• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla, byla jsem s Barčou a s našima na takové malé dovče, manža chudáček chodil do práce, až nám z toho onemocněl :grinning:
V pondělí jsem byla na UTZ a dozvěděli jsme se, že čekáme chlapečka, bude to Adam, takže budeme mít doma páreček, tak jsem zvědavá, strašně se bojím o péči o malinkatého peniska :confused: Snad to zvládnu...ještě je čas si všechno nastudovat.

Jinak dost tloustnu, jsem z toho špatná, ale nechci se tím zase na druhou stranu trápit, když koukám na tabulku, tak jste všechny přibraly tak málo a já už mám 6kg nahoře...

Hezký večer a víkend, pá :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
No veDˇto ale nemáš veľa, už som čítala čo mali baby v tvojom tt okolo 12 kg navrh - to je stále o.k - to čo máš.
5. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
leni i ja jsem se bala cekat chlapecka protoze mam jen segru a zadnyho chlapa jsem nikdy neumyvala a tak :grinning: :grinning: :grinning: ale pak me to bylo jedno, neboj manzel poradi :grinning: a s tim tloustunutim ja uz mam 9kg takze jako no stress.
kate tak to se ti pekne blizi uf to mas tyden po me, my budeme losovat samy a 3 otazky no Peto byt uprimna vybrat si nejakou na prd tak to nedam pac nektery fakt neumim a nejde to naucit :frowning2:
takze se loucim dnes mam pred sebou jeste 14 otazek ach jo :pensive:
5. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
dobré ránko maminky :wink:
dnes som skoro hore, lebo máme v pláne opekačku s celou rodinou no počo asi moc nepraje...takže uvidíme či pôjde mäsko na gril alebo do mrazáku :angry: . Chceme dooslavovať Maťkove narodky z apríla - nebolo kedy - večer zas odchádza na týždeň do Francúzska, a tie moje meninky....

Janka, už len 2 x sa vyspinkáš a budeš Bc :slight_smile: , nezabudni napísať približne o koľkej ideš, aby sme vysielali pozitívnu energiu :dizzy_face: . My sme mali otázky rozstrihané a poukladané na stole, samozrejme otočené. Vedela som že najradšej by som si ťahala tie širšie - ktoré boli obsiahlejšie a dalo sa k nim veľa rozprávať. A tak sa mi to aj podarilo. ťahala som z tých najtlstejších a odpovedala som za 1 :slight_smile:

aurelka, tie foto sú krásne, naj, naj je tá prvá....no neviem či ten Senec vážne nezruším... :grinning: . Tú ŠVP by som s tebou hneď menila, trošku zmeny...čas letí rýchlo tak či tak...

baby, zajtra som31 tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mayova Maťka, dúfam že všetko ok a netrpezlivo čakám, kedy popíšeš ďalšie dobré správičky :wink:
6. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
jajka dobre rano, ty jsi ranni ptace, ja tedy taky vylezla z pelisku uz v 8 ale jeli jsme nakoupit na trh zeleninu a hlavne jahody, byla jsem tam poprve a moc se mi tam libilo. no pak jsme jeli na velky nakup, ale fakt velky a pred barakem jsme si uvedomili ze nam od pozaru nejede vytah a bydlime v 5 patre, to si dovedete predstavit, ale vzali jsme to najednou a nahore zjisitili ze klice od bytu jsou v aute :slight_smile:
tak ted budu odpocivat.
Zanetko teda ty jsi mela super vysledek, ja budu rada i za 3, pritom se rika ze ekonomka je nejlehci z vysokejch skol, holt asi na to nestacim :frowning2: tak uvidime, na radu jdu kolem 14 hodiny rekla bych tak doufam ze to je cas kdy budou uz unaveni :fearful:
6. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Krásné sobotní dopoledne holky s miminkama :slight_smile: ,
no prvně vám chceme říct s mojím obříčkem že vám všem moooc držíme pěstičky na ty všechny vaše zkoušky!!! :wink: Uvidíte holky že to zvládnete a pak už se budete jen těšit na miminko :dizzy_face:

Já dneska prvně zkusila uvařit ten odvar či co z lněného semínka a výsledek? Hnus to je ale myslela sem že to bude horší..a pokuď to pomůže aspoň malinko tak jdu do toho :wink:
6. čer 2009 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem totálně nevyspaná, malá si myslí, že močový měchýř je kopačák a že kopat do něj ve 3h ráno je super a pak zas v 6h...ještě do toho pes mi začal olizovat ruku a nohu...no děs...Snažila jsme se být vzhůru, ale nějak to už nezvládám, tak si jdu zase lehnout, jinak dneska nic nebudu schopna udělat...
6. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,

tak musím povedať, že ja našťastie v noci nemusím vôbec vstávať - záhadne sa vždy na chvíľu preberiem o 4:43, ale potom som zase tuhá, no ale o 6 som už hore. Kedysi som vyspávala, teraz som také ranné vtáčatko a pritom Alexander vždy spí, keĎ vstávam - teda aspoň nekope.

NO a potom som včera pridala aj ďalšie fotečky do albumíku. No a možno o pár týždňov spravíme ďalšie, kde bude vidieť už aj mňa.

Dnes sme si na obed objednali pizzu - sa nám nechcelo variť, lebo sme upratovali a večer frčíme na akciu - ideme robiť perník SR pre Maťovho šéfa na rozlúčku, no a zajtra už frčím preč,tak neviem či sa sme ešte dostanem. Tak sa mi tu držte a starajte sa jedna o druhú.

Pa pa :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Zuzi,to jsou krasne fotky opravdu moc krasne!!! doufam ze si akci uzijete, ja se cely den ucila :frowning2:
konici ja dnes konecne objednala kocarek, nakonec jsem objednala komplet vse nove ackoliv jsem premyslela o korbicce z druhe ruky vzala jsem to novy vsak hlady neumreme :wink: nakonec vyhral casualplay s4 v cerne barve, jeste dokoupim barevnou podlozku do sportaku at to muzem stridat a je to.
konici jdu spat dnes jsem uplne hotova z toho uceni, doufam ze to neodnese Kristynka :pensive:
6. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
holis - já se snažím učit, ale nejde mi to :frowning2: Za dnešek jsem zvládla přečíst jen jeden předmět a další mi do hlavy už neleze... Achjo :frowning2:
6. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Petko, ja te chapu, ale mas jeste tyden! ja uz jen jeden den, dnes me jirka pomahal psat obhajobu bakalarky a rikal ze jsem si tam jednou otazkou od oponenta pekne nabehla ze z toho budu muset vybruslit takze jeste toto :frowning2: ale uz to chci mit za sebou s jakymkoli vysledkem, nebot uz me to fakt nebavi se nervovat je cas se venovat kristynce :fearful:
6. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Holky, ničeho se nebojte, ty státnice máte v kapse :wink: My na vás myslíme, takže se nemáte čeho bát ;)
7. čer 2009 v 00:22  • Odpověz
dobre rano konici, tak ja uz snidam, a vy asi spite, calli ty jsi ale dlouho vzhuru to ja tak dlouho nevydrzim :slight_smile:
jak si uzivate vikend?
7. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
holis - to já mám vědět hodnocení bakalářky do čtvrtka... Tak jsem zvědavá, taky tam mám věci, který podle vedoucího navádí k tomu, aby se na to při obhajobě vyptávali, ještě si musim připravit prezentaci k tomu :frowning2: A asi se kouknout na ty věci, o kterých říkal, že se na to nejspíš budou ptát... Zítra ti budu určitě držet pěsti a uvidíš, že to zvládneš :slight_smile: Mě by zajímalo, jestli pujdu v pondělí nebo v utery, ale mám takovej blbej pocit, že v pondělí :grinning:
7. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Holis a Kate nebojte...to určitě zvládnete a my budeme držet palečky :wink: Vím že to je hrozná panika a že máte strach, ale ta úleva potom to bude paráda:slight_smile:

Já byla včera kamarádce ze střední na svatbě...byla moc hezká...já bych chtěla taky...no ale třeba se někdy dočkám :wink:
7. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Zítra jedu znova na tu kardiologii na UZ srdce...tak doufám že bude vše ok...
A pak jedeme na matriku zařídit papíry k porodu, protože nejsme svoji, tak aby byl Jára v rodným listě...ale pořád ještě nevím, jaký mu tam napíšeme příjmení...holky co jste svobodné...budou se mrňousci jmenovat po vás nebo tatínkovi?
Já jsem původně chtěla aby po mně, protože kdyby náhodou tak chci abysme byli stejně...ale příjde mi že to je přítelovi líto...no nevím...poraďte...zase si říkám, mohl aspoň nějakej náznak udělat...že nás chce oba a bylo by to jednodušší...takhle nevím na čem jsem a pořád váhám...jsme spolu 5 let a zatím žádný rozhovor o tom že by...někdy...ani nějakej náznak k žádosti...a přeci nebudu pak jediná v celý rodině sama s jiným jménem...no nevím...poraďte jak to budete řešit vy prosím:slight_smile:
7. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj grabu, co se týče kardia, tak bude určitě všechno v pořádku :slight_smile:
A malá se bude jmenovat po tatínkovi, i když ještě nejsme svoji, ale u nás se zase o tom, že se vezmeme mluví...nebudeme se brát hned, ale tak do dvou max. tří let to bude, pokud se nezabijeme :grinning:
Asi budeš muset nějak nenápadně před přítelem nakousnout téma svatba a uvidíš, co bude říkat :wink:
7. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Holky a od kolikátého týdne se chodí na kardio?

Grabu- to u nás jsem svatbu navrhla manželovi já a bylo :slight_smile:
7. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
grabu - blbý je, že nevíš, jestli se brát budete někdy nebo neee (i když myslim, že i tvuj přitel se k otmu snad časem dokope :grinning:), pokud bych věděla, že se jednou časem vezmem, nechala bych malýmu jméno po tátovi... Už kvuli tomu, že pak bys měnila třeba přijmení ty a kvuli prckovi bys to taky musela nějak vyběhávat... takže asi tak...
7. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Kamusso na kardio se normálně nechodí...to jen já měla dřív problém se srdcem, tak jdu jen na preventivní kontrolu jestli to zvládám a vše je ok abych mohla normálně rodit...takže neboj, nic takovýho tě pravděpodobně nečeká :wink: :slight_smile:
A s tou svatbou...no sice přítel jednou něco nadhodil...že jako jednou se vezmeme...ale co když...znáte to...pořád ve mě hlodá ten červík...a taky proč on má mít všechno a já nic...no nevím...ještě si o tom s ním musím dneska promluvit a uvidíme :wink:
7. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
grabu-a jak jste spolu dlouho? A na ty ozvy miminka to se dělá odkdy, nevíš?
7. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
S přítelem jsme spolu 5 let a známe se asi 7:slight_smile:
ozvy nevim kdy...ale asi až v porodnici ne?
7. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Těhule moje tak jsem pátrala co je s Maovou, protože se nám dlouho neozvala a ona psala na Vlaštovičkách že to popsala na únorovkách...že nemá sílu psát všude...tak vám sem dám link ať si taky můžete přečíst co všechno je potkalo...jsou to ale velicí bojovníci a já doufám že brzy poleví teploty co ma maova a že Matyášek bude taky co nevidět silný chlapík...pořád jim moc držím palečky a přeju hodně štěstí :wink:
A tady je ten link
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86569&vGroupOffset=0&vOffset=9780
Obrečela jsem to...je to strašně dojemné, ale já jim moc fandím a oni to určitě zvládnou!!! :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
grabu - já si to četla už v pátek večer, taky jim držím pěsti a moc na ně myslim, ale vypadá to, že malej je bojovník po rodičích, tak to určo zvládnou :slight_smile:
7. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj konici tak jsem docetla vsechny otazky :frowning2: jeste si napsat nejaky uvod co chci rict nebot to urcite zapomenu.
Gabinko s tou svatbou, tak mala bude mit prijmeni po Jirkovi ackoliv jsem navrhovala aby byla po me ( aby mu doslo jako ze je blby ze ja jedina budu mit jiny prijmeni) :grinning:
Nicmene u nas se o svatbe mluvi, otazku kdy se vezmeme slysim casto ale zadny ofiko pokleknuti nebylo, ale vypada to na pristi rok v zari az nebudu kojit.
