál víc blížím k 70kg je mi z toho do breku. jsem magor. Manžel ten mi říká, že jsme tele, že si to vlbec nemám brát, že mi to sluší....
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
holky jinak hledala jsem Maovu a nikde není, jen ba vlaštovičkách jsem četla, že se něco děje. :frowning2:
doufám, že bude ona i mrňousek v pořádku a snad se nám vrzy ozve sama
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Holky já mám dnešním dnem nahoře 7 kilo :angry: ale co, pak to shodíme raz dva :grinning: Jiné přibírají daleko víc.

waci co se děje s Martinkou? Snad ne něco špatného, to přeci nemůže být možné :confounded:
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Krásny deň tehulienky,

Žanetky prajem dotatočne všetko dobré aj malej Laurinke :slight_smile:

Inak,tiež som niečo postrehla o Maovej,aj keď nevieme,čo sa presne deje,ale musíme jej všetky držať palečky,nech to dopadne dobre...

Waci,ty sa drž na kontrole... :slight_smile:

Inak,ďakujem vám všetkým za názory ohľadom bývania...včera sme sa o tom bavili a nakoniec som sa rozplakala...pravdupovediac tieto nezmysly vo mne vzbudil moj .... otec.Tých faktorov a variant existuje veĺa,ako to urobiť a aké sú obavy,keď sa vezmeme,tak keby sa Liborovi niečo stalo,tak som právoplatná dedička s deťmi,keby sme ešte zobratí neboli,Libor pripraví nejakú záveť,kde mňa a naše deti uvedie ako dedičov...a hlavne mi vysvetlil,že nepomýšĺa na také veci ako to,že keby si našiel inú a tak...že má mňa a to,že budeme mať dieťa je preňho nesmierne doležité a nemá dovod na niečo také myslieť a už vobec,aj keby sa niečo také stalo a našiel si nejakú ženskú,mňa ani syna nevyhodí na ulicu a postará sa o nás...ja mu to verím,zachoval sa pekne k svojej ex-manželke a nechal jej aj to,čo nemusel...na druhej strane mi povedal,že čo keby ma dal teraz na list vlastníctva a ja som mu utiekla s nejakým frajerom,že on by platil úver a všetko a ešte by mi musel vyplatiť polovičku,keĎ to všetko platil on...že keby ten byt kúpil mne otec,tak sa nenechá napísať na list vlastníctva...v určitom smere má pravdu a ja to už nebudem síliť...keď budeme svoji,tak to bude niečo iné...a na otca kašlem...

Nech máte pekný deň tehulky,mne dnes večer príde babská zostava zo Slovenska do piatku :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
waci - kila neřeš, já se už začínám blížit hoodně k 90 (kdo ví, jestli na ní už nejsem :grinning: ), ale s manžou jsme si řekli, že až bude malej venku, začnem pracovat na tom, aby kilečka šly dolůůů, chtěla bych se dostat tak na těch 70 kilo... :grinning: Tak uvidíme :slight_smile:

Jinak Martince držíme pěsti, ať všechno dopadne nejlíp, jak může...

Já mám zejtra poradnu, ale bez ultrazvuku, tak manža přemýšlel. že by tam se mnou nejel :grinning: Ale má strach mě pustit samotnou tak daleko... :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Lucí musím říct, že Liborovi argumenty chápu. Je fakt, že i on může přemýšlet stylem co by kdyby. Hele, manžel má na sebe taky ten byt a co - jsme pořád spolu a žijeme si tam šťastně :slight_smile: Lucí nech to být a ať si tam je napsaný třeba 3x. Až se vezmete, tak zase budou spousta věcí jinak :wink: Užij si ten babský slet a pozdravuj neteřinku :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Katuško,presne preto som po tej debate tak zareagovala...keby otec ten byt zaplatil a keby niečo,tak by som Libora musela vyplatiť a bolo by to dosť nepríjemné,tak prečo by som to po ňom mala chcieť ja...a preto som mu musela uznať pravdu a otec nech si hovorí,čo chce...keď sa vezmeme,tak to bude všetko iné...človek predsa nejde do vzťahu s tým,že hneď rieši,čo keby náhodou sa stalo to a to...

