• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No nám se líbí strašně ten béžový, ale já mám pořád strach, že to bude pořád jak prase.
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Broučku, to já trochu taky. Ale zase si říkám, že některá špína je na tmavém také vidět, ale asi míň než na světlém. Záleží, jak se to dá udržovat. Mýt apod.
Moje kamarádka rodila předčasně ve 27. týdnu a bylo to podobné jako s Matyáškem. Doufám, že i on bude mít štěstí a zvládne to. Kamarádky syn je v pořádku. Vůbec se nedá poznat, že se narodil tak brzo. Ale pořád musí jezdit do nějaké poradny pro děti, které se předčasně narodily a prý to není vždy hezký pohled. Moc doufám, že se nám to nestane a donosím miminko dokonce. Přeji jim hodně síly a trpělivosti.
8. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holis mooc gratuluju ke zkouškám..A Vám ostatním holky držíme i s miminkem pěstičky :dizzy_face:

Mě pořád bolí to břicho... :unamused:
8. čer 2009 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz
Martince a Matyáškovi držím moc palce a určitě to zvládnou na jedničku :slight_smile: Musí to být hrozné nervy, ale všechno určitě dobře dopadne :slight_smile:

Tommiku já jsem z toho nešťastná. Líbí se nám béžové a teď jsem domluvila s tchýní a ta mi tu béžovou rozmlouvá - že se stanu otrokem kočárku. No fakt nevím. Hlavně u té Teutonie jsou čekací lhůty 6-8 týdnů, takže se prostě už musíme rozhodnout.
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Janičke moc gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Tak ja si momentálne dávam tmavý chlebík so sýrom a s rajčatkami :slight_smile: a drahý mi spí,celý víkend sa necítil dobre,len aby to nemal angínu,bolia ho totiž uzliny :frowning2: tak uvidíme...
Na cvičení bolo fajn,Gábi bola poriadne unavená,dnes mala vybavovačky,inak sme sa dosť bavili o porode,že je dobrá masáž hráze,pitie maliníku a lněné semienko :slight_smile: takže Brouči,potom ti o tom porozprávame :slight_smile:

Sacvi,falošné kontrakcie sú skor tvrdnutie bruška a to nepravidelne,ak ťa dosť pobolieva bruško,tak sa hovorí,že ak tá bolesť je ako pri MS,tak sú to poslíčkovia,keby to bolo pravidelné,zájdi si k Dr.,ak nie,tak si daj mangezko a odpočívaj,teraz už máme nárok na poslíčkov :slight_smile:

Na Martinku a Matyáška moc myslím,verím,že to spolu zvládnu,sú to obaja silní bojovníci !!!!!!!

Brouči,no tedy ty si samé prekvapenie...tak nakoniec poriadne zainvestujete do kočárku. Teutonia je fakt namakaná,ale mne sa proste tá športová verzia nepáči...inak je to super kočík a keby som do nej išla,tá béžová vyhráva :slight_smile: nenechaj si do toho kecať,veď ty sa budeš o ten kočík starať,tak čo?a možeš si to nakombinovať tak,že športovú verziu si dáš tmavšej farbičky zvnútra a hotovo!
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
právě sem si ma´gnésko rozpustila..no akorát že mě bolí to břicho už od 15.30 a to se mi zdá už nějak dlouho :sweat_smile: Třeba to poslíčci nejsou..ale co jiného že..?!
8. čer 2009 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
sacvi,uvidíš do rána,keď to neprejde,tak si v kľude zájdi k dr. a uvidíš,možeš byť preŤažená,možeš mať nejaký zápal a pod.ale my nie sme lekári,tak uvidíš a hlavne nebooooooooooooooj :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
konici to je strasne smutne kdyz pise Maova o tom jejim bojivnickovi :frowning2: snad budeme vsechny v poradku, ja se dnes nervovala ale zbytecne, vzdyt zdravi je nejdulezitejsi.\ :dizzy_face:
konici jdu spinkat, mejte se hezky, a zitra pa
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci to jsem zvědavá, co mi povíte k porodu zajímavého. :slight_smile: A bude to cvičení pokračovat? Jinak díky za názor na kočárek. Já prostě nevím jakou barvu. Zítra to proberu s babama v kanclu a uvidí se. Jsou to zkušené matky, tak se mi jejich názor bude hodit. :slight_smile:

Jdeme si pustit nějaký filmík do postýlky, tak se loučím a zítra ráno snad mrknu.

dobrou holky
8. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holis :slight_smile: taky velká gratulace k titulu Bc. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Holky, mně z toho jde hlava kolem z toho učení :grinning: Ale jsem ráda, že se trošku chytám, když se manža na něco zeptá, tak snad mi v té hlavě něco zůstane... Ale jde o to co :grinning: A hlavně z kolika předmětů :slight_smile:
8. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
holis gratuluji k Bc :wink:
9. čer 2009 v 06:12  • Odpověz
jinak vás zdravím po ránu i miminka :wink: Já jsem dnes začala 7. měsíc :grinning: pěkně to utíká
9. čer 2009 v 06:18  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

tak já zase jen na skok, za chvíli tady mám zase zaučování - takže do dvou útrum s internetem.

