• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Holky tak já už jsem doma z práce...dala jsem prát prádlo, válím se na gauči a cpu se chipsama...asi mi chybí sůl či co :wink:
No to doufám že se neosypu broučí...nevěděla jsem že to je možný...snědla jsem těch brusinek celej 70g pytlík:slight_smile:
Já jdu zase brouzdat po netu co bych ještě malýmu koupila:slight_smile:
11. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
konici ja jsem normalne usnula :slight_smile: to se mi nestava, jirka se uci zitra ma zkousku z matiky tak ho nerusim, chtel jsme jet na trh koupit jahody ale sotva jsem se oblikla zacalo prset :angry: takze zitra :confounded: a ja jsem se tesila na jahody s mlikem :pensive:
tak si davam kavu a zlaty oplatky :grinning:
11. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky díky za podporu :slight_smile: NErvy ještě moc nejsou... Nějak si to neberu, i když mám strach, ale ne vic než před nějakou jinou zkouškou :grinning: Manža jde hned po mně, takže ve 13 00, pěkně se jim tam vystřádáme :grinning:
11. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky, kontrolám a zkouškám čest:slight_smile:
Holis-já si včera koupila celý košík, něco zamrazila a dnes už je mám v ledničce se smetanou a cukříkem:slight_smile:
Někdo se tu ptal na velikost věciček, tak já jsem kupovala jen ty pidi, páč doufám, že jak budou chodit návštěvy, tak jim rovnou řeknu co mají nosit:slight_smile:
Tak to vám hoky nezávidím s tou prací, já jdu na MD na 3 roky a pak se vracím na pův.místo, teda doufám.Teď tam máme takovou menší reorganizaci, jeikož jedna kolegyně porodila v dubnu, já mám termín v srpnu, už od pondělí jsem na MD a moje vedoucí rodí začátkem září, takže takovy babyboom..
11. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojte tehulky,
až teraz som dorazila domov a som fakt zničená...3dni vkuse lietam a dnes to už cítim...zaspala som neskoro a pol8 som už musela vstávať do poradne...potom som išla k Liborkovi a kámoška mi volala,či jej nepostrážim malú...keď dorazila ale domov,tak si urobila,čo potrebovala a ja som jej hlídala malú...išla som ešte nakúpiť,zajtra idem do Libiho,už ho pustia domov,tak aby mal nejaké presnidávky a pod.doma...a normálne mi bolo do plaču,že už fakt nevládzem...takže som zjedla čerešne a idem odpočívať...

Inak,rastieme ukážkovo,malý je krásne natočený hlavičkou dolu,podľa veľkosti jednotlivých častí tela zodpovedá 32tt a váži 1598g :slight_smile:,všetko je ako má byť,ešte ma poslali na krv na protilátky a 2.7.09 nastupujem na materskú,vychádza to tých 6týždňov pred porodom,aby som mala ešte siedmy mesiac zaplatený celý ako marodní :slight_smile:,do poradne už budem chodiť každé 2 týždne a od 36tt do Motola :slight_smile:

Waci,mrzí ma,že baktérie stále útočia,ale myslím,že to zanedbali tvoj lekár a tá blbá sestrička,inak by sa ťa tak nedržali...opatruj sa beruško!

Čo sa týka vecí,tak ja už mám zopár z každej veľkosti až do 12mesiacov :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Lucieno a co děláš za práci? Kam se budeš vracet? Jinak to tam máte hezkej maminec - miminec:slight_smile:

Lucinko teda...koukej odpočívat, ať tě to nezkolí dřív než si přivezeš Libora domů.
A super že je malý vpořádku a vše jak má být:slight_smile:

Já teď tak nějak dávala dohromadz seznam věcí, co mají být do porodnice a zase to je na stránku krámů...no to je hrůza...ty moje seznamy:slight_smile:
11. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Grabu-dělám v bance, jako stálý pokladník.
A k tomu seznamu, je dobré si zjistit co všechno ve vaši porodnici dávají, páč to by bylo pomalu na lodní kufr, já si beru jen věci pro sebe, na mimi dostanu vše.
11. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
No u nas v porodnici maji primo seznam...ale na mimi tam během pobytu taky dají vše...ale kamarádka co tam rodila říkala, že si stejně nechala donést bodýčka a tak, protože jí bylo prcka líto ,že se škrtí v těch plátěnných košilkách...no tak uvidím...těch pár malinkých oblečení se mi tam už vleze...ale pro mě je toho až až...takových krámů na pár dnů...nevim kam to naskládám...to je fakt na loďák:slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
No ono se stejně plno věcí ještě přinese, zavoláš že potřebuješ to či ono a taprve jak se půjde domů, tak to bude mazec, to abych si objednala dodávku:slight_smile:
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
:slight_smile: no tak nějak...ale snad to nějak pobereme:slight_smile:
11. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Lucí tak to je Samuel pěkný klučík. To je už krásná váha a opravdu ukázková :slight_smile: A šetři se. Já vím, když člověk musí, tak stejně běhá a oběhává co musí, ale úplně tě chápu, že jsi z toho vyčerpaná.

Já si zítra beru dovolenou a chci si jít zajistit dětskou doktorku. Taky zajdu objednat přebalovací pult a odpoledne hurá na návštěvu k bratránkovi za dětičkama :slight_smile: Už se na ně těším, dlouho jsem je neviděla. Já nastupuju mateřskou 1. 7. - tzn. 8 týdnů před porodem. Už mi zase otékají kotníky a mám nohy jak z olova. Ach jo, to jsou radosti tohle to. :slight_smile:

k.ate moc držím palečky, aby to všechno dopadlo dobře a v klidu. :wink:

Gábi já mám brusinky ráda a jednou jsem jich snědla celý pytlík. No, lehce jsem se osypala a hlavně mě z nich škrábalo v krku. Takže od té doby jen po troškách :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
ja som totálne vytuhla,ale nedivím se,zobudil ma až malý,nepáčilo sa mu ako som sa prevalila :slight_smile: je sranda,že už v brušku tí prckovia vedia,čo chcú a čo nie :slight_smile:
No Brouči,som rada,že malý nie je nejaký macek,trošku verím,že nebude nejaký 4kilový!!!!
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky, moc vás zderavím, já se tu teď asi 14 dní neobjevím. zkrátil se mi čípek na 2cm a není to dobré. Musím pouze ležet s nohama nahoře. Dostala jsem kopu léků no mazec, ale snad to všechno zabere. Tak na mě myslete a já se ozvu co nejdříve jak se budu cítit lépe. :confounded: teď mám strach především o malou. Je moc brzy na to aby se narodila
11. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Broučí já ti závidím tu dovolenou...já si ji beru až příští týden...ale ještě jsem to neřekla šéfovi.

Luci, děkuju moc za ty odkazy...hned na to mrknu:slight_smile:
A je dobře že sis zdřímla...jen odpočívej...a máš pravdu, oni si vždycky umí říct co chtějí:slight_smile:
Já jsem zvědavá jak velikej bude náš malej...příští týden se to snad dozvím:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
waci strašně moc držím palečky a neboj, to bude dobrý. Oni to umí zastavit. Pohlaď si za mě bříško a moc malou pozdravuj. Vyřiď jí, aby se ještě pěkně držela. Určitě dej co nejdřív vědět co je s váma.

Luci taky doufám, že nebudu mít 4 kilovou macinu :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
určitě dám vědět, nebo navedu manžela jak vás najde a vždy vás bude informovat

broucek řeknu ti jsme z toho taková nesvá, ale určitě bude vše v pořádku, musím tomu věřit
11. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Waci, teda to je mi líto...tak si pěkně lehni a opatruj sebe i malou... :wink: A oyvi se někdy aspoň malinko ať o tebe nemáme strach...pohlaď malou a odpočívej
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
waci když jsem chodila za švagrovou do nemocnice, tak tam leželo spousta holek se stejným problémem a v pohodě donosily až do konce. Hlavně věř tomu, že to vydržíte a ono to samo půjde až v pravý čas. :wink:

Gábi já mám příští týden čtvrte i pátek dovču. Na pátky hážu bobek a ve čtvrtek jdeme na kontrolu do Motola ve 30 týdnu. Taky jsem moc zvědavá, kolik ta naše cácorka má. Kdy máš kontrolu?
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
jsem zatím ráda, že nemusím do nemocnice a že to zkusíme doma v klidu s nohama nahoře. Tak já jdu lehnout manžel už mi tu nadává. Tak se opatrujte a ozvu se
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Broučí Já jdu v úterý odpoledne na UZ tak uvidíme:slight_smile: a ve čtvrtek mi začíná ten předporodní kurz a pak jedeme na moravu na Vranov za Járovou segrou a rodičema na přehradu na dovču ale jen na víkend:slight_smile:
Waci tak se opatruj a neboj...všechno bude dobrý...hlavně malý posílej pozitivní energii a nestresuj se zbytečně...držíme palečky:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Waci :fearful: teda budeme na tebe myslet a budes nam moc chybet ale zdravi je nejdulezitejsi, hned jak to pujde nam napiis :sweat_smile:
Kdypak se nam vrati aurelka z vyletu nevite??
11. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Gábi takže o dva dny dřív než já, jako s porodem :grinning: Tak to jsem zvědavá kolik Štěpánek měří a váží a tak vůbec všechno jak má :slight_smile: Taky uvažuju o přeporodním kurzu. Až budu na MD, tak abych se nenudila :slight_smile:

Vůbec netuším, kdy se Aurelka vrací. :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Waci-ležet,ležet,ležet a odpočívat. Hlavně že nemusíš do nemocnice.Držím palce, zvládneš to..
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
máme rozbitý notebook, takže sem nemůžu moc chodit, teď jsem ukořistila manželův pracovní noťas a jdu |Vás pozdravit. Nemám šanci všechno dočíst, ale...
Waci, opatruj se a odpočívej, ať tu nemáme samé předčasně narozené?
Nevíte něco o Mao? Co její chlapeček? Jak to zvládá? A jak ona a manžel?

Já dnes byla na gyndě, vše ok, dělala mi cytologii, tak snad bude vše taky ok a za 14 dní jdu na cukrovku...

Hezký večer všem :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Wacinka,moja,to ma mrzí,že to musíš takto prežívať,ale hlavné je,že si doma a nemusíš do nemocnice,tak len pekne ležkaj,nechaj sa obskakovať a my budeme na teba stále myslieť a uvidíš,že to zvládnete až do konca :zipper_mouth:

Brouči,počula som,že v Motole majú taký nával,že do porodnice nakázali chodiť až v 38tt!!!!tak uvidíme.

Inak som nakúkla do mimiaukce a teeeeeeeda,tých vecí krásnych tam bolo,aj som niečo hneď malému vyhrala :slight_smile:,ale na tie holčičky tam majú nádherné vecičky,fakt úžasný výber :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Lenin ahoj...Mao je už doma...a malej bojuje...měl nějakou infekci, ale snad dobrý a pak mu začala praskat kůžička, tak má nějaký napuštěný obvaz okolo sebe...ale kyslík klesá, žloutenka snad ustupuje a malej je bojovníček...všichni jim držíme palečky...snad bude dobrej a brzo bude moct jít domů a dělat rodičům jen radost:slight_smile: věříme!!!
Super že u tebe vše ok:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Lucí ona mi doktorka říkala, že můžu zůstat u ní až do porodu. Asi to tak má domluvené i v Motole. No, ještě se jí na to přesně zeptám příští týden. Teda ale to je fakt mazec. To musí být miminek - aspoň bude na důchody :grinning:

Ahoj Leni, Martinka sem nestíhá psát,ale když zalovíš trošku dozadu, tak wacinka sem hází zprávy o ní :slight_smile: Matýsek je bojivníček a určitě brzy všechno dožene.
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Musím vrátit počítač...tak zatím pa holky:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky jsem totálně vyřízená. přeju vám krásnou dobrou noc :slight_smile: Papa
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
haj babky...

waci, žiadne vypekanie a držte sa. Ja som tak tiež ležkala a stálo to za to...zlepšilo sa to a teraz je všetko ok. Na koľko bodov máš CS???? - mrkni v knižke, ak ti nepovedali..a mrkni, máš tam aj maximálnu toleranciu...

krásne sníčky babulky i mimča :pensive:
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.