Broučí,tak ta postieĺka je rozkošná :slight_smile: podobné povlečenie mám tiež :slight_smile: v jednoduchosti je krása,no nie?
a ako sa máš v práci?ja ešte relaxujem,rodinka mi príde až večer :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
broucku to právě nevím co přesně se děje u Martinky, ale zkusila jsem jí napsat. ale asi sem nechodí a mobil na ni nemám :cry:

broucek postýlka je moc krásná :wink:
2. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky, len nakukávam cez robotku :slight_smile:. waci, ani citron, ani piť?!?!?! Nerozumiem tomu prečo to jedným nevadí a druhým to vadí a nedovolia to.... Mne citron pomohol veeeeľmi a ešte mi aj minerálku počas tých dvoch hodín podávali....
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
luci děkuji začínám být z té kontroly nějaká nervozní :unamused:

k.ate já jsme taky říkala, že po porodu se budu snažit co nejdříve to shodit dolů.
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
tehulienky,ja tu váhu neriešim,veď tiež si nemyslím,že by sme boli nejakí vorvani a po porode to nedali dole :slight_smile:
inak,keď sme boli na dortík z cvičenia s Broučkem a Gábi,tak nám číšnik povedal,že jeho manželka pribrala 43kg...no tak to vám poviem,nevedeli sme,či si robí srandu alebo to myslí vážne,lebo to snáď ani nie je možné... :slight_smile:

waci,neboj,určite to bude dobré,treba len odpočívať...škoda,že nechodíš tiež na gravidjogu,včera nám tam rozprávala cvičiteľká zaujímavé veci...ako nás lekári prepchávajú mangesiom len,čo prídeme s tým,že nám tvrdne bruško...
2. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
luci - to já teda vorvan byla i před těhu a jak jsem měla míň kilo, bylo mi líp než je mi teď, kdy je zas nabírám nazpět :frowning2: Zas mě začínaj bolet kyčle a tak... Takže po těhu chci výrazně zredukovat váhu a ráda bych se dostala tam, kde jsem byla, než jsem v 16 začla brát HA... (To jsem nabrala během chvilky hned 10 kilo... :confounded:, takže ze 68 bylo 78 a pak už to jelo nahoru dál :frowning2: ) No každopádně snad se mi to s prckem podaří shodit... Kolem těch kolejí je super příroda na procházky, tělo taky bude kojením víc spalovat, tak snad to půjde dolů nějak rozumně... :grinning:

waci - tobě držíme pěsti, ať je všechno OK :slight_smile: ale ono určitě bude :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
jajka ne nemohla jsem totálně nic :( ale stejně jsme si vody lokla protože jsem potřebovala spláchnout tu pachuť

luci já doufám, že bude. Já se musím přiznat, já mám z nemocnice strašně velkej strach já tam nikdy neležela. Něco jiného bude porod a po porodu to tam budu mít malou, ale i tak je to pro mě hrozná představa

