• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
wacinko ty máš pořád problémy, co? Chudinko naše :( Ale neboj, teď sis to vybrala a až bude malá venku, tak nebude žádný problém :slight_smile:

sacvi to jste teda měli opravdu plodný den :slight_smile: To se těším co budete mít za fotečky. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
waci to je me te moc lito ale to utece uz jen 10 tydnu a huraa Zoe bude s vami, ja vim asi to neni jen tak porad lezet s nohama nahore.
Brouciii to je v pohode vaha to mas krasne lepsi vetsi miminko nez slaboucky, jako mame o 1cm mene takze asi modelka nebude pac ja mam jen 164cm.
Sacvi ty tak nakupujes to je super ze? me to taky bavi ja chodim nakupovat s jirkou, sice ho to az tak nebavi ale on me aspon poradi.
JInak musim rict ze me jirka prekvapuje jak strasne moc se tesi na miminko porad to rika a to je moc mile.
Blackie taky bych sla rodit do vody ale tady u nas to nikde nedelaji a do Krnova to mam daleko takze asi normalni porod nakonec co nadelam doufam ze to bude rychly.
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holis já jsem ráda, že je s ní všechno v pořádku. Jestli bude macík nebo žoužel je jedno :grinning: My jsme s manželem oba vysocí, já mám 174 a manžel přes 180 cm. Takže žádní drobci :sweat_smile:

Jaji objednala jsem si to lehátko a taky mi napsali, že bude cca za 3 týdny, že to Natur nemají na skladě - asi hodně frčí a vyprodajího bez problémů. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
konici kde jste??? venku krasne a j jsem tu zavrena jak v komnate, jsem koukala na navrat do raje a usnula jsem :angry: takze nevim co tam bylo nedivaly jste se nekdo?
18. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
neni tlusta kdyz< uz ted ma 1740gramu?
18. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
holky usnula jsem po obědě jak špalek. Jsem se probrala až teď :sweat_smile:

Holis návrat do ráje jsem neviděla :slight_smile:

Blackie neboj, není tlustá. Jsi o týden napřed s malou a my vás v dalším týdnu tou váhou pěkně doženeme. :slight_smile:Teď budou dětičky pěkně rychle přibývat :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
blackie to je normalni vaha neboj se!!!
Brouci ty mas dovolenou? ja se doma hrozne nudim ale co venku kdyz tam tak sviti bych si zasla koupiit nejaky kratasy ale jsem hrozne lina a venku by me mohlo jebnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja budu tedy pict tvarohovou babovku nebot se potrebuju zbavit tvarohu v lednicce tak cekam nez zmekne hera.
co vy budete varit???
18. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Dneska jsem si vzala dovču a zítra taky. Už mě to nebaví chodit celý týden - je to docela náročný. Já jdu teď sebrat prádlo, pak chci umýt nádobí a upeču třešňovou bublaninu. Manžel přijde až před osmou, tak mám času dost. :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
brouciii vy mate tresne mnammmm a tady nic, dnes meli 149kc za kilo tak to jsem fakt nekoupila :rolling_eyes:
jo to chapu ze uz to neni zadny med sedet v praci preci jenom uz jen 2 mesice :confused:
18. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
No jsou to třešně sousedů zahrádkářů, ale přesahují k nám větvě a mají úžasné chrupky. Tak jsem si jich pár natrhala na koláč. Oni mají obrovský strom, tak myslím, že jim to nebude vadit :slight_smile:

Jdu na to nádobí, fuj, se mi nechce, ale v těch vedre tady něco nechat je hnus. To nádobí hned smrdí. Už se těším na domeček, tam budeme mít myčku.

