• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A ako bolo dnes v práci Broučku? Ja som bola rada, že som už vypadla domov, dnes sa mi vonkoncom nechelo.
16. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
No ke mně je moje holčička taky hodná, sem tam kopne a dá pokoj, ale dneska mám pocit, že mám batoh na podbřišku. :sweat_smile:

No v práci už klepu z posledního, děláme roční závěrku, do toho musím zaučit novou kolegyni (která má teď srdeční problémy - opustil jí chlapec) a ke všemu musím předat práci v naprosto 100% stavu. Ale jdu už jen zítra, pak dovča a celý příští týden, který bude zároveň poslední. Pak už si beru dovču a plynule nastupuju na mateřskou :slight_smile:

Co ty a práce? Psala jsi, že se ti nechce ten poslední týden na dovču.
16. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
No , neche sa mi, lebo sa budeme s detiskami akurát lúčiť, ale pár dní voľna si určite zoberiem. Ešte teda neviem kedy presne, ale možno vo štvrtok a piatok. No a potom ešte pondelok a v utorok rozdať vysvedčkoa mám fajront, len neviem či si dovtedy stihnem zbaliť všetky veci. Tak uvidím.
16. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
A kam se chystáš? Asi mi to v diskuzi uniklo. Já vůbec nemám v práci čas dočítat. :sweat_smile:
16. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Nikam sa nechystám, len musím vypratať celú triedu - zbaliť si svoje veci :wink: . Niečo nechám v kabinete a niečo dávam domov do pivnice.
16. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
broucek - já chci právě od VZP pryč... :slight_smile: A vím, že někdo sem ten odkaz dával, ale už si nepamatuju, kdo to byl :grinning:

Jinak jsme byli na vyhlášení výsledků, tak jako zástupce něžného pohlaví jsem dostala růžičku, což jsem koukala, dávali ji všem holkám (je fakt, že nás tam bylo jen pár :grinning: ) a státnice nás dělalo 157 a 30 je nedalo, což je víc, než loni (a to loni se dostalo ke státnicím 192 lidí...) :confused:
16. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
No proste K.ate ste šikulky. :wink:
16. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Přišel manžel, tak jsme papali :slight_smile:

Aha, třídu zabalit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to jo. :slight_smile: Taky jsem balila své věci v kanceláři - a že jich za 8 let bylo :grinning:

K.ate já jsem u OZP, tak uvidíme, jestli mi něco proplatí. :slight_smile: A jakou kytičku jsi dostala?
16. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
broucek - červenou růži :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
No ja akurát o dpoisťovne dostanem malú výbavičku a to je všetko.
16. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak hlavně, že to nebyl karafiát :grinning:

No já vůbec netuším, jestli budeme něco dostávat. V porodnici se balíčky dostávají, ale prý ne vždycky vyjdou na všechny :angry:
16. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Tam netuším, toto mábyť balíček od poisťovne , ktorý si musím ísť vyzdvihnúť priamo v poisťovni.
16. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Krásný večer holky a miminka :dizzy_face:
Já se mooc omlouvám že Vás tak zanedbávám ale pořád něco během dne dělám tak ani nemám moc čas tu být..jen sem tam nakouknu co se děje :slight_smile:
Já dnes zase udělala malou objednávku věciček pro mimi a tak už se těším až mi to dojde :dizzy_face:
Jinak miminko se neustále převaluje a vyvaluje a nebo se někde tlačí (nejlepší dyž nožičkou ryje do žebra-auuu :grinning: ) No ale jsem ráda že ho tak krásně cítím :dizzy_face:
Za týden jdem do poradny tak jsem moc zvědavá a příští pátek jdem s mužánkem na přednášku o porodu plus praktická zkouška :grinning: Mužík se už nemůůže dočkat :grinning:
16. čer 2009 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz
k.ate mooc Vám gratuluju :wink:
16. čer 2009 v 19:50  •  3 děti  • Odpověz
Inak bože ako to všetko rýchlo letí, veď Sacvi ty ani sa nenazdáme budeš v 40 tt.
16. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Kati,ja mám hezké bříško? To je už teda MEGA PUPOK,som zvedavá,kam až narastie!!!! :astonished: :astonished: :astonished:

No tak ja už nerátam s ničím,tento rok je divný na príspevky,žiaĺ krízu si odskáčeme aj s prckami,takže ani na nejaký balíček v porodke nečakám a od poisťovne už vobec....veď majú dovod-baby boom :slight_smile:

Aureli,tak príjemné balenie :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Aurelko já myslím, že u nás to dávají pojišťovny do porodnic, aby to rovnou daly sestry rodičkám. Ale moc nevím, jestli to tak je. No co, nepočítám s ničím, tak mě třeba překvapí :sweat_smile:

Sacvi no ahoj, ty jsi teda holka zaneprázdněná. Taky mě kopance pod žebra pěkně bolí. A dneska mě bolí celý podbřišek - asi se malá uvelebila a já trpím :slight_smile: A při té praktické zkoušce si zkusím manžel taky rodit? :grinning: (dělám si srandu)
16. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Lucí máš fakt moc pěkné bříško. Už je pěkně veliké :slight_smile: Mně to taky začíná růst, ale ne tolik, tak se tam malá asi dost těsní.
16. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Aj mne sa luci tvoje bruško páči - práve preto že už je veliké.
16. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
no aurelko zítra už budu 34tt :wink: Vážně to letí :confused:
Broučku to zrovna ne :grinning: Ale bude se učit jak mi může pomoct..třeba jak mi namasírovat záda nebo mě podepřít apod. Myslím že se mu to bude hodit. A navíc získá aspoň trošku představu do čeho jdeme :wink:

luci jdu kouknout na ten Tvůj mega pupek jak píšeš :grinning: Sem zvědavá esi je větší než ten můj :grinning:
16. čer 2009 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
Luci bříško máš teda nááádherný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz
sacvi cože??? 34 týden????? To snad není ani možný ............
16. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
jj je to tak :grinning:
16. čer 2009 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz
No veď to, toď nedávno sme ešte boli na začiatku 2.trimestra a teraz? Ale už sa teším na drobca. Len akurát mám také obdobie, že mám toho akosi na seba moc. Koniec v práci, začiatok táborov - to musím dať vedúcich dokopy, že či všetko sedí a každý vie kedy a kam ide. No a ešte tá moja práca do toho a akosi času nie je už dosť, ale verím, že pod stresom to zvládnem. A niekde okolo 3 júla si vydýchnem.
16. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
No na dnes asi končím, idem pokukať telku, zbaliť si veci k sestre a do hajan. tak dobrú nôcku mamulienky tehulienky.
16. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Papa aurelko, pěknou dobrou noc :wink:

Sacvi asi jsi největší adeptkou na první porod z naší diskuze :wink:
16. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
dobrou aurelko i maličkýmu :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
no to je mooc milé :astonished: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
jo a zbývá mně do porodu 49dní no skoro 48 :grinning:
16. čer 2009 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz
tož dobrooo holky a miminka..snad budu mít zítra čas sem kuknout. My chceme zítra jet kouknout na kočárky a tak snad nám to výjde.Páá
16. čer 2009 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.