• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
aurelka, tešim sa na tie fotky, ak nebudem spokojná v ateliéri, oslovímTvojho Maťka :grinning:

holis, dostala som krásnu koženú peňaženku, mixer, ktorý mi bolo ľúto kúpiť samej, lebo dosť stál a kvetinky, ktoré som ešte nevidela, lebo ich Milanko zabudol u svokry ... teda tak mi povedal, no volal svojej mame, že ich tam nechal a že sa dnes pre ne zastaví, tak uvidíme, či príde dnes s kytičkou alebo bez :grinning:
2. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
a baby v 14 a 15 na diskotéke???? Tak na niečo také moja Laurinka nepomyslí ani omylom, ak tak môže len snívať. V dnešnej dobe ju teda určite nepusím (a to si nechcem predstaviť čo bude o 15 rokov...) nech si hovorí kto chce čo chce. Maťko má 15, na normálnej diskotéke bol raz a keď bol Milan pre neho (bývame ďaleko od centra a nechcela som aby čakal nejaký nočák...metro stále nehrozí :confounded: ) tak po tom čo tam videl, nehrozí podobná diskotéka ani Maťkovi....a to svojmu synovi verím !
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky budete kupovat ohřívač lahviček s mlíčkem? Kolegyně říkala, že to je super věc, že je mlíčko připravené tak jak má být. Já ale nevím, jestli do toho jít. Máte s tím některá zkušenost?
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
O.K Jajka, potom stačí dofrčať. Mňa Maťko fotil aj na našej svadbe - som mala teda naraz dvoch fotografov. A jeho fotila fotografka ako fotí mňa.
2. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
No zatiaľ to určite nebudem kupovať, lebo chcem kojiť kým sa bude dať, takže až potom sa budem nad týmzamýšľať či áno alebo nie.
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
brouček, ja som chcela ohrievač flaštičiek kúpiť, teraz bol v akcii v lídli, no zabudla som na to a akciu som prepásla...nemala som to, no určite by som to chcela. Ak nie na mliečko, tak na čajík. Ja som nemala aké mliečko zohrievať, keďže som len kojila a po kojení Maťko iné mliečko nechcel :slight_smile:

aurelka :wink: už abx si tie fotečky mala, ak sa tie moje 16 podaria, tiež sem pár hodím :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
No veď aj ja už chcem, len môjho MAťa k niečomu dostať,tak to je hrúza a potom sa zase nebude môcť odtrhnúť od toho a ja sa už nebudem chcieť fotiť, ako minule, lebo mne už bola zima. No a potom mi ich nebude ešte chcieť ukázať kým ich nedoupravuje, no proste hrôza s ním - v tomto je potom precizák - ukazuje až hotovú prácu.
2. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
No a ja v nedeľu odchádzam na týždeň preč- idem s deckami do školy v prírode, tak by som to chcela mať do vtedy aj hotové - ale uvidíme.
2. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak to já na diskotéce v životě nebyla :grinning: Většinou jsem si šla sednout někam na kofolu, ale diskotéky mě nikdy nelákaly :grinning:

Jinak já mám vytisklou bakalářku, jen nemáme tvrdej papír na uvodní stranu, ale zítra už to zavezem na svázání :grinning: Takže teď už jen učení na státnice :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Takže gratulujeme K.ate.
2. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
aurelka, Teba pustia do školy v prírode??? Ja som bola tiež, keďsom bola s Maťkom v 16 tt a keď som sa vrátila, tak pán riaditeľ poveda, že sóm vzhľadom k môjmu stavu do školy v prírode ísť nemala, že si to neuvedomil. No mne tam bolo super a išla som tam rada :slight_smile: . Tak aj Tebe príjemný pobyt a poslušné deťúrence. S ktorým ročníkom ideš? A kam Idete?
2. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
A JAjka máš niekde vyhliadnuté aké by si tie fotečky chcela? JA som niečo našla na www.brusko.sk , ale ešte hľadám.
2. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
No u nás to nikomu nevadí a ide tam s nami bývalí primár pôrodnice - síce už je na dôchodku, ale doma odrodil dvojičky, takže sa ničoho nebojím. Ide nás na 3 triedy 9 dospelých + 4 animátori + zdravoťák, tak hádam ma nechajú oddychovať. Ideme k Púchovu - Lazy pod Makytou. A veru podľa mňa tam budem mať väčší kľud ako v škole, lebo tam je už zhon, stres a panika - ako vždy pred koncom roka.
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jaji díky za odpověď. Já vím, že je to předčasné, ale zase mít to připravené dopředu není nikdy na škodu. Pak asi budeme dávat hodně peněz do plínek a jiných věcí, tak si toho chci pořídit co nejvíc předem :slight_smile:

Aurelko tak dávej pozor v té přírodě na klíšťata.
2. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
No budem sa striekať offom - dúfam, že môžem.
2. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
No lúčim sa na dnes s vami, tak zajtra sa vám ozvem, že ako sa má Alexander, že čo povedal ujo doktor.
PA
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
aurelka, tak to si rovno mohla napísať, že ideš na relaxačný pobyt :grinning: :grinning: :grinning: . Nemám nič vyhliadnuté, Tvoj link určite mrknem. Písala som, že poznám len jej robotku čo sa týka detí, tehulky som nafotené nevidela. Ak je fotenie Maťkov koníček, možno ju i pozná, je dosť známa a má nezabudnuteľné meno - Katarína Húsenicová zo Senca.
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
aj ja idem....mrknem panelák....

