• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate neboj to zvládneš :wink:
11. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
No tak s prací já jsem na tom tak, že za 14 dní končím a pak už se sem taky nevrátím...ne že bych nemohla ale je to docela blbý s tím, že je člověk živej jen z provizí a do toho už znova jít nechci...takže budu pak taky hledat něco jinýho a uvidím...zatím to neřeším, budu doma min s dvouma dětma, takže aspoň 5 let...a kdo ví co bude pak...???? :wink:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Kate tak to je super že máš takové dobré hodnocení:slight_smile: Já měla 2 a 3 a nakonec jsem dostala za 3...ale na to se historie neptá...hlavně že to člověk dá...a ty to taky zmákneš a budeš pak už jen odpočívat:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, můžete mi některá vysvětlit, co je to ta Gopala? Asi nějaká písnička, co? Já vím, že se hloupě ptám, ale nemůžete mi ji některá poslat? Já chci taky maličké něco broukat a písničky mě nějak nenapadají už :frowning2:
11. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
calli to já vůbec neznám slyším to prvně. :confused:
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Calli Gopala je písnička co nás naučila paní na gravidjóze a je uklidňující pro miminko...já najdu ten odkaz kde jsem jí stáhla a dám ti to sem ju:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
no vida a už jsem poučeny obě dvě :wink:
grabu jj dej odkaz jsem zvědavá i já :wink:
11. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
http://www.artbos.cz/zbozi/4002/CD---Mantry-a-zpevy-Gopala-Gopala-4002.htm

tak tohle je ten odkaz tam si sjedeš dolů a je tam odkaz na delší verzi ukázky a tam ti to pustí a když na to klikneš pravým myši tak to jde i uložit:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
dobre rano,
tak jsem si vas docetla :wink: Waci to je pech s tou skolou ale treba za 3 roky zase nekdo pujde na materskou :slight_smile: ja bych si normalne fakt prala byt pani ucitelka ale uz vim ze tohle se mi nikdy nesplni :unamused:
Gabi ja taky planuju uz druhe tak jsem zvedava kdy me to prejde.
Jinak nakonec kocarek z Polska jsme zrusili, vezmeme ho tady o par tisic drazsi ale se zarukou :sunglasses: Holky, kolik hodlate investovat do tech lehatek, me totiz prijdou cenove hodne podobne vybracni i nevybracni tak ja nevim treba tohle http://www.kocarky-lvicek.cz/Lehatka-a-houpadla/Lehatko-od-miminka-pro-batole
Jo a mam dotaz co do kocarku??? pan me vcera rikal ze neni potreba fusak, staci zavinovacka, v mrazech pres to jeste dat deku, rikal ze ted jsou korbicky malickate takze do nich fusak blbe leze. :frowning2: tak nevim.
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
mě se ale líbí jen ta gopala...ty ostatní jsou divný...
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
já mám do kočárku na podzim zavinovačku a deku a na zimu zimní fusak a deku. Fusak nám do korbičky vleze pěkně. :wink:
11. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
jinak my máme vibrační lehátko :wink: ale myslím,. že je to vcelku asi fuk, protože tatínek už vidí, jak malou houpe sám, prý bude sedět u televize v křesle, malá v lehátku a on ji bude houpat :grinning:
holis jj mně to taky právě s tou školou mrzí:( ale uvidíme, třeba se tam něco uvolní, já chci taky druhé mimi, ale když vidím, jak jsme měli problém otěhotnět, tak si nedávám plané naděje, že otěhotním hned
11. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Já mám do kočárku to stejné co Wacinka...a taky se nám to tam vejde hezky...koupila jsem set ke kočárku...takže fusak je vyrobený přímo aby se tam vešel:slight_smile:
A jinak to lehátko je asi na každým jaký se komu líbí...je fakt že čím jich je víc...tím je to pro mě horší, protože já se neumím rozhodovat:slight_smile: ale nějaký asi nakonec vybereme:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
grabu ta písnička je pěkná :wink:
jinak naše malá ujížsí na malé noční hudbě, ta se jí moc libí, teda aspoň usuzuji dle toho že je tam taková klidňoučká :wink:
11. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
grabu, moc dík :slight_smile: se malá nějak rozkopala :grinning:
11. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
JJ malej taky dycky kope kdyz mu to zpivam nebo hraju:slight_smile: tak nevim jestli sem u to libi nebo ne...ale asi jo...nekope moc...jen se vrti:slight_smile: asi tancuje:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ale kopala jen na začátku, asi jí to uklidňuje, protože teď asi spinušká :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj babulky, nakukujem z práce pred obedom :wink:

brouček, no tak už dúfam nehovoríš nepekne o tom Tvojom brušku :dizzy_face: , dúfam že už aj ty v ňom vidíš tehulkovské a nie iné bruško :grinning:

Baby, ja som dnes zas videla nové detičkovské fotky od tej fotografky, ku ktorej v utorok idem, ja sa už neviem dočkať, dúfam že nebudem sklamaná, keď sa tak veľmi teším....
11. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
jéééj, zabudla som napísať, že dnes vnoci bolo u nás veselo :grinning: . Večer som užila 1/2 tabletky na alergiu, ktorá spôsobuje ospalosť a akosi veľmi na mňa pôsobila. Vnoci som sa prebrala že som veľmi smädná - pohár s H2O mám vždy po ruke, tak som si ho zobrala, trošku si usrkla, pohár držala v ruke že si trošku poležkám a potom dopijem, lebo som sa asi nevládala normálne prebrať. Neviem po akom čase, no chudák môj manžel, len som zručala aaaaaaaaaaaaaa vodaaaaaaaaaaa, chudáčik, asi ho napadla plodová, lebo okamžite vyskočil že čo sa deje :grinning: . Ja som sa napila, pretočila na manžovu posteľ a spala ďalej.... všetko vyvliekol, poutieral a natlačil sa na mňa. Náhodou, celkom pekná nôcka :wink:
11. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
utekám sa napapkať a potom ešte trošku pracovať...po robotke nakuknem :wink:
11. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky ja jsem varila, tak jsem tu nebyla a vesela pradlo uz jsem fakt jak zena v domacnosti :sunglasses:
Kate moc drzim palce to se to blizi, ale ty nervy hruza ze? budeme na tebe v pondeli myslet a manzel jde kdy?
Gabi jdu si pustit pisnicku :grinning:
Zanetka nakukuje pred obedem, no moc se tesime na fotecky u me z toho nic nebude jirka by se mnou k fotografovi nesel :unamused: si myslim nerad se ukazuje tak pujdem az pak s malinkou :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Jají no ty si mě rozesmála :grinning: taková veselá noc:slight_smile:
Já jsem si před obědem vylila pití do klávesnice, do telefonu a polila na stole životopisy:slight_smile: taky jsem šikovná:slight_smile:
Ale na tvoje usnutí se skleničkou to nemá...to jsem se hezky zasmála:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Jinak včera jsem zapomněla odpovědět Lucince...že ty polodupačky jsem koupila nějaké na netu, v mimibazarku mají i nové věcičky a je to občas levnější...záleží na koho narazíš...a jinak v globusu a tescu:slight_smile:něco jsme i podědili...takže tak...

Holky kupujete oblečeníčko už dopředu na větší mimi? Já mám zatím všechno jen 56 a 62. nějak nevím jak mi z toho rychle vyroste, tak mu nechci kupovat zbytečně moc věcí a taky nevím jak bude zima a tak...co vy na to?
11. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
hlásím že v Praze je šílená bouřka:slight_smile: já je zbožňuju takže super:slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestíhám :slight_smile: Já taky končím za 14 dní a jestli se vrátím je ve hvězdách. Ale budu částečně pracovat z domova (nic náročného - 10 minut denně), takže se snad jednou vrátím a budou mě chtít :slight_smile:

waci pěkné bříško :slight_smile:

Jaji veselá noc koukám :slight_smile:

No, musím jít zas makat :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak uz jsem po obede, hezky jsem se zasmala Zanetcinemu zazitku :wink:
Gabi ja mam obleceni vsechno po segre takze mam vybavu do 2 let :slight_smile: ale ony ty miminka hrozne rychle rostou kamoska rikala ze pouzivali to malicke jen 3 tydny kdezto ma segra rikala ze 56 byla male do 4 mesicu :sunglasses:
uf to jsem se prezrala jinak hlasim z olomouce tady sviti o 106 prselo jen rano malinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
jajka moc pěkná noc :grinning:
broucek děkuji za pochvalu bříška :wink:
jinak za chvilu budu volat pro ty výsledky jsem nervozní jak saně v létě, ale snad už to bude v pořádku. snad už tam nic nenašli
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak holky výsledky jsou špatné, bakterie jsou tam pořád a vůbec se to nezměnilo. Takže já jedu k doktorovi, tak se zatím opatrujte.
11. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
jejej Waci to je mi líto:frowning2:
No tak já se dneska celej den cpu brusinkama, protože mám strach že jsem na tom se zánětem podobně jako ty, bříško pořád bolí...
Tak ti držim palečky ať tě u Dr. moc netrápěj... :wink:
11. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
waci tak to mi líto :( Bakterie pitomý :angry:

Gábi aby ses z těch brusinek neosypala. Jednou se mi to stalo. Jinak já jak zpívám Gopalu, tak taky malá kope. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale četla jsem, že se touto písničkou navazuje kontakt s miminkem. Tak třeba odpovídá :slight_smile:

Holis to se máte, Praha je pořád pod mrakem. Jinak jsem taky pěkně naprásknutá - měla jsem 2 broskve a asi 5 meruněk :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.