• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu - uvidime, asi to nechám tak :grinning: Kdo ví, jestli by brali to těhotenství jako "polehčující okolnost" nebo nee :slight_smile: Koneckonců mám mozky dva, tak by mi to mělo o to líp myslet :grinning:

Jinak jsem holky ostuda... Uplně jsem zapomněla, že dneska vlastně začínám třetí trimestr... Kdyby se mě na to manža nezeptal, přišla bych na to, že jsem ve třetím trimestru asi až po těch státnicích :confused: Já budu hrozná máma :grinning:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem z návštěvy doma a jsem úplně krásně pozitivně naladěná. Byla to super návštěva, bratránek má doma dvojčátka a to jsou sluníčka miloučký - normálně k sežrání :slight_smile:

Já jsem k moři chtěla, ale nakonec jsme to zavrhli, protože už by to nebylo to pravý ořechový. Pořád bych se bála, aby se nic nestalo a stejně bych si to neužila. Až bude Lucinka větší, tak vyrazíme všichni společně :slight_smile:

Aurelko tak už jsi zpátky, vítám tě mezi nás neodpočaté :grinning: No, my jsme nakonec objednali ten vínovo černý kočárek :slight_smile:

Mám na něco hroznou chuť. Se teď normálně můžu užrat po broskvičkách :slight_smile: Denně jich kupuju 6-8 a sním je. Mňam, zrovna jsem do sebe nasoukala tři :slight_smile: A musím se pochlubit - objednala jsem komodu na přebalování :slight_smile: Takže už se nám to pěkně schází doma :slight_smile: Jen kočárek prý bude za 9 týdnů, tak to bude jen tak tak.
12. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
konici kun nesel rano ale uz jde!!! huraaa :grinning:
my jsme byli rano na trhu koupit jahody a dnes konecne delam kynuty knedliky, teda jirka je dela ja jsem trochu kopyto a jsou mnam moooc dobry tak jdu jeste zamrazit par jahod a knedliku mame taky nejak moc tak kdo by mel chut se stavte :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
holis - já bych se stavila hned, abych nemusela vařit :grinning:

jinak holky, včera jsem se prudce zvedla a šíleně jsem si natáhla břišní svaly (ty šikmý), že jsem chodila jak podělaná... :frowning2: :grinning: Nebolelo mě břicho u prcka, ale vyloženě jen ty svaly ale byl to hnus... Tak musim dávat větší pozor :grinning:

No nic, jdu se učit malůvky k těm státnicím... Doufám, že se i pak všechny nepomotaj :grinning:
13. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak jsme udelali 25 knedliku :wink: tak zatim se nikdo nestavil :grinning:
kate hodne uspechu v uceni, od uterka konecne budes mit lepsi starosti s nakupem veci na miminko jako ja :grinning:
konici asi nekde odpocivaji ze nikdo neprisel pozdravit. jinak hlasim z olomouce krasne nam sviti slunicko a je 22 stupnu
13. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: Já dnes poctivě uklízím, peru Štěpánkovi věcičky aby to měl hezky voňavý a čistý:slight_smile: už mi jede třetí pračka:slight_smile:
K obědu jsme měli kuřecí kousky s broskvičkovo worchestrovou omáčkou...mňamka:slight_smile:
Vyplela jsem kus zahrádky a teď odpočívám na zahradě:slight_smile:
Holis a dal včera Jirka tu zk? Ani nevim jestli jsi psala výsledek :wink:
Kate musíš se opatrovat...nám paní na józe říkala, že už se nesmíme zvedat přímo, ale jen překulit na bok a pak se zvednout o ruku..tak opatrně, ať si ještě nenatáhneš nějaký sval nebo šlachu...to by bylo blby!!!
Broučí já se taky pořád něčím láduju a broskve jsou mňam:slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky, tak ja som dnes zas popracovala trochu na tej mojej záverečnej práci a potom sme likvidovali kvetinky a tujky čo nám poschli. Chystáme sa na výletík na záhradku po ďalšie tujky. Už tam na nás 2 čakajú - tie nám už hádam nevykapú, mám ich na balkone ako okrasu.
13. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
gabi neudelal to :frowning2: no jo neumel to, ale priste to zvladne :wink: ted jel na kolo uz je pryc pul hodiny to je rekord normalne byva za 20 min doma :grinning: ja vam tak zavidim ty zahradky, ja teda pestuju rajcatka papriky pazitku a bazalku na terase, ale kdybych mohla tak mam radeji zahony :unamused:
no v tv nic neni tak jsem si stahla zoufale manzelky celou serii tak jdu cucet :wink:
aurelko na kolik mas stran tu praci???
jinak Gabi ty uz peres?? to ja jeste ne jsem si rikala az zacnu 9 mesic ze to vsechno poperu jeste nemam totiz skrin tak to nemam kam dat :dizzy_face:
13. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
tak už umím namalovat schemata k většině otázek z jednoho předmětu, no vlastně u dvou :grinning: a u dvou dalších skoro nic není... :grinning: Ale blby je, že to, co jsem se naučila ráno jsem ted do odpoledne skoro zapomněla.... :frowning2: Každopádně mi ještě dalších 5 předmětů zbývá... :frowning2: dneska chci zvládnout ještě aspoň dva a zejtra to stejný... :grinning: Tak jsem zvědavá :slight_smile: Manža se sebral a odešel se učit do studovny, tak jsem tu teď sama :slight_smile: Já se radši učím v leže než u stolu... :grinning:
13. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj babulenky,

