• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A tak sama by jsi grabu jít nechtěla? :slight_smile: Mělas vidět muže jak měl radost že tam jdeme :grinning: Ale nakonec sme se smáli na celé kolo a vypadal že ho to aji bavilo :grinning:
5. čer 2009 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
autor
No já to zkusím doma navrhnout...ale nevim nevim...spíš ještě tak že by mě vyfotil on doma...to možná jo...uvidím jakou u vás tady načerpám inspiraci:slight_smile: zatím ty aurelčiny fotky jsou fakt krásný:slight_smile: a těším se i na tvoje:slight_smile: vy ste psali že jsou taky nějaký stránky, kde jsou nějaký nápady že?
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Grabu esi chceš mrkni sem tady jsou nějaké fotečky těhulek..jen chvilku trvá než se to načte :slight_smile:
http://www.fotostudio-k.cz/
5. čer 2009 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
Jinak já letím něco pohledat na obídek..zatím pa pa :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz
grabu aspoň sama jdi abys měla památku :wink: já už se strašně těším, chci i ty akty už jsme domluvená s tou známou co to bude fotit. a nemůžu se dočkat. Můj manžel ten vůbec neprotestoval, byl taky rád, že bude mít památku :wink:

já dodělávám obídek kuřecí řízky a bramborovou kaši :wink:
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
aurelko, já dodnes nevěděla, jak ty testy dopadla, ale když ses zeptala, tak sem si volala na gynekologii a je to v pořádku :dizzy_face: Takže žádná cukrovka, jupííííí :grinning:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
calli to jsem ráda :wink: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
konici vas zdravim nesel internet horelo nam v dome! http://olomoucky.denik.cz/multimedia/galerie/1294913.html?section=1,1 ale nastesti muj vchod jediny funguje tak jak ma jdu si vas docist.
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
kamussa ahoj jasné že se můžeš přidat :wink:
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
ty bydlíš v těch bytech jsme to včera s manželem viděli v televizi a ještě jsme si říkali, že to tam známe.muselo to být hrozný
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
wacinka- teď jsem ti koukala do albíčka, máš tam hezkou noční košili nevíš na kterých stránkách bych nějakou našla ? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holis, tak to je šílené, ještě, že je u vás v domě všechno v pořádku :wink: Ale nezávidím těm jiným vchodům vzniklé potíže a majitelům těch aut taky ne...
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak já ji mám z www.tehotne.cz ale ještě se dá koupit tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23164899&tab=1
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
wacinka- děkuji hned na ní mrknu :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Ahoj Kamussa:slight_smile: jasně že můžeš k nám...jen nám o sobě taky něco pověz :wink: odkud jsi, co miminko, co tatínek...a tak...ať jsme v obraze:slight_smile:
Calli super že cukr dopadl ok:slight_smile: mám radost :dizzy_face:
Holis teda to je něco ty ohořelý auta...tak hlavně jestli se nikomu nic nestalo a vy jste taky vpohodě!!!
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky já sjem se přejedla a je mi těžko :sweat_smile:

kamussa nemáš zač :wink:
5. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
konici my jsme v poho nastesti, jirka byl v praci jinak by se me obesil kdyby mu tam shorelo auto nebot je to jeho milacek.
Kamussa vitej :slight_smile: budeme radi kdyz se pridas.
KOnici ja se jdu ucit strasnese bojim od uterka tu budu nonstop, ach jo uz aby bylo po skole. vecer jeste nakouknu! Mjete se moc hezky zatim papa
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
grabu- jsem ze Znojma je mi 22 .Termín mám 22.8. a pohlaví nevíme :slight_smile: Tatínek se moc těší :slight_smile: Na té cukrovce jsem taky byla a to je teda síla to vyšetření - seděla jsem tam 3,5 hodiny :frowning2: Naštěstí cukrovku taky nemám :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
kamussa taky tě zdravím :slight_smile: Takže se chcete nechat překvapit? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
No vida Kamussko hned o tobě něco víme:slight_smile:
A pohlaví nevíte schválně...chcete se nechat překvapit, nebo se mrňous schovává?
Já už se teď loučím...jedu dom z práce...tak se mějte všechny moc fajn a já než odjedu k našim na večer tak na vás ještě juknu:slight_smile: zatím páááá
5. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
no nic holky já jdu za chvilku dorazí manžel a musíme sjet směr město. Potřebuji králíčkovi stelivo :wink:
5. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
No babulky tak vás zdravím, ešte raz ďakujem všetkým za pochválenie fotečiek, dnes večer hádam pribudnú ďalšie a jedna dokonca aj s Maťom - hrnčeková.

A stretpokoka si neprosím, nechajte si ho alebo ho vyžente niekde na lúku - ja som na nich alergická (a to tewraz myslím vážne). som sa smiala, lebo keď mi na ne zistili alergiu, tak sestra ich akurát mala, tak som mala lekársky potvrdenú alergiu na sestru. :wink:

No a vítam Kamussu.
5. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
calii-jojo :slight_smile:
grabu - schálně :slight_smile:
aurellia-děkuji :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
aurelko moc pekne fotecky udelal manzel, je opravdu napadity :wink:
5. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
No tak už som doma,v práci som pobalila všetko pre deti do školy v prírode a už len doma zbaliť seba.
5. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Ale inak to neviem ako zvládnem vás dočítať keď tu potom týždeň nebudem, lebo tam asi internet nebudem mať - teda nie asi, ale určite. A budem úplne mimo čosa tu bude diať, máte zakázané riešiť niečo vážne bezo mňa :wink: .
5. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
aurelko uzij si to s detmi, v pondeli mi drz palce jdu na ty statnice a uprimne mam obavu ze to neudelam, ale co no listopad to jisti.
Ty se opatruj s detmi si to hezky uzij jak bych rada jela taky :wink: ty uz to uceni mas za sebou a hlavne uspesne.
tak pa a az sem prijdes nakouknout tak napis mi ti to zrekapitulujeme :grinning:
5. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
No budem určite na teba myslieť a držať ti palčeky. ale veru učenie ešte za sebou nemám, konečne som sa dnes vrhla do písania teoretickej časti tej mojej záverečnej práce z informatiky - teda zatiaľ som vykúzlila 1 stranu a keď to skončím,tak v októbri nastupujem na Angličtinu, takže život asi bude stále o učení. Ale čo už.
5. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
hezkej večer všem :slight_smile: tak jsem se dozvěděla, že náš obor má státnice jen 15 a 16, takže pondělí utery, no tak musím pořádně zabrat :grinning: Abych se aspoň něco naučila... Otázky nám bude losovat počítač, tak jsem zvědavá :grinning: Snad bude hodnej :grinning: Začínám být trošku nervozní :grinning:
5. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.