:confounded:
2. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky a miminka :dizzy_face: ,
tak u nás svítí krásně sluníčko. Já sem ráno volala jedné fotografce.Chci se s mužíčkem a bříškem zvěčnit a ono nás už objednala hned na čtvrtek takže sem prohrabávala skříň a hledala nějaké oblečení a zjistila že stejně nic nemám..A muž už vůbec nic :sweat_smile: Tím jak je pořád v montérkách tak nic pořádného nemá..ani tričko..noo bude to zajimavé. Naštěstí je fotografka mladá holčina a po telefonu opravdu příjemná tak to nějak uděláme. No ale zase sem musela volat kadeřnici esi mě zítra neveme ostříhat. Já nepočítala s tím že se půjdeme fotit tak brzo a vlasy mám děs a hrůza. Naštěstí mě zítra veme tak budu na fotečkách jistě krááásnááá!!! :grinning: Už se na to těšííím :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Lucinko Libora chápu a i tvoje rozhodnutí...asi to je normální...no však jsem ti říkala jak to máme...teda spíš nemáme... pořešený my:slight_smile:
Waci budeme s Štěpulou držet pěstičky ať je vše ok a žádná nemocnice nehrozí!!! :wink:
Kate já už nabrala 12kg od začátku těhu a jsem na 82 a je to záhul...tak taky budu muset pak běhat okolo baráku aby to šlo dolů...ale snad to nějak půjde...máme v plánu i plavání tak snad to shodím:slight_smile:
2. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
sacvi my jsme taky objednaní na focení, já chci fotky kde bude i můj manža do půlky těla nahej a já taky já bych brala i těhotenské akty ten náš fotoatelier je dělá a ta fotografka je známá:slight_smile: už se moc těším. Chceme jen černobílé a sépiové barevné nechceme, na tom jsme se s manželem shodli :wink:
2. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
No já jsem zvědavá co vymyslíme my :grinning: Ona říkala že taky hodně fotí "nahotinky" :grinning: S peříčkama apod. :wink: I si máme koupit růži tak si myslím že to budou pěkné fotky :slight_smile:

Holky zítra začínám 8.měsíííííc..hurá!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz
sacvi budou to určitě nádherné fotky :wink:

grabu děkuji moc :wink: holky řeknu vám nikam se mi ani nechce, dnes ten čas nějak rychle letí, aspoň mi to tak připadá :wink:
2. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
konici tak jsem byla nakoupit, koupila jsem si vanicku broskvi mnam :wink:
u nas je tak jako polojasno venku je hrozny vedro ale neprsi a nesviti tak to me vy :wink: hovuje. Jirik me rano uvaril spenat s bramborem a sel do prace tak se budu ucit dnes koncim zitra prijede sestricka a pujdeme vybrat nejaky outfit na statnice abych byla kocena.
Luci ja jsem predtim rok bydlela u Jirky mel byt na hypoteku, a vubec jsem to neresila ze jsem u nej a je to jeho, pak jsme to prodali protoze nam muj tatka koupil byt vetsi a hlavne novej. takze jirka se nastehoval se mnou sem, jeho byt jsme prodala sama doted se smejeme ze ted nema nic ze i ten byt jsem mu prodala :grinning: Jinak bydlime v byte a z okna vydim jeho exmanzelce do bytu :rolling_eyes: protoze kdyz jsem si vybirala tenhle byt tak jsem netusila ze tady bydli, byl sice muj kolega v praci ale neznala jsem situaci. Exmanzelka me nevadi nebot ji nepotkavame, teda zatim jen jednou v bille a byla jakasi vyschla cimz me teda nas.ala :grinning: :grinning: :grinning:
drzim palce maove!!!
2. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky Gábi,kde sa túlaš? :slight_smile:
No ako som už napísala,vysvetlili sme si to a ja to naprosto rešpektujem a on takisto ...
Gábi,vypádaš naprosto skvele,tak sa neboj,ono s tými prckami bude záhul,tak si myslím,že kilečka pojdu pekne dolu a keď aj niečo zostane,tak zostane...to plávanie mám s malým tiež v plánu,už si po niečom pozerala?:slight_smile:

No Sacvi,Waci,tak to budú určite krásne fotky,ja by som to tiež chcela vyskúšať,ale nejak som to nenavrhla ešte doma :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky díky za slova chvály na postýlku :sweat_smile:

Lucí práci zvládám v pohodě, zaučuju tu novou kolegyňku a ona je tak krásně ještě nevinná a neposkvrněná pracovní morálkou :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.