• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate já to mám taky tak na zavádění i na natírání, ale já se jaksi bojím to zavádět. je k tomu sice aplikátor, ale co když nabodnu malou nebo něco? nevím jak hluboko a nic. Já mám totáiž problémy i se zaváděním tamponu já prostě nosím při menstruaci vždy vložky:( takže mám strach si zavést i tu mast. tak jsem ji zatím nepoužila.
¨
tak já už jsme vrazila masenko na plotnu a pak udělám už je noky :wink: dneska mám hlad jak něco, ale bolí mě podbířšek záda prostě všechno je to od toho zánětu tak se není čemu divit :unamused:
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
waci - tak toho já se zas tak nebojím... :grinning: Přece jen když s manžou už něco vymýšlíme malýmu se taky nic neděje a myslim, že zas tak daleko se to snad aplikovat nebude :confused: Já vzhledem k tomu, že mě zajímá, jestli po x letech poprvé zažiju sex, aniž by mě něco bolelo, to budu zavádět i dovnitř :grinning: Jen si vždycky vzpomenu na ten vtip, kdy dají miminko poprvé do náruče tatínkovi a to do něj začne žďuchat prstem a řiká "Je ti to příjemný? Je ti to příjemný?" :grinning:

Jinak já se jdu natáhnout, manža mě nechal doma, páč mě bolelo bříško, tak se pujdu natáhnout, když už chudák musí zase všechno vyřizovat sám...:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
k.ate my jsme se s manželem od 18.12. nemilovali. vím jsme hrozní, ale jaksi k té malé máme šílený respekt jak já tak manžel. :grinning: jsme si včera dělali legraci, že další milování bude 18.12.2009 a splodíme hned další miminko :grinning: :grinning: protože porod bude v záři pak šest neděl nic než se zahojím tak to tak vychází na vánoce :grinning: to je dobré po roce, to bude asi pěkně žhavé :grinning:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
waci - to bych s manžou asi nevydržela :grinning: On je schopnej to vydržet, když ví, že prostě nemůžem (když jsem krvácela a špinila, neřekl o tom ani půl slova), ale jakmile můžem, tak to je občas šílený :grinning: Já to ani tak moc nepotřebuju, ale on i když o tom třeba nemluví, je pak protivnej a nervozní a nic s ním není :grinning: Navíc se těšil, že občas ve druhým trimestru mají ženský víc na sex chuť a teď je "zklamanej", že já ne :grinning: Když já v tomhle jsem poznamenaná i tím, že v podstatě pokaždé mi to není příjemný nebo mě to bolí a bylo to tak vždycky a to se pak na to těžko člověk může těšit... Tak se teď právě oba docela těšíme, že by to vyřešení kvasinek mohlo aspoň částečně pomoct... :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
k.ate určitě to pomůže :wink: ale docela jsi mě uklidnila, že se malé nemůže nic stát když budu tu mast zavádět :wink: děkuji moc
3. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
holky tak čtu co vás to potkalo a já měla někdy kolem 20tt taky nějaký bakterie a dostala jsem na zavádění tablety...bylo to jako acylpirin a dost nepříjemný...ale musela jsem aby se to nezhoršilo...ale měla jsem taky strach aby to prckovi neublížilo ale kamarádka co má vystudovanou medicínu mi řekla že by mu víc ublížilo kdybych tam ty bakterie nechala a tak jsem ty tablety hold 10 dní přežila...a waci neboj nic se malý stát nemůže...je přeci obalená všema těma vodama a vším a to se k ní nedostane a navíc to zavádíš ne tak hluboko...takže ať to léčení co nejlíp zvládnete:slight_smile: držím palce :wink:
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
grabu děkuji moc jsi moc hodná :wink: já jsem právě doobědvala a ještě jsem si dala nanuk kuba mňam a v půl třetí jedu k mamce rozbalit kočárek. já se tak strašně moc těším :slight_smile: vyfotím ho jsem strašně zvědavá :wink:
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
waci - tak jmenuje se to dafnegin to, co mám předepsaný já :slight_smile: jinak trochu závidím kočárek, už bych taky chtěla mít vybranej a koupenej a vůbec... :frowning2: :slight_smile:

Jinak už mám konečně odevzdanou bakalářku, tak ted uz fakt jen to učení na státnice, i když času už je docela málo, ale zase si říkám, že za dva tejdny už nejspíš budu mít volno :grinning:
3. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
konici ja jsem uchozena byla jsem vybirat outfit na statnice, musim rict ze jsem nakoupila dobre, vsechno teda v Orsay ale normalni velikost 36 :grinning: jen teda nesmimi pribrat nebo to sako nezapnu :grinning: :grinning: :grinning:
ale jsem uchozena straaasne moc protoze jsem si ja frajerka vzala na sebe vysoky podpatky abych se rovnou koukla jak to bude vypadat a ted jsem se sotva dobelhala domu :frowning2:
kate to uceni je muceni, ja uz jsem to vsechno precetla ale nemuzu rict ze bych si neco pamatovala takze docela bida doufam ze na ne zabere moje brisko, doufam ze se budou ptat co cekam a nebou se ptat napriklad na nejaky graf z mikroekonomie :grinning:
jdu si dat broskve nejak na nich posledni dobou ujizdim
3. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
holis - taky jsem si říkala, že musim mít na sbě něco, v čem hned poznaj, že jsem těhotná a že by je mohlo zajímat co a jak a na otázky by se nějak zapomnělo :grinning: Ale já jsem ráda, že se mi povedlo odevzdat tu bakalářku, měli v tom šílený zmatky v tom odevzdávání, někomu stačila jedna licenční smlouva, my jsme museli mít dvě a takový ty formální hovadiny :frowning2: No strávili jsme nad tím dneska skoro celej den :frowning2:
3. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
co myslis tou licencni smlouvou? my museli odvevzdavat 3 vytisky :angry: ta vazba byla pekne draha :cry:
3. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
holis -my jsme odevzdavali dva plus elektronickou verzi a licenční smlouva je o tom, že škola může používat tu bakalářku ke studijním účelům a tak :grinning: prostě k nekomerčnímu využití, že k tomu ten člověk,c o to psal dává souhlas :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Holky potřebuju pomoct...a to dost závažně, protože já se nemůžu rozodnout... :unamused:
Prosím prosím...koukněte ke mě do albíčka...dala jsem tam tři typy povlečení do postýlky...jsou stejný námět ale jinak barevný...a já nevím jaké pro toho našeho prcíčka:slight_smile: tak mi prosím poraďte...taky nevím jestli to není už moc přeplácaný...tak mi napiště prosím svůj názor...děkuju:slight_smile:
Teď jedu domů z práce, tak si Vás pak dočtu a budu ráda za každou připomínku...pro mě je to totiž strašný rozhodování :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Grabu tak ja hlasujem pre pomarančovú , druhé miesto krémová a tretie modrá - hoci to bude chlapec. :wink:
3. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky jen v rychlosti:

calli super, že to máš za sebou :wink:

K.ate taky mám vyšší tlak. Kolik máš? Já měla 137/73 :confounded:

Grabu rozhodně to modré povlečení :slight_smile:

Letím domů, zkusím se juknout večer :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
No ačo sa týka nás a dnešnej poradne, tak cukor je v poriadku a teda že všetko je v poriadku a som sa tak pousmiala, že minule sme tu niekomu písali, že je ešte skoro aby bolo malé už otočené hlavičkou dolu, že ešte sa určite otočí aj späť, tak mi dnes doktor povedal, že už sme hlavičkou dolu a že nepredpokladá, že by sa ešte mal nejako inak otočiť. Teda, že už by to malo byť na stálo. Mám pocit, že tomu v Hlohovci to fakt vyjde, že sa narodíme trošku skôr, keĎ sa už takto skoro pretočil.
3. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
grabu, oranzovy a modry moc pekny i to bezovy ale nevim je to tezky :grinning:
Aurelka no ja jsem tuze zvedava zda je kristynka otocena hlavou dolu v utery nahlasim mam totiz konecne UTZ
3. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
no ja na utz idem až 24.6, ale mne sa na srdiečko pozerá zakaždým, tak mi to oznámil. No aspoň viem, že nepôjde nohami
3. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
No a akurát som si skúšala uviazať stužku, čo som dnes kúpila na bruško, že ako to bude vyzerať na fotke. A idem pohľadať kvietky zo svadby,mala by som ich mať niekde odložené.
3. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
grabu - mně se nejvíc líbí to krémový :grinning:

broucek - já měla dneska 142/90 :confounded: , ale než jsem šla do ordinace, když vylezu mívám ho většínou nižší a když si ho měřím kdekoliv jinde, mám ho naopak hodně nízkej... :grinning: Prostě u doktorky mi vždycky vylítne šíleně nahoru, ale právě i proto to tam doktorka ani sestřička moc neřeší... Mně prostě ten tlak lítá kvuli tomu, že mi ho měří tam... :confounded:
3. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
No asi ti ho zdvihnú vždy tam? Ja som mala dnes iba 110/65
3. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
aurrelia - já vždycky měla u doktoru vyšší tlak než normálně... třeba když jsem dávala krev mívala jsem 130/70 a tak, podle mě je to prostě nervama... :confused:
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
asi, to bude tak.
3. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
holky tak už vařím večeři čekám na Járu...budou těstovinky se smetanovou omačkou s kuřecím masem a se žampionkama...mňam...už aby to bylo mám šílenej hlad:slight_smile:
Díky všem za názorz na povlečení:slight_smile: a nemyslíte že je takový už dost přeplácaný? že je tam těch šnečků a stromků už moc?
3. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
holky tak kočárek je naprosto dokonalý jsem z něj tak unešená, že sjem od něj nemohla ani odejít akorát jsem si zapomněla vyfotit ho ve sportovním jen jsme vyfotila hlubokej a to ještě bez kšiltu,až pak jsem si všimla, že jsme kšilt nevyndala, a tak jsem ho vyfotila pak s kšiltem zepředu. Já jsem tak nadšená :grinning:
3. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Super Waci, že si spokojná, dúfam, že aj aj budem spokojná, ale ja sa ešte načakám kým mi ho privezú.

Grabu, tak aj u nás sa riešil hlad, manžel prišiel domov, ale ja som ešte len robila ryžu, tak mi mrnčal že on je už hladný, ale vydržal to - mali sme mäsko v náleve a ryžu.
3. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
už jsme ho dala do alba ty fotky jsou trochu tmavší mamka má blbé světlo v bytě :slight_smile:
ještě musím dnes vyfotit bříško :slight_smile:jak se manžel vykoupe tak ho hned zapřáhnu :grinning:
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
A ešte Waci, kočík je peknučký a vyzerá presne tak, ako si ho mal na pôvodných stiahnutých obrázkoch.

Gabi - mne sa tam práveže slimáčikovia a stromčeky páčia.
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
No bruško povedal drahý, že budem fotiť, keď sa zotmie, že to bude lepšie.
3. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
aurrelka mám z něj fakt radost má plno různejch vychytávek fakt jako skvělý a manžel je z něj taky nadšený i moje mamka :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.