holis, ružičky sú stále u svokry, tak snáď sa z nich teší ona :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak dobrou holky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dobré brzké ráno všem... My jdeme na ty testy na cukrovku, už teď mám hlad, tak jsem zvědavá, jak to vydržím :grinning:
3. čer 2009 v 05:58  • Odpověz
ahoj holky, tak já jen nakukuju a poletím na poradnu, jsem zvedavá, co mi poví :slight_smile:

calli - hodně štěstí při těch testech... Jsem ráda, že to vypadá, že mě tam dr. ani nepožene :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ráno holky,

calli tak to ve zdraví přežij a ať dopadnou testy dobře :wink:

K.ate přeji příjemnou poradnu :slight_smile:

Tak už si pomalu zvykám na přestěhovanou postel a v noci už jsem ani jednou nenarazila do postýlky :grinning: Dneska mě čeká nudná a únavná schůzka s nejvyšším vedením, tak se fakt těším. Jsem vybraná do skupiny za názor z lidu :grinning:
3. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
dobre rano konici teda me se snad nikdy nepodari byt prvni. :wink:
calli a Kate hodne stesti u doktora!!!
Kaci ja ohrivacku zatim ne, da se to ohrat i v hrnci prinejhorsim ale taky chci kojit takze zatim ne neni to nejaky extra drahy tak to muzu dokoupit pozdeji. Uf ty mas dnes prezentaci :grinning: to nemam rada nejak se stydim a neumim mluvit na verejnosti :grinning: ale ty to zvladnes.
3. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky já mám dnes takovou radost. Za hodinu mi přivezou kočárek, tak musím sjet k mamce, mám ho objednán k ní.

broucek já mám ohřívačku koupenou:slight_smile: a mám ji s redukcí i na přesnídávky... :wink:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
holky já sem fotečky taky potom hodím, my jdeme 2.7. to budu začínat 31tt tak to bude už snad větší bříšinko, ale strašně se na to focení těším. Jsem objednaná i k mé kosmetičce, že mě nalíčí a učeše, abych byla krásná :wink:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
tak jsem zpátky... čípek v pohodě tlak zase vysokej... jen mám kvasinky, podle dr. to je ale chronickýho rázu :frowning2: takže mám předepsanej nějakej krém, že by se to mělo srovnat... Achjo... A to mě výtoky trápily vždycky a minulá doktorka mi doporučila jen gel pro intimní hygienu, na kterej měla reklamu v ordinaci a jinak to neřešila... No tak teď se to konečně začalo řešit...
3. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak jsem ve zdraví přežila, snad budou ty testy v pohodě, ale musím říct, že vypít ten humus byl pro mě nadlidský výkon :grinning:
k.ate a to ti na to přišli až teď? To je super...když už je to chronického rázu, to brzo tedy :frowning2:
3. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
k.ate jakej ti dala krém? jako vaginální mast na závadění? já jsem včera vyfasovala ten macmiror , kdyby mi po těch antibiotikách naskočila kvasinkovka.mně připadá že to naše zdravotníctví to pěkně flinka:(

calli jsi šikulka, já to měla taky problém vypít musela jsem najednou jak jsem začala sosat bylo to v háji :unamused:
3. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: denska štěpula kope jako o život:slight_smile: takže si užívám:slight_smile:
Waci to je teda hrůza že si tam ten doktor tu sestru vůbec nechá...taková nezodpovědná potvora...no hlavně aby si byla brzy vpohodě...hlavně že jsi neskončila v nemocnici a hezky odpočívej...
Cali neboj, testy budou ok a už to máš za sebou:slight_smile:
Broučí tak tu ohřívačku zatím kupovat nebudeme...mám super fígl od kamarádky...ona si na noc děla horkou vodu do termosky a mlíčko vnoci připravuje čerstvý v ložnici...jen tam tu vodu naleje a zamíchá a je to...bez nějakýho ohřívání...takže to budu asi praktikovat taky tak:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
calli - ona mi ted ta nová doktorka nechtěla dělat stěry z čípku v těhu moc brzy, aby mi znovu nespustila to krvácení, takže je dělala až při velkým ultrazvuku... Každopádně mi celou dobu, co jsem chodila na gynekologii, takže od 16 říkali doktoři, že mám problém s výtokama, ale nikdo to nikdy nijak nepřeléčoval :frowning2: Jediný co tak ta bývala doktorka doporučila krém pro intimní hygienu, jak už jsem psala... :frowning2: Mě štve, že až třetí doktorka to fakt začla řešit a léčit, ale co nadělám... :-/
Jinak blahopřejuk úspěšnýmu přežití sajrajtu... Jak to tak čtu, tak já snad po 25 už nechci být těhotná :grinning:

waci - juu tak to ti teď nepovím... manža šel nechat svázat bakalářky a cestou se pro to staví v lékárně, takže napíšu až potom... bylo to něco od D a je to jak na zavádění dovnitř, tak i zvenku, teď si to mám dávat čtyři dny po sobě a potom jednou za týden do konce těhu, aby se tam prej udrželo to dobrý prostředí...

Mě na tom na celým štve, že jsem i té bývalé doktorce, že mívám při sexu bolesti a ona jediný, co mi poradila byl lubrikační gel s tím, že mi nic není... :confounded: Když jsem se o tom zmínila té, ke které teď chodím, říkala, že to může být právě způsobený i těma kvasinkama... :frowning2: Manža říkal,ž e z toho aspoň plyne ponaučení, že když člověka něco bolí a doktor mu tvrdí, že ho nemá co a proč bolet, má toho doktora změnit...

jajka - jinak ptala jsem se na epi-no, a dr. říkala, že v podstatě každá masáž hráze, která pomůže uvolnit ty svaly (nebo co ono to tam vůbec je :grinning: ), může pomoct prot nástřihu a to jak mechanická rukou, tak i s tím balonkem... Takže smysl to prej určitě má... :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.