• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj holky,

já tady zase půl dne nebudu - zaučuju pořád novou kolegyni a ještě dlouho budu, takže dopoledne jsou pro mě zabitá.

Lucí to je mi líto, že se musíš takhle rozčilovat. Je to smutné kam až to někdy může zajít. :frowning2: Nic se nenervuj a užij si návštěvu ženských. S tím chlapským časem to taky znám, to už jsem ti říkala. Oni prostě na nic nemají čas. Dneska ráno mě taky manžel trošku vytočil, ale je zase klid. Nesnáším větu "ale já jsem Ti to říkal a Tys to neudělala". Bože to mě dokáže úplně vytočit. No, nebudu se tím stresovat, je to blbost. Holt když člověk miluje, tak i odpouští :slight_smile:

Jinak přeji krásný den, odpoledne sem zase číhnu :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno všem

Lucinko, to mě moc mrzí :frowning2: Po tomhle, co ti udělal bych ho já už jako otce vůbec neoznačovala :frowning2: Drž se bobku, myslíme na tebe.

Doky, já nevím, ale podle mě je to běžná věc, mě minulý týden taky asi 2 dny trošku bolelo v podbřišku jako při menses, ale i kamarádka, co je těhu taky, říkala, že nám mimi jen roste, tak se tím nestresuju. :slight_smile: Ale pokud si nejsi jistá, tak si raději zavolej nebo zajdi k doktorovi, i kdyby to nic nebylo, on by měl pochopit, že máš strach a vysvětlit ti to :wink:
4. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Brouči,Calli,moc vám ďakujem za podporu,vedela som,že sa tu možem vyrozprávať a vy ma potešíte...keĎ to človek najviac potrebuje,nemá si s kým ani o tom pohovoriŤ...ĎAKUJEM MOOOOOOOOOOC,ste zlatíčka!!!
Callinko,no nezaslúži si byť mojím otcom,ale holt to nevymažem z rodného listu ani z génov...
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
lucii to mě mrzí jak se tvůj otec chová ani se ti nedivím, že jsi přerušila kontakt. Holt rodiče si nevybíráme :unamused:

tak my jsme se nasnídali opětovně jako každý jiný den jsme měli chleba s medem :grinning: vzali jsme si léky a dnes budeme odpočívat :wink:
4. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobre rano konici, vsechny vas moc zdravim, ted budu nakukovat jen malo nebot se budu ucit.
Luci tak to je mazec ten tvuj tata, ale obcas lidi rikaji zle veci ackoli je to pak mrzi. ty mas ale svou rodinu tak se na zbytek vykasly a bude ti fajn, penize se vzdycky hodi ale za cenu ze bys musela byt vdecna at si je necha a budes mit klid takhle by jste se hadali i potom a treba by sis to vycitala.
Tak ja jdu na to uceni, konici strasne se bojim. mejte se hezky :pensive:
4. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
zdravim všechny :slight_smile: Tak já se asi vrhnu taky pořádně do učení, i když moc času už mi nezbývá :grinning: No snad to tam nějak ukecám... musim si projit ještě i bakalarku, kdyby se mě chtěli ptat na něco k ní :grinning:
4. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Lucinko, já vím, že vymazat nejde, já se o vymazání mého rádoby otce snažím už pěkných pár let, ale o tom mluvit nechci. Ty se hlavně drž a nemysli už na to, nervičky musíš mít v klidu pro malého :wink:
4. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
tak jsem si upekla jahodovou bublaninu mňam :wink: a jdu zase koukat na telku vypadá to, že dnes tu nikdo nejste :confused:
4. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tak nakukuju nikdo nikde, Waci bublaninam mnam, a s jahodama, ja bych si je strasne rada dala ale ty prave ze zahonku ne ty co maji v obchode ty se nedaji jist :cry:
mam tu jen broskve tak ty dojedu a v utery az budu ve meste si koupim jahody na trhu.
4. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky...tady je dneska nějak mrtvolno:slight_smile:
Luci to je mi líto, že se k tomu táta postavil takhle...ale co...tak když se chová takhle tak ty ho nepotřebuješ a ty sama nejlíp víš jak na tom jste a že se máte rádi s Liborem a hlavně budete mít teď veliký štěstíčko se Samkem a bude všechno růžovější...tak se hlavně nerozčiluj, to ti nedělá dobře a ať si táta trhne nohou...hlavně ať ty si šťastná a vpohodě :wink:
4. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
holis já mám domácí jahody :wink: ještě sjem manželovi upekla preclíčky, tak doufám, že bude mít radost, ale teď už jdu fakt relaxovat. mrknu tady na netu a pak šup směr gauč :wink:
4. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
jeee ja bych si taky dala bublaninu nebo nějakou buchtu :frowning2: Ale není čas na pečení... Tady v Brně mají dobrý jahody na zelnym trhu, mají tam už i naše český a jsou výborný... Jen ta cena... :confounded:
4. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Holky ja si včera koupila půl kila jahod a celý jsem je za odpoledne snědla:slight_smile:

Mám docela dobrou zprávu...i když me doktor nenechal doma...tak sem se domluvila se šéfem, že už to nezvládám a tak mi řek ať si chodím domů kdy chci a že nemusím tady tvrdnout až do 17h:slight_smile: tak sem ráda že budu odpočívat...
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky babulky.

