• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ja idem kúpiť tú bielu čo si chcela aj ty Jani, lebo jej sa dá dať preč ten bok a chcela by som si ju potom prisunúť k posteli, tak preto tú.
19. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
No a veru ešte aj aj pozerám nejaký ten regál alebo komodku do spálne, ešte sa nám tam čosi zmestí, len enchcem aby sme to tam mali preplnené, tak uvidím ako sa mi podarí ušetriť miesto pomocou tých krabíc do šuplíkov na spodné prádlo. A potom sa rozhodnem, či ešte kúpime ragál alebo komodu alebo už nič, lebo som našla taký trojpolicový regál za 1000, od tej firmy čo od nich máme aj komody a skrine.
19. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
A vy dnes veru všetky asi pracujete usilovne ako včeličky.
19. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Katus presne souhlasim s tebou. Nechapu lidi co se zbavuji zvirat aniz by si byli jisti ze to miminku nejak vadi, ja prece vim ze budu muset ted davat pozor aby si k ni mojeGrafilda nelehla a podobne ale to neni duvod se ji zbavit.
jinak jsme se ted s garfildou dodivali na navrat do raje :grinning: a pujdu konecne uklidit.
AUrelko ta bila je moc pekna, me nakonec koupila mamka tam u nas jednu za 1250kc uplne obycejna ale pevna a i s matraci sice je to molitan ale jak jsem psala koupim si do nich kvalitni matrac. sice nemam tak ozdobnou jako holky ale myslim ze ucel splni taky.
uz bych chtela pomalu kristynce udelat pokojicek jen jsem nikde neobjevila nejaky cool nabytek do pokojicku :grinning: :grinning: :grinning: nemate nekdo nejaky napad kam zajit?
19. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Na izbičku budeš mať ešte času, radšej neuponáhľaj a poriadne vyber, kým Kristínka začne vnímať okolie to je ešte času.

Inak drobec - sestrin -- dnes vôbec nechce spať, má teplotu a štrajkuje. Akonáhle ho dá do postieľky hned je veselý. Dnes sa zobudil o 7:45 a od vtedy spal len pol hodinku a teraz štrajkuje.
19. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Holky já zase usnula jak špalek. :sweat_smile: Tak komodu jsme dovezli, ještě jsem si koupila fusáček do autosedačky (zbytečnost, ale mně se tak líbil :slight_smile: ) a nechce se mi už nic dělat. Teď se budu jenom válet. Vypadá to tady na pěkný déšť, tak se u toho bude hezky povalovat :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
No tak prajem pekné povaľovanie, ja som práve dorobila banánovú roládu švagríkovi k narodkám.
19. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
A komodku si si objednala tú, čo máš v albume? S prebaľovacím pultíkom?
19. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
brouci nafot ten fusacek i komodu :wink: ja jsem uklizela takze jsem tu nebyla a zlobi me internet :frowning2: furt to pada :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
No dens sa nám nepodarilo ísť zaplatiť zálohu za kočík, lebo malý zaspal tak neskoro, že sa až teraz zobúdza a je to tam otvorené len do 18:00, takže až zajtra.
19. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
i ja uz budu muset jit zaplatit kocarek a nechas ho v obchode nebo si ho vezmes domu?

