• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jinak já dneska byla pujčovat klíče od prádelny na vrátnici a vrátná se mě ptala, kde to mimino mám schovaný, že vůbec není vidět, že jsem těhotná :grinning: Ale je fakt, že jsem měla zas hodně volný tričko :grinning: A dala mi radu skrz pozdější kojení, že prej je dobrý dycky večer při sprchování přejet několikrát bradavky kartáčkem na ruce... Říkala, že jí to poradila její babička a ona to radila i svojí dceři, že potom nejsou popraskaný bradavky, když se mimčo kojí :slight_smile: TAk přemýšlím a možná to zkusím :grinning: I když teda to asi bude pořádně nepříjemný ze začátku... :confused: :grinning:
7. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak to nevím, zda to dokážu. Přejet si kartáčkem přes bradavku. Já tedy musím přiznat, že znám jen kartáček na zuby :grinning: Možná to bude trochu nechutný, ale začaly se mi špinit bradavky. A když si to čistím sama, tak je mi to dost nepříjemný. Tak jsem poprosila manžela. Naštěstí mu to nevadí. Já ležím ve vaně a dívám se na opačnou stranu. Jen napoprvé nepochopil co chci a začal mi bradavky mačkat. Jako že to vytlačí, tak to jsem myslela, že se bolestí zblázním :slight_smile:
My jsme si spíš mysleli, že čekáme holčičku. Ale pan doktor nám ukázal pindíka. Prý je to jednoznačné. Tak alespoň zúžíme výběr jmen. :grinning:
7. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
petko no prave clovek se dostane tak daleko a co kdyz mu to pak nedaji, jsou otazky ktery vim ze umim na 1 a jsou otazky ke kterejm nevim co rikat :frowning2: uvidime zitra vecer vam dam vedet pujdu na radu kolem 15 hod az to bude dlouhej den.
tomik ja nekde cetla ze se ty bradavky nemaji cistit prste jen oplachnout vodou nic vic zatim v tehu. tak nevim
7. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Já vůbec nevím. Sprchou to nešlo. Byla to viditelná špína. Nikdy před tím jsem to neměla. Barva tmavá, ne bílá či žlutá. Omlouvám se za popis :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
aha tak to ti nevim zkus se podivat do nejake diskuze, hlavne se nema nic mackat :grinning: ale nestresuj se urcite se nic nestalo nebo to muze se spinit treba od spodniho pradla vis :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Já si myslím, že to byly kousíčky z podprsenky a jak se bradavky mění, tak se to tam asi zachytává. Manžela jsem požádala, aby mi to jemně vyčistil a jak jsem se dívala stranou, tak jsem nečekala, že začne mačkat :grinning: Fakt bolest. Vůbec jsem to nečekala a pěkně jsem nadskočila. Chudák manžel, ten se lekl asi víc než já :grinning: :grinning: Ale všechno dobrý.
7. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile:
len šupkom nakukujem. Oslava včera OK, pršalo cestou a keď sme prišli na chatu šetko ok. Večer Maťko vyrazil do Francúzska, už hlásil šťastný príchod. Vnoci ma chytil tak NECHUTNÝ krč do lýtka, že sa až manžel zľakol, tiekli mi krokodílie slzy od bolesti a nie a nie prestať. Keď sa zdalo že užuž odznieva vrátil sa a bol ešte silnejší - akto sa to opakovalo niekoľkokrát. Ešte teraz ma bolí noha a normálne sa bojím dnešnej noci aj keď som hneď nasadila lieky :frowning2: .
Grabu, ja by som tiež mladému pánovi dala priamovku, že ako dlho ešte mieni čakať :sweat_smile: . Možno budeš sama prekvapená jeho reakciou :wink:

Janka, na zajtra o 14,00 si myšlienky vyhraďujem výsostne na Teba. Drž sa, potiahni dobrú otázku a po práci sem nakuknem, aby som mohla zablahoželať novej pani Bc :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
7. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
jéééééj, babulky, mne už svieti 31 tt :grinning:

tommik, "ľahni" si vo vani opačne, tak aby si mala bradavky dolu a celučičké pod vodou. Neboj, podoprieš si hlavu, bruško sa zmestí, teda aspoň mne a mrkni že ho už mám dosť veľké :wink: . Chvíľku takto porelaxuj (pár minút), potom vylez, poutieraj sa obyčajným uterákom a máš to preč...teda aspoň ja som sa toho takto zbavila. Najprv som to tiež dávala dole nechtami no bolo to nepríjemné. A odkedy mi tá vaňa pomohla, močím si ich trošku častejšie a už sa mi tam toho tak veľa nenazbieralo :grinning:
M
Ak si ich vieš ponoriť keď si na chrbte, tak sa nemusíš točiť :grinning: , no ja sa tak pod vodu v našej vani nedostanem :grinning:
7. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
tomik, podľa mňa to bolo mlezivo, už sme tu o ňom kecali...neboj, je to normálne :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jajka, tak to zkusím :slight_smile: To mne nenapadlo. Ono to čištění nehtem není příjemný. Ať si to dělám sama nebo někdo jiný. Holky, počítáte s tím, že vám manžel pomůže masírovat hráz? Včera mi moje kamarádka řekla, že je jí trapné požádat manžela a přitom si tam špatně dosáhne. Už je ve 37. týdnu. Já jsem nad tím ještě nepřemýšlela, přeci jen je to "daleko", ale docela mě to překvapilo. A to jsou spolu kolem 10 let. Raději jsem ji ani neřekla, co chci po mém manželovi já. :grinning:
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Docela vám závidím, že se můžete na koníka přihlásit i z práce. My to máme zakázané. A večer jsem už často mimo.
7. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
jajka - tu křeč ti teda nezávidím...

tommik - manža bere jako samozřejmost, že s masáží pomůže :grinning: Už mě dokopával k tomu, abych se dr. zeptala kdy začít a jak na to, aby to dělal správně :grinning: My máme takovej zvláštní vztah :grinning:

holis - já si řikám, že jim snad o ten Bc. titul tolik nepůjde a hlavně, že pak na to je ještě další pokus, tak to kdyžtak nějak zvládnu při něm :grinning: Snažím se tím moc nestresovat i kvuli malýmu :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky tak já dnes jedu odvézt moč, ani se mi nechce. chtěla sjem vstávat později, ale vzbudil mě pejsek, že chce ven :unamused:
8. čer 2009 v 06:05  • Odpověz
Krásné ránečko holky,
včera večer jsem četla příběh Mao a musím říct, že jsem řvala jak želva a zároveň absolutně obdivovala bojovnost nejen rodičů, ale i malého matyáška, držím pěstičky, ať mají všichni dost sil!!! Je až neskutečné, kam už pokročila naše medicína, úžasné....neuvěřitelné....skvělé

:slight_smile:
8. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
tak já jsem zpět :slight_smile:
také jsem četla Martinčin příběh a moc na ně myslím a přeji hodně sil. Shodou okolností jsem dnes na gynekologii seděla s maminkou která čekal třetí dítě a první co má už má 7 let a narodila se jí ve 24 tt a měla jen 510g. Není na ní vůbec nic poznat. :wink: takže ta medicína je hodně vyspělá :wink: a to ležela v Brně na obilňáku :wink:
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
holky kde jste všechny? :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
AHojte tehulienky,

tak dnes tu vobec nikto nie je a ja mám na chvíľu čas,tak vás idem pozrieŤ.

Janičke držím palce a budem moc na ňu myslieť,ale je to šikovná hlavička a zvládne to :slight_smile:

Waci,tak čo vieš nové od doktora,ako sa cítiš???