Jinak jsem se zapomněla pochlubit - jsme nahlášené k dětské doktorce u nás v ulici. Viděla jsem jí prvně a je to strašně příjemná doktorka i sestřička. Jsem ráda, že tady nemáme žádnou babu jedovatou, ale takovou hodnou starší paní. :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojte tehulienky moje,
ja ako mám Libora doma,tak ani nie som na PC,ale ja vám to potom zase vynahradím :slight_smile:
inak broučíííííí,gratulujem k úspešnej kontrole a váhu má tvoja princeznička podobnú ako moj lumpík :slight_smile:
ja by som tú váhu ale moc neriešila,oni to nevedia presne určiť,tak sa blackie neboj,je to OK,v našom tt poznám aj ženy,ktorých mimi mali váhu aj nad 2kg :slight_smile:
Brouči,ty máš teda super susedov,aj mne by sa páčilo,keby mi takto presahovali konáre plné čerešní a mohla si natrhať :slight_smile:
Jani,takže si z toho nič nerob,ani ja nemožem nikde kúpiť čerešne a za tie prachy ma po nich prechádza chuť...
Waci,buď silná,to už určite zvládnete :slight_smile:
Inak mi už doma tiež hrabe,ale na budúci týždeŃ ideme na víkend do nádherného prostredia,Hořičky,ide tam Liborova segra s priateľom na týždeň,tak pojdeme za nimi na víkend. Tu je odkaz na webovu stránku,ale treba kliknúť na odkaz penzion : www.rogallo.cz
18. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Dneska jsem jak přetažená, je tu hrozný vedro :frowning2: K obědu jsme měli jen bramburky s cibulkou a s rajčetem :grinning: A teď manža šel kouknout na celozrnnou mouku nebo koupit nějaký celozrnný pečivo, je šílený jak je těžký něco takovýho sehnat...

U nás v Brně mají třešně na trhhu myslim za 50 korun kilo nebo tak nějak. Tak se divím té ceně... V jihomoravským večerníku dokonce říkali, že třešní je moc, ale nikdo z obchodníků je prej nechce kupovat, protože je jahodová a ne třešňová sezona zatím... :confounded: Jinak bych taky něco ráda upekla, ale manža chce zkusit upéct jen vlastní chleba, tak jsem zvědavá, jestli se nám to povede v obyč troubě :grinning:

waci - tobě držím pěsti a přeju pevný nervy
18. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Lucinko no nam je jasny ze kdyz mas doma draheho tak neni tolik casu to ja znam nastesi mame kazdy svuj pocitac jinak bychom se poprali nebo asi hadali :grinning:
ja jdu pict tu babovku, jezis ja bych si tak dala ty tresne musim rict nasim at me nejaky nekde sezenou kupovat je rozhodne nebudu.
brouci mycka je super hlavne nespotrebujes tolik vody jak kdyz umyvas nadobi ve drezu :wink: jinak od zitra ma byt zima to je super, a co nohy dnes nemas natekle kdyz jsi doma tak pohodicka?
18. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj Lucí, dost, že se taky ukážeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teda penzionek vypadá nádherně, hned bych se tam taky usídlila klidně do porodu. :slight_smile: Já si zatím domácí prostředí užívám, ale myslím, že až budu doma, tak než porodím to bude hrůza. Ty hodiny se pak hrozně táhnou, když člověk jen leží a čeká na porod. Naštěstí mám kolem sebe dost známých, takže budu jezdit po návštěvách nebo návštěvy ke mně :slight_smile:
Hrozně mě mrzí, že by člověk neměl navštěvovat veřejná koupaliště. Šla bych se smočit, ale riskovat to kvůli malé nebudu.

Hlásím v Praze hrozné dusno a honí se tady mraky. Takže bude asi pršet, tak se snad pročistí vzduch. Jdu udělat ten koláč :slight_smile: Jinak třešně mám i od kolegyně z práce. Mají jich doma plný strom a neví co s nima, tak dlabu a dlabu. Lucinka bude zdravá jak řípa. Pořád se láduju broskvema, nektarinkama, třešněma, melounem atd. Mám pořád hroznou chuť na ovoce. Ale díky tomu mě přešla chuť na sladké. Asi si to tělo vezme všechno z toho ovoce :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Jani,no máme doma tiež dva počítače,ale on je normálne hotový,že si tu s vami píšem a nevie čo :slight_smile: ale inak spolu rozoberáme veĺa vecí,dávame to tu trochu dokopy a tak mi pomáha aj v kuchyni a tak a z toho hnusného vedra a dusna som tak uťahaná,že som rada,keď si vyložím nohy a nič nerobím...
inak myčku vám závidím,som na tom ako katuška,tiež musím umývať ručne,ale čo už...
Katuška,to máš teda super naplánované,ja nemám ani ku komu chodiť na návštevy a ani nikto ku mne :frowning2: O tom kúpalisku mi nehovor,tiež by som sa tam usídlila ráno a vrátila sa až večer,ale za tie všelijaké baktérie a mykozy mi to už teraz fakt nestojí...bublaninku aj bábovečku by som si dala,no a ovocia by som mohla na kilá,ale z niektorých ma desne nadýma,to sa mi Libi večer smeje,že keď si idem ĺahnúť,tak mu to mám nahlásiť,aby mi priviazal perinu,aby som ju niekde nevystrelila :grinning: :grinning: :grinning: no vtipnej ha-ha-ha
18. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
kate,tiež máte radi celozrnné pečivo?tak potom napiš,či sa vám chlebík poradil,vyskúšal by som to tiež :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak je koláč v troubě, teď ještě povleču postele a dneska a to házím bobek. :slight_smile: Zítra budu pokračovat v úklidu, ať máme víkend s manželem jen pro sebe :slight_smile:

Holis nožky mi sice trochu otekly i dnes, ale jen trošku, takže pohoda. Hlavní je, že se můžu kdykoliv natáhnout a odpočinout si. Příští týden pojedu v práci naplno (poslední dny, kdy budu v práci si musím užít :slight_smile: ), tak snad se pak z toho nebudu týden vzpamatovávat :slight_smile:

Lucí co vlastně ten váš baráček? Jak to dopadlo? Půjdou s cenou dolů?
18. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
luci - no mám ho jednak ráda a hlavně jsem četla, že v těhu je lepší baštit celozrnný pečivo, než to bílý... :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak to s manžílkem zvládnem a hlavně kdy se do toho pečení pustíme :grinning:
18. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
kate pokdu radi zdrave pecivo doporucuju koupit domaci pekarnu je to super, ja jsem z ni nadsena, hlavne teda ze dela kynute testo bez prace a moc dobrej chlebik.
Luci no taky jsem si rikala ze se musim zeptat co ten domecek nebo byt se zahradkou?
jinak v olomouci je pod mrakem ale venku je horko takze mam zatazeno a jsem tu jak v komnate do toho pecu tu babovku takze je tu vedro jeste od peceni no budu muset jeste vysat, nesnasim vysavani a to musim ob 3 dny nebot je tu furt prach.
18. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Brouči,mala si toho moc v práci,tak si to asi nepostrehla,písala som to tu...nevyšlo to,tie podmienky,ktoré sme im dali,tak neprijali,ale je mi to jedno,nie som padnutá na hlavu,aby som sa dala takto nachytať...našla som niečo nové,krásny luxusne prerobený 3izbový byt za 2mil.Kč a Libi našiel výstavbu nových radových domčekov,tak uvidíme ako to vypadá...som z toho stále mimo,nechce sa mi byť v tejto diere s prckom,ani na návštevu by som vás tu nezobrala...nie je to úplne hrozné,ale proste mi to tu vadí,asi chápeš Kati...
takže to tu tiež trochu musíme skulturniť a vymaľovať aspoň spálňu kvoli prckovi....brouči a neskúšala si nejaký ten krém na opuchnuté nohy s chladivým účinkom?
inak neboj,nemám ešte úplne všetko,ale to najdoležitejšie ano,ešte tá postieĹka a je to :slight_smile:
inak,už máte kúpené nejaké tie podrsenky a kojace nočné košele?
18. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Holis u nás se začal zvedat pěkně vítr, takže to možná večer vypadá fakt na ten déšť. Já jsem totálně uvařená. Musím říct manžílkovi, ať mi donese ze sklepa větrák :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Aha, tak to jsem fakt nepostřehla. No chápu, že jste do toho nešli. To jsou docela zloději, jestli za takových podmínek prodávají byt. Ale asi sází na to, že dneska si lidi moc praktických věcí nezjišťují. A kde ten byteček je? Někde zase okolí Kladna?
Jinak já se pořád nějak nemůžu dokulit do lékárny, abych si na ty nohy něco koupila :sweat_smile: A to mám dvě lékárny vedle baráku :sweat_smile:
Jednu kojící podprdu už mám a už jí i nosím. Musím zajít něco nakoupit, abych pak nelítala v nejvyšším stádiu těhotenství po vydejchaných obchodech.
18. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky mám upečeno, převlečeno a házím nožky nahoru :slight_smile: V té televizi dávají úplné prd, asi si pustím nějaké DVD.
18. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
No na zajtra hlásia poriadne búrky,tak snáď to nebude až tak strašné a vyčistí sa poriadne vzduch...ja už vetrák doma mám brouči :slight_smile:
ja mám už kupený aj ten maliníkový čaj,ale počkám ešte tak týždeń a začnem ho piť,to lnené semínko musím kupit až niekam pojdeme,tu žiadna zdravá výživa nie je :frowning2:
ja už tiež na to prdím,lietať po obchodoch už nemienim,tak som rada,že to mám nakúpené a po porode sa vyvrbí,čo chýba a čo je potreba a čo naopak bolo zbytočné :slight_smile:
áno Kati,je to v okolí Kladna,priamo do Prahy sa mi vobec nechce...keď som dnes varila,tak som myslela,že sa roztopím od toho tepla,fuuuuuuuuuuj...inak včera sme boli na tej matrike a potvrdenie bolo vystavené za chvíľu,takže Libor je oficiálne určený otec :slight_smile: potom sme išli na obed do reštaurácie,kde bol šéfkuchár z pořadu Áno,šéfe ak ste to niekedy videli a musím povedať,že keď sme tam boli prvýkrát,tak na to,že to je tu super hotel,tak jedlo nemali bohviečo a teraz po tom,ako tam bol ten Zdeněk Polreich (alebo tak nejako sa volá),tak som mala úžasnú mňamku :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Brouči,ty si teda šikovná,no ja budem pozerať Ulici,lebo aj tak nič iné tam nie je a DVD,no kým by som si vybrala z tej kopy,čo máme,tak by ma porazilo...
Jani,my to máme doma rozdelené,vysávanie patrí Liborovi :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
ja mám nejaký hlad,idem si prihriať,čo máme ešte z obedu,nech to zbytočne nevyhadzujem :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak to má Libor zpečetěný, co? :grinning: My budeme s baráčkem taky kousek za Prahou. Až budeme mít děti a postaveno, tak tam s Gabčou přijedete a uděláme pořádný maminkovský mejdlo :grinning:

Gábi kde ty se dneska couráš? :slight_smile: Teď nevím, jestli nemáš už tu dovolenou.
18. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj kočky :wink:
vy tu vypekáte a robíte mi chute....mňam. My už máme školu za sebou, včera Maťo posledný písal posledné písomky a absolvoval nejaké odpovede. zlepšil si oproti polroku jednu 2 na jednotku a možno jednu 3 na 2 - to si nie je istý. Budúci rok bude mať náročný, bude deviatak a čaká ho monitor...

Baby, včera ma Maťo uzemnil vetou - že on chce byť pri pôrode. Skoro ma vystrelo. Povedala som mu že môže čakať na chodbe a on že nebude ako pako na chodbe :grinning: :grinning: :grinning: . On to už spomínal, no myslela som, že to hovorí len tak - z prče :sweat_smile: . Jasné že nehrozí, bude tam Milanko a Maťko nech si počká na vlastné miminko :dizzy_face: ...no prekvapil ma :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Jajko,

tak to máš kluka šikovného. A dokonce dost vyspělého,protože kluk v jeho věku aby chtěl být u porodu ........... no, to se jen tak nevidí :grinning: Aspoň má jasno do budoucna a manželka se nemusí bát, že by s ní u porodu nebyl :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
no, tak to máš pravdu :slight_smile: . Ale bol zlatučký...no ja nemám čo uvažovať, okrem toho že to asi nie je možné, tak by som to ani sama nedovolila, zdá sa mi to byť také...neviem nájsť ten správny výraz, no keď som na nete hľadala nejaké videá alternatívnych pôrodov, tak som našla i pôrody doma a veľmi sa mi nepáčilo, keď žena rodila doma, bola okolo nej celá rodina - manžel spolu s cca 5 a cca 9 ročnými deťmi a priamo oproti nej všetko pozorovali. Dosť som sa nad tým pohoršovala...neviem to vysvetliť, no tak som to cítila...
18. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.