• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ďakujem ti dobrá víla.
14. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
No a našťastie, nakoľko som už objednala iný kočík a drahému s a tento dnes veľmi zapáčil - sa nám nezmestí na dlžku do výťahu.
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak dožehleno, uffff :slight_smile: Ještě umyju nádobí a házím nožky nahoru :slight_smile:

Gábi chápu, že rozhodovat sama je blbý. Ach jo, ti chlapi :confounded: Tak sem hoď jaké postýlky máš v merku a my poradíme :slight_smile: Co vlastně to povlečení, budou nakonec obě barvičky doma? :slight_smile: Jinak já mám 3 polohy na postýlce, ale myslím, že stačí i dvě.
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Není zač:slight_smile: ty kola mě napověděla :slight_smile: a obrázek byl jasnej:slight_smile: Ale to je jen tím že já jsem na x-landery magor:slight_smile:
Mám taky koupenej x-lander...ale XA...ten má menší kolečka...do terénu je taky vpoho a je úžasnej:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Tak Broučí poraď prosím...
to je jedna http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=114418
a tady druhá http://www.e-maminka.cz/product/detska-postylka-jarda-se-stahovacim-bokem-1924/
tak mi řekni prosím názor...já už fakt nevím...jde mi hlavně o to řešení stahovacího boku...jak to tam máte vy u té postýlky?
14. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Takže - líbí se mi obě. První má výhodu šuplíku pod postýlkou ,taky jsem ho chtěla a nakonec ho nemáme :( No nevadí, to se dá dokoupit nebo dodělat :slight_smile:
Druhá se mi taky líbí, ale nemám k ní moc informací. Zkusím kouknout na stránky scarlettu a dám další info :slight_smile: Každopádně zatím jsem víc nakloněná variantě B :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak i postýlka Jarda může mít šuplík, což se mi líbí. Ale šuplík záleží jen na Tobě (jak jsem psala, chtěla jsem ho taky, ale nakonec jsme vybrali tuhle postýlku a že nemá šuplík mi došlo až při dovezí domů). Takže já hlasuju pro variantu B :slight_smile:
My máme stahovací bok, ale nevím co myslíš tím řešením. Rozhodně doporučuju stahovací. Taky jsem to řešila a dala jsem na holky, že stahovací je lepší. A musím jim dát za pravdu. Teď jsem dávala mimčo do postýlky bez stahovacího boku - rok a půl staré mimčo, takže nejnižší příčka v postýlce - a bylo to fakt náročný. Kdyby se dal stáhnout bok, tak se člověk nemusí bát, že dítě upustí. :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mne sa páči tiež tá na tom druhom odkaze viac.
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Gábi, Luci, jdete zítra na cvíčo? Je to pořád od půl páté?
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Gábi prosím ťa ešte pre pokoj v rodine, lebo manžel mi tu píli uši. Našla som dva rôzne údaje k d=žke toho xruna. Jeden je 118 cm a na jednej stránke bolo že 110. Nevieš ako to naozaj je? Lebo výťah má len 111 cm. Ž e či tých 118 cm je s rúčkou najviac vytiahnutou alebo ej to dĺžka so zasunutou rúčkou.
14. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Holky díky za rady...no Broučí tím řešením jsem myslela...jestlii tam nevadí ta kovova tyčka?zdá se mi tam taková divná...ale bez ní to asi nejde co:slight_smile:
Já na cvíčo zítra jdu...mělo by to být stejné v půl páté...tak uvidíme, jaký to bude...Jitka kdyžtak říkala že i v Karlíně je nějaká dorá cvičitelka...tak uvidíme zítra ju:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak jsem koukla na tu naší postýlku a my tak kov nemáme, jezdínám to v nožičkách té postýlky. Je to ale jedno, protože to stejně budeš mít pořád vytažené, aby se dítě nepřehouplo. Stáhneš to jen pří vytahování nebo dávání dítěte do postýlky :wink:
Tak super, zítra taky na cvíčo dorazím (teda doufám, snad se nic nesemele).

