• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu, môj otec je doktor práv pôvodne vyučený za automechanika. Už je na dôchodku a privyrába si opravami auta. Vybavím Ti zľavu :sweat_smile: .
Držím palce, aby ste dobre pochodili pri reklamačke ceny...ináč tiež sa mi zdá, že sa vopred stanovená cena môže presiahnuť len do určitého percenta...no písala si tuším, že to máte po známosti, takže fakt nechápem :confounded:
13. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
tak potom super a Tommik ty si si vybrala ten transporter ako Lucka?

A ešte otázočka, nakoľko je odpružený, lebo fakt sa mi páčia tieto kočíky, ale asi ich budem musieť mrknúť niekde na morave.
13. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
A Luck a Tommik ešte otázočka, pozerala som na www.malvik.cz ale nenašla som čo stoji samostatne vanička na ten transporter, aleb na neho pasuje aj iná vanička?
13. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
teda, tie kočíky...ja ho ešetiež nemám...trošku mi nevyhovuje cena toho môjho, no teraz sa akosi viac dostáva na trh a mám pocit, že cena ide trošku dolu, ako ho viac obchodov ponúka...tak som rýchlo stopla moju objednávku, hľadám po nete a ešte uvidím. Len dúfam, že všetko v pohode postíhame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
No veď preto som začala pokukávať po tom mutsy, lebo je lacnejší
13. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
aurelka, nemáš segru v zahraničí??? alebo si to s niekým pletiem??? Ja by som určite mrkla kočíky i tam...ak by mi to mal kto kúpiť a doviezť.... Moja teta je v Norsku a teda ak je kočík v akcii, tak sa to tam oplatí...ale môj JANE tam nie je :angry:
13. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
neviem si teraz ten mutsy vybaviť, no na mňa je, ak si dobre pamätám jeho dizajn, moc futuristický...
13. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
zo začiatku som aj trojkolky odmietala, že klasika je klasika, no ako som si nechala poradiť, tak som trošku upustila a bude to trojkolka. Aj keď sa bojím, že to hinčanie mi bude chýbať,pri Maťovi som to hooooodne využívala. Odpruženie síce je, no klasické hinčanie ani zďaleka...
13. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Jajka, no jedine že by si bývala v zahraničí aj ty. Nie, to asi niekto iný, sestra je v BA - Petržalka.
13. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
tak skús ešte maďarsko...tam som tiež našla dosť lacnejšie niektoré veci. Aj tento môj kočík tam je lacnejší ako v predajniach v BA...je tam taká cena, akú mi tu vedel urobiť ten môj známy...aj 2-3 tisícky potešia, teda aspoň mňa :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
No veď uvidím, no frčím domov, teda ešte po postieľku a potom domov. Tak potom sa možno ozvem. Pa
13. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Tak jsem holky doma a relaxuju...díky za podporu s tím autem...snad to nakonec dobře dopadne a nějako se domluvíme...ale jsme rozhodnutí že jim víc jak 25000 nedáme...ať se třeba stavějí na hlavu...na tolika penězích jsme se prostě nedomluvili:frowning2:
No už o tom nebudu mluvit...pak Vám jen písnu jak to dopadlo...snad se to brzo dořeší.

Luci a Broučí...vy jste se bavily o tom cvíču? Jak si se rozhodla Luci? jdeš do toho s náma? Poslala ti o tom Brouček nějaký info?

Já mám v poslední době jen samé špatné zprávy...do toho všeho mi psala paní co mi zařizovala životní pojistku, kde si platím nějakou částku abych až zůstanu na neschopence měla aspoň nějaké peníze...a ona mi teď napsala že podle nových směrnic to je pro těhotné zrušené a že nic nedostanu...:frowning2:
Ach jo...kočky řekněte mi prosím nějakou dobrou zprávu nebo já už budu fakt bulet!!!
13. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Koukám že tu asi nikdo nejste...tak jsem si šla udělat palačinky...protože i můj drahoušek šel s klukama do hospody a já jsem i ráda, protože si musí taky odpočinout od těch starostí...a tak jsem se těma palačinkama přejedla a teď tu sedím jako koule :slight_smile:
Tak už se sem někdo vraťte ať mám s kým kecat...
13. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
grabu no hlavne ze je miminko zdrave zbytek dopadne dobre uvidis :wink: hlavne nesmutni!!!\
jajka ja mam sis v anglii koukala jsem ti na jane slalom na ceske korunky je to 11 400 vcetne autosedacky ale nevim jake jsou ceny normalne tady jinak odkaz je zde http://cgi.ebay.co.uk/JANE-SLALOM-MATRIX-TRAVEL-SYSTEM-COAL-COLOURWAY-BNIB_W0QQitemZ200340432106QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item200340432106&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1688|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

