• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu pokud se nepletu v zákoně je dáno, že mohou překročit smluvní cenu maximálně o 15% bez toho aniž by volali majitelům auta zda s tím souhlasí, pak musí volat dopředu,než opravu vykonají. takže se braňte takhle to nejde aby to navýšili o 15000
13. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Grabu chápu, že se ti do hádky nechce, ale taky bych jim to hodila na hlavu a dala pěkně sežrat. Třeba něco vyhádáš a 1000 na hodinu je fakt jak ze závodní stáje Ferrari :angry:

K.ate no tak super, bakalářka bude brnkačka, ne? :grinning:

waci to já žehlím pořád. Teda ono pro nás dva toho moc není, ale stejně je to opruz .....
13. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
broucek mě baví žehlit to miminkovské to naše ne :grinning:
13. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
broucek - nad bakalářkou teď hodinu sedím, mám napsaný nadpisy, vloženej jeden obrázek a jeden vzoreček a dál nevím, co psát :grinning: Teda napadaj mě hovadiny, ale budu muset prolízt ty dokumenty, co tu mám... Abych tam měla citace a tak, jak to má být :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
k.ate já na tom byla úplně stejně taky jsem nevěděla xo psát do bakalářky a pak diplomka byla snad ještě horší :grinning:
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Jo tak na miminkovské žehlení se taky těším, to je velké jak ta žehlička, to bude hned :slight_smile:

k.ate to ti teda nezávidím :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Tak my jsme rozhodnutý jim to nezaplatit a ať si to třeba vymontujou a trhnou si nohou...no už se nebudu rozčilovat a počkám jak to dopadne:frowning2:
Jinak na to prani těch pidi věciček a žehlení se taky těším...ale nechávám si to až budu doma a nebudu muset do práce...abych se nenudila...a taky nám ještě truhlář nedodělal tu komodu kam budu ty věci na prcka dávat, takže je mám zatím v ložnici na zemi na kupičkách a to nemá cenu to zatím prát, když se na to práší:slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Jinak dala jsem do albíčka svoji fotku před 14 dněma...jediná fotka s pupíkem co mám...zatím mi ho nikdo jinak nevyfotil:slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Grabu moc Ti to sluší, mám úplně pocit, že už se známe :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Broučí písla jsem ti do Ip to co mi poslala ta paní z gravid jogy:slight_smile:
Musím ti ještě poslat nějakou fotku...aby to nebylo fakt na ty noviny a kytku v klopě:slight_smile:
Ale tys mě teď vlastně viděla v albíčku...no tak já ti ji ještě pošlu na mail:slight_smile:
A co Lucinka...nešla by třeba taky s náma cvičit?
13. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Hodila jsem do albíčka fotku s manželem :slight_smile:

Lucince napíšu a určitě se přidá :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
holky moc pěkné fotky :wink:

já se teď koukala na podprsenky na kojení a to jsou pěkný pálky :unamused:
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
waci taky už koukám po podprsence na kojení :slight_smile: Pálky to jsou ........
13. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
waci - já vím, co psát, ale nevím jak.. .to je nejhorší... :frowning2: :grinning: Navíc budu muset ještě programovat a to je úplná katastrofa :grinning: No bude to ještě veselý... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
broucek , když horší je že nevím ani jakou velikost :grinning:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
No já musím někam vyrazit a vyzkoušet to. Zatím mi pořád jsou mé podprsenky, ale už občas tlačí. Přeci jen jak to břísko roste, tak se začíná zvedat i pod prsama ......... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
No holky o podprsenkách mi ani nemluvte...koupila jsem si jednu...už s E košíčkama protože moje D už mi jsou malé...a už mi je malá i ta nová...jestli nebudu mít mlíko a budu se s tímhle muset tahat...tak se zblázním...ale jestli budu mít mlíko a ještě to vyroste...tak to je na trakař...protože to neunesu:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Broučí moc Vám to s manžou na fotečce sluší...to musel být hezkej výlet:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
já jsem měla 75B a teď mi nestačí 85C budu muset koupit 90C :unamused:
13. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím. Koukám, že zase řešíte podprsenky :grinning: Já mám zatím klid, ale nevím na jak dlouho. Já si teď musím hlavně koupit kalhoty. Zkusím to CaA.
13. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem zase tady :slight_smile: Dneska mám ten žaludek teda na vodě to je hrůza. Jsem zvědavá, jak vydržím ten muzikál.
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Brouci já ti ten muzikál závidím...já tak ráda muzikály:slight_smile: Jdu za 14 dní na Draculu...eště jsem ho neviděla...tak se moc těším:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj konici ja jsem zpet ze skoly, mam vse hotovo zapsano a uz se jen ucit. jinak jsem vas docetla, holky ja jsem ostuda a kulturni barbar nikdy jsem na muzikalu nebyla, do divadla nechodim nebot me to nebavi a v kine me nebavi sedet jsem zvykla u filmu lezet. proste domaci pecka :slight_smile:
vsem vam to s manzelama a pritelama slusi, taky bych mela najit nejakou fotku spolecnou ale mame jich malo ale treba neco najdu.
jinak je venku zase hezky jen me vadi to slunko, sla bych na terasu ale zas kocka skace po te zidce a mam strach ze spadne dolu z 5 patra.
13. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Grabu Drákula je nádherný. Byla jsem na něm v březnu a fakt paráda :wink: Jen mě hrozně bolel zadek z toho sezení. :slight_smile:

Holis tak paráda, teď jen se učit, se učit, se učit. :grinning: Tak si číču uvaž na vodítko a na zídku jí nepouštěj :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak trochu vam zavidim ty muzikaly, tady v Olmu nic takoveho neni a do prahy se dostanu jednou za pul roku.
boucek no to by musela byt chut se ucit, tak ted zvazuju zda jit na Ing. pac me to tuze nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

waci na jake tema jsi psala bakalarku a diplomku? ja psala fajn tema o benefitech nasi firmy tak to bylo v poho nicmene netusim o cem bych mela psat pokud se dokopu jit dal.
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
No Brouci už se moc těším:slight_smile: Já jsem byla před měsícem na Moně Líse a bylo to taky moc pěkné:slight_smile: jen jak byl na konci ten mohutnej potlesk...tak se Prcek moh v bříšku zbláznit :unamused: asi se bál co se to venku děje...tak jsem zvědavá jak bude reagovat teď, když už je zase větší a slyší líp:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holis to říká tchýně taky. Ty jsou z Budějovic a pořád říká jak se máme, že tady máme všechno a oni jen jednou za čas. Holt Praha, no :slight_smile:

Grabu já večer asi usnu. Jak jsem v noci nespala, tak jsem úplně hotová :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky babulky, tak ani neviete ako sa ja dnes nudím, som na informatike - ešte dnes a zajtra mám posledné školenie a potom už len práca, ale vôbec sa mi tu nechce byť a nechce sa mi do ničoho pustiť, iba tu zívam - katastrofa. :frowning2:
13. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Aurelko já jsem taky dneska jak gumová panna :rolling_eyes: Ale je nás víc, asi je blbej vzduch .........
13. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Mně taky není nejlíp...já nespala a tak mě bolí hlava...ale to je tím stresem....ale tlak je asi taky nějakej divnej :unamused:
13. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.