• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Tak Broučí a Holis já měla taky děsnou noc...Štěpánek pořád kopal a kopal...a bylo nějaký vedro a mě bylo blbě a skoro jsem nespala...jsem dneska strašně unavená...ale drží mě to že jdu odpoledne na ten velký UZ po 30. týdnu tak se těším:slight_smile: že ho zase uvidím...doufám že mi potvrdí chlapečka a budu moct objednat to povlečení:slight_smile:

Jinak vítám mezi námi nové těhulky:slight_smile:

Luci já na tebe pořád myslím, jak to s Liborem zvládáte a jestli už mu je líp, a včera jsem ani nečetla mobil, až Kaťa mi řekla že ti je špatně a nejdeš cvičit...tak doufám, že už ti je líp :wink:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Jinak Maově pořád držíme všechny palečky co máme...snad to nevzdají a zvládnou ten boj vybojovat...

Wacinko a ty se drž...neboj všechny moje smysly co mi vždycky napovídají jsou nějak v klidu a tak věřím, že to u tebe bude v pohodě...jen hezky odpočívej a malá bude taky v pořádku a zůstane jak jen to půjde:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jeje Gábi,tak to ste teda mali viaceré divnú noc...vedro bolo aj mne,čúrať chodím tak,či tak,ale až tak zlú noc som nemala ako vy moje chúdiatka...no ale bolo včera poriadne dusno,je to pre nás fakt zabiják!!!!
Inak tú postieľku si si vybrala peknú,no nebuď smutná,že tvoj chlap nefunguje akoby si chcela...my ženské sa holt musíme vedieť zaobísť aj bez nich,keď to inak nejde...to som zvedavá,koĺko ten tvoj macík váži :slight_smile: a aj to povlečeníčko si si vybrala krásne,takže ho určite dnes objednáš :slight_smile: tiež mám jedno do modra a druhé neutrálne-béžovožlté :slight_smile:

Kate,no ono tie kočiariky sú všetky s nejakou váhou,ale určite si ho naživo omrkni a vyskúšaj a tá váha ti nakoniec nemusí vobec prekážať :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak dievčatká,náhodne som vypínala koníka a tam objavila príspevok od maovej,ktorý dávala pred chvíľkou...chce sa mi strašne plakať,to je tak nespravodlivé....

MAOVA:
Ahoj holky, po 12ti a půl dnech Matyášek svůj statečný boj prohrál a dnes v 8:37 nás opustil.
Stihli jsme se s ním rozloučit, mohli jsme si ho pochovat a bylo to neskutečně krásný. Všem Vám děkujeme za podporu, víme, že už to pro Matýska bylo vysvobození.
16. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, která z vás je pojištěná u České nárdní pojišťovny, vím, že sem (nebo spíš do té starší diskuze) některá dávala na tu pojišťovnu odkaz, přemýšlím, že se tam registruju, ale manža do mě ryje, ať zjistím, jestli nemají vrchní limit hrazení péče... :confused:
16. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Ježiš Luci....to je mi tak líto s Maovou :frowning2: ach jo...sakra...
16. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
to je hrozne smutne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Gábi,ani mi nehovor...to je tak strašne smutné,čo všetko si už musela Martinka prežiť a prečo?len preto,že chce svoje vlastné dieťatko,ktoré by s priateľom milovali nadovšetko...no medzi nebom a zemou sa dejú veci,ktoré nikdy nepochopíme...prečo ľudia,ktorí by dali za svoje mimi aj život,ho mať nemožu a tí,čo ho majú,tak si ho nevážia a nemilujú ho...
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Lucinko je to strašně nespravedlivý... :frowning2: já ten svět někdy fakt nesnáším...
16. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Idem si dať sprchu,je mi z toho fakt hrozne smutno...
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
achjo :frowning2: Je mi to mooc líto, pořád jsem doufala, že to malej zvládne :frowning2:
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
kate ja jsem pojistena u pojistovny ministerstva vnitra nic od nich nevyuzivam ale prispivaji na autosedacku pro miminko 1000kc takze tam pujdeme si to vyzvednout :grinning: jestli nezapomeneme
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky všem moc děkuji za podporu. Včera večer nám bylo zle, ale překonali jsme to. Pořád jen ležíme, ale hlavně když bude vše v pořádku.
JInak je mi moc líto co se Martince stalo:( věřila jsem, že ten malinký si to vybojuje a dostane se z toho. Když si představím co všechno Martinka muselá prožít těčou mi tady slzy:(

tak já se zase loučím a určitě zase nakouknu
16. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
waci drz se, to zvaldnete uz jen par tydnu zbyva :pensive:
16. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky tak jsem vám chtěla něco napsat, ale už vůbec nevím co. Pláču a je mi moc líto Matýska i jeho rodičů. :(
16. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
No ahojky babulky, dnes sa mi v práci nedal naštartovať net a asi vedel prečo, akurát sa mi to podarilo a dočítala som vás, no a ledva držím slzičky pred detičkami- je mi veľmi ľúto čo sa stalo Maove, ale ono sa im už určite narodí krásne, zdravé a milučké bábetko.
16. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Inak JAji, dovolenku mi dali, ale len preto, že som tehotná a zostáva mi veľa dovolenky a mám si ju míňať, ale moc som toho neminula. Ešte si beriem dovolenku na štvrtok - čo idem do BA a v piatok máme riaditeľské voľno. No a uvidím čo a ako, možno si ešte nejaké 2 dni zoberiem ďalší týždeň - uvidím ako budem na tom so zbalením vecí v triede. Je mi blbé brať si dovolenku, keď už s deckami končíme.
16. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Fuj, už jsem se trošku vzpamatovala.

Lucí ty máš ale krásný pupík :slight_smile: V pondělí určitě pojď na cvíčo, ta nová lektorka dělá na Kladně v porodnici asistentku, takže má docela i praktické rady :wink:

Gábi to byla včera teda nějaká fakt blbá noc. Jo představ si, že ten skoro švagr dorazil v 10,45, tak jsem se na něj podle tvé rady vyprdla a spala jsem dál. Manžel s ním hrál televizní hry do půl druhý a on zase kolem třetí zmizel. To už jsem vůbec nevěděla. :slight_smile: Ani jsem neuklízela - stejně by to neocenil :grinning: Co ten UTZ?

Waci držte se, jen pěkně lež, ať tam Zoe má pohodlí :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Broučí za chvíli na ten UZ vyrážím...tak se těším...snad bude vše ok...nějak mě dnes bolí bříško...ale to bude asi tím nevyspáním a tím jak malej kopal celou noc...byla jsem teď v lékárně koupit nějaký věci do porodnice...ale mají to nějaký vybrakovaný, tak jsem skoro nic nesehnala...no nic...tak já razím na ten UZ a pak se večer ozvu...
Holky držte se co to jen jde...já vím že je tady dnes smutno kvůli Martince...ale musí to jít dál a musíme jim fandit, ať to zvládnou a třeba se najde řešení a bude to zase všechno dobrý:slight_smile:
Tak zatím papa všichni a já večer písnu co náš malej vyváděl...zatim spí, tak uvidíme:slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
waci - držte se holky :slight_smile:

holis - no právěže ta česká národní přispívá až 4500, což je paráda... Právě na autosedačku, vitamíny, savičky a všechno možný, takže přemejšlím, že se k ní přehodím (je nejvyšší čas :grinning:), ale tohle mě trošku zbrzdilo :grinning:
16. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Gábi tak ať ti to všechno dobře dopadne. :wink:

k.ate, holis: no říkala Lucinka, že si šla proplatit cvičení a že díky krizi řekli, že nic neproplácení. Snad teda nepíšu bludy, ale snad to tak bylo. Nevím ale u jaké pojišťovny. Myslím VZP.
16. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
holky a v kolikátém ste vy? TO JE JAKO 30tt jako braný 30týden těh... :confused:
16. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Rendo já jsem 29+6, tzn. jedu třicátý týden těhotenství. Doktoři to ale berou jako 29 týden. :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
No tak ja už som konečne doma, bola som ešte nakupovať darček pre švagra a potom som sa zakecala so susedou na ihrisku.
16. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
To je hrúza - tu zas nikto nie je.Asi oddychujete.
16. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
a co jsi koupila?
16. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Termo tričko a šatku
16. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Inak malý si dnes kope o 106, ešte že tak slabučko.
16. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Termo prádlo se hodí, letos to léto nic moc, co? :confounded:

No mě dneska zase malá leží úplně dole na močáku a celý den mě tlačí. Asi se otáčí hlavičkou dolů a neví jak chudinka moje :grinning:
16. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
No ja veru musím povedať, že som ešte taký poriadny bolestivý šťuchanec od drobca nedostala, je ku mne láskyplný a nežný. A so záchodom to tiež zvládame, dokonca v noci ani nadránom nemusím nikam utekať - prespinkám celú noc.
16. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.