waci super, za chvíli už budeme všechny rodit :grinning:
9. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
holky mé známé se dnes v 5.37 narodila holčička jsme úplně dojatá má 46cm a 2,57kg :slight_smile: my i tekly slzy :grinning:
9. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, maově a Matyáškovi držíme moc palečky, jsou oba moc stateční a silní, oni to zvládnou :wink:
9. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ahooj jsem konecne zpet :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
vecer jdeme m na kontrolu tak se tesim mam zas dalsi 2 kilka na hore
9. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
waci to je krásný, kolem je takových miminek :slight_smile:

ahoj blackie, jak se vede?
9. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
jsou tady nake no vi nky? nevim k dy to stihnu do ci st........... :unamused:
ahoj broucku jojo super vse ok jsem jak cernoch a vse ok jen tady je bordel kopa hadru na prania ap razdna lednicka a hlavne jsem ani nespala do bre v 9 uzs sme byli u zubaka na kontrole a jdu zas za tyden zlo bej me dasne jinak celkem vse ok
9. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
co já to píšu za blbosti mělo tam být mně i tekly slzy :grinning:

broucek já už se tak strašně těším, že to snad do září nevydržím :grinning:

blackie ahoj vítám tě zpět :wink:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Holis moc gratuluju ke zdárně zvládnutým státnicím :dizzy_face: mám z tebe radost!!!
Broučí já myslím, že se nakonec rozhodneš srdcem a vybereš ten nejlepší kočárek...ale ty barvičky jsou obě hezké i vínová i béžová...ale kdysi si psala, že je omyvatelný...tak proč né klidně béžový...ten vínový by se mohl zase vyšusovat a s každou barvou je něco..tak si vyber podle sebe co se ti líbí a na ostatní nedej:slight_smile:
Jinak holky já na kardiologii včera dobrý, ale nějak se mi zmenšilo srdíčko..ale vše je prý v normě tak ok a na další kontrolu a UZ srdce půjdu až za dva měsíce před porodem rovnou na Bulovku:slight_smile:
jinak po cestě zpět nás chytli policajti...šmejdi jedni stáli na konci vesnice a měřili tam, kde už to každej trochu rozjede a naměřili nám 62km/h a dali 1000 pokutu...tak jsem to obrečela...protože to je zase 1/3 postýlky pro prcka...pořád vyhazujeme zbytečně peníze za blbosti..a přitom mě ti policajti tak serou...pardon za ten výraz...ale kdyby aspoň měřili u škol nebo tam kde to je k něčemu a ne na konci vesnice, jen aby na tom vydělali...a navíc jsme potkali hned další policajty v autě...řídil...nepřipoutanej a telefonoval a rozhodně nejel v obci 50...potvory...kdyby aspoň delali co mají!!! No nebudu se rozčilovat...nemá to cenu :unamused:
9. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
grabu nemá cenu se rozčilovat,hoď to za hlavu, stalo se, vím ono to zamrzí. Hlavně že vy jste v pořádku :wink:
Já dnes vařím bramborovej guláš, protože na nic jiného doma nemám věci, jsme jak u vyžraného krámu. :wink:

holky poraďte co mám té známé koupit na tu malou? Přemýšlím zda nějakou soupravičku... nevím nenapadá vás něco?
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky, tak ke státnicím jdu příští pondělí ve 12 : 20 a bojim bojim bojim, z tý komise znám jen jednoho člověka pořádně, jinak neee :frowning2:
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky. Dneska je venku tak krásně. Zítra mám dovolenou, tak doufám, že bude také hezky.
Wacinko, nevím k jaké příležitosti kupuješ dárek, ale já jsem koupila různé druhy ponožek. Různé barvy, různé velikosti. Kamarádka byla nadšená. Koupila jsem i ty protiskluzový. I když jsou trochu v tom věku na prd, ale vypadly moc hezky. Jiná kamarádka si přála hračku od Lamaze. Už pro malinko větší dítě. Když už sedí a může rozvíjet motorické schopnosti. Většinou pro miminko už všechno mají. Tak já se pak zaměřuji s dárky na malinko větší děti.
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Waci kup nějakou soupravičku už na větší mimi...ať si to užije třeba v létě...já to tak taky dělám, je škoda koupit něco na teď když třeba nevíš jak rychle roste a ono jí to už může být malý:slight_smile: a k tomu nějaký kousátko nabo hrkáček a je to :wink:

Kate neboj...to zvládneš...obleč si nějaký upnutý tričko ať je vidět hezky pupík a oni budou hodnější :wink: a neboj v hlavě to určitě máš a vzpomeneš si tam...věř mi...mě se taky nakonec vybavilo i to co už sem dávno myslela že nevím...hlavně nestresuj, ještě je dost času na opakování a zvládneš to!!!
9. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
tommik k narození miminka to potřebuji :wink:

ona mázatím jen 46cm,ale poroste asi jak z vody. budu kupovat určitě větší.

jinak dnes jsme jak v balíkové službě došly mi 4 balíky :grinning: jeden přivezl general parcel a zbytek pošta :grinning: já tak ráda rozbaluji balíky :grinning:
9. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Jééé waci a co ti teda přišlo? Já taky ráda balíky...paní pošťačka se na mě už vždycky směje, že je u nás pořád:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Broučí představ si že jsme včera zase na józe zpívaly tu písničku pro miminka a já se jí snažila zapamatovat a našla jsem jí na netu i s ukázkou...tak se ti to pokusím poslat do mailu ju:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
grabu ráno mi general parcel přivezl balík pro zvířátka beru granule pro kočky 20kg balení u nás je nikde neseženeš a oni ho mají na dýl a vyplatí se mi více a vitamíny pro mamčinýho pejska.
a pošta dovezla autosedačku pro malou( tu musím vyfotit) pak balíček z časopisu maminka - za předplatné jsme dostala celou kosmetickou sadu pro těhulky, tak mám z toho velkou radost a včera jsem objednala kameru a ona dneska přišla. takže fakt jak vánoce :grinning:
9. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.