jinak pozdrav tvemu tatinkovi pravnikovi ja se dnes ucila pracovni pravo to je hrozna nudaaaa
13. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
No tak už som domka, postieľku nemám, lebo tá čo mali doma nebola so sťahovacím bokom, tú zistili, že majú u mamy, tak cez víkend po ňu zbehnú.
13. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
aurelka ani ja nebudu mit stahovaci bok, vezmu tu co maj v ikei za 1500kc holt se budu muset zohnout :grinning:
13. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Holky já jsem se rozhodla že do postýlky investujeme protože chceme aby pak vydržela i pro druhé mimi a ta co mám v albíčku se nám moc líbí:slight_smile: Tak snad bude hezká i v realu...zatím jsem ji nikde neviděla...jen na netu
13. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
No táto už vydržala 3 deti, tak hádam vydrží aj to 4-té, sme sa dohodli, že ak by u babky nebola tá tak zoberiem aj túto - no a bude to zadara - teda za víno.
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
To chápu..za vínko to je hezká cena:slight_smile: ale my bohužel nemáme po kom ji zdědit...ale to nevadí, bude to aspoň něco co jsme vybrali společně a prcek v ní bude spinkat dlouho..tak ať si to užije:slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
No veď to, zostanu korunky na niečo iné.
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
No frčím, lebo nejako ma dnes tlačí bruško - nedá sa mi ísť na záchod, tak sa idem pokúšať. Dobrú nôcku
13. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
jé vy jste toho napovídali to je mazec :wink:

holis bakalářku jsem měla na téma rodičovství u osob s mentálním postižením (s tím že jsem to měla zaměřené spíše na sexuální výchovu u osob s mentálním postižením) a diplomku jsem měla na téma Ucelená rehabilitace v dětské léčebně pohybových poruch :wink:

nám nejel celé odpoledne net, psal nám správce že je chyba u nich :wink:
13. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
waci fiiha to je tezky tema, nicmene mas muj obdiv :wink: obrovsky. jinak v tv asi nic neni ze? ja ni nekoukala nejak me to neba...
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Já jsem si našla na začátku na internetu tyto stránky www.kocarkov.cz
Když jsem potřebovala něco vědět o Mutsym, napsala jsem paní majitelce. I ona používá Mutsyho.
13. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Co jsem četla, tak by měl být dostatečně odpružený. Není to úplně houpací kočárek, ale v terénu prý neskáče. Hodně jsem si o něm přečetla na stránkách emimino.
13. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Přeji všem krásný den. Vůbec vás nestíhám dočíst, v práci je teď velký stres, tak když přijdu domů, už se mi nic nechce :frowning2: Mějte se krásně. Pa
14. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz
dobré ráno holky, já dnes měla divnou noc. V noci mě rozklepala tak šílená zima jakoby na mě sáhla smrt. To jsem ještě nezažila klepala jsem i zubama :unamused: malou to pak probudilo.
jinak jsem do alba dala pupík z 23tt dnesj jsem začala 24tt :wink:
14. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné ráno holky,

takže k cukrovce jen dodatek - švagrové dělali taky ten test - je jí 27, před těhu měla 50 kilo, teď 57, jedla jen zdravou stravu a ejhle , cukrovku jí zjistili. Takže je možná lepší, že ty testy dělají. Ale kdo ví.

Jaji tak to jsi mě uklidnila, aspoň ta cukrovka se mi vyhnula :slight_smile:

Grabu Lucinka s náma bude chodit, jen neví, jestli jí to vyjde už tohle pondělí. :slight_smile: A ten čtvrtek doufám pořád platí :slight_smile: Musíme si jen pak dát na sebe ta telefonní čísla :slight_smile:

A k včerejšímu muzikálu Limonádový Joe - bylo to super, moc se nám to všem líbilo. Jen já nemusím Brožovou, která tam hrála, ale zase tam hrála Zuzanka Norisová, Vašek Vydra, atd. a ty já miluju. Byla to sranda a Lucince se to taky líbilo, páč mě pořád lechtala zevnitř :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
já jdu na tu sukrovku zítra a jsem jakási nervozní :unamused:
14. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky po ránu... Já se jdu vrhnout na psaní bakalářky :grinning: Konečně... Dneska odpoledne jdem na vyšetření prckovýho srdíčka, tak jsem zvědavá, jak to dopadne... I když věřím tomu, že malej bude OK, ale i tak mám z toho takovej divnej pocit...
14. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.