• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahojky holky,
Grabu, Broučku, i ostatní, díky za info o Mao, to jsem ráda, že je doma a že malý bojuje a já věřím že sebude krůček po krůčku lepšit, moc na ně myslím, protože jsem přesně v tom termínu, co se Matýsek marodil...chápete, že?
takže.....DRŽTE SE!!!
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Aurrelko, díky za tu tabulku, je to úžasné, já si to pak stáhnu do počítače, abych věděla, jak jsem přibírala.
Škoda, že jsem tohle neudělala už při BArče, vůbec si nepamatuju, jak to bylo u ní, jen konečný stav-18kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky, Matyášek je na tom stejně jako včera, ale po dnešku máme zase aspoň malinko lepší pocit, protože vypadal líp. Sice je to asi jen náš pocit, ale aspoň tak. Vypadal dneska krásně a zdálo se nám, že i vyrostl. Zkoumali jsme mu prstíky, má takovej dlouhej palec a strašně jsem měla chuť si ho aspoň pohladit. A má krásnou hlavičku.
Keďže Wacinka nám poctivo odpočíva,pridávam novú správu od Martinky :frowning2:

Jinak k tomu včerejšku, hodně se mu zhoršilo to krvácení, měl úplně celou krvavou pusinku, měl v ní daný nějaké polštářky, aby se to trochu zastavilo, ale prosakovalo mu to až ke krčku, takže když jsme tam přijeli, bylo to strašný. Začali mu krvácet i staré vpichy. Je to tím, že se nedaří nastartovat proces tvoření krevních destiček, dostává na to transfuze a plazmu. Další věc byla, že ráno přišel dětský chirurg a udělali mu dren do bříška, vytekla nějaká žlutá tekutina, kterou poslali na rozbor, ale na obsah střev to snad nevypadalo. Každopádně, až by byl schpný to zvládnout, bude muset na tu operaci. A další nová věc, že kromě infekce v bříšku, má kvasinkovou infekci v celém tělíčku, na kterou dostal nová antibiotika a musel dostat znovu podporu srdíčka. Hrozný bylo, že jsme museli udělat rozhodnutí, jestli v případě potřeby resuscitovat nebo ne.

Dneska má podporu kyslíku 50 procent, podporu srdíčka nějakou malou taky potřebuje. Zánětlivé markry se o něco zhoršily, ale ustalo krvácení. Takže stav nadále stejně vážný. Utz hlavičky další zatím nedělali.

Všem vám moc děkujeme a věříme, že Matyášek bude dál bojovat.
14. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
No teda ten príspevok sa mi blbo skopíroval,ale snáď to pochopíte a prečítate správne,takže Martinke moc držím palce,je to naozaj smutné,ale stále nádej je a ja jej posielam veľa energie a šťastia!!!!!!!!!!!!!!

Inak vám všetkým moje pupkaté prajem krásnu nedeĺu,ja celý piatok aj sobotu odpočívam,ten týždeň ma fakt vyšťavila na maximum,a ešte mám doma chlapa-maroda a musím mu robiť a vymýšľať rozne kašičky a tak...

Ja mám pre malého skoro všetko vyprané a uložené tak,aby sa na to neprášilo,keď prídu tie teplá,tak chcem v kľude byť schovaná v tieni a chládku a užívať si posledné týždne s bruškom,už teraz je to s bruškom poriadna makačka :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
konici dobre rano :wink:
luci moc diky za zpravy :wink: o Martince a Matyaskovi, musi to byt opravdu hrozne na psychiku. ja jsem zpet z billy a jdeme varit teda vari jirik, kocce varime kureci kridlo tak se modlim at to ji nebot ona me krom granuli nic nechce jineho a pro nas delame rizoto. mejte se moc hezky vypada to na moc pekny den
14. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ale je tu opäť mlkvo, počasie vás vytiahlo von :wink: . Ja som dopoludnia bola akási nijaká, navarila som, manželík upratal...zisťujem, že mi viac vyhovujú pracovné týždne, tie ubehnú ani neviem ako, ráno vstať musím, pri robotke čas ubehne, sem tam sa natiahnem i v práci...keď som doma, tak sa oveľa viac pozorujem a niekedy i fňukám, že ma to bruško tlačí a tlačí a tlačí. Ináč fotečky zo včera sú v albume :wink: . Tento týždeň budem mať dosť nabitý, takže ubehne ako voda...
Musím si vždy na víkend urobiť nejaký plán, tým sa donútim vytiahnuť päty a vždy keď to prekonám, tak je dobre...
14. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky:slight_smile:
Lucinko díky za zprávy o Martince...zase mě to rozplakalo...držíme pořád moc palečky...jsou všichni moc silní :wink:

Já dneska trochu porovnala zahradu, doprala poslední prádlo a večer mě čeká žehlení :frowning2: ale jinak jsem skoro celé odpoledne odpočívala na zahradě a kecala se sousedkou...Jára zase lítá někde po volejbale, tak jsem tu sama...nějak je mi smutno...mám pořád pocit že jsem sama...ale co...snad se to zlepší:slight_smile:

Jinak holky plánujete nosit miminka v nějakým nosítku nebo šátku?
14. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky,

tak máme skoro za sebou horký víkend a zítra má zase pršet :angry:

Luci díky za zprávy o Martince a Matyáškovi, je to smutný příběh, tak musíme poslat všechnu pozitivní energii, aby měl dobrý konec.

Já už jsem doma z návštěvy u našich a za chvíli mě čeká žehlení.