Maovej príbeh som tiež čítala a je to moc silné...tak malý človiečik,je naozaj neuveriteľné,čo v dnešnej dobe už dokáže medicína...moc im držím palčeky a budem moc veriŤ,že to malý Matyášek zvládne a Martinka už bude mať na tváričke len slzy šŤastia :slight_smile:

ja som si návštevu rodinky užila,aj keď malá Vanda je poriadne číslo,tak som sa nasmiala,je neuveriteĺné,čo dokáže povedať 2,5ročné dieťa :slight_smile: maminka je moje zlatíčko,dala nám pre malého 5tis.Kč,chudák,škudlila ich určite zopár mesiacov...tak sme mu objednali krásne lehátko a hraciu deku :slight_smile: aby mal niečo pekné aj od babičky,keĎ už nikto iný nemá záujem :frowning2:
inak máme samé vybavovačky okolo toho nášho bytu,zajtra ideme naň s odhadcom,aby nám čo najskor dali peniaze,nakoniec to urobíme cez stavebnú sporiteĺňu,pri Liborovom príjme to pojde bez problémov...ale je to teda záhul,zháňať všetko a hlavne to vybavenie...chceli by sme to stihnúť do konca júla-července a malého si už priviezŤ do svojho,ale to uvidíme,je tam potreba toho dosť urobiť...ale posteľ,kuchyňu aj so spotrebičami,sedačku,jedálny kut máme vybraný,tak uvidíme...hlavne to musím všetko ja,keďže drahý je od rána do večera v práci...

dnes máme cvičenie,tak sa celkom teším,ale poviem vám,už to bruško začína prekážať,ale už to nejako zvládneme,no nie? :slight_smile:

jaji,tie tvoje kŕče ti nezávidím,snáď len piť magnesiu a papať sušené marhuľky(to nám poradila na cvičení)alebo papať magnesium v tbl. asi ho máš naozaj málo...
8. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
waci - já se učííím, aspoň se teda snažím se učit :grinning: Ted mi zbyvají na projití dva docela přijemý předměty... Ale pak zase celý znovu :grinning: Navíc musim udělat nějakou tu prezentaci :confounded:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Inak,včera sme boli v lekárni,platili sme tam skoro 1.600Kč za kozmetiku pre malého a pre mňa do porodnice,takže už mám naozaj všetko :slight_smile: ešte som chcela nejaký letný župan,ale nemožem žiadny zohnať :confounded:
8. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Kate,neboj,aj ty to zvládneš a úspešne :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám polední přestávku a chvilku můžu projíždět internet.
Lucia, a co je dobré koupit si za kosmetiku do porodnice? Já mám zatím jen olej na strie od Weledy. Kupujete si ještě něco?
A mám také dotaz, v čem budete prát věci pro miminko? Díky :grinning:
8. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
U nás je hodně změn ohledně kočárku :slight_smile: Tak asi jdeme do Teutonie - trojkolky. Jedeme se na ni podívat, ale manžel je už hodně rozhodnutý. Ještě to chceme na místě srovnat s Mutsy a Jane Slalom. Věnovali jsme tomu dva intenzivní dny, kdy si manžel vzal dovolenou a objeli jsme obchody s kočárky. Byl to náročný den, ale zkusili jsme si s nimi jezdit. Bydlím v malém městě a kromě několika typů tu nic není. Tak jsme si udělali výlet.
8. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tommik,tak ja som všetko na začiatok vyprala tie pidi vecičky v Lovele,tak uvidíme,potom tak,či tak si myslím,že prať budem normálne,keď dáš na pračke špeciálny program na citlivú pokožku,tak to možeš prať aj v normálnom prášku,ktorý používaš,ja teda tekutý,ale potom už tá detská pokožka je silná a len tak by sa nemala z niečoho vysypať. Tak uvidíme.
Ja som si kúpila kozmetiku pre mimi,čo budem mať doma-SebaMed,také cestovné balenie Bubchen a na skúšku olejček z Hipp,je dobré vyskúšať viac typov,aby si pokožka malého nezvykla len na jeden typ a potom nezniesla nič iné...pre seba som si kúpila Lactacyd na intímnu hygienu,na bradavky,keby popraskali Bepanthen,poporodné kalhotky a ešte neviem,či sa pustíme do masírovania hráze,to by som si kúpila od Weledy a na bruško som používala Elasti-Q,inak už mi došiel a mám doma prírodný olejček,čo mi priniesol drahý z Filipín a je super na bruško,strie nemám žiadne :slight_smile:,ešte si teraz objednávam sťahovacie kalhotky po porodu a to by malo stačiŤ. Nebudem to preháňať,ale ak by ste mala niektorá nejaké rady,čo by sa ešte hodilo,napíšte :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
luci já byla jen u sestřičky aby mi dala žádanku a valila jsem do laborky. No přestaly mě bolet ledviny, ale břicho bolí stále a stále nemůžu pořádně na malou. Ale uvidíme ve čtvrtek, doufám, že už tam nic nenajdou a to břicho bolí jen kvůli tomu jak Zoují roste.