aj u nás je dnes krásny dníček...boli sme tiež na trhu, zajtra urobím jarnú polievočku a karfiol s novými zemiačikmi, kúpili sme tiež nejaké bodička pre laurinku, tekutú lovelu aj s avivážom lovela, no prať sa chystám tiež najskôr až keď budem na materskej, aby to bolo všetko čerstvo opraté...ak by niečo, tak operie manžel a ak nezvládne, určite mu moja mamina pomôže... a nevarila som nič, obedovali sme v ikei, rýchlo, lacno, chutne...no asi nezdravo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Jaji a čo si nepočkala do štvrtku- na tie výpredaje?

Holis, práca má mať 30 strán, z toho 10 teória - tú už mám na 8 strán a ešte mám nejaké 4 body o čom chcem písať,potom začnem vyhadzovať zbytočnosti a zvyšok práce je opis tej praktickej časti - teda stránky - prečo a načo som ju vytvorila a tak - tu bude raz dva.
13. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Počujte babulky, nepamätám sa presne, ale nepísala už Calli, čo čakajú? Lebo sa mi nechce prelistovávať stránky, nech to šupnem do tabuľky.
13. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Holis já už jsem začala prát, protože toho je na mě teď nějak moc a cítím se dost unavená...tak abych pak nebyla překvapená...zatím tu komodu, kde bude mít Štěpula věci taky nemám, bude tak za 14 dní, ale vyndala jsem nějaký věci ze skříně v pokoji kam ani nechodíme a nepráší se tam a tam mu je zatím dám...takže tak...
Jinak škoda že to Jirka nedal, ale příště to zmákne:slight_smile:
Já už dneska uklidila kuchyň, obě koupelny, vyprala už 4 pračky, uklidila v ložnici a obýváku, vysála a vytřít už fakt nezvládám, jsem unavená jako kotě:slight_smile: ale zase jsem ráda že jsem to zvládla...někdy je holis lepší mít jen byt...aspoň na to uklízení...já mám sice malý domeček, ale i tak jsem z toho teď nějaká mimo...
Večer máme v plánu se sousedama grilovačku když je tak krásně....tak se těším, už mám naložené masínko:slight_smile:
A dokonce jsme dneska vybrali asi postýlku...jen jí objednat...ráno jsem přemýšlela o přestavení ložnice, ale nevím jak se nám to tam všechno vejde:slight_smile:
No prostě si užívám dne zase doma v baráčku a ne po návštěvách u rodičů:slight_smile:
13. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Aureli nevím kdy to psala...ale u profilu má, že čekají holčičku...Theušku:slight_smile:
13. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
No ja som dnes naprala trochu menej, len 3 práčky. Ale drobcovi ešte tiež neperiem, musím najprv spraviť miesto kam mu budem dávať veci.
13. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
aurelka, do štvrtku??? ja že si písala o strede.... neboj, vydržala, len sme dnes išli okolo, tak sme sa tam napapali, letmo preleteli (moju deku čo chcem stále nemajú :angry: ), no práve vďaka Tebe sme nič nekupovali :slight_smile: . Chystsla som sa tam v stredu, no teraz píšeš o štvrtku...takže vo štvrtok???
13. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
hej vo štvrtok, v stredu idem do BA ja , možno tam sa to poplietlo. Inak od 7:00 do 10:00 bude otvorená pre členov IKEA FAMILY - teda ráno myslím. Takže ak si členka, tak môžeš navštíviť IKEU v skorých ranných hodinách a raňajky budú za 0,01 € :wink:. My tam ideme takto ráno. Nech tam ešte niečo je.
13. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Inak tú Calli som si už našla - zmenila si to už v pase, tak som si to odpísala. Tak idem pridať nové tabulky.
13. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
aurelka, nie som členkou klubu...a ešte k tomu som v tom čase v práci a nechcem sa pýtať...nie že by ma šéf nepustil, no chodím teraz cez robotku po kontrolách - zubár, gynda, ekg, cvičenia...takže nechcem to ešte navyšovať. Uvidím, snáď tam niečo zostane i po robotke, ak budem vládať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

grabu, malý baráček a dve kúpelne???, teda klobúk dol, ja už som sama celý byt neupratala ani nepamätám... väčšinou sa len trošku pomotám pri nejakých maličkostiach, alebo varím...upratuje manželík :slight_smile:
13. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
holky mně to vůbec neleze do hlavy ty schémata, je to děs a je toho moc... už to vidím, jak se mi v pondělí všechny ty obrázky popletou a budu je mít nakreslený špatně jako vždycky, když se něco učím takhle narychlo :grinning:
13. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Neboj sa to zvládneš.

