• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No to chápu, já bych syna rozhodně k porodu nebrala. Stačí, že tu bolest uvidí manžel. Ještě by z toho měl syn trauma na celý život. Já mám u našich sousedy, kteří rodili taky doma v 90-tých letech - takže byli jedni z prvních - a rozhodně se mi to teda nelíbilo. Ona nahá, on nahý (prý kvůli atmosféře), kolem běhaly děti a Jana rodila před nima. No nevím, tohle se mi prostě nelíbí. A ještě si to všechno fotili a chtěli po mém tátovi, aby jim to šel nafotit. No ten málem omdlel.
18. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
ty brďoooo, a ja že to len v zahraničí ľuďom hrabe...a tá nahota muža...bleeee, pre mňa je chlap príťažlivejší v plavkách, ako bez nich :grinning: . Predstava že počas pôrodu pri mne pobehuje nahý, brrrrrrrrrrrrr. No to si ma dosť šokla. A ako to potom hodnotila samotná aktérka domáceho pôrodu???

Jednoznačne nesúhlasím a odsudzujem pôrody doma, pretože aj keď je celé tehotenstvo všetko OK, strýček náhoda je nepredvídateľný a je to podľa mňa obrovský a nezodpovedný risk :angry: . Som šťastná že nemusím rodiť v dobe, keď sa rodilo doma ...
18. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Katka, a Tvoj tatino kolaboval pri požiadaní o fotenie, alebo sa na to podujal a kolaboval pri tom???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
luci to mate dobre rozdelenou praci taky to budu aplikovat hned zitra rano, kdyz me ho je lito chodi do prace zivy nas, musi se ucit do skoly tak ti nevim no.jinak kladno je vcelku levna oblast kdyz sezenete byt 3+1 za 2 miliony to tady v olomouci jen panelak za takovou cenu tak to mate super. ja chci taky domecek :frowning2:
jajka hehe synator jakej je zvedavej ale souhlasim taky bych ho tam nechtela, i me prijde divne rodit doma prede vsemi a uz vubec bych si nedokazala predstavit rodit pred detmi.
jdu koukat na zoufale manzelky nebot tam fakt nic neni :wink:
18. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jaji táta to s díky odmítl, že jim klidně půjčí kameru, ale že u toho být nemusí. Se mu nedivím, taky bych to nechtěla vidět. Stačí, že pak našim ukazovali fotky. Dokonce s tím byli i v televizi. Tenkrát to byl dost oblíbený pořad Ačko. Aktérka sama je s tím spokojená, rodila takhle hned 2x. Prý tři porody předtím měla v nemocnici a to prý už nechce zažít. No nevím .........
18. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Jani, ja pozerávam VKV-čka, tak si na ne počkám a mrknem. Už to síce nie je to čo to bývalo, no zatiaľ ich pozerám... nechýba ti školička??? Kedy začínaš 4. ročník? Pokračuješ automaticky, alebo musíš robiť opäť prijímačky?
18. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
hmmm, čakala som takú odpoveď, no bola som zvedavá, či sa tatino nechal nahovoriť xixi. Tiež by som tak reagovala. Bože dík za pôrodnice...aj keď aj na túto tému by som mala pár negatívnych poznámok, no určite nie orientovaných tým smerom, ako na pôrod doma. Snáď tá suseda Jana už rodiť nebude, no nechcem si ani predstaviť ako by reagovala, keby mimino potrebovalo okamžitý zákrok lekára, alebo ako by reagoval jej nahatý manžel, keby potrebvala okamžitú pomoc Jana... :frowning2:
18. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Já myslím, že už rodit nebude. Taky už jí holce bude padesát :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Jani - manžovi přijde zbytečný kupovat pekárnu na chleba :grinning: Takže budem píct v obyč troubě... Já bych to taky radši měla skoro bez práce, ale hádat se kvuli tomu nebudu... Těsto většinou stejně dělá manža, takže mi to nevadí :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
K.ate ty to pečeš v normální troubě? Tak to jste dobří :slight_smile: To já jsem na tohle líná, to si to radši koupím :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
zanetko nase skola ceka na akreditaci na magisterske studium, podle dostupnych informaci ma byt prvni rocnik pouze denni a to s ditetem nechci riskovat tudiz bud otevrou i dalkovy nebo si rok pockam, pak ho otevrou 100% ale stale me nepreslo nechutenstvi k dalsimu studiu ale uvidim.
jsem si dala tu tvarohovou babovku ale prijde me jakasi mastna nebo co :unamused: me se tak nic nechce delat mela bych vysat ale asi to necham na zitra az bude osklivo.
JInak ja nikdy nevidela ani jeden dil VKV, Ordinace, Ulice nic takoveho nebot s moji pracovni dobou jsem to nikdy nemela sanci videt ale bavi me prave ty zoufaly manzelky :grinning: nebot je to takove tajemne :confused:
18. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
broucek - no budem to teprve zkoušet píct, tak uvidíme :slight_smile: Já bych to taky koupila, jenže ty celozrnný chleby jsou buď nehorázně drahý a nebo je vůbec nemaj :frowning2: Tak už máme celozrnnou mouku a zkusíme, co dovedem :grinning:
18. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky tak sa hlásim po horúcom dni - tu v BA je teplotné peklo. Sestrin drobec bol dnes úžasný, krásne a poslušné dieťa a ateraz sa jedujú, lebo sa mu nechce spať. Potvorka malá.

