• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj babulenky,

dnes len nakuknem a podelím sa s vami o zážitky z dnešného dňa, práve som prišla, len čo som zjedla tanier jarnej polievočky.... napíšem vám, hodím sprchu a šup do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže Milanko NAŠŤASTIE nemohol ísť na to fotenie popoludní, takže sa nám to podarilo prehodiť na ráno o 9,00. Našťastie preto, lebo večer by som bola na fotenie úplne vyplutá... Takže, teta fotografka sa ma opýtala že akú mám predstavu, ja že žiadnu, že si prosím nejakú ponuku, lebo prácu s tehulkami od nej nepoznám. Zobrala som si spodné prádlo biele, čierne a bordové... a skončila som tak, že cca 5 min ma fotila s Maťkom tak ako som bola oblečená, potom nejakých cca ďalších 5 min oblečenú s Maťkom a Milanom spolu a potom že vyzlečete sa úplne :grinning: . Takže žiadna podprda, žiadne nohavičky, strašne som zvedavá čo z toho bude, to čo mi ukázala iné tehulky bolo jemné, nežné a hlavne, napriek tomu že boli nahé, nikde nebolo vidieť nič z toho, čo by nemalo byť videné.... Len škoda že foto budú o cca 2-3 tt. Snáď nájdem odvahu a nejaké sem fuknem. Tak teda utekám do sprchy a šup do postieľky. Ináč unavená som preto, lebo po práci som sa do toho ateliéru vrátila ešte so segrinými a kamoškinými deťmi...a za celý deň toho bolo dosť hlavne na nožule. Tak pačko, krásne sníčky :slight_smile: , zajtra vás dočítam a pokecám :slight_smile: , teda ak tu budete :grinning:
16. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Sacvi dobrou noc a příjemé sny :slight_smile:

Jaji ty se máš, že už máš nafoceno :slight_smile: Ty jo, to se těším na fotečky, určitě budou krásné. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky...tak jsem se k vám dostala až teď protože můj drahej bratr otravoval Járu s ůkolem do školy s nějakejma fotkama na výpočetku a já nemohla k počítači:frowning2:
Jen jsem vám chtěla napsat co bylo na tom UZ:slight_smile: tak máme 100% chlapečka...měl kouličky a pindíka skoro přes celou obrazovku :grinning: jinak má asi 1600g což prý snad odpovídá, tak jsem zvědavá jak poroste dál...vše bylo vpořádku a viděla jsem jak na nás kouká...má krásnou kulatou hlavičku a veliky ocicka:slight_smile: no prostě jě krásnej:slight_smile: jak jinak že:slight_smile: a taky má obrovský bříško...asi bude cvalda po mně:slight_smile:
Jinak mi brali zase asi hektolitr krve na nějaký testy. Tak uvidím příští týden na poradně jestli je vše ok.
Pak jsem jela do drogerky a do lekarny a udělala nákup do porodnice a už kromě zavinovačky a potvrzení z matriky o jménu všechno...jen jsem se zhrozila nad cenou...nechala jsem za vše dohromady asi 1300kč no hrůza...ale už můžu sbalit tašku do porodky a budu připravená kdyy něco:slight_smile:
Jo a s tou pojišťovnou...tak mizerná je jen VZP...já jsem u Vojenský a tam mi ten příspěvek na cvičení včera dali k proplacení Broučí...takže v pohodě...a jinak přispívaj na spoustu dalších věcí...takže taky dobrý...a přítel je u tý český národní a ta je taky dobrá...tak to musím prozkoumat a uvidím kam malýho dáme:slight_smile:
Takže to je asi za moje dnešní odpoledne vše...vy už asi všechny spinkáte...tak já jdu taky...dobrou těhulky a pohlaďte miminka...ať se vám hezky spinká:slight_smile:
16. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
dobre rano konici po dlouhe dobe jsem prvni :grinning:
nejak nemuzu spat uz od 6hod...tak jsem si vas docetla :slight_smile: moc se tesim na fotky od jajky to bude nadhera :wink:
gabi ty se mas ze mas vse ja dnes pokud nezapomenu tak musim najit rodnej list kuli matrice :grinning:
17. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jak tak koukám, nejsem sama, co si vyřizovala příjmení pro prcka po tatínkovi:slight_smile:
Já už mám tašku napůl sbalenou, stejně příjdu na milion věcí, co jsem zapoměla.
Dneska je tady konečně krásně, jsem zvědavá jak dlouho to vydrží..
17. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Krásné rádno holky :slight_smile:

Gábi teď jsi mě vyděsila, to musím ještě takhle před porodem na matriku? Nebo to se týká jen nesezdaných párů? Já vlastně vůbec nevím, co všechno musím zařídit. Já budu věci do porodnice nakupovat až v červenci a rovnou nakoupím i Lucince věci na mazání :slight_smile: Tenhle týden by měla dorazit ta komoda, tak už to budu mít i kam dát :slight_smile:

Holis já taky dneska nemohla spát, jsem bzíkala už od pěti :angry:
17. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,

tak ja nakukujem a tu sú už pupkaté dávno vzhuru :slight_smile:
My chceme ísť dnes na tú matriku,tak som zvedavá,čo vybavíme.
Brouči,tebe bude stačiť do porodnice kopia oddacieho listu :slight_smile:
Gábi,neboj,ja som tiež nechala také peniaze v lekárni,ale už mám úplne všetko.Inak,dnes alebo zajtra mi príde to lehátko,tak som zvedavá...včera večer sme riešili debatu o postieľku a som myslela,že ma klepne pepka z Libiho...čo myslíte,do kedy budete mať malé v postieĺke?je to tak asi max.do 2rokov,nie?
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky:slight_smile:
Broučí tobě opravdu bude stačit jen oddací list...to jen my hříšníci, co nás tatínci nechtěli dřív než mimnko máme takový lítání po matrice:slight_smile: jinak ti ten papír na vyplnění jména dají v porodnici...
Luci tak už se těším až mi popíšeš to lehátko:slight_smile:
Já teď letím na školení...tak za hodku zase mrknu:slight_smile: pa
17. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
konici tak diky za pripomenuti uz mam rodny list takze si musim co nejdrive zmenit adresu a taky jit podepsat papir kuli prijmeni Kristynky.
Luci ty se mas, ze uz mas lehatko ja to musim taky zaridit co nejdrive
17. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Gábi,tak nech školenie prebehne rýchlo a nech máš potom kĺud :slight_smile:
Mne sa ten moj ubolený medveď(je neskutočne zarastený :grinning: ) už zobudil,troni na wc a potom vyrazíme...ja tak neznášam behanie po úradoch :angry: no čo Brouček to má z nás bez problémov :slight_smile: ale my sa tiež dočkáme tehulky,normálne by sme mohli spáchať skupinovú svatbu :slight_smile:
Jani,tých lehátiek je toľko,stačí si len vybrať,ja som tiež nevedela,až ho vybrala moja mamina a mám pokoj :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj tak jak se ma te? my dne s jdem na tu velkou ekografiii tak jsem zvedava co mi pan do ktor po vi ...uz se nemuzu do ckat :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahojda Blackie...to je taky dost že se někdy objevíš :wink: :grinning: zrovna včera jsem si říkala, kdepak se nám pořád touláš:slight_smile: tak ať u doktora dopadne vše ok :wink:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Luci pak mi napiš prosím co na tom úřadě...protože my tam jdeme zítra...jsetli to stihneme...snad jo...tak abych věděla na co být připravená:slight_smile:
17. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
holky mam do taz kde ste koupili klasicky latkovy pleny? tady nejsou a tak si je necham poslat od mamky...
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Blackie...prodavaj je skoro ve všech obchoďácích...globus tesco a tak...a nebo v tech miminovskejch obchodech...já je kupovala v Polsku v mimi obchodě...byly tam o dost levnější...ale to je asi jedno...

jen holky...prosím vas neudělejte stejnou blbost jako já...já jsem si koupila i 3 ty pínky s obrázkama...a vyprala jsem je společně s barevným oblečením...a na všechno se mi nalepily malinký chlupy...a odchlupovala jsem to pak asi hodinu...no byla jsem vzteklá jako blázen...takže POZOR...plíny prát samostatně...strašně chlupatěj:slight_smile:
17. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuju na rychlovku. Teď sme s mužíčkem dojeli z Hodonína a máme objednaný kočárek - huráááá :dizzy_face: Musela sem se Vám pochlubit :grinning: A brzo zase jedeme do Brna - dáme si obídek a vybereme postýlku a chci koupit vaničku s podložkou tak snad pořídíme tak dobře jako ráno :slight_smile: :wink:
17. čer 2009 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, opět nestíhám, tak jen zdravím. Letím na klasickou kontrolu, tak až přijedu, tak se zase objevím :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky kde se dneska couráte? Já už jsem po kontrole, všechno v pořádku a bolesti bříška nenaznačují otevírání. Tak jsem zvědavá na tu naší cácoru jak je veliká :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
No nic holky, po vás se zem slehla, tak já mizím a už se tady dneska neobjevím (ne z trucu, ale mám randíčko s partou :slight_smile: ).

Sacvi super, že máte objednaný kočárek. My ho objednali v sobotu a řekli nám 9 týdnů objednací doba. Snad to neprotáhnou, budeme to mít jen tak tak.

Luci, Gábi, díky, se mi ulevilo, že to nemusím oběhávat už teď. Takže kopii oddacího listu s sebou :slight_smile: Píšu si :slight_smile:

Lucí postýlka je tak myslím max. do 3 let. Záleží asi na váze kolik unese. To by mělo být snad u každé postýlky napsáno. Já včera objednala to moje lehátko, tak jsem zvědavá, kdy dorazí. :slight_smile:

Tak papa holky, letím na ten srazík a zítra dopoledne napíšu jak jsme dopadli na tom UTZ. :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky, my jsme dneska ještě s manžou běhali kvuli ukončení studia (za tejden zas další začnem... Achjo, maj v tom bordel :frowning2: ) :grinning: A pak jsme byli nakupovat. Manžovi se v CaA líbila hrozně koliše s kaťama na malýho a teď tam maj veliký výprodeje, tak to bylo o 300 levnější, tak jsme to koupili, ale manža říkal, že to chtěl koupit i kdyby to slevněný neměli :grinning: Tak jsem dala fotečku do albíčka :slight_smile: Sice to je zas až bude malej větší, ale co už :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
konici ja se hlasim a omlouvam se ze jsem vas zanedbala ale stejne jak koukam tu nikdo nebyl, ja jsem uz doma, jirka tu mel vzorne uklizeno, nepocitam neustlanou postel :grinning: a uz varim aby mel dobrotu na veceri.
Brouciii a kolik teda vazi mala ti nerekli?
Me brisko pry nerroste rikali tamu nas ze ho mam na 8 mesic malinke ale to se me nezda :frowning2:
Kate to bude fesak je to moc pekne medvidka poo ma taky rada :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj babenky, ja som ešte aj dnes unavená. Včera som od únavy nevedela zaspať a ako naschávl som sa zobudila hodinu pred tým, ako mi zazvonil budík a zaspať sa mi už nepodarilo :angry: . Zato teraz mi očká klipkajú...no musím vydržať, lebo ak zaspím, tak sa zobudím a nebudem vedieť zaspať. Určite by som ešte nespala do rána.... Asi som včera pri tom fotení trošku prechladla, spúšťajú sa mi soplíky, zatiaľ jemne, snáď to neprejde do nejakej brutality...

sacvi, tie Tvoje tt tak kričia stále vpredu, no tentoraz tá 34 na mňa pôsobí naozaj už tak....ďaleko....vysoko....tesne pred koncom....v cieľovej rovinke....snáď ste pochopili, čo som chcela povedať :confused: . Ani sa nenazdáme a fakt tie miminká tu budú... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja stále nemám kompletnú výbavičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

k.ate, tatinko má dobrý vkus

Luci, aj môj maťko bol v postieľke do troch rokov, a neviem či nie ešte dlhšie, no minimálne do troch bol stopercentne - vybrali sme mu dve tyčky, ukázali mu že môže chodiť do postieľky ako havinko a chodil do nej sám, bolo to zlaté :slight_smile:

Jani, takže na návšteve u rodičov všetko OK... Jasné že nemáš obrovské bruško, veď si bola a aj si ako pierko - štíhlučká a vôbec si veľa nepribrala...ja som sa smiala, keď mi pri každej póze teta fotografka povedala úsmev a vystrčiť bruško :slight_smile: , tak som ho vystŕčala ako sa len dalo, bola to celkom fuška :grinning:

grabu, ešte že si upozornila, díky, ako dobre že ešte neperiem :grinning:
17. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
holis - manža právě ty věci s medvídkem poo moc nemusi, ale tohle se mu šíleně líbilo :grinning:

jaji - já jsem ráda, že se v tomhle shodnem, jen furt nemáme skoro nic na úplně malý mimi krom těch par bodyček, co mám v albíčku... Teda jaště něco u manžovejch rodičů, ale tam to je spíš taky na větší mimča... No nevadí :slight_smile: Já se těším na příští týden, nemělo by bejt takový vedro, tak bych chtěla oběhat ty obchody s kočárkama, abychom se s manžou konečně dohodli co a jak :slight_smile: Jinak já dneska začínám 7. měsíc... To to letí...
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky tak jsem srazík s kamarády ukončila dřív, páč mi začaly natékat nohy a musela jsem ještě dojet domů. No, prostě už člověk nemůže řádit jako dřív :slight_smile:

Holis ještě nevím kolik váží, dnes to bylo jen na rychlovku a zítra podrobný UTZ v Motole :slight_smile: Už se moc těším, až budu vědět míry :slight_smile:

K.ate super kaťátka :slight_smile: Kočárky ti vůbec nezávidím, jsem ráda, že to máme z krku a pro něco jsme se rozhodli. Bylo to fakt těžký ........... :slight_smile: No a gratuluju k 7. měsíci :wink:

Jáji ta únava bude asi počasím, jsem taky jak klepnutá paličkou. Jsem cestou v autě za volantem usínala. Jsem ráda, že jsem doma. Na rýmu doporučuju hodně citronu :wink:
17. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj poslusne hlasim ze mame 1740 gramu a 41 cm a vypada ze asi porodime ve vode..tak uz aby to bylo.... :wink:
17. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
dobré ráno. Tak hlásím se. Včera mi bylo zle, tak jsem sem ani neskočila. jinak dnes jsme začali 29tt jen kdyby to tak šlo dál.
Moc se mi po vás stýská, už mám přečtenou snad celou knihovnu co máme doma. Zkouknuté všechny filmy... ale musíme pěkně vydržet. Tak my si jdeme zase lehnout. Tak se tu mějte pěkně a opatrujte se
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky babulky, tak a hlásim z nášho hlavného mesta. Mám za sebou nákup v Ikei, inak skoro nič nie je v akcii -teda čo by som chcela, ale nakúpila som si nejaké drobnosti.
Pre Jajku, tá detská podložka tiež nie je v akcii ale majú ju, deku som nevidela, ale enmala som čas byť tam dlho, lebo švagor išiel do práce.

No a zajtra hor sa vypaltiť kočík - teda zálohu.
18. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme přišli z UZ ve 30tt a máme už cca 1563 gramů :slight_smile: To jsme pěkní cvalíci :slight_smile: Jinak vše OK, jsem ještě krásně zavřená, takže pohoda :slight_smile:

waci hlavní je teď vydržet, abyste byly holky v pořádku. Když budeš poslušná pacientka, tak se to určitě vyplatí, uvidíš :slight_smile: Držím palce :wink:

Blackie takže alternativní porod? Já budu mít klasiku, nějak mě ty alternativní porody nelákají. Ale to si každá musíme vybrat co nám bude nejpříjemnější :slight_smile:

Aurelko taky se chystám do Ikea a pořád si říkám, že tentokrát to projdu pořádně a okouknu co tam mají. Ale nechám to až budu úplně doma :slight_smile: Dneska je zase na padnutí :angry:
18. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
broucek, jj to já vydržím kvůli malé. :wink: JInak dnes jsem dobrala poslední antibiotikum tak doufám, že ten hnusnej zánět močových cest je již pryč. ve středu ponesu do labiny moč tak uvidíme zase za týden jak jsme na tom. Příští týden nám budou brát i poslední krev. tak se nějak moc netěším
18. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase jen tak nakukuju :grinning: ..Takže včera kromě objednaného kočárku sme eště koupili vaničku s podložkou, postýlku s kokosovou madračkou, chrastítko a nůžtičky na nehtíky takže sme měli velmi plodný den :grinning: A večer nám známá dala věci po synáčkovi tak to různě třidím a už mám vypranou první várku oblečení a teď peru plíny :dizzy_face: Na sluníčku to krásně schne :dizzy_face:
Jinak na 13h.jedu do Brna mám sraz s tou fotografkou a vybereme konečně nějaké ty fotečky co nechá udělat tak už se těšííím :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.