• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu - když já se to musím ještě naučit, ne jen opakovat :grinning: Ty schémata a tak...:frowning2: No uvidíme, v nejhorším to neudělám :grinning: Já se s píš než toho, že to neudělám, bojím toho, že tam budu sedět a nebudu nic vědět nebo budu říkat něco, co je úplně blbě a budu vypadat jak idiot :grinning:
9. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak jsem dala autosedačku do fotoalba :grinning: jsme maniak

k.ate neboj zvládneš to a sedět tam jen tak nebudeš neboj vždy si na něco vzpomeneš :wink:
9. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
waci moc hezká autosedačka:slight_smile: zase růžovoučká:slight_smile: vy budete jako dvě princezničky:slight_smile:

a Kate neboj, vždycky se ti něco vybaví...kdybys viděla mně na státnicích...já bych se sama vyhodila...a taky mi to dali...neboj se, to zvládneš a my ti budeme všechny sržet palce a posílat energii:slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
grabu jj já prostě růžovou můžu malá v ní bude pěkně slaďoučká :wink:
9. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky já se sem vůbec nedostanu, to předávání práce je fakt náročné. Ještě do toho roční závěrka a jsem totálně KO.

Gábi moc moc díky za písničku, hned jsem si jí pustila a zpívám a zpívám :slight_smile: A to už si snad děláš srandu, že vás ještě chytili policajti a dali vám pokutu. To snad není možný, to už bych se tam rozbrečela a řekla jim, že máte fakt smůlu, jestli nemůžou přimhouřit oko.

Dárek miminku bych koupila - buď něco většího na oblékání nebo nějakou dražší hračku např. od firmy Lamaza.
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojte tehulky moje,

ja mám fakt nejakú smolu...alebo ako sa hovorí:"keď sa ser..,tak sa ser.." pardon...
Libora bolel od soboty krk a dopadlo to tak,že keď som včera prišla z cvičenia,bolo mi divné,že sa mi celý čas Libor neozýva,tak som ho našla doma v posteli úplne K.O.,že ho ten krk zase rozbolel,ale to už mal zvätšené uzliny...zaspal to do 23hod,potom si dal čaj a zaspali sme zase,o pol 4hod som sa zobudila na nejaký rachot a to Libor chodil zavívajúci od bolesti...tak som ho hneď odviezla na Kladno na pohotovosť(pretože u nás v Slaným nemajú oddelenie-nosní,oční,krční...tam mu doktorka hneď vynadala,že prečo ide až na tretí deň...hneď si ho tam nechali,že mu musia dať okamžite preč mandle,mal za tu chvíľu otok v hrdle taký od hnisu,že by mu to zabránilo dýchať...chytil prote mega zápal a prvé,čo mu urobili,že mu dali preč tie mandle,ostatné budú zisťovať po operácii...takže som sa vrátila domov o pol5hod,zdriemla si ešte do pol8,osprchovala sa a išla mu zaniesť veci a zároveń ho ospravedlniť a vysvetliť to jeho generálnemu a podriadeným,že nebude mocť tak týždeń hovoriť a jesť a ďalšie 3týždne sa bude musieť liečiť...je mi fakt do plaču,teraz,keď ho najviac potrebujem,tak sa stane toto...za hoďku musím na ten nový byt s odhadcom a dohodnúŤ to všetko s majiteĺmi,takže je všetko na mne...musela som mu u generálneho vybaviŤ,aby mohol potom doma pracovať-home office a mal to zaplatené...no holt je to manažér a teraz majú nával v Legu ako blázon...

jedno pozitívum,že mi prišli dnes peniaze na účet zo sociálky za tu marodní...

tak sa mi tu opatrujte,ja idem na chvílu vyložiŤ nohy,potom na ten byt a ešte večer za Liborom...keď už mám najviac odpočívať,tak nemožem...nohy mám opuchnuté až hruza a som unavená a vyčerpaná...
9. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Teda Lucí to je děs, chudák Libor. :frowning2:

Letím s kolegyní do kina, tak zase zítra pa holky
9. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj babenky :slight_smile:
Brouček, po objednaní lehátka na ktoré si ma inšpirovala svojou fotečkou mi odpísali, že vo farbe natur bude až cca o 3t.Tak aby si aj ty vedela, neviem či ho už máš objednané, alebo sa na to len chystáš....

grabu, to si nemohla pred tými policajtmi vystrčiťbruško a zažmurkať očkami?!?!?!? - alebo boli protivní??? Môj manžel tiež voľakedy pokuty dával, no nie raz viem že povedal, aby kúpili deťom ovocie a aby sa to neopakovalo...

luci, na nohy voda teplá - striedať studenou...snáď ti to pomôže. Libora mi je ľúto, no i tak si sa na byt chystala všetko vybavovať sama, možno ti takto bude môcť skôr poradiť a pomôcť, ak teda zostane aspoň pár dní pracovať doma...držte sa obaja, teda soráč, traja :wink:

holis, no aká bola oslava???
9. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Jaji,ono tento týždeň ide o to,aby sa vybavili všetky podklady a to mal urobiť Libor,ja to ostatné-objednať dopravu,chlapov,vybavenie a pod.ale to cestovanie kade-tade ma zabije...keď bude doma,tak prvý týždeň mi nepomože s ničím,potom bude doháňať resty z práce a že toho je...
vo štvrtok idem do poradne,tak uvidíme ako na tom sme...už sa fakt cítim ako veľká "koule" a je mi už skoro všetko na obtiaž...

Tak idem jaji vyskúšať tú sprchu,ďakujem za radu :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Jejej Luci to je teda hrůza co to píšeš...to je mi moc líto...tebe i Libora...snad mu ta operace ale pomůže a bude to brzo dobré...a zase to ber pozitivně...aspoň si ho užiješ doma:slight_smile: Sice se o něj budeš muset starat, ale uvidíte se víc:slight_smile:
Snad ho to brzy přestane bolet a léky zaberou...ty se hlavně taky šetři, ať z toho ještě neporodíš dřív...a večer písni jak jste dopadli s odhadcem :wink:
Já už jsem doma z práce a odpočívám...nějak se to tam v poslední době hroutí...nějak se projevuje krize a náš šéf to moc neřeší...eště že už mi zbývá jen pár týdnů...
Jinak Broučí jak si se rozhodla s tím kočárkem?
Já teď jdu spočítat co nás bude ještě stát všechno koupit prcíčkovi...aby na to byl Jára připravený a nebyl to pro něj pak šok...a uvidim co mi z toho večer poškrtá, co bude považovat za ptákovinu:slight_smile:
Holky budete kupovat to lehátko? Dejte mi prosím nějaké tipy...moc se mi líbí to Brouččino...ale je dost světlounký...já viděla u kamarádky jedno od Chicca, takový s medvídkem a to bylo taky hezký...ale pořád nějak nevím...nemáte někdo nějaké zkušenosti, nebo rady od kamarádek?
9. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
No oni ti policajti vyloženě vybírali prachy...šmejdi...Jára se to snažil ukecat na míň, ale ta policajtka byla blbá...a viděla moc dobře, že jsem těhotná...ale jak Jára to šel zaplatit, tak mi to bylo líto a rozbrečela jsem se a jeden ten policajt to viděl a té policajtce to řekl a ona pak radši dělala že sleduje jiná auta a ani se na mě nepodívala...já teda na ní taky ne...bylo mi to trochu trapné že brečím, ale aspoň jsem jí zkazila odpoledne...muselo jí to být samotné trapné, že dala takovou pokutu těhuli...ale bylo vidět, že mají nařízeno vydělat co jevíc peněz, protože jinak by neměřili u výjezdu z obce, ale někde v centru, kde je to zapotřebí!!!
9. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
ahojik Gábi,
tak ja mám vybrané tiež toho medvídka od Chicca,mám ho v albíčku,tak pozri...teda vybrala ho moja mamina,ale je fakt super,videla som ho aj naživo a myslím,že sa využije dostatočne. Ja ho chcem hlavne preto,že keď nebude malý v postieĺke,tak ho dám do lehátka a može byť so mnou všade,keď budem len napríklad upratovať a pod. kamarátkina malá je v lehátku spokojná a aj obidve dcéry moje ségry :slight_smile:
Gábi,sice bude doma,ale bude musieť pracovať a pod.takže... :confounded:

Inak,dám večer určite vedieť,ešte pojdem za Libim,tak dnes zaspím asi ako mimino :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
lucinka, len si daj pozor, aby si to neprehnala, myslím, že to za to nestojí...držte sa a šetri sa čo najviac :wink:

grabu, ja som objednala to bledé, veď mimi sa tam zmestí len do určitého veku a myslím, že ho nezašpiní. A ak, tak sa to operie :wink: . A je tak nádherné, že určite nebudem mať problém predať ho ďalej. A čo sa mi páči najviac, je na baterky a vibruje, takže snáď sa to bude Laurinke páčiť :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
krásne je i to macíkové :wink:
9. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
To medvídkový právě taky vibruje a hraje a navíc tam je přidělávací dečka a na tom medvídkovi je spousta šustítek a cingrlat, když už je mimi větší že si má s čím hrát:slight_smile:
Lucinko i ta deka je krásná...moc:slight_smile: a šetři se...opravdu...
9. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Jo ještě Lucinko...poradím ti...koukala jsem na net a na www.detskyraj.cz mají to medvídkový lehátko v akci za 1790:slight_smile:
9. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Holky tak jsem si prošla co ještě všechno musíme pro prcka koupit a došla jsem k částce 17 000Kč mě asi omejou...a to jsem tam nepočítala žádný kraviny...fakt jen věci co si myslím, že využijeme...jejej...no jsem zvědavá co mi na to řekne zlatík až přijde večer domů:slight_smile: jestli mi toho půlku poškrtá...to se uvidí:slight_smile:
9. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj konici hluboce se omlouvam za dnesni nepritomnost byla jsem u rodicu slavit :grinning: jdu vas docist :pensive:
9. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
a tady nikdo neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ja jdu spat mejte se hezky zitra jedu nakupovat na miminko do brna tak se tuze tesim :wink:
9. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jaji díky moc za info, tak to já ho co nejdřív objednám. Budeme čekat dva měsíce na kočárek, tak 3 týdny snad taky vydržím :slight_smile: On se ten povlak dá opravdu prát a v tom lehátku se to právě tak nezašpiní, protože až začne dítě jíst samo, tak je stejně v židličce :slight_smile:

Gábi nakonec jsme se rozhodli pro vínovou barvu. Z praktického hlediska se nám to zamlouvá víc, takže je rozhodnuto. Dnes nebo zítra objednáváme :slight_smile: Já snad ani nechci počítat, co nás to ještě bude stát. Ale co, první dítě máme jen jednou, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Holis to je jasný, zapila jsi to pořádně? :grinning:

Luci takže taky natékají nohy? No já měla teď klid, ale mají být zase horka, tak se toho děsím.
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
konici jsem zapomnela vam napsat ze dnes jsem byla na UTZ tak odpovidame 29+6, takze jsme ted mladsi a vazime 1535g, a ptala jsem se na pohlavi, tak rikal na 90% holcicka, ale ze stale to muze byt chlapecek tak fakt uz nevim :grinning: :grinning: :grinning:
Kaci spis jsem to zajedla nez zapila :wink:
9. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
ahoj holky všechny vás moc zdravím :wink: vidím že to tu žije více večer :wink:
10. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
vkládám info od Martinky, nevím zda jste to četli
maova • 25tt • Včera ve 22:11

Ahoj holky, dneska jdu jen na skok nahlásit dnešní den a jdeme k telce odpočívat Už se těšíme, že se přitulíme a jsme konečně spolu doma

Matyášek je stabilizovaný, ale máme další problém , který se sice zdá být maličký, ale není. Jak nemá ještě dostatečně vyvinutou kůži, tak mu začíná praskat. Nejdřív měl jen tu pusinku a nosánek, teď už má prý popraskané i bříško a hrozí další infekce. Musíme doufat, že se mu to nebude zhoršovat a brzy začne hojit. Ve čtvrtek mu budou dělat znovu rentgen bříška a budou to ukazovat chirurgům, aby se k tomu vyjádřili. Jinak je to bojovníček, moc se snaží.
Dneska mě hned dopoledne rozhodila sestřička, která je tam jediná taková protivná a zrovna se hodně často stará o Matýska. Přinesla jsem tam mlíko a ona řekla, že je to zbytečný, ať ho tam nenosím, že mu ho stejně nedávají a ať odstříkávám a vyhazuju to a když jsem se zeptala, jestli nám pak teda řeknou, kdy ho začít nosit, tak se zatvářila, jako, že to ani nebude Přitom včera sestřička říkala, že mu jde to mlíčko dát do mrazáku. A o tři hodinky pozděj zase doktor, že to nevypadá úplně nejlíp ... . Ale přiznávám, že doma je teď líp, tak nějak klidnějc, na Matýska moc myslíme a zítra za ním zase pojedeme.

A zašli jsme si na večeři, takže to bylo moc příjemný. Odpoledne jsme byli na zahradě, natrhali si třešně, takový fajn den.
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Krásné ráno holky,

chudák Martinka, držím jim moc palce, musí to být strašně stresové. Ale Matýsek to určitě ustojí.

Mně se v noci znovu objevila křeč v noze - holt jsem zaplatila daň za to, že jsem byla v kině. :unamused: Snad to po porodu přejde, jinak si ty nohy uříznu, fakt :sweat_smile:
10. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
dobre rano konici,
tak jsem docetla Marti pribeh, no asi to musi byt tezky na psychiku :frowning2: doufam ze vs :frowning2: dobre dopadne :pensive:
jinak hlasim ze v Olmu je pekne osklivo v noci prselo :frowning2:
10. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
V Praze zatím zima - to mi nevadí, lepší než vedra - a začínají se trhat mraky a vykukovat modrá obloha :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
u nás je pod mrakem a celou noc pršelo :wink: ale na obzoru se projasňuje
10. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko tehulky moje,

tak ja som už vzhuru,včera som bola na tom byte do pol8 a potom som išla ešte za Liborkom,je na nadštandarde,tak tam možem byť ako chcem.Strašne ho to bolí a je to fakt nepríjemné...ale poviem vám,včera som mala fakt zlý deň...keď som išla na ten s tým odhadcom,tak som myslela,že sa fakt od zlosti roztrhám...
tí majitelia nám zatajili resp.povedaĺi niektoré veci inak ako sme mysleli a tým pádom mi ten odhadca na rovinu medzi štyrma očami povedal,že ten byt bez tej záhrady aj tak nemá takú cenu,za akú nám ho chcú predať...a plno iných ďalších obmedzení,že keby sme ten byt kúpili za 1.650.000Kč,tak by sme na tom prerobili až hruza...pred 6timi rokmi im ten byt ohodnotili na 800tis.Kč,dobré čo?my sme mysleli,že tú záhradu k tomu majú zahrnutú v liste vlastníctva,ale nie je to tak,je to spoločný priestor a len na dohode medzi ostatnými nájomníkmi je spoločný priestor rozdelený na 4 záhrady,takže tým pádom to banka ani stavebná sporiteĹná nezoberú do úvahy do odhadu...takže sme s Liborom poriadne sklamaní a ja zúfalá...tešila som sa a nakoniec je to takto...ja neviem,čo ma ešte čaká za prekvapenie,stále nejaké nepríjemné :frowning2:

Gábi Ďakujem za odkaz na to lehátko,už ho mám v nákupnom koši a objednám ho :slight_smile: uštetrím peniažky a možem kúpiť niečo iné :slight_smile:

Martinka a Matyášek to určite zvládnu,no je to sice náročné,ale verím,že nakoniec to zvládnu obaja,moc im držím palčeky!!!!!!!!!!!!!
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Lucko to je děs, tak krásně jsi nám to líčila. To je docela podstatné zatajení skutečnosti, že ta zahrada je ve společném vlastnictví. A zkusíte se tedy dohodnout na nižší ceně nebo od toho půjdete pryč úplně?
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Katuška,dohodli sme sa s Liborom,že ak neurobia 3 podstatné veci,tak ideme od toho preč!!!1.že záhradu oddelia a zahrnú ju do bytu(ak nie,tak cenu znížia na min.900tis.Kč),2.že na príjazdovú cestu(je totiž súkromná,patrí ČEZu a tak by sa mohlo stať,že by neskor prišli a povedali,že je ich a buď si ju kúpime alebo nech si chodíme kade chceme) zoženú doklad od ČEZu na vecné bremeno užívania tejto cesty a po 3.cenu tak,či tak ponížia...odhadca mi povedal,že za tú cenu,čo chceme úver,tak ohodnocuje veľké 3+1izbové byty a nie malý 2+1,pretože na m2 je to naozaj 2+1...
Kati,ani nevieš aká som z toho sklamaná,už som to mala všetko naplanované,vybrané,zariadených chlapov na prerábku...v piatok sa odhadca ozve,na koľko urobil ten odhad,tak uvidíme...ale už teraz sa pozerám po inom bývaní...
10. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.