Aurelko mi zase řešíme šířku - teda dořešili jsme jí - protože na šířku má kočárek 62 cm a my máme šedesátky dvěře :angry: Holt to zkusíme nechávat dole v kočárkárně.
14. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Aureli...to teda fakt nevím...ty kočárky jsou odlišný, a tak asi i jinak dlouhý...ale co koukám na netu tak taky spíš píšou 118cm..tak nevím...zkus napsat výrobci...možná ti to poví...tady je odkaz na stránky...http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr_id=5055
14. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Broučí mě se tam ta tyčka na tý postýlce zdá taková divná...ale asi to bez ní nejde...a ta postýlka se mi jinak líbí...tak asi tu...ta druhá je taková až dost jednoduchá...a taky je o 1000 dražší...takže asi tak...
14. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tá Teutonka sa nám v pohode vlezie všade - tá je super. Len drahému sa zapáčili tieto kolieska a cena kočíka xrun - takže preto špekuluje, ale musím mu povedať, že tie jeho kolieska porieši ten crooser za bicykel čo chceme kúpiť, v tej sérii čo ccheme má možnosť fungovať aj ako športový bicykel. Tak práve som mu to oznámil a celkom to prijal.
14. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ta tyčka je normální Gábi, neboj :slight_smile: Po něčem to jezdit musí :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
No babulky tak prajem dobrú nôcku, zajtra sa ozvem aj cez deň - nejdem do tej práce - mám dovolenku. No a Gábi napísala som tam, tak uvidím, čo mi odpíšu, nech je ten môj spokojný, že som pre jeho vysnívaný kočík urobila všetko :wink: .
14. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Aurelko pa a dobrou noc :slight_smile: Já se asi taky za chvíli sbalím a půjdu směr postýlka :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Super Aureli:slight_smile: snad ti odpoví co nejdřív:slight_smile:

Já teď žehlím a čučím u toho na Basníky..je mi u toho ale šílený vedro...

Holky díky za rady o postýlce...já asi teda koupím tu postýlku Jarda:slight_smile:bude mít prcek aspoň postýlku co se jmenuje po tatínkovi:slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Gábi já už mám vyžehleno i umyté nádobí :slight_smile: Ještě skočím pro ty závěsy ven na šňůry, aby mi to nezmoklo. Zítra má pršet, tak aby to neprala znovu :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Už se těším zítra na cvíčo Broučí...aspoň si zase vyvětrám hlavu...doma je nějaká depka...
14. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Depka? Tak to zítra rozproudíme :slight_smile: Taky se těším, jsem zvědavá na novou cvičitelku :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, tak zejtra tak od 11:40 do 13:40 myslet na manžu a na mě prosííím a držet pěsti a posílat nějaký inteligentní nápady :grinning: Ať má prcek rodiče bakaláře, až se narodí :grinning:
14. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
:slight_smile: Kate neboj...od 11-14 si zítra šetřím pozitivní myšlenky a energii jen pro vás:slight_smile: a to určitě dáte:slight_smile: a pak hned napiš...ať víme jak to dopadlo:slight_smile: hodně štěstí!!!
14. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Já se z toho koníka picnu. Včera už jsem se sem nedostala, protože to prostě nešlo :angry: Co s tím pořád je??? Pořád to vypadává :angry:

No nic, přeji vám všem krásné ráno těhulky :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ráno holky. Moc vás zdravím.
My stále jen ležíme s nohama nahoře a naštěstí manžel se o vše ostatní stará. Není mi moc dobře, bříško mě pne a pobolívá, ale snad bude vše v pořádku. Moc na vás myslím.
Musím to vydržet, stále se snažím malinkou přemlouvat, že vše bude v pořádku a musí ještě v bříšku zůstat je stále moc brzy. Pan doktor říkal že by bylo fajn, kdyby jsme vydrželi aspoň do 35tt. což je ještě hodně daleko.Ale budeme se snažit. Na kontrolu jdu 23.6. pan doktor má dovolenou, ale kdyby něco mám hned jet do nemocnice, ale předpokládám, že to snad to toho úterý bude v pořádku a léky i na zánět močového měchýře zaberou.
Četla jsem si zprávy od Martinky a je mi jí líto. Moc na ně myslím a doufám, že malej bude bojovat o 106.

Tak já se zase loučím a jdu lehnout.
15. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
wacinko drž se, ono se to zase ustálí a bude to dobré. Taky na tebe moc myslíme. Určitě to vydržíš až do 40 týdne :wink:
15. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
dobre rano holky,
waci to je me te moc lito ale zas vsechno delas poctive pro malou to musis vydrzet budeme ti moc drzet palce :dizzy_face:

holky dnes ma Kate velky den tak ji poslete taky nejakou pozitivni energii bude to potrebovat za ty nervy to nestoji :wink:

ja jedu dnes k rodicum tak jirkovi pecu sekanou a jeste musim udelat pernik a jdu vysat
15. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Konik blbnul, tak pišu až teď :slight_smile: Máme to s manžou oba a konečně půjdem na nějaký dobrý jídlo,od rána jsme totiž nejedli :frowning2:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojky, tak konečne to frčí, jeden deň nejdem do práce a teším sa že s vami pokecám a ono to nejde.

Inak K.ate obom gratulujeme. Ste šikulky.

Waci - to vydržíš, len pekne ležkaj a všetko bude v poriadku.
15. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.