• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj holky,

jdu jen rychle pozdravit. Mám toho pořád v práci hodně, takže nestíhám. Ale už brzy bude nová kolegyňka pracovat sama, tak si odfrknu :slight_smile: Mějte se krásně :slight_smile:

papa
8. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj broucek :wink:

luci to mi povídej mně dělá to horko taky zle a vydýchaný vzduch no mazec. taky raději všude jezdím s manželem, ale někdy to prostě nejde a tak musím vyrazit i sama :wink:
no nic já jdu s pejskem asi na zahradu sluníčko pěkně zalezlo, tak tam nebude takové horko a budeme pěkně čekat na tatínka :wink:
8. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Díky za informace. Já na sebe teď používám Weledu - olej a střídám to s Elasti-Q. Záleží, jak moc chci být mastná. Když si chci s bříškem pohrát dávám olejíček, ale když jdu pozdě spát a chci to mít rychleji za sebou dávám Elasti-Q. Snažím se bříšku věnovat, ale někdy večer jsem ráda, že se doplížím do postele. Teď jsem si také koupila mandlový olej a chci si ho dávat do koupele. Poradila mi to porodní asistentka. Tak snad to také zvláční pokožku. Už se na to těším. :grinning:
8. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
zdravíííím :slight_smile: Tak doufám, že z holis už je paní bakalářka :slight_smile: Já se teď dozvěděla, že ke státnicím nám počítač bude losovat celkem 5 okruhů, ne jen 3, tak mi to trošku udělalo čáru přes rozpočet :grinning: Jinak už mám hodnocení bakalářky od vedoucího práce a ten mi navrhnul Bčko (takže vlastně 1,5 :grinning: ) a teď mi nezbývá, než se klepat, co mi navrhne oponent... :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj babulky,

Janka, už by sme tu mali mať novú pani Bc. že jo?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?

Včera večer sme išli domov, manžel všetko z auta vyložil čo najbližšie k baráku a išiel odparkovať, lebo miesto bolo ďaleko. Ja nedočkavá som začala veci pomaly znášať ku vchodu, noha ma po tom nechutnom nočnom krči bolela celý deň, aj dnes to cítim....a akosi sa mi podlomila a ani neviem ako, skončila som ako rozčapená žaba na chodníku....najprv mi nebolo všetko jedno, no bruško som si uchránila, trošku poranila ruku a dnes celý deň pajdám....ešte že tam boli dvaja mladí muži a pomohli mi :grinning:

večer som zaspávala s malou dušičkou, že ak príde krč do tej istej nohy a na to isté miesto, tak snáď skolabujem, no magnezium už asi stihlo zabrať a bolo to bez ďalšej ujmy na zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
k.ate, ty to máš takto o týždeň tiež za sebou, že??? neboj, ubehne to ako voda a môžeš sa spolu s holis ožrať z detského šampáňa :grinning: :grinning: :grinning: . A ja sa na vašu počesť ožeriem s vami :grinning:
8. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
jajka - bud za týden nebo za týden a den :grinning: To se dozvím zítra :slight_smile: tak uvidíme... :slight_smile: Snad to nějak dopadne :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Holky, dáte si někdy trochu alkoholu? Já jsem pozvaná na svatby a budu už kolem 27. týdne. Myslíte, že jednu skleničku vína můžu? Zatím jsem vůbec nepila, ale asi dostanu slinu. :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky ahoj, máte už některá poslíčky?
8. čer 2009 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, neviem presne čomu hovoríte poslíčky. Sú to falošné kontrakcie??? Ak ano, tak ja to nemám...a ani som to nikdy pri Maťkovi nemala.

Tomik, keď je príležitosť, ja si bežne štipku jemného vinka dám, lekárka mi na začiatku povedala že môžem všetko, ale s mierou. Teda určite nie tvrdé, no de Luxe si srknem vždy keď je, a kávu pijem stále rovnako, cez týždeň jednu a cez voľno dve....