kdepak jste vsichni??? :frowning2:
19. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
no on tu ešte nebude, budem rada ak ho stihnú priniesť do pôrodu - tá teutonka má dlhe dodacie doby, ale pôjde domov hned ako im príde
19. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
tak to snad stihnou ackoli koukam uz mame 2 mesice jen ze? to hrozne letiiiiiii :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
letí to ako šialené
sa začínam desiť, či všetko čo chcem postíham
19. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Holky tak jsem zpátky. Dávali jsme dohromady tu komodu, tak můžete mrknout do albíčka. Jen soudruzi z Polska udělali někde chybu a je taková dvoubarevná. Ale to nevadí, aspoň je zajímavá :slight_smile: Musím ještě dokoupit přebalovací podložku a jak budu doma, tak to malé dozdobím nějakýma věcičkama okolo. :slight_smile: Tak ještě kočárek domů a je to :slight_smile: Ty základní věci budeme mít pohromadě. Dneska nám psali z Německa, že kočárek přijde nejpozději v půlce srpna, takže tak akorát, abychom ho neměli doma dlouho před porodem :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Krásné sobotní ráno holky :slight_smile: Dneska je pro mě ideální počasí, a proto plánujeme na odpoledne zajet do města a něco nakoupit (tentokrát pro nás, malá už toho má hodně). Hlavně chci jít na výstavu, takže to spojíme pěkně dohromady :slight_smile:
Holky dneska se mi zdálo, že se mi už narodilo to moje zlatíčko a byla strašně krásná a malinká :slight_smile: To byl tak krásný pocit držet jí v náručí. Už se jí nemůžu dočkat :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Katus, komoda je moc krasna!!! nevadi ze je 2 barevna prave je zajimava i fusacek je krasny, posles me odkaz? :grinning: :grinning: :grinning: ja furt nevim co koupit do kocarku prej perinky uz nedelaji mam koupit fusacek do autosedacky a na to pry deka staci tak jsem zvedava.
taky jdeme dnes nakoupit ale neco pro me do porodnice nebot se blizi pomalu cas balit tasku, taky se hrozne tesime na malou!!! uz jen 58 dni!!!!
a dnes je u nas jarmark ale je zatazeno tak mozna pujdu kouknout hlavne ze neprsi a jak je u vas?
20. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky, tak zdravím po ránu :slight_smile:

brouci - komodka je super, uz bych taky nejakou chtela :frowning2:

Jinak s manžou jsme se dohodli, že se pojeem kouknout do té Ikey na nějaký postýlky, tak uvidíme, kdy se tam vykopem. Dneska musím k mamce skočit s psiskem, protože mamka jela na vejlet :grinning: Tak už se tam docela těším, neprší u nás a je jen 16 stupňů, což je paráda :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
holky díky za pochvalu komody i fusáčku :slight_smile:

Holis já bych ti na ten fusáček poslala odkaz, ale já ho koupila rovnou u nás v obchodě. Stačí kamkoliv zajít do obchodu s dětským oblečením a řekni, že chceš španělskou deku nebo fusáček. Mají to všude, jen je to trošku dražší 6 - 7 stovek. Ale do té autosedačky super věc, pak to můžeš použít i do golfáčů (jen budou koukat nožičky, ale to nevadí), na sáňky, no prostě kamkoliv. Ten fusáček má průřezy na popruhy, normální deka je nemá.

Holky dneska prvně vařím v tlakovém hrnci, tak trnu hrůzou kdy to bouchne :grinning: Vydává to takový divný zvuky :grinning: Dělám ptáčky s rýží, tak snad je nebude seškrabovat ze stropu :grinning:
20. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
kate doufam ze dobre poridis! pak nam dej vedet.
Brouci, rikas spanelska deka hm to vubec neznam ale podivam se a vecer podam info co jsem zjistila :wink: no fusak tak jako tak je drahej ale hlavne aby byly ty nase deticky na zimu v teple.
Katu a taky musis pak rict jak se varilo v tlakaci, hned bych ho taky brala! ptacky bych mohla udelat zitra jeste nikdy jsem je nedelala tak bych mohla mit premieru. my mame dnes zelnacku :grinning: a zas bramboraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: my na nich ujizdime kdyz je nemame aspon jednou tydne tak je neco spatne :grinning: a jak je v praze???
20. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
V Praze je úžasné počasí. Řekla bych tak 17-18 stupňů, zataženo a vypadá to na déšť :slight_smile: Zrovna jsem říkala, že by mi takové léto letos vůbec nevadilo :grinning:
Začíná to tady krásně vonět :slight_smile:
Španělské deky jsou úžasné - teplé, příjemné, měkoučké, mají většinou krásný vzhled, no prostě tu jsem chtěla 100% (mám doma i deku i fusáček :slight_smile: ). Jen tenhle fusak nenahrazuje běžný fusak do kočárku. - si teda myslím. Radši se na to zeptej v obchodě. Já ho kupovala hlavně do té autosedačky, aby měla malá pohodlí a teploučko :slight_smile:
Ty jo, bramborák bych si dala taky, ale já jsem na ně hrozný střevo a vždycky se mi roztrhají :angry:
20. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Jupíííííííí, nebouchli jsme a masíčko vypadá nádherně. Ode dneška vařím maso jen v tlakáči. Doporučuju :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
holis - no já to vidím, že tam zajedem až někdy příští tejden :slight_smile: dneska to nestihnem a večer navíc chcem jet k manžovejm rodičům (achjo, já začínám bejt hrozně líná jezdit někam vlakem :frowning2:, ale ty 3 hodiny jsou prostě moooc)... :slight_smile:

Jinak bramboráky bych si taky dala, ale dneska budem dělat asi palačinky a máme tu polívku ještě od včerejška. Kupujem s manžou bujony, který v sobě nemaj glutamát a maj málo soli, ale jsou vcelku dobrý, tak pak dělám polívky :grinning: Jen u nás bramboráky a palačinky většinou smaží manžílek, neb já jsem na to střevo :grinning:

Jo a včera jsme měli výbornej oběd a byl hotovej za chvilinku. S manžou jsme si asi před dvouma rokama o prázdninách koupili parní hrnec Tefal v akci (měli ho společně s oooobrovskou pánví tefal asi za 2000 tehdy) docela dlouho jsme v něm nic nedělali, ale včera se nám nechtělo smažit kuřecí maso, tak manža ty kuřecí prsíčka posypal kořením a plácli jsme to spolu s brambůrkama ve slupce do toho hrnce, krom toho čekání, než se to uvařilo (nechali jsme to tam hodinu, i když by mělo stačit i míň) ta příprava zabrala asi 10 minut a jídlo bylo fakt luxusní... Vůbec mi nepřišlo divný, že to není slaný, protože ty chutě toho jídla byly výrazný samy o sobě, jak to bylo dělaný v té páře... Tak a teď jsem na to zas dostala chuť :grinning:
20. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak ja uz papam, mnam, polivka i bramboraky se moc povedli, dnes mame takovy vegetariansky den :grinning:
odpoledne jedeme do Olympie tak se moc tesim.
Petko 3 hodiny ve vlaku je mazec, ja jela ted do zabreha a je to teda 30 minut ale i tak nejak me to brisko tlaci kdyz sedim dlouho a v aute to samy mozna jeste horsi. tka nevim zda jsem rozmazlena nebo to tak je u vsech :slight_smile:
Jinak si to uzij u tchanovcu, ja jsem lina jsem i rada ze nas nikdo moc nenavstevuje, furt uklizzet :grinning: chtela jsem jet v cervenci do prahy za jirkovou sestrou ale jirka se boji abych tam neporodila tak az na podzim. :pensive:
20. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Tak se zase po malé odluce hlásím...musím vám říct spoustu novinek:slight_smile: Ale nejdřív...Broučí moc pěkná komoda a i ten fusak...my taky něco takovýho budeme shánět...
Tak první věc...postýlka nám má přijít na začátku týdne...tak už se nemůžu dočkat...hurááá:slight_smile:
Pak za další...byla jsem na té první hodině předporodního kurzu a mazec...fakt jsem ráda že jsem se tam přihlásila...zjistila jsem spoustu nových věcí...teď jsem u Járových rodičů, tak nemůžu psát román, ale až se zítra vrátím domů, tak vám to dopodrobna popíšu...:slight_smile:
Pak jsme byli na matrice, zapsat Járu jako otce a napsat jména...a konečný řešení tedy je že budeme mít Štěpánka a bude se jmenovat příjmením po mně...ptali jsme se na to jestli by s tím pak nebyl nějakej problém až to budeme chtít přepsat....a prý jde jen o jeden papír a předělají mu pak celej rodnej list, kdyby si nás Jára vzal:slight_smile: takže pak ani nebude třeba vědět že byl nejdřív pojmenovaný po mně:slight_smile:
no a nakonec...jsem odjela na ten prodloužený víkend na Vranov...ale dovezli jsme si tam jen déšť a tak už jsem zase doma a ne na chatě...
No jdu se něčeho nadlábnout...malej má hlad...tak zatím pa a už se těším až vám popíšu ten kurz...fakt mazec co všechno člověk neví...
20. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jani - to já doufám, že moc lidí nepojede... A když máme kupéčko jen pro sebe, tak se většinou natáhnu a ležím :grinning: A manžu mám místo polštáře :grinning: Horší je to v těch lokálkách, ale tam si dávám aspoň nohy na protější sedačku, když to není narvaný a měním polohy, jak mi to vyhovuje... :slight_smile: za měsíc tam chcem jet ještě jednou, tak uvidím, jak tu cestu ustojím :grinning: Ale snad to bude v pohodě :slight_smile:

Jinak aurelce jsem psala zase míry a teda zas mám o kus míň, než jsem měla minulej tejden... Mě z toho fakt klepne... Nechápu, jak můžu hubnout, když toho tolik sežeru (s odpuštěním :grinning: ) navíc i na večer a sladký a všechno... Ten malej je asi fakt jak žíravina a všechno mi sebere nebo už nevim... :confounded:
20. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Gabi no teeeda my jsme nevedeli ze jsi pryc :wink: musis nam vse popsat ten kurz pac jsi jedina svedomita z nas tak nas musis poucit moc se tesime. a jak vzal Jara to prijmeni ze bude po tobe???
my jdeme na matriku pristi tyden ale Kristynka bude prijmenim po Jirkovi uz jsem mu to slibila.

Jinak se rozhodujeme mezi jmenem Kristýna a Kristina... co se vam libi vic? v kalendari je kristyna ale me prijde to s mekkym i vic cool :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petko tak at ti ta cesta utece lip se cestuje ve dvou ja jedu vzdycky sama vlackem tak posloucham ipod ale ta pulhodina se jaks taks da. a bud rada ze nepribiras ja jsem se preventivne prestala vazit :grinning: :pensive: :rolling_eyes: :confused: nebot se bojim ze mam k 10kg :grinning:
20. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj babulky :wink: . Aj u nás je krásne chladno, zatiahnuto a prší. Pršať by síce nemuselo, no radšej ako tropické teploty a slnečno :grinning: . Dočítala som knihu a musím si dávať pozor, čo si vyberiem, bulila som, guča v hrdle...taký koniec to malo...asi to nie je teraz najvhodnejšie :sweat_smile: . Ideme sa napapať, dnes som nevarila, podojedáme čo máme, potom trošku prebehneme obchody a ideme na oslavu ku svokre - jej frajer má narodky...
Brouči, komoda je :slight_smile: . Ja nemám takú peknú, urobil mi ju kamoš, platila som len materiál no účel určite splní :wink: . .. a zase sedí mi presne k nábytku v spálni...
grabu, tak to popiš, čo všetko si sa dozvdela...celkom ma to zaujíma, aj ja sa na niečo také chystám, teraz chodím na cvičko, tam s nami sestrička rozpráva hlavne o pôrode no mám pocit že je to dokola to isté. Ku koncu budem chodiť už do pôrodky a tam to kamoška veľmi chválila..takže potom určite vymeníme skúsenosti :slight_smile:
No utekám, lebo mužíček nás už volala a keď sme nechodili, tak práve kričal že "dobrú chuť"... :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky jsme po obědě a razíme na tu výstavu, tak se zase nahlásím až večer.

Gábi ty jo to se těším co se dozvíme. Taky přemýšlím o kurzu - nějakém rychlo kurzu, abych pak věděla co mě čeká :slight_smile:

K.ate buď ráda, že nenabíráš. Já mám nahoře 7 kilo a jsem taky spokojená. Snad už to nějak výrazně nenaskočí.

Jani já bych dala Kristýna, protože