• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
sacvi teda to to letí já příští uterý začínám 7. měsíc :wink:
holky stává se vám taky, že některý den je mimčo ukopané až hrůza a druhý den skoro ani nekopne jen sem tam?
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, tak mi konečně došlo bakalářka s komentářema, co změnit :slight_smile: Stačil jen přepsat trošinku závěr a snad už to bude dobrý, takže dneska to vytisknem a necháme svázat, ať už to máme z krku :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
no waci přesně to mám dnes..včera se mimi pořád někde tlačilo nebo kopkalo a dneska jen ráno pár kopanečků a jinak nic moc..asi po tom včerejšku odpočívá :grinning:
2. čer 2009 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz
sacvi já jsem na tom dnes právě stejně, tak zase tak trochu plaším, ale asi spinká. Jsem hrozná asi si to moc beru :grinning: když já mám o ni takovej strach :grinning:
2. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
waci já sem úplně stejná..jen když se ráno vzbudím a nic necítím tak hned přemýšlím proč..A mimi samo spinká eště že jo.. :grinning: To až jdu na wc tak se vzbudí :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
tak sem přidala novej pupík a nějak už myslím ani moc neroste
2. čer 2009 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
brouci -jinak ta postýlka je fakt parádní :slight_smile: včera jsem se tady nad ní rozplývala :grinning:
2. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
sacvi já jsem ráda, že v tom nejsem sama, ale že i ty máš ty stejné pocity :slight_smile: já sem tam do ní začnu píchat do bříška aby se probudila, někdy to pomůže někdy ne :grinning: to mě ale asi potom pěkně proklíná :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Waci,to je normálne,neboj,až ti povyrastie ešte viac,tak budeš rada,že si spinká,ono teraz to už začína byť trošku nepríjemné... :wink:

sacvi,ešte trochu porastie,ale teraz už tam bude mať málo miesta a tak si vystačí s tým,čo má...

ja rozmýšĺam,čo uvarím pre tu moju rodinku...čo varíte vy?
2. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
to já pozoruju že se vždycky vzbudí mimi když jdu na to wc..a to chodím jednou v noci a pak nad ránem dyž muž odjíždí do práce. Přes den mimi ale cítím skoro pořád. Ne že by kopalo ale asi jak se protahuje tak hned mě tlačí tam a hned zase támhle :grinning: Ale jsem zato ráda..člověk je aspoň klidnější :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz
sacvi pupík krásnej :wink:

luci já teď nic nevařím jak jsem nervozní tak nemůžu ani vidět jídlo, takže uvařím až přijedeme, ale ještě nevím co :wink:
2. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
aaa pozor..moje mimi asi právě vstává :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz
holky u nás je zima, přemýšlím co si vezmu na sebe, původně jsme chtěla sukni, kdyby mi dělal prohlídku. ale vezmu si těhu rifle a sukni do kabelky protože jinak by mi byla asi zima :unamused:
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
waci,chápem,že máš nervičky,ja tiež nemocnice nemusím,ale posledný rok som tam strávila 3krát a nebolo to nič príjemné,ale naposledy to boli kvoli prckovi,aby som ho uchránila a ver,že sa to dá vydržať,nesmieš si takto dopredu zbytočne hovoriť,že tam ísť nechceš a pod.,holt my ženské sme od prírody silnejšie a obzvlášť,čo sa týka detí...kvoli nim urobíme všetko...tak sa daj do pohody a nemysli na to,nech to dopadne akokoľvek,robíš to kvoli miminku :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Luci já jsem dneska nějaká mrzutá tak Vás spíš jen čtu a moc nepíšu...ať nekazím náladu...Dneska ráno jsme dořešili to auto...Jára tam konečně zavolal a dohodli se...teda ne moc dobře pro nás...nakonec slevili jen o dva tisíce...ale já jsem ráda, že už to máme za sebou...už mi to je jedno kolik to je peněz...ty nervy za to nestojí...ale Jára je z toho zdrblej a já nevím jak mu pomoct a čím ho rozveselit...tak jsem z toho taková smutná :unamused:
Ale jdu dneska na tu návštěvu ke kamarádce co má dvouměsíční mimi tak doufám že se nám zvedne nálada... :wink:
Waci s tím kopáním to mám úplně stejně...někdy až brečím bolestí když malej kope hodně třeba 4 hodiny v kuse a někdy to necítím půl dne...ale už jsem si zvykla že prostě někdy spinká a někdy řádí...dyť to bude určitě malej čertík:slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Luci a Broučí mě dnes v noci chytaly tak šílený křeče do nohou jako ještě nikdy...až jsem fakt křičela bolestí..už příště nesedim na nohách na józe...ani nahodou...bolí mě to ještě teď...a ani dýchání mi nepomáhalo...fuj...příště sedím v tureckym sedu a nohy nechám v klidu...už to není hold sranda s takovýma konvema:slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
grabu hlavně že už je to vyřešené a ty se tím nezaobírej.
Lucinko já vím, jako já bych vydržela pro malou cokoliv, ale i tak mě to pořád všechno hlodá v hlavince :confounded:
tak jsem to holky zakřikla, malá se na mě asi naštvala a kope mě do žeber asi mi dává najevo, že se nemusím bát :grinning: lítá mi tu břicho momentálně ze strany na stranu :grinning:
2. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
waci no vidiš:slight_smile: to ona ti dává najevo že je s ní vše ok a že se nemáš bát:slight_smile: v kolik vůbec jdeš na tu kontrolu?
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
waci ty naše děti se na nás asi dneska domluvily-i?! :grinning:
2. čer 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
grabu mám tam být v 15.00 takže budeme z domu odjíždět kolem půl třetí :wink: mám to k doktorovi 10 minut, ale jsem tam vždy raději dřív :grinning:
sacvi jj vypadá to tak lumpíci. Ale ta se tak rozkopala, že jen tak brzy nepřestane, ale to nevadí jen ať kope :grinning:
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
To já jsem Štěpánkovi poslala do bříška mísu šopskýho salátu a teď taky kope...tak asi papá:slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak já jsem si šla nakonec namazat chleba s máslem a kladenskou :grinning: jste mi udělali chutě :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Gábi,nenadýma ťa z čerstvej zeleniny?(okurky a pod.)mňa strašne.
Inak,ja chystám izbu pre rodinku,tak mám čo robiť...a už pomaly premýšĺam,ako to tu budem baliť na sťahovanie...ma porazí,sťahovanie neznášam...a zohnať k tomu schopných chlapov a potom zedníkov na byt,aby to stihli kvalitne urobiť,kým sa malý narodí...to budú nervičky,budem potrebovať vašu podporu...
inak som si dnes objednala tie pytle,čo ste sa o nich bavili,tak som zvedavá ako mi ušetria miesto,ale budeme mať super boxy z Lega,takže sa to bude dobre nosiť a baliť :slight_smile: a včera mi Libor priniesol 10 zelených boxíkov z Lega dupla pre malého do izbičky...
2. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Sacvi krásné bříško, taky už ten můj rosol musím vyfotit.