Janka, ty už určite oslavuješ, no mohla si sem aspoň mrknúť a pochváliť sa :wink:
8. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Já totiž právě asi měla..ale samo si nejsem jistá dyž nevím jak to má vypadat :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:22  •  3 děti  • Odpověz
sacvi a sú to tie falošné kontrakcie??? Ak ano, tak by to malo byť podobné ako bolesti pri MS
8. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
jo je to ono :slight_smile: Já mívám v poslední době bolesti v podbřišku jako při ms..hlavně teda v noci ale to jako nic..ale teď asi půl hoďky sem měla dost silné bolesti v podbřišku..ne jak doteď tak si myslím že to poslíčci byli..eště teď nic moc..jdu se natáhnout :wink:
8. čer 2009 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, hlavne, aby to nebolo pravidelné, ináč by to nemal byť problém :wink:

Baby, tá Janka ma JEDUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idem sa natiahnuť do vane, snáď tu budú nejaké pozitívne správy od nej, keď z vane vyleziem :angry:
8. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
konici mam to hotovy :grinning: ale byly to nervy, vytahla jsem si blby otazky :angry: ale mam to!!! musim vas docist!!!
8. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
tommik - já abstinuju... Jen asi 3krat jsem si srkla na ochutnání, ale četla jsem někde vyjádření doktora, že není prokázaný, že by 2 dcl vína mimču uškodily... :wink: Takže si možná taky jednu skleničku dám, pokud budem za týden s manžou úspěšní :grinning:

jajka - my jsme doma s manžou oba jak na jehlách, jestli už sem napsala, jak na tom je a ono pořád nic :frowning2:
8. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
BINGOOOOOOO, GRATULUJEEEEEEEEM pani B A K A L Á R K AAAAAAAAAAAAAAAA :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
holis - gratulaceeeeeeeeeeeee :slight_smile: a závist :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Holis velká gratulace!!!! Teď už si budeš užívat léto :grinning:
8. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Krásný večer holky,

Předem moc a moc gratuluji Holis k Bc. Jsi holka šikulka :wink:

Jen se vrátím k té kosmetice - Johnson´s se opravdu pro novopečené miminko nedoporučuje, pro starší už není problém. Nevím teď proč, ale ani doktoři tuto kosmetiku rádi nevidí.

My jsme byli v sobotu okouknout kočárky a opět měním své rozhodnutí. Bude to Teutonia :slight_smile: Objednáme jí přímo v Německu a bude to cca o 5 tisíc levnější (hlavně v plné výbavě, takže nebudu muset dokupovat tašku na plínky, nánožník, korbičku - to dokoupím jen pevnou atd.).

Taky mě chytil první záchvat těhotenství - při nákupu jsem se normálně rozbrečela, že budu hrozná matka, protože nevím co mám malé koupit, co všechno budeme potřebovat a že to určitě nezvládnu. Měla jsem pocit, že jsem naprosto nemožná a plakala jsem manželovi na rameno. Nakonec to přešlo, ale byla jsem sama úplně vykulená z toho, jak mě to chytlo :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Broucku, tak ty jdeš také do teutonie? My jsme pro ni také rozhodnutý. Kde si budeš teutonii objednávat? Můžeš mi poslat adresu? 5000 tisíc je opravdu velká úspora. Mě se teď strašně líbí ta světlá verze.
8. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
konici, moc diky za podporu, stalo me to nervy, od zitrka se budu naplno venovat kristynce a konikovani. :dizzy_face:
Zanetko, teda doufam ze sis neublizila tim padem. :frowning2: ja jdu zitra na UTZ tak budu vedet kolik uz vazime, za minuly tyden jsem nic nepribrala porad mam 9kg nahore.
Petko, 5 otazek to by me jeblo ja mela 3 a reknu ti jsem u jedne fakt nevedela stvalo me ze se nemuzu soustredit kdyz jsem byla na " potitku" Peti, budu ti moc drzet palce, u nas to dnes neudelaly 4 studentky, a opravdu me jich bylo lito nebot to byly snazive a chytre holky ( ne jako ja flakac :wink: ) ale pevne doufam ze to zvladnete s manzelem, poradne vystrc bricho :grinning:
8. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Jani - No já jsem zvědavá, jak to bude, budem mít jednu místnost jako "potítko" a tam pro nás budou chodit s tím, že nemáme pořádně danej čas na přípravu - maximálně je 40 minut, ale můžou pro nás přijít kdykoliv dřív... Mě to na jednu stranu štve, protože jeden z těch 3 volitelných jsem nechtěla :frowning2: Ale ase si říkám, že když u těch dvou dalších budu něco vědět, snad mi to nějak dají :grinning: Já už chci, aby to bylo za náma, protože je u nás doma čím dál tím větší dusnu, jsme oba nervní před těma státnicema a tak se to projevuje a hádáme se spolu kvuli hovadinám... :confounded:
8. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Tommiku stránky zjistím a hned pošlu :slight_smile: Nakonec se nám líbila nejvíc a splňovala všechny naše požadavky. :slight_smile:

K.ate neboj, taky to zvládneš :wink:
8. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Tommiku tak tady jsou ty stránky :slight_smile: www.kindertraeumeland.de

Já mám vybraný tenhle kočárek http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Teutonia-Mistral-P-09 - variantu 3465 (vínová + černá)
8. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Tommiku musíš vydržet, oni jim teď nefungují stránky :angry:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Broučku, díky. Mrknu se na to. Ještě se na ni musím podívat "naživo". U nás ji nemají. Ale podle diskuzí apod. to vypadá, že je to jeden z nejlepších kočárků na trhu.
Já jsem dělala státnice cca před 7 a 5 lety. A někdy mám pocit jako by to bylo včera. Hlavně kvůli nervům. Už bych to dělat nechtěla. Některé mé kamarádky začínají teď znovu studovat. Mají 5 let po škole, tak jim to začíná chybět. Tak u mě čas na další studium ještě nedozrál :grinning: Teď se těším hlavně domů. Po xxx letech se nebudu ničím nervovat a trochu vypláchnu mozek. Chci si to doma hodně užít. Tak doufám, že se mi to podaří. Moje mamka mi tvrdí, že to dlouho nevydržím. Jsem už v zápřahu dlouho a prý mi bude chybět adrenalin :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Ta varianta vypadá opravdu pěkně. Vyděla jsem jen vínový a to bylo smutný.
8. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Už když jsem to odklikávala, tak jsem viděla tu hrubku. Pardon :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
holky kopíruji vám sem co Maova psala na únorovkách

maova • 25tt • Dnes v 19:52

Ahoj holky, dneska mám malinko zpoždění, protože jsem mluvila ještě s kamarádkou
A mám docela dobré zprávy, hned se dneska nějak cítím líp Matyášek je stabilizovaný, dostává i o něco míň kyslíku, 35 procent a i tu podporu srdíčka má menší. Ráno mu dělali rentgen bříška, aby zjistili, jak moc je to vážné. Tak zatím nejde nějak úplně přesně určit co tam má, jedna strana ale vypadá divně. Pravděpodobně tam má určitě nějaký vzduch, nebo tak něco, nepamatuju si to přesně. Buď se to nechá a uvidí se, jak to bude pokračovat, nebo by se to muselo řešit chirurgicky, což by teď ale nemusel zvládnout a nebo tam snad může dostat nějaký dren, ale já fakt netuším přesně, je těch informací už nějak moc. Zatím to nechávají, budou dělat dál rentgen a uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Nemůže kvuli tomu zatím dostávat mlíčko. Jinak má nějak málo krvinek a destiček, tak asi bude muset dostat transfuzi a z toho mu právě teče krev z pusinky a nosánku. V té hlavičce má nějaké to ložisko krvácení, ale je to prý první stupeň, takže to by nemuselo vůbec nic znamenat, tak doufejme, že se to dál nerozšíří. Tak a to je asi všechno, co mě teď napadlo. Jo, ještě něco, jeden pan doktor, se kterým jsme dneska mluvili, říkal, že na to jak je malinký, tak čekali komplikací ještě víc, takže vlastně docela pozitivní zpráva
Asi jsem to dneska popsala trochu zmateně, ale já se v tom všem zatím tolik neorientuju, tak jen co se snažím pochytit, abych věděla.
Děkujeme všem!
8. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.