Tak Lucinka neboj ono tá bolesť časom prejde a tebe sa uľaví, všetko potrebuje čas. Myslí na drobčeka a všetko bude o.k.

No a moje fotenie: tak konečne sa začalo. Píšem zámerne začalo, lebo drahý si samozrejme predom nedal nabiť baterky a tak sme fotili len hodinu a on nikdy s ničím nie je spokojný, tak zo všetkého mi nakoniec nechal len 4 fotečky a ostatné vymazal a aj to som ho musela ukecať, lebo on by nechal len jednu, keď prídem domkov, tak ich hodím do albumu. No a dnes máme pokračovať, tak možno ďalšie 4 :wink: .
Takže Jajka, to keby ťa mal fotiť on, tak by si musela prísť aspoň na týždeň ako to sním vidím. :wink:
Nechal mi balíčkovú a s mackom - zatiaľ sme fotili len bruško, lebo sa mi nechcelo upravovať.
Takže tak - ale veď - pomaly ďalej zájdeš.
4. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky já se v té práci nezastavím. Nová kolegyně je super, fakt je mi příjemná. Je to mladá holčina, studentka a je taková správně prdlá :slight_smile:

Gábi super domluva se šéfem. Až zaučím tu naší novou žábu, tak to začnu taky flákat :slight_smile:

Aurelko tak to máš teda náročné focení :slight_smile: Ale moc se na fotky těším.
4. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
konici vy dneska asi odpocivate ja se ucim, dnes mam opakovani otazek 1-25, zatim jsem u c 10, a musim rict docela to jde :wink:
Aurelko mooc se tesime na fotecky, ja meho draheho tezko donutim jit k fotografovi, tak az bude kristynka tak dufam ze pujdeme s ni.
Gabi no super ze se tak sef zachoval, muj sef byl muj jirka takze sem se taky flakala vecne na netu :grinning:
Konici neco pro pobaveni dnes mi prisla vyplata za minuly mesic co jsem byla na PN, tak vyplata je 3800kc od zamestnavatele, nemocenska od socialky jeste neprisla, ale to jsem byla trochu v soku cekala jsem aspon 7 tisic :confused: tak se trochu bojim zda vubec vyjdeme, nerada bych pouzila penize co mam od nasich pro Kristynku :pensive:
4. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,

3.6. v 17:30 se nám ve 23tt+2 narodil chlapeček Matyášek. Váží 660 g a je to velký bojovníček. Po narození sám zakřičel a dokonce se sám rozdýchal. Čeká ho dlouhé vyhřívání v inkubátoru a musí hodně zabojovat, ale věříme, že to dokáže a v září si odvezeme Matýska silného a zdravého domů.
Děkujeme za držení palečků.
4. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Marti mě normálně běhá mráz po zádech. Moc a moc vám držím palečky a Matyáškovi přeju hodně sil, aby se brzy proklubal do silného chlapa. Normálně mi tečou slzy. HODNĚ ŠTĚSTÍ
4. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Maovo teď sem se rozbrečela jako želva dojetím...moc držím palečky a moc na Vás oba myslím ať je všechno v co nejlepší pohodě a ať to zvládáte oba dva...a hlavně přeju hodně štěstíčka ať stojí při vás :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
maova hodně štěstíčka a hlavně síly pro Vás i prťouška!Určitě bude všechno dobře dopadne a vy co nevidět budete mít Matyáška doma a těšit se z něho!držím palečky! :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Maova držte sa obaja :slight_smile:. Keď je Matyášek taký bojovník, nejaký čas si oddýchne v inkubátore a potom :slight_smile: :dizzy_face: :wink: . A máme tu prvú maminku :slight_smile: ...ako sa to všetko môže zamotať...Držím vám palčeky, nezabúdaj na nás a ak Ti to čas dovolí, nakukni sem sem-tam a neskôr nám toho popiš viac. Pozdrav drobčeka a D R Ž I M E P A L Č E K YYY
4. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
maova - taky držíme pěsti, ať to malej zvládne... Určitě bude v pohodě :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
aurelka, no veď práve, ako tak čítam o tom fotení...tak by som u vás musela byť varená pečemá :grinning: :grinning: :grinning: . No čo, aspoň budú tie vaše fotky určite krásne, a nebude na škodu manželova predcíznosť :wink:
4. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
A jo, máme tu první MAMINKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky já jsem z toho úplně na měkko. To musí být bobík maličký.

No, jdu už z práce, tak se zatím loučím a možná večer papa :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Martinko moc moc držím všechno co můžu a moc moc moc moc vám přeji aby vše bylo v pořádku. Zvládnete to. Držte se
4. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Martinka, tak aj my držíme palčeka, ale určite to zmáknete a Matyášek bude čoskoro velikánsky chlap.
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak prvé 4 fotečky sú v albume.
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Manžel je spokojný len s tou s tým Macom, ostatné chcel vymazať, som zvedavá čo sa nám podarí dnes.
4. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Aureli fotečky jsou moc krásný...nevymazala bych žádnou:slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ďakujem - dlho som o tie zvyšné s ním bojovala.
4. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.