• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Tak waci...tfuj tfuj tfuj a ať je vše vpořádku a vrátíš se nám...a hlavně klid, kdyby něco, tak tu chvilku to vydržíš a za týden jsi zase zpět u nás...moc na tebe myslíme...hodně štěstí :wink:
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ježiš holky vy mi děláte radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

waci držím pěsti a Lucinka taky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
waci taky držíme pěstičky ze všech sil :wink:
2. čer 2009 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz
broučku to povlečení je krásné..taky jsem nad ním uvažovala :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz
no teda,som spotená ako prasiatko...teraz ma čaká už varenie a nejaký koláčik,ešte zbehnem na poštu,niečo mi prišlo :sweat_smile: a potom budem mať na chvílku kľud :slight_smile:

Inak babenky,budete kupovať alebo už máte kúpený kapsář na postílku? a ako ste vyriešili kúpanie?

waci,držíme so Samkom prstíky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Sacvi díky :slight_smile:

Lucí o kapsáři jsme taky uvažovala, uvidím jak se mi tam vejde komoda a možná ho budu taky kupovat. Koupání bude u nás složitější, protože máme malou koupelnu a máme jen sprchu. Koupíme vaničku (kterou nevím kam dáme) a koupat budeme v koupelně na židlích. Koupelna se dá krásně vytopit za chvíli, aby nám Lucinka nenastydla.
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Lucinko my budele kupovat cely set povleceni a tam je i kapsář...nevím kam bych jinak dávala všechny ty serepetičky:slight_smile: a na koupání máme poděděný takový ten přebalovák co je pod ním vanička takže tak:slight_smile: a to bude v koupelně:slight_smile: a na komodě budu mít v ložnici ještě další přebalovací podložku:slight_smile: aby se malej neválel někde po posteli:slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
konici ja jen nakukuju, trochu jsem si odpocinula, vyklidila mycku a ted si vas docetla a pujdu pokracovat. Luci budu drzet palce at vse stihnete do porodu uz moc dni nezbyva :grinning:
jinak nausnicky dame taky ale o to se ma starat babicka a deda, rekla bych, ze je tradice ze kupuji kocarek a nausnicky.
Jinak pristi vikend pojedeme do Ikei tak konecne neco nakoupim do postylky, mozna i tu postylku :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Dírky na naušničky taky necháme bodnout hned jak to půjde. :slight_smile:

Gábi no právě, taky potřebuju někam dát všechny ty mazátka a šťourátka a olejíčky a tak :slight_smile: Bohužel žádnou poličku nad přebalovákem nemám.
2. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Jožiši Jani,to je fakt tradícia?
V tom prípade naši dedečkovia a babičky sú úplne k ničomu...zájem veškerý žádny,akorát moje máma ho má,ale ta mi nemá z čeho dát,muj otec je ...(no vdyť víte) a Liborovi rodiče...to nebudu radši taky komentovat...že bych jim to napsala jaké tradice jsou????
No veď práve,ten kapsář asi tiež objednám,nemám rada porozhadzované a len tak niekde položené tie prkotinky na prcka :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Luci, no co znam tak tohle kupuji babicka a deda, ale ne kazda rodina to dodrzuje, u nas se taky staraji jen moje rodice, jirkovi nemaji moc zajem, ale me to je jedno, nasi nam dali az moc, protoze se strasne tesi na druhou vnucku a nasi maji penez hodne takze co s nima :grinning: Luci a aspon ze tvoje maminka ma zajem, neni to vzdy jen o penezich vis, nasi maji zajem i kdyby penize nemeli.
tak musime ted drzet palce Waci at dobre dopadne. :wink:
jinak hlasim tady v Olomouci krasne sviti!!!
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Jani,no my to máme celkovo zložité...aj keď by mama chcela,je predsa len ďaleko a s tou svojou rakovinou toho moc nezmože,už len tá cesta sem vyčerpávajúca pre ňu...ja by som brala,keby mali aspoň ten záujem,aj keby nič nekúpili,ale ono nie je ani to...mrzí ma to strašne,ale čo s tým narobím...takže vám trošku hočinky moje závidím...