Sakra, jsem včera zapomněla foťák na ty naše pupky. Tak příště :slight_smile:

Gábi nebuď mrzutá. Peníze budou a my nebudeme. Já vím, je to k naštvání, ale aspoň už je to uzavřené. A s těma nohama - úplně mě to bolí s tebou. Je to fakt nepříjemné a hrozně bolestivé. Myslíš, že to je z toho sezení na nohou?

waci s tím kopáním to mám taky tak. Prostě někdy zlobí a jindy je hodná. Ale naštěstí je víc hodná, takže jí to snad vydrží i nadále :slight_smile:

K.ate díky za chválu, jsem moc ráda, že se vám postýlka líbí. Jak psala Lucinka, v jednoduchosti je krása a já jsem taky s výběrem spokojená. Teď už jen komodu a je to :slight_smile:

Holky jak jsme postavili tu postýlku, tak jsme si rovnou vyměnili strany na spaní v posteli a já teď pořád v noci do postýlky narážím (když jdu na záchod). Jsem zvědavá, kdy skončím v tý postýlce a vyzkouším její pevnost.
2. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Luci moc ne já zatím můžu jíst všechno...ale dneska je asi nějakej divnej tlak...je mi na omdleni a mám před očima modrý fleky:frowning2:
Holky budete dělat miminkům hned pokojíčky? My asi zatím ne...stejně bude spát s náma a přes den bude se mnou dole.
2. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
grabu my máme pokojíček od mého 12 týdne :grinning:

jinak holky vy kdo čekáte holčičky, budete jim nechta propichovat dírky?
2. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Gábi,inak,nebuď smutná,večer Jardu poriadne vyobjímaj a vysvetli mu,že peniaze boli a budú a že máte jeden druhého a za chvíľu mu pribudne tretí do partie :slight_smile:
viem,že to zamrzí,to asi ako mňa,že mám takého otca,akého mám...ale život ide ďalej a tí prckovia nám to smutné všetko vynahradia :slight_smile:

Brouči,tak to je mazec,no ako si hovorila,že si na druhej strane,tak to je presne tým,holt musíš si zvyknúť a za chvíľu už do postieľky narážať nebudeš,ale dávaj na seba pozor.

Keďže pojdeme do nového,pokojíček len tak decentne pripravíme,ale zatiaĺ bude tiež pri nás v spálni,takže na to je dosť času.
2. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky babulky,

no tak k fotgrafkáma fotografom. Aj my sa budeme fotiť, ale ja nebudem riešiť žiadneho fotografa, lebo môj drahy sa tomu venuje - je to také jeho hobby, tak nás pofotí on a máme aj statív a diaľkové spúšťadlo, tak aj spoločné budú. Ale sa smejem, že fotograf doma a zatiaľ ma fotil počas tehu len raz, má toho kopec v práci a chodí mi unavený, tak aj ja budem mať aj nejaké akty a aspoň sa nebudem hanbiť. Už ma mal fotiť včera ale robil fotky pre šéfa, tak na mňa nezostal čas, možno dnes.
2. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Broučku fakt ej to povlečenie do postieľky peknučké, mne má dnes sestra mrknúť v IKEI, či už dostali tu moju látku, tak uvidím.
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
berušky no nic jdu se vykoupat a nachystat. tak se zatím opartujte a myslete na mě :wink:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.