• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No chápu podmínky, to bych vyžadovala taky. To je ale docela drzost, co? No zkouší to a buďte rádi, že to kupujete na úvěr a museli jste mít odhadce. I když jinak byste se to dozvěděli z výpisu z katastru, ne? Já v tom nejsem moc zběhlá, ale tohle jsou dost podstatné skutečnosti, které vám měli sdělit hned.
10. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Martinka je statečná holka...a Matyášek to určitě zvládne...moc posílám štěstíčko :dizzy_face:

Lucinko to je teda hrůza s tím bytem...to je mi líto, že to je takhle...vypadalo to všechno tak hezky a najednou se z toho vyklubalo toto...no třeba s tím budou chtít něco dělat...a dopadne to ještě dobře...ale je zase lepší že jste to zjistili takhle brzo a dá se to řešit:slight_smile:
10. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Práve som si urobila radosť a objednala si spodné prádlo :slight_smile: a nie tehotenské :slight_smile:,ale sú tam aj tie sŤahovacie kalhotky po porode,tak uvidíme :slight_smile:

Brouči,no práve,včera priniesli všetky potrebné dokumenty,ktoré chcel odhadca a z toho sme to aj všetko vyčítali...keď sa tomu človek moc nerozumie,tak je rád,že je nakoniec niekto,kto to vysvetlí,aj keď nepoteší...počkáme do piatku na odhadcu a potom to dorieši Libor...je slušne naštvaný tak ako ja a fakt nie sme hlúpi,aby sa nechali takto ošklbať...ach jo...

Tak čo Gábi,čo ti ten tvoj drahý povedal na ten zoznam?
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Luci to je jasný...nedejte se :wink: A už si našla něco dalšího co by se ti líbilo?

Jinak můj drahouš mi na ten seznam řekl, že když je to potřeba tak to koupíme, že tomu nerozumí co je a není potřeba a když já to chci tak že on to koupí:slight_smile: takže dobrý...jen mi je trochu líto, že se moc nezajímá, co jsem vybrala...ale to jsou hold chlapy no...takže něco koupíme už teď a něco příští měsíc a snad to všechno stihneme, než se prcek narodí:slight_smile:

A jak je dnes Liborovi Luci, je to lepší? Bolí to moc? Mě nikdy nic takovýho nedělali, ale asi to je pro něj blbé...a kdy ho pustí z nemocnice?
10. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
No Gábi,zatiaĺ som nič ešte nehľadala,nemám nejako chuť,zase ten istý kolotoč okolo hľadania..
No tak ja našťastie v tomto viem,že Libor sa zaujíma a sám častokrát kúpi alebo povie,čo by ešte kúpil,ale on rád všeobecne nakupuje :slight_smile:
neboj,tomu tvojmu to dojde,keĎ už bude mať malého v náručí :slight_smile:

No Gábi,mne to tiež nerobili,ale podľa toho,čo som počula a aj podĺa Libora,tak to je asi taká bolesť,akoby si chcela niečo prehltnuť a mala si tam ostrú pilu a nešlo to...nemožeš nič jesť a piť musíš,ale jeden glg nejakého čaju ťa bolí ako .... a modlíš sa,aby si to už mala prehltnuté...a hovoriť tiež sa moc nedá,aj to bolí...takže pekne pritom schudneš,kým sa tá rana zahojí...no je možné,že ho pustia v piatok,tak uvidíme.
10. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Luci tak to bych se taky nedala.
10. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj konici, ja jedu do brna konecne na shopping pro Kristynku :pensive:
Lucinko to je pech doufam ze vam vyjdou vstric a libora je mi lito snad ti ho brzy daji domu!!!
Gabi me dnes dostal muj Jirka rano tim ze za penize pro Kristynku chtel dnes koupit zidle a stul jidelni, to jsem se teda nastvala nebot to tedy ne! A to co budu dneska kupovat ho taky nezajima, me spis prijde ze by si za to radeji koupil novy kola na auto :frowning2: voni to chlapi asi proste neprozivaji
10. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
No Jani,teda dnes ťa čaká nákupný deň?Tak to ja som rada,že už takto nemusím behať a mám skoro všetko,zbytok objednávam cez internet,inak by sa mi fakt nechcelo...
Ja sa musím smiať,tí vaši chlapi sú fakt experti :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
No to jsou experti...já bych ho někdy praštila...a je mi to občas dost líto...ale snad ho to změní až mu ho v porodnici vrznou do náručí:slight_smile: On je to takovej můj malej pařez :grinning:
Luci tak snad bude Liborovi co nejdřív líp...držím palečky :wink:
Holis já ti tak závidím...já bych jela nakupovat hned...a ne sedět v práci... :unamused: Tak nám pak musíš ukázat co ste koupili a vyfotit pěkně:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Gábi,tak lehátko je objednané a ešte raz ďakujem za typ :slight_smile:
tak ešte musím povysávať a zotrieť podlahu a pojdem za Libim do nemocnice.
10. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holis taky ti závidím nákupy. Já nakupuji převážně jen přes internet, obchody mi nedělají dobře :frowning2:
10. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj Waci,tak na tom sme rovnako,internet to istí :slight_smile:
a ako ti je?čo bruško?už vieš výsledky?
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak ja frčím za Liborkom,ešte zájdem do drogérie a lekárne a potom rovno tam,tak sa tu zastavím asi až večer :slight_smile:
Zatiaľ sa mi tu majte pekne a pohlaďte pekne svoje pupkaté brušká :grinning:
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky kde se všechny flákáte dneska...nikdo tu není:frowning2:
10. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj Luci pro výsledky budu volat zítra, bříško už mě nebolí ani ledviny a nic, tak sjem zvědavá, jak zítra dopadnou výsledky. Ale jak se asi vylučovaly ty antibiotika z těla tak se mi rozmohla kvasinková infekce a tak jsem nasadila tu hnusnou mast co mi doktor dal v případě potřeby, tak doufám, že to zabere :wink:
10. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Holky já se sem vůbec nedostanu. V práci blázinec, takže to nemám moc šanci a večer padnu jak podťatej strom.

Luci chudák Libor, to musí být hrozný. Nesnáším, když mě bolí v krku a ten to chudák teda musí mít bolestivý :(

Holis my jsme šli nakupovat v sobotu a nakonec jsme zjistili, že přes net seženeme všechny ty větší věci levněji. Takže zase jsme nic nekoupili :sweat_smile:

Gábi neboj, jak chytne Jára do ruky Štěpánka, tak bude táta na 100%. Chlapi prostě většinou ty nákupy neberou. Já s tím tedy problém nemám, protože i já nesnáším nákupy, ale pro Lucinku vybíráme společně pořád :slight_smile:

Waci nepostřehla jsem, jestli už ti dovezli tu autosedačku. Nebo se mi to teď všechno plete dohromady??? :sweat_smile:
10. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Waci já si na tebe teď často vzpomenu...nějak mě takz pořád pobolívá břicho...příští týden jdu na kontrolu...tak to povím, ale doufám, že to nic není :unamused:
Broučí a mrkni k Wacince do albíčka a bude ti jasný jak je to s autosedačkou :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Já se teď válím doma na gauči a prolízám internet s miminkovskejma věcma.
V práci mi dnes jedna kolegyně řekla, ať jim poradím co mi koupit na odchodnou za dárek, co bych si prej přála...ale já vůbec netuším...a navíc chtějí něco, co budu mít pořád na očích, abych si na ně vzpomněla:slight_smile: tak jsem přemýšlela nad nějakou hračkou...nebo třeba hrací deku pro malýho...no tak teď pořád na něco čučákuju na netu:slight_smile:
10. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Jé, tak to jsem nějak neměla čas prohlížet. Moc pěkná waci, ty barvičky se mi líbí. To budete mít Zoe jak z cukru :slight_smile:

Gábi a není to bříško třeba přetažením? Když ležíš, je ti líp? A budeš si kupovat chůvičky? To bys mohla chtít od kolegů. To rozhodně budeš mít často u sebe :slight_smile:

Jdu spíchnout něco k véče, pak přijdu :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
konici uz jsem doma, udelala jsem nakup v Ikei na miminko, jako perinky, povleceni, vanicku, zinky, maji to tam levne :slight_smile: a pekne. Taky jsme byli v obchode s kocarkama, no to zas bylo ze casualplay je pry tezky nakonec sem odchazela s tim ze nevim zda jsem nemela vzit quinny buzz no a uz jsem doma, a jsem moc rada ze si odpocinu :grinning:
lehatko budu vybirat na internetu uz se mooooc tesim, vy mate vsechny to vybracni nebo normalni jen s hrazdickou??
10. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Holis to máte nějakou dobrou Ikeu. Já jsem byla na Zličíně a prostě jsem tam nic hezkého pro mimčo neviděla. Asi špatně koukám, ale viděla jsem tam jen nábytek a doplňky do pokojíčků. Já jdu v pátek objednat komodu s přebalovákem a to lehátko.
10. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Holky já jsem vrzla do albíčka ještě jedno povlečení co se mi líbí...s modrýma medvídkama...můžete mi prosím písnout názor na něj...jestli je hezčí než ti poslední šnečci? Omlouvám se že pořád otravuju s radama...ale já nemám na koho jinýho se obrátit a Járovi je to jedno:frowning2:
10. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Broučí no to bříško tak nebolí když ležím...ale přes den mám někdy pocit že mi Štěpula vypadne... :unamused:
Jdu taky něco uvařit...mám hlad...jsem sama doma...tak to vidím na nějakej těstovinovej salátek:slight_smile:
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
broucek ja tam nakoupila povleceni a tak :slight_smile: deku, a podobne ja nejsem moc vybirava maji tam i obycejne veci jako chranic matrace a podobne
Gabi to je moooc pekne povleceni medvidkovske :wink: kde na to chodis?

holky co to lehatko mate vybracni nebo normalni? potrebuju pomoci s vyberem
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Holis to povlečení jsem našla na www.jolis.cz...tak mrkni...třeba tě taky nějaký zaujme...ale je to tam docela drahý...no ale co bych pro prcíčka neobětovala že:slight_smile:
A to lehátko jsem původně myslela jen nějaký obyčejný jen s hrazdičkou...ale u kamarádky min týden jsem viděla to medvídkovský od Chicco, který i vibruje a hraje a je k němu i přidělávací deka kdyby mu bylo ziminka na nohy...no prostě mě nadchlo:slight_smile: takže taky pořád přemýšlím a zatím nevím...
10. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Gábi to medvídkový je krásný :slight_smile: To se mi líbí i víc jak to šnekový :slight_smile: K tomu bříšku - já mám teď občas pocit, že jak mimčo roste, tak jí cítím jak závaží. Táhne mi břicho k zemi. Ale břicho mi neroste, mám pořád 100 přes pupík. A 7 kilo nahoře. :sweat_smile:

Holis já se zamilovala do toho mého lehátka v albíčku, a pak jsem zjistila, že je vibrační a hrající. Ale nevyžadovala bych to. Kolegyně měla lehátko bez vrnění a hraní a taky ho užila :slight_smile: Tak deku a polštářek jsem v IKEA viděla taky, to je fakt :slight_smile: Je pravda, že jsem to jen prolítla a moc nekoukala. Když já ty nákupy nemám tak ráda ............ :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Broučí no to mě za min týden bříško vyrostlo o 4cm a Štěpánek je pěkně živej...tak možná mi tam něco pokopal...já nevím...no snad to nic není...nerada bych zase nějaký prášky...nedejbože antibiotika!!! :confounded:
Děkuju za pochvalu povlečeníčka...a nevadí že je takový světlounký? nebude to vypadat jak v nemocnici? co myslíte?
10. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj babenky :wink:
Gabika, tak to mevedíkové s s tými slimáčikovským nedá porovnať...to je presne to, čo som sa pokúšala opísať. Tento medvedíkový je bábatkovský a tie predchádzajúce sú škôlkarske...je krásne :slight_smile: . Ináč mi ušiel Tvoj včerajší príspevok o tej policajtke, tak k tomu naozaj nemám čo dodač, len že je to píííííííííííííííííííííp.

Dnes som bola na kontrole u zubára, všetko ok, tak som sa tešila, akurát na ďasná mi niečo poradil, že sú mierne zapálené....

mojr bruško na cm akosi nerastie, mám pocit, ako keby mi rástlo smerom hore a tlačí ma pri dýchaní...no je to asi normálne. A babulky, odkdy beriem tie vitamíniky, žiadne krče nemám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pre zmenu som sa vyhádzala z oberania jahôd, no už aj to sa rieši....
10. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Gábi to povlečení bych si klidně koupila s čistým svědomím. Vypadá moc pěkně a rozhodně ne nemocničně. Já jsem si teď konečně vybrala kolotoč nad postýlku, tak asi do něj zainvestuju. Hodím fotku do albíčka.
10. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
No Jaji tak to jsem ráda že i tobě se líbí:slight_smile: já jsem se tak dlouho nemohla rozhodnout, až jsem našla úplně jiný...tohle méďový...oni ho dělají ještě v oranžové barvičce...a to je ještě krásnější...ale zase mi přišlo, že není pro chlapečka...no tak asi tohle modré...
10. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.