já budu malé kosmetiku kupovat johnson´s :wink: ale uvidím zda jí sedne, ale myslím, že ano všechny známé co ji zkusili jsou spokojené.
Jinak já si dnes koupila olej na strie a tělo od eucerinu. Jsem s tou značkou spokojená. Měla jsem elasti q, ale moc dlouho mi nevydžel. tak oleje je potřeba méně a je strašně příjemný a krásně voní, už se těším až nás tatínek večer namaže :grinning:
8. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
jinak holky zejtra už budeme mít doma konečně autosedačku už se na ni fakt těším jak malá :grinning: ono se to jaksi zdrželo měla tady už být před 14 dni, ale nebyla na skladě, tak zejtra už by měla být u nás :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Waci,tak snáď tentokrát už nič nepokašlú a výsledky ti pekne dajú vedieť. Mňa bolí bruško celé tehotenstvo,už som si zvykla,za pár týždňov to prejde :slight_smile:
Johnson´s nebudem kupovať pre úplne malé mimi z toho dovodu,že je najviac parfemované zo všetkých kozmetík pre detičky,ale je to o tom vyskúšať z každej a až mimi si vyberie :slight_smile:

Ja som minula 3 celé Elasti-Q,ale fakt som sa mazala dosť a bruško mám krásne :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
budu si tam volat sama ve čtvrtek :wink: ptala jsem se i v laborce kdy asi budou výsledky, tak říkali, že pokud tam nic nebude tak zítra a pokud by tam něco začalo kultivovat tak ve středu. Takže já budu k doktorovi volat až ve čtvrtek on tam ve středu není :wink: a hlavně od pondělí má doktor dovču celý týden,. tak chci vědět na čem jsem.

ona i každá maminka preferuje jinou mastičku na zadeček....

já už měla elasti druhé balení je jako fakt, že zatím nikde nic nemám, ale kamarádka neměla strie až do 37 týdne a pak z ničeho nic porupala až to obrečela. takže to mám ještě hodně času, ale mažeme poctivbě, tak by to aspoň trochu mohlo zamezit :wink:
8. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
No Waci,presne tak,každá mamina má vyskúšané niečo iné a my tiež uvidíme,čo najviac bude vyhovovať tým naším drobcom :slight_smile: ja vyskúšam 3 značky,tak potom dám svoj názor :slight_smile:

Tiež ešte poctivo mažem a mazať budem,mám ten prírodný olejček,vonia po kokose :slight_smile: tak sa tým mažem a vypadám ako lesklá koule :slight_smile:

waci,kde máme dnes všetky pupkaté? ČOže robíš ty?
Ja okolo tretej budem tiež asi končiť,máme tu gravidjogu :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
taky by mě zajímalo, kde všechny dneska jsou:( já dneska prakticky nedělám nic, manžel dnes dojede až po třetí mají toho v práci nějak moc. ale už se na něj těším. Protože se sama doma nudím :grinning:
8. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
No Waci, o tom mi ani nehovor,tiež som celé dni sama doma a niekde sa len tak túlať sama s pupkom už nechcem,obzvlášť,keď mi občas nerobí dobre to vedro a ten hnusný vzduch...no ale pomaly budem od zajtra baliť veci,čo už nie sú potreba a čo zvládnem,nech nie je potom toho veľa...
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.