Na Waci myslíme a určite to dopadne dobre :slight_smile:
U nás v Slaným je tiež vedro...
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Luci to jsem nevedela ze ma mamka rakovinu, toho ja se bojim jako cert krize, no radeji na to nemyslet!!! A doufat ze vse bude dobre!!!
Budes jezdit ted vic na Slovensko kdyz budes na materske?
2. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Luci no u nás je to taky tradice...kočárek kupují babička aděda z maminčiny strany...takže naši:slight_smile: a kočárek už máme doma:slight_smile: tak nám moc pomáhají a Járovi rodiče nám zase slíbili půjčit na to nové auto abychom to mohli splatit jim a né bance i s úrokama:slight_smile: takže taky fajn...no a snad když teď už dořešíme ty peníze za to rozbité nešťastné autí tak budeme konečně kupovat výbavičku...hurá...už mám trochu nerva že nic nemáme...ale musím to ještě s Járou prodiskutovat...jestli se vším co jsem vybrala souhlasí:slight_smile:
2. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Holky za chvíli mizím domů, tak papík. :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Já už se taky loučím...jedu se pomuchlovat s tím malým miminkem:slight_smile: tak se mějte zbytek dne krásně...papa
2. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
gabi tak super ze nemusite brat uver!!! a ze vam pomuzou. ja zatim nemam doma skoro nic pro miminko, tak nejak to nechavam po statnicich, zitra jdu nakupovat ten outfit pro me tak jsem zvedava co vyberu.
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Jani,máme to holt v rodine,takže som so ségrami sledovaná,mojej mame to zistili pred dvoma rokmi,má 49rokov a hrozne zle to znáša...jej mama na to zomrela v 54rokoch...no dejú sa rozne veci,ale neovplyvníš je...ale o tom sa tu predsa nebudem s vami baviť a smutniť vás...
No Jani,domov na Slovensko to mám 450km,čo je moc a s malým mimčom ísť sama autom nebudem riskovať...až keĎ povyrastie a takú cestu už zvládne...

Broučí,Gábi tak papa,nech máte pekný zbytok dńa :slight_smile:

Jani,zajtra nech sa ti dobre nakupuje :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
haj babulky, tak som si našla dnes chvíločku cez robtku, napísala som prísoevok kde vám ďakujem za priana a kadečo iné, a pred odoslaním mi odišiel net a už nenabehol :angry: - nech žijú zákony schválností !!!!!!

Takže ešte raz dík :slight_smile:

waci, tešim sa na Tvoje fotečky, ja som objednaná už dva mesiace do ateliéru, bála som sa že nebude termín, tak som volala tak skoro, neviem sa dočkať. Tie Tvoje sem potom fukni čo najskôr, aby som mala inšpiráciu pre moju fotografku. Neviem ako fotí tehulky, videla som len detičky a tie sú nádherné...nemá stránku na nete, lebo nestíhala objednávky tak si reklamu na seba stiahla...no uvidíme, 15. idem na vlásky a 16. na fotenie, ukecala som i Maťa, teda po pravde som mu povedala, že ho na sústredko do Francúzska pustím len ak sa dá so mnou aspoň 2-3 x odfotiť. Ale som mrcha :grinning:
2. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
waci, sacvi, poplietla som vám mená ááááááááááááááááááááááááááááááá, najvyšší čas prestať chodiť do práce a snáď nebudem excelovať ako blondka :grinning: sacvi, tešim na Tvoje fotečky, a teda každej, ktorá to tiež vyskúša u profesionála....
2. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
waci, no dočítavam vás ďalej a čítam, že som celkom trafila, i Ty sa chystáš na fotenie :slight_smile: ...idem čítať ďalej :grinning:
2. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
wacinka, čakám tu na Teba, že ako si dopadla...verím že všetko OK :wink:
2. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
aurelka, aj Ty sem dúfam hodíš fotečky.... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
no nazdárek jaji,tak z toho si nič nerob,hlavné je,že si sa trafila :slight_smile:
tiež čakám,čo tá naša wacinka a hľadám nejaký nový recept na jablkový koláč...príde mi totiž návšteva zo Slovenska a nemusím pre ne ísť na stanicu,zájde totiž drahý,tak som sa rozhodla,že upečiem ešte koláčik :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
jablkovú robím akurát štrúdľu, cesto kúpim lístkové hotové, rozvaľkám, naplním a ani sa nenazdám a štrúdľa je hotová. Maťko ju miluje, nie raz ju nie zje, ale zožerie. Robím tak 3-4 nohy a dve zmiznú ani neviem ako.... tak držím palčeky, aby sa koláčik podaril a aby chutil. Písala si tuším že návštevu budeš mať až do piatka - kto to vlastne príde???
2. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
No tak práve sa mi nechce ísť už po lístkové cestíčko,ale snáď niečo vymyslím...
No príde mi mama,16ročná nevlastná segra a dcéra mojej 28ročnej ségry-moje 2,5ročné krstniatko Vanda :slight_smile:takže bude živo :grinning:
a ty do kedy budeš jaji chodiť do práce?
2. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
hmmm, tak to bude veseloooooo :slight_smile:)

ja by som mala normálne byť v práci do 5.7., no ak sa mi podarí a budem zdravotne ja i Laurinka ok, tak by som to rada ešte trošku potiahla.... uvidíme .............

urob bublaninu, tá je hotová tiež šupkom dupkom, j keď s jabĺčkom som ju teda nerobila, no možno s nejakým nakrájaným, poduseným s cukrom a škoricou by to nemuselo byť zlé....
2. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaan ešte robím grófkin koláč, tej je jablkový a je vynikajúci, no cesto treba robiť dvojfarebné, 1/3 z neho sa strúha, musí byť chvíľku v chladničke...takže ten asi momentálne pre Teba nie je vfhodný. No ten je tiež úžasný, normálne som na neho dostala chuť, asi ho v blízkej budúcnosti urobím :grinning:
2. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
do prdele s tou kyselinou :angry: :angry: :angry: , mám ju denno-denne. Všetko čo na ňu mám mi zaberie, no skôr či neskôr sa tá beštia vráti :cry:
2. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj holky tak si představte. Pamatujete jak jsem vám psala, že posílali moč na kultivaci a sedimentaci? Tak sedimentace byla v pořádku a ty druhé výsledky ještě sestra neměla a řekla mi, že kdyby tam něco bylo tak že zavolá. Nevolala a tak jsme si mysleli, že je to v pořádku.
tak teď si sedněte, protože mě 14 dní nechali chodit se zánětem močových cest. Mám tam nějaký 2 bakterie. Takže mi nasadili antibiotika Zinnat (prý se v těhu může) a raději mi dali i vaginální mast Macmiror na kvasinkovou infekci, protože já jsem po antibiotikách měla problémy, tak kdybych ji chytla aby se vyléčila hned. Lékař se divil, že mi to sestra nevolala a že se prý divil, že jsem si nepřišla ani pro antibiotika a nic. Tak jako asi jak to mám vědět. Jinak všechny ty bolesti co mám... je právě od toho zánětu. Takže sjem vytočená jak něco jak si vůbec tohle můžou dovolit nezavolat. Jinak mi tvrdil, že malou ten zánět opravdu ohrozit nemůže, tak doufám, že má pravdu. Koukal zase ultrazvukem jen v sekundě na ozvy a srdíčko ťukalo moc pěkně. Ale už mě štvou i ty neustálé ultrazvuky
2. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.