Jaji, tak ja ti tam niečo poschovávam tak, aby to nikto okrem teba nenašiel. Inak akú deku si tam chcela?
13. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Tak tabuľku som trošku zredukovala, nakoľko tam boli babule, ktoré sem už vôbec nechodia, tak som ich z tade vymazala a zmestilo sa nám to do jednej tabuľky. Samozrejme tie čo nemajú čas, ale občas sem zavítajú som ponechala.
13. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
konici i tady je akce v Ikei ve ctvrtek ale mam to 65km takze smula :wink: co jsem chtela na miminko jsem si tam nakoupila stejne to podle me uz neslevni. ja zas vzpouzim s kocarkem ale nakonec zustaneme u toho co je objednano :pensive:
Petko ja jsem u statnic sedela a nic jsem si nepamatovala ale musim rict nikdo po nas nechtel presne definice ani zadny graf.
gabi ja ti zavidim domecek, vyrostla jsem v baraku jirka taky, byt je fajn nestezuju si mame to tu pekne ( heh sice stale nemame televizi :grinning: a jidelni stul) ale pracujeme na tom. ale ta zahradka me tuze chybi se tam vyvalit k bazenu tak aspon ze muzu u nasich.
Aurelko tobe taky at to rychle utece to psani te prace a to studujes na pedagogicke nejaky dalsi obor? takze dostanes dalsi titul?
konici ja se nudim, dala bych si makrelu tak zkusim jirika premluvit zda nepujdem nekam sednout na jidlo by urcite sel ale ted me pridelava takovou desticku na vysavac tak ho nerusim :grinning:
13. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
holis - ono je blby, že tam ty schémata jsou základ :frowning2: Když to nevíš, můžou tě dle mě vyhodit klidně i jen proto :frowning2: Jsou to věci, co jsme brali třeba i na střední a tak, ale kdo si to má všechno pamatovat zároveň :frowning2: :grinning:
13. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
kate a co jsi studovala elektrotechniku? ja chodila taky na klucici skolu na prumku :grinning:
13. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
holis - já studovala management elektrotechniky, takže takovej hybrid :grinning: ale musela jsem maturovat i z elektra :slight_smile: ale ted jsem si říkala, co bych za to dala, kdybych mohla znovu maturovat místo těch státnic :grinning: I když je fakt, že tam měli na jeden předmět víc času, než budou mít tady :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
kate ty jo to je tedy tezky obor. :grinning: u nas na elektro byla jen jedna holka :grinning: ja studovala dopravu takze maximalni nuda.
13. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
aurelka, tá deka čo ju nemajú v mnou vybranej farbe je taká, že ju ani opísať neviem :grinning: . Majú ju v čisto bielej farbe, tá látka nie je jednoliata ale ako keby taká "guličkoidná" (to je výraz :sweat_smile: ), tojí okolo 750 ,- tušim..., bola som s ňou zababušená u kamošky a je strašne príjemná...a druhé, čo chcem počkať na ten štvrtok, je taká podložka na zem pre mimino, ktorá asi bude vhodná i na parkety, je hrubšia, ako keby protišmyková, sú na nej zábavky pre mimino a tá stojí tuším okolo 34 €. Takže aspoň tú by som išla pozrieť vo štvrtok...viem že pre moje mimi je ešte na niečo také veeeeľmi skoro, no chcela som ju kúpiť kamoškinmu miminu...a ak by bola akcia super, tak ju zoberiem i Laurinke

k.ate, už len dve nôcky :slight_smile:)

holis, eufória ešte pretrváva???
13. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
baby, rada by som išla do kina, dajte nejaké tipy, možno zajtra podvečer by sme skočili....
13. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
holis - právěže to bylo to nejlehčí na tý škole :grinning: Původně mě po přijimačkách ukecávali abych šla na těžší, ale já se hlásila na tenhle, protože jsem to chtěla dělat... No a pak už mi nějak nezbylo nic jinyho než jít buď na elektro nebo na ekonomku, ekonomika a spol. mě zas tak moc nebavily, tak to vyhrálo elektro (i proto, že jsem nemusela dělat přijímačky :grinning:), ale teď si říkam, že by mi na ekonomce možná bylo líp :grinning:

jaji - nestraš :grinning:
13. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.