• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
waci, tak to je vážně nehoráznost...ta sestra asi není normální :angry: Doufám, že se ti to rychle vyléčí a nebude se ti ten zánět vracet a taky že to neohrozí malou :frowning2: Fakt nemám slov...
2. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
calli probrečela jsem celou dobu co jsem byla u mamky. A i teď je mi do pláče. Připadá mi to fakt nehoráznost. Ale jsem ráda, že nemusím do nemocnice. a snad to bude v pořádku
2. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
waciiiiii :unamused: . Sestru radšej nekomentujem, ale lekár keď sa divil, tak sa radšej diviť nemal a mal si overiť, či Ti volali.... ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj to naše zdravotníctvo. A cítila si pálenie pri močení??? teda, že si to tak dlho vydržala, ak ano............... Hlavne že je všetko ok okolo mimina, preliečiš sa a všetko bude ok. Drž sa, babulka :dizzy_face: . A bola to tá istá sestrička, čo Ti spôsobila problémy v začiatkoch???? Teda dúfam že si to zas s niekým nemýlim....
2. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
ano byla to ta stejná setsřička a právě mě při močení vůbec nepálilo ani neřezalo, jen mě pořád bolely ty ledviny a mám problém se vymočit musím použít fakt velký tlak :unamused: snad to ale bude v pořádku
2. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
waci, hlavně už neplakej, jinak budeš mít malou uplakanou berušku :wink: Zlost si vybij třeba bouchnutím do stolu a už na to nemysli a mysli na malou a že bude všechno v pořádku, ano :wink:
2. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
a nemůžeš změnit doktora? Tohle je fajkt strašné chování :angry:
2. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
waci - ty jo, tak to je něco :-/ Se divim, že to ten doktor nějak víc neřeší, vždyť ta sestr dělá jednu botu za druhou.... :frowning2: Tak držím palečky ať jste holky obě v pohodě. Mě čeká poradna zítra, tak jsem zvědavá, jakej budu mít zase tlak :grinning:
2. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky, tak už som doma
2. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
waci, ja by som Ti poradila napísať oficiálnu sažnosť. Nie som si istá, či ňo niečo docieliš, no možno práve tým prispeješ k tomu, že tá super sestra už nebude mať možnosť takto robiť prešľapy pri ďalších mamičkách čakateľkách či ktorýchkoľvek ženách. No predstavte si, že by mala niektorá babenka zlé výsledky z niečoho, čo by trebalo riešiť okamžite...nechcem myslieť na to, čo by sa mohlo stať. A waci, ak aj sťažnosť nenapíšeš, okamžite zmeň lekára, do pôrodu máš ešte relatívne ďaleko...ja by som ďalšiu chybu tej sestry a stresy spojené s tým neriskovala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
calli on bejval vždy precizní pomohl nám s otěhotněním, ale mně připadá, že to fakt dělá ta sestra, no je pravda, že on by ji měl hlídat...

k.ate děkuji moc
no nic jdu si dneska lehnout jsme unavená
2. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Waci, takto je fakt sila, asi by som sa fakt na sestričku sťažovala, nie je to predsa prvý prešľap.
2. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
No ja idem zajtra na kontrolu tak som zvedavá ako sa máme, čo nám pán doktor povie.
2. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
já tam většinou nechodím, když tam je ta sestra, ale ona tam zrovna byla když jsem volala. JInak chodím právě proto odpoledne, protože je tam naše známá sestřička.
lékaře už nemám jak změnit změnila už jsem jednou protože nehodlal řešit to že nemůžu otěhotnět a už jiného v rezervě u nás nemáme. já musím jedině k chlapovi, já nemám k ženské důvěru měla jsem s ženskou doktorkou špatný zážitek a od té doby bych k ženské nevlezla:frowning2:
mně spíš mrzí že pan doktor tam má takovou kravku a potom to vrhá špatné světlo na něj :unamused:
no nic holky manžel už mi nadává a´t si jdu lehnout, že mám odpočívat, tak ho musím poslechnout :wink: zejtra se tu objevím
2. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Jej , teraz tu bola svokra a doniesla mi čerešne, tak zajtra robím bublaninku, bo nemám vajíčka .
2. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Inak myslím, že ani dnes z fotenia nič nebude, lebo Maťko sa pustil do kameňa pre rybičky, tak si ešte počkám, dúfam, že si nájde čas, kým sa malý narodí.
2. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ale a už zas si píšem sama, tak ja teda idem do vane a možno tu bude niekto keď sa vrátim. Fňu-fňu. :frowning2:
2. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Teda wacinko já jsem úplně rozčílená co to tam sedí za krávu. Je to možný tohle to????? Copak je vůbec možný, aby taková blbá ženská dělala sestru. Kristapána já jsem úplně vytočená. :angry:

Aurelko já bych si dala taky třešňovou bublaninu, mňam :slight_smile:

Jaji to je to trošku vydírání Maťka, ale když to zabere, tak je to super :grinning: (myslím to focení :slight_smile: )
2. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
brouči, plne s tebou súhlasím a rada Ti to pripomeniem, keď bude mať Tvoj drobček 15 :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Neboj, budu používat stejné metody - tzn. diskotéka ano, ale ............. :grinning:
2. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
konici, tak jsem vas docetla.
Waci tak to je mazec melas tu sestru vyliskat! :angry: Spis mela dostat kapky od lekare kdyz to zjistil. No hlavne ze budes v poradku.
Zaneko, tak jak jsi vcera oslavila svatek a co darecky co jsi dostala???
Holky ja dnes docetla 100 otazku a mam to zitra si dam pohov a od ctvrka opakovacka do nedele :confused: to budou nervy!!! Ja se pochlubim i kdyz to neudelam vsak se smat nebudete :confused:
2. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani ale ty to uděláš, neboj :wink: My ti věříme :wink:
2. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
hehe k te vychove ja mohla na diskoteku uz ve 13 pac segra mela 15 a mela me hlidat, ale ja jsem nepotrebovala hlidat protoze jsem mohla chodit chovala jsem se slusne, kdezto moje kamosky nemohly tak utikaly na doskotekach se opijely, tahaly s klukama a podobne :grinning:
2. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mě taky naši pouštěli v pohodě. Začala jsem chodit ve 14-ti a taky mě nelákalo se někde opíjet .......
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak žeby som mala pravdua vy ste tu? :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
No tak ja som na Disco vôbec nechodila. Kým som mala chuť tak som nemohla a potom sa mi už nechcelo.
2. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Kaci tak to me lakalo se opijet, ale chovala jsem se slusne :slight_smile: pak jsem treba nasim druhy den rikala jaky to bylo a ze jsem se tuze opila a ze me je zle a oni se me smali ze to k puberte patri. Ale pri predstave ze za par let poustim Kristynku parit vecer me vstavaji vlasy hruzou a Jirka uz ted to zatrhl :grinning:
2. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
aurelko jaktoze jsi nemohla chodit? prisni rodicove?
2. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
No mamina mi moc nedovolila a v 17 -tke sa mi už nechcelo. To som bola asi 2 krát. A veru moc mi za tým ani nie je ľúto.
2. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ale zato povonku som sa tárala.
2. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Inak Maťko mi prisľúbil, že ma tento týždeň teda pofotí a kázal mi navyberať si fotky aké by som chcela, tak hľadám nejaké na inšpiráciu. Vyťahujem látky, plyšákov, hrnčeky a tak.
2. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.