Gábi tak už ses taky pustila do praní? To je super :slight_smile: Já jsem objednala v pátek tu komodu, tak to tam pak všechno přeskládám, ale taky to nechci nechávat na poslední chvíli. Stát se může spousta věcí, takže "štěstí přeje připraveným" :slight_smile: A nesmutni, mně je totiž taky smutno. Manžel v čudu a já jsem doma sama. Taky je mi po něm hrozně smutno, ale přijede až zítra večer.

Letím pověsit závěsy a jdu na to žehlení.
14. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Notak to skúšam ešte raz, lebo mi to dnes akosi blbne a už som raz písala, ale neodoslalo to.
14. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Dnes som zas bola na turistike, trošku som bola nakuknúť na krásnu Moravu, ale len trošku. Išli sme väčšinu cesty po hranici. Taká peknučká túra na dve a pol hodinky. Inak sa smejem, že drobec keĎ sa narodí asi z toľkého môjho turistikovania rovno vyskočí na nohy. :wink:
14. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahoj broučí...víš mě je trochu smutno i z toho, že jsem na všechno rozhodování pořád sama...Járovi je všechno tak nějak jedno...třeba teď tu sedím asi hodinu nad postýlkama...včera jsem myslela že už mám vybranou ale pořád nevím...a Jára mi neporadí...pak tady se vším rozhodováním otravuju vás a to je taky blbý...no nějak na mě z toho všeho padá depka...Broučí do kolika poloh jde ta tvoje postýlka?
Já tady rozhoduju mezi 2 polohy a 3...mysílm že je to asi jedno...ale znáš mě já a něco vyřešit jednoduše...to by nešlo...nesnáším tu svojí nerozhodnost:frowning2:
14. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Gabi, nám nevadí, že sa nás pýtaš. Ja to mám doma v tomto smere rovnaké. NA otázku: Tak ktorú? dostanem odpoveĎ MHm - teda vyber si - mne je to jedno.
14. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Aureli teda to si piš že z toho turistikování bude malej pěknej sportovec:slight_smile: Já tě obdivuju...já už se sotva valím:slight_smile:
14. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Inak dnes osm na turistike videla parádny kočík, ale nebolo na ňom vidieť čo je to za značka - a na nete som nikde taký nevidela. Mal obrovské kolesá, ako majú tie prívesné vozíky za bicykel a zadne boli tak našikmo, kvôli stabilite - no supiš.
14. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Jenže Aureli já jsem ještě hrozně nerozhodná a když mi někdo neřekne pro a proti tak sem na pěst a Jára mi nikdy neporadí a mě to jedno není...a tak mám pocit, že nebudeme mít nic...protože já to prostě nevyberu...:frowning2:
14. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Aureli vy už máte koupenou postýlku?
14. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
No ešte nie čakám na tú od tej mojej kolegyne, ale akosi je stratená, takže sa hľadá.
Inak už som objavila ten kočík na nete, len sa neviem dostať k infu a cene.
14. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
A jaký to je kočárek? Já vím jen o x-landeru xrun, ten taky je s těmi sklopenými velkými zadními koly...ale zase to je tříkolka...tak nevím...
14. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
jajka ty uz mas brisko :wink: my jsme taky dnes fotili pred par minutama tak uhanim Jirku at me to da do pocitace :grinning:
Gabi polohovaci postylka no 3 jsou lepsi ale i 2 jsou fajn nebot ta se 3 polohami je jen na chvilku jak se miminko zacne samo otacet tak stejne ho musis dat niz, ja budu mit jen 2 polohy :pensive:
aurelko ty furt nekde chodis ja jsem dnes Jirku vytahla se projit kolem rybnika tak ochotne sel ale prozmenu ho ted boli hlava a oci on je moje sklenikova kytka totiz :grinning:
ja zitra jedu k rodicum, drahy zustane doma sam s Garfildou tak si musi poradit teda uvareno ma, rano mu jeste upecu pernik aby mel co snidat a on si poradi preci i kdyz me bude smutno tesim se moc i za nasima prijedu az ve stredu ale i u nasich mam internet takze budu konikovat. tak ja jdu pomalu do pelisku jeste teda musim zehlit :angry: pac uz mam 3 pracky
14. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:

Jdu se taky ukázat :grinning:
14. čer 2009 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
autor
Já se omlouvám ale nedá mi to...můžete mi říct holky názor na tuhle postýlku?
Jde mi hlavně o ten stahovací bok...jestli se vám tam zamlouvá ta kovová tyčka...jak jsou řešené jiné postýlky, nevíte někdo? je to normální mít tam takovou tyčku s plastem? Poraďte někdo prosím...
http://www.e-maminka.cz/product/detska-postylka-jarda-se-stahovacim-bokem-1924/
14. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Kočík je to podľa všetkého phil a teds ale nie som si istá
14. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
No dala som obrázok čo som k nemu našla do albumu, ale nenašla som k nemu ani názov ani nič. Nepoznáte ho niekto?
14. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
No ak chceš sťahovací bok,tak tam musí byť tá kovová tyčka. Inak mne sa postieľka osobne páči. Síce by som vynechala ten kvietok naboku, ale ako celok sa mi veľmi páči.
14. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Sacvi teeda tys tu dlouho nebyla... aurelko ten kocarek bohuzel neznam :unamused:
gabi postylka moc pekna!jdu zehlit :frowning2:
14. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
jéé žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: To Ti nezávidím holis :confounded:
14. čer 2009 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz
A keď budeš Holis vo švungu, prídi požehliť aj k nám.
14. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Aureli to je ten o kterým jsem psala...to je nová kolekce X-landeru - xrun:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
to vážne?
14. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Fakt našla som ho pod tým názvom, idem ho pokukať
14. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.