Zkus pritelovi naznacit ze ted uz budete rodina a ze je to tezke ze tobe pak budou rikat prijmenim Stepanka a kdyz mas jine tak ti to taky nemusi byt prijemne :angry: ja se divim ze mu to jeste nedocvaklo, ale neboj pry se rika ze kdyz jste svobodni tak za porod dostanem prstynky tak uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si precist pribeh o Maove
7. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
jee tak mame prvniho konika Matyaska tak to je mazec, doufam ze to zvladnou :dizzy_face: takove malicke miminecko, ale je to bojovnicek.
7. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
holis - já válčím s otázkama, ale radši jsem už dneska i vařila a pomáhala manžovi s praním, v p odstatě bych dělala cokoliv, kdybych se nemusela učit :grinning: Tak jsem zvědavá, dneska jsem přečetla teprve jen tři otázky a to k nim neumím ani blokový schémata (jak já je nesnáším :frowning2: )... No snad se nějak zvládnu nakopnout... Normálně jsem při učení pila silnej zlenej čaj, ten mě nakop a měla jsem vždycky spoooousty energie, ale s malým mám docela strach... Přeci jen v zeleným čaji je kofein a tak, tak to nechci přehánět... A sladkým se mi nechce cpát, ale nějak si tu hlavu nakopnout musím :frowning2:
7. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době. U nás všechno v pořádku. Byli jsme na "velkém" ultrazvuku a prý čekáme chlapečka. Tak už vymýšlíme jméno :grinning: Objednali jsme se také na 3D/4D ultrazvuk, tak se moc těším. Pořád ještě necítím pohyby a to jsem ve 23 týden. Ale prý mám placentu vepředu a pak můžou být pohyby cítit později. Na kontrolách je všechno v pořádku. Začínám pomalu předávat práci, tak je toho hodně. Už se těším, až s prací skončím :grinning: Nejraději bych už zítra. Ale chvilku si ještě počkám. Naštěstí nemám žádné problémy. Jen někdy strašná únava.
Kate, já si klidně dám i dvě kávy, aby mě to nahodilo, ale pak hodně piju. Dávám si na to pozor. Když se napiješ čaje a pak to zapiješ i vodou, tak v tom nevidím problém. Ptala jsem se na to porodní asistentky a říkala, že pokud je člověk zvyklý, nemůže ho to nijak rozhodit. Jen nezapomínat pít i vodu. Abyses moc "neodvodnila" :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
tommik takze chlapecek no ted by to melo byt teoreticky vyrovnane :grinning: v poctu devcatka a chlapecci.
Petko, ja se nalivam vsema druhama caje furt a nic stejne me to nepomaha v hlave pusto prazdo. Nikdy jsem se na nic neumela naucit a to ze jsem ve tretaku je taky asi omyl kdyz teprve ted jsem se ucila to co jsem mela uz davno umet :frowning2: holt uvidime jaky budu mit zitra stesti, asi to bude ostuda kdyz to nedam ale co nadelam :frowning2:
7. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
tommik - já vím, že určitý množství kofeinu neva, ale mě aby to nahodilo, tak ten čaj musí bejt fakt "smrťák" a já z toho mám prostě kvuli malýmu strach, možná i proto, že zatímco u kafe ten kofein vylítne hodně vysoko hned a potom za chvíli je fuč, ale právě z toho zelenýho čaje se uvolňuje postupně a nikde se člověk pořádně nedočte, kolik ho tam je... :frowning2: Moje mamka, když čekala bráchu i mě, měla kafe dovolený od doktorů kvuli nízkýmu tlaku a taky jsme oba dva v pohodě, ale já z toho nemám dobrej pocit...

holis - já se taky pořádně učit neumím :frowning2: Jo, něco mi leze do hlavy v podstatě samo, ale jsou předměty, který mi prostě nejsou a nejhorší je, že z té jedné skupiny byly oba dva takový na prd, že mi nic moc neříkaj a měla jsem je zapsany, protože jsem si něco z tý skupiny předmětů prostě zapsat musela... Takže pro mě je utrpení se to teď učit... Ale ještě mám na dnešek jeden předmět, kterej mě baví (ten souvisí právě s tou lékařskou technikou a tam krom blokovýho schématu přistroje na dialýzu v podstatě nic moc takovýho není , i když je fakt, že to schéma zabere celou A4 :grinning:
Zítra na tebe budu moooc myslet a držet pěsti a určitě to zládneš, uvidííííš :slight_smile: Malá tě bude podporovat :grinning: Jinak já taky pořád řeším, že to bude průšvih a ostuda, když to nedám... :grinning: Ale zas si říkám, že snad když jsem se dostala až sem, tak i ty státnice nějak zvládnu :grinning:
7. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.