A sa smejem ako nie som doma, tak mám doma čarovný sporák. Vždy keď manžel príde z práce, je na ňom tanierik s nejakou dobrotkou. Moja švagrinka sa o toho svojho bračeka ale stará. Škoda, že ten sporák nie je čarovný keď som doma
18. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Teda Aurelko ty se máš :slight_smile: Ten můj manžel není zrovna moc na vaření, ale zase není ani náročný na jídlo. Holt každý není na všechno :slight_smile:

K.ate je fakt, že to celozrnné pečivo je drahé jak prase (pardon, ale je to tak)
18. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
konici ja se snazim varit aby mel jirka kazdy den jidlo a stejne se me zda ze mu na tom nezalezi :unamused: uz jdu spat jdu teda posbirat pradlo a pak mam CSI NY :grinning:
celozrny pecivo moc nekupuju nebot tomu neverim nekdo me rikal ze to stejne barvi karamelem a ne moukou
18. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky dneska už se loučím. Tak dobrou noc a zítra pááááááááááá :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ránko krásavice, tak ako bol včera sestrin drobček poslušný, tak dnes štrajkuje a zlostí sa od skorého rána. Hádam sa z toho vyspinka.
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
dobre rano, teda aurelko ty jsi tu brzy dneska :wink: me stve muj pocitac jak je pomalej tak ja nevim co s nim aby se vzpamatoval, jirka furt rika at si tam dam XP ze visty to brzdi tak snad nebudu brzo sediva.
JInak hlasim z Olomouce pekne se nam tu rano rozprselo :angry:
19. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
No ja sa vždy zobudím do siedmej rána, no a teraz ako nie som v práci, tak môžem ísť aj na net.
19. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, teda nějak nám to tady začíná umírat :slight_smile: Už jsme pomalu všechny na mateřské a prdíme na to, co? :slight_smile: Já jsem uklidila byt a teď jdu udělat obídek. Bude kuře na paprice - mňam, mám ho moc ráda. :slight_smile:
V Praze taky prší a je šedivo úplně všude, takže to vypadá na dlouho. Jsem ráda, že jsem si vyprala včera a dneska budu žehlit :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
No tu v BA je to trošku zatiahnuté, ale hádam to ešte počká stým dažďom.
Inak ono sa to rozbehne, len teraz každá končíme v práci, tak máme toho dosť.
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
No akurat som pisala ohladne matraca, lebo neviem ake maju dovozne alebo ci si ho môžem prevziať aj osobne tu v BA tak som zvedavá že čo a ako. Lebo našla som kokosový matrac po 1 200 a molitanové stoja okolo 700 - 800, tak že ak by som ho mohla rovno zobrať, tak by som kúpila aj ten kokosový.
19. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
brouci to se doufam nestane nebot ja nechci jit do jine diskuze :frowning2: holky jeste pracuji, pockej az budou doma budou tady cumakovat jako ja porad.
aurelko kokosova matrac se da sehnat tady v cesku i za 500kc, ja chci taky jednu kokos-pohanka, nebot k postylkam jsem dostala ke kazde matrac gratis ale je to nejaka jen molitanova a tu na noc taky moc nechci
19. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
To mate super cenu.
19. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ono to zase naběhne :slight_smile: Je fakt, že já teď machruju a příští týden budu ráda, když se sem dostanu :slight_smile: Pak už to nebude problém :slight_smile:
Já ani nevím co jsme koupili za matraci, ale taky nějakou lepší :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
No a nakoniec si idem teda kúpiť tú IKeácku postieľku, lebo tá čo som mala od kolegyne sa akosi nevie nájsť. Tak zajtra zbehnem znova do Ikei aj s mužíčkom a kúpim si tú.
No ja ďalší týždeň tiež nebudem asi ani dýchať, toľko mám toho. a potom ešte do utorka, no a potom by som mala ísť na 2-3 dni ešte do tábora , kým sa to tam rozbehne na prvé dni a potom som už len na koníkovi.
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
aurelko vazne tu nejsou tak drahe zkus se podivat a obcas je maji v akci v hypernove slevnene z 1000kc na 499kc
19. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky tak mi volali z obchodu, že už nám dorazila ta komoda. Takže odpoledne tam zajdeme, o víkendu sestavíme, já pak nafotím a vy zhodnotíte :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
aurelko v ikei maji ty postylky pevne i ta nejobycejnejsi je pry dobra to jsem cetla na diskuzi a to stoji jen 699kc. tak at dobre poridis, pravda je lepsi se na nikoho nespolehat!
brouci tobe zavidim tu komodu my cekame na skrin jinak nemam proc prat nebot by to bylo od prachu a srsti nasi kocici princezny, vsichni me rikaji at ji dam pryc ale to se preci zviratkum nedela!!!
19. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
No to bych se taky bránila. Děti se zvířátky mají aspoň imunitu a hezký vztah ke zvířátkům. My sice žádné nemáme, ale kdybych nějaké měla, tak ho rozhodně pryč nedám. Nesnáším tyhle názory.
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.