• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jaji taky jsem dnes byla u zubaře. Sice na klasické kontrole, ale u zubní hygienistky a taky všechno OK. Dásně mám v pořádku - prý na to, že jsem těhotná, tak super. Sundala mi kámen a zas mám úsměv jak hvězda stříbrného plátna :slight_smile:

Jdu umýt nádobí :confounded:
10. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Gabi prečo, oranžová nie je vyslovene dievčenská ako ružová. Kľudne by som aj chlapčekovi kúpila oranžovú, ak by sa mi viac páčila :slight_smile:. Mne bude chýbať kapsář, lebo k tej mojej súprave sa nevyrába :angry: . Mala by som crnknúť, že kedy bude, tiež som zvedavá že čo povieš ty i babenky, no verím že ak sa ti páči toto tvoje macikové, tak sa ti bude páčiť aj to moje, lebo je to podobný štýl...
10. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaa umývať riad, to som nikdy nemala rada. Keď sme prerábali byt pred 5 rokmi, tak sme kúpili umývačku a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, odporúčam každému :wink: , neviem si predstaviť, že by som ju nemala. Na zlepšováky si človek veľmi rýchlo zvykne :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Jaji tak mrkni ke mně do albíčka...dala jsem tam i to oranžový...připadá mi fakt spíš pro holčičku...tak nevim...

S mzčkou takz plně souhlasím...takové ulehčení práce a času....nechtěla bych to mýt v ruce :confounded:
10. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
omlouvám se...blbne mi na klavesnici Y/Z...ale vy mě určitě chápete jak jsem to myslela:slight_smile:
10. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
holky tak jsem chvilku mluvila s nasem ale nesla me pustit web camera tak jsem se vynervovala a zapla jirkuv pocitac a nevim asi jsem ho pokazila to zas bude reci :grinning:
jeste ze mame kazdy svuj :grinning:
zanetko jak se mas??? ja jsem byla vcera na mereni miminka a mam uz 1535gramu nevis kolik vazi to tvoje?
Gabi i to oranzove je pekne ale rekla bych ze modre se mi libi vic, ja mam oproti tobe uplne obycejne :fearful:
10. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Gábi tak to máš fakt těžké. TO oranžové je taky krásné a asi se mi líbí o něco víc jak to modré, ale je to těžké. Líbí se mi obě :sweat_smile:

Holky s myčkou souhlasím, v nové kuchyni v baráčku jí mám v plánu. Teď máme bohužel malou kuchyň a dát sem ještě myčku, tak nemám kam dát nádobí. Ale rozhodně jí plánuju :slight_smile:

Holis to už je Kristýnka pěkná holčina, to jsem zvědavá, kolik máme my. Nás odhadovala doktorka před týdnem na cca 1200 gramů, takže asi taky budume tak velcí. :slight_smile: Příští týden jdu na kontrolu ve 30 týdnu, tak budu mít přesnějí míru a váhu.
10. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
NO to by me zajimalo kolik budes mit ty, doufam ze nebudu mit nejakeho obrika :confused:
jinak bez mycky uz si nedokazu predstavit existovat, minuly rok jsme ji nemeli u jirky v byte a stvalo me to furt umyvat. ted mycku mam a jsem spokojena moc akorat me stve ze neumi poradne umyt hrnec po spenatu a zasere tim vse ostatni :angry:
10. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
No broučí teď si mi fakt pomohla :slight_smile: asi se nikdz neroyhodnu...ale to oranžové chtěla koupit mamka k nim domů...tam já mám celý žlutý pokoj...tak asi k nám do ložnice mu koupím to modrý a k našim oranžový a budu mít obě:slight_smile:
Já jdu taky příští týden na velký UZ a jsem zvědavá kolik máme a jak jsme velicí:slight_smile: ten náš je podle mě pěknej macík...doufám, že ho u porodu vytlačím :confounded:
10. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jinak broučí ten kolotoč je fajn...a fotky kočárku taky...paráda...už se těším až s těma našima prdelkama malýma vyrazíme na procházku:slight_smile: to zase budou lidi v Praze čučet:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? prcka čekáme 3.srpna..
10. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Holky já teď hrála Štěpánkovi na flétnu a on se mi v bříšku celej otočil a teď mě kope dole do močáku...ach jo...asi se mu to dneska nelíbilo...jen mám strach že se mi neotočí hlavičkou dolů...přeci jen už končím 30 týden a on je pořád nastojáka...měl už by pomalu jít hlavou dolů...ne?
10. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahoj Luciano...jasně že se můžeš přidat...vítej mezi náma:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
no Gabi, vidíš ako dobre a inteligentne si to sama vyriešila. Musím dať za pravdu, že pre chlapčeka by som zvlolila asi to modré...tak si ho zober a k mamine to druhé. Nevšimla som si cenu, no ak je dobrá, tak si ich môžeš kúpiž obe a budeš môcť striedať :grinning:
Janka, dík za opýtanie, nohu ešte cítim no už nekrívam, krče už nie sú a Laurinka ako som písala...asi si prehliadla...je trošku väčšia ako by mala byť, v 29+3 dr. povedal že má 1600 g +- 200g. Tak som mu povedala, že to určite zle pomeral, nech skúsi ešte raz :grinning: . Keď sa opýtal že koľko mal Maťo, tak povedal, že druhé býva zvyčajne väčšie ako prvé, tak som mu znovu povedala že také veci nech mi ani nehovorí, že nech ma radšej oklame :grinning: :grinning: :grinning: . Ale pohodička, aspoň sa nebudem báť s miminkom manipulovať, ja som tú veľkosť pri pôrode naozaj nijako nepociťovala....podstatná je hlavička, to ostatné je jedno :wink:
Grabu-ten můj exot je napříč, nic si z toho nedělej, dr. mi řekla, že tak asi už zůstane a pak se otočí hlavou směrem dolů.Někdy se stává, že se hlavičkou natočí správně třeba až 2 dny před porodem..
inač zavinač, broučinka má podobné prádielko v postieľke ako bude mať Laurinka :slight_smile: .Brouček, Ty nám svoje aktuálne bruško neukážeš ani za svet???

ahoj Luciano :wink:
10. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Luciano máš v albíčku hezké pejsky...a kdopak je ten šikula co olizuje to prasátko:slight_smile:
Jinak moc pěkná barvička kočárku :wink:
A proč se prcek v albíčku jmenuje Bedříšek a v profilu máte Matyáška? Ještě nejste rozhodnutí?
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Jaji prosím tě ty víš vždycky všechno...kdy prosím začíná 8. měsíc?
10. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Luciana vitej mezi nama dalsi z moravy :slight_smile: nebo vlastne vy uz jste slezsko ze?
ja uz mam miminko otocene hlavou dolu ale rikal ze se jeste muze tocit :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
grabu :slight_smile: 31+1 ... mrkni mi kedykoľvek do albíčka, tam to mám :slight_smile: ... o chvíľočku sme v 8. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Baby, mne to fakt nehorázne rýchlo letííííííí
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ono asi záleží kolik tam má místa a kolik vody...že...no snad se mi tam otočí až bude chtít ven...nerada bych musela na císařák...no nic já už zase panikařím...nechám toho :wink:
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Luciano vítám tě mezi náma :slight_smile: Super, další těhule - favoritka na první porod :slight_smile:

Gábi promiň, ale fakt se mi líbí obě :sweat_smile: Vyřešila bych to taky koupí obou, ať je můžeš střídat :slight_smile:

Jaji slibuju, že hned jak přijde manžel, tak bříško vyfotím. Každý večer to říkám a vždycky se na to nakone vyprdnu. Jsem hrozná, ale jak mi neroste, tak ani nemám moc potřebu fotit přírůstky :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
A jo Jají...ty máš tu tabulku...no letí to šíleně...už se za chvíli budeme klepat aby ten porod byl za náma:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Díky za přivítání:slight_smile:
Ten šikula byl na netu, tak jsem si ho stáhla, páč u nás v srpnovkách řešily hygienu dítěte, tak aby viděly zač je toho loket a už jsem si to tam nechala..
Malej bude matyáš, bedříšek jsme mu říkali, ještě než jsme věděli co bude zač-takovej pracovní název.
Holi-já pocházím z Karviné, teď bydlím v Bolaticích..
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Gábi díky za pochvalu kolotoče i kočárku. :wink:
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
grabu, klidek, aj Laurinka bola na utz dolu hlavičkou a lekár mi povedal to isté čo holis, že sa ešte stále môže otočiť... inač ja nerozoznám, ako je uložená...mna síce kope najčastejšie hore, no dosť často ju cítim ako keby naprieč a to že ju cítim v močáku :grinning: nie je nič neobvyklé. A super je keď na wc dobehnem a ide len pár kvapiek. Alebo sa z wc vrátim a ewte ani nedôjdem do kanclu a mám pocot, že musím ísť zas :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak já mám malou pořád napříč a prý by se mimčo mělo začít otáček kolem 32. týdne. Ale znám několik holek, kterým se děti otočily těsně před termínem, takže pohoda holky :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Jo tak pracovní název jsme takz měli...Viktorku...ale nakonec to bude kluk:slight_smile: to vy jste to trefili líp:slight_smile: a u nás Štěpánkovi pořád babička říká Viktorka...no je to vtipný....doufám, že jí to přejde až se malej narodí:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
My měli pracovní název Tux - Tuxová. Důvod je prostý, zplodili jsme dítko na horách v Hintertuxu :grinning:
10. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
:wink: ahoj holky já jsem odpoledne usnula :wink:
broucek autosedačku mám už doma je v albu :wink:
grabu no určitě to řekni doktorovi, že tě pobolívá bříško. :wink:
luciana21 vítám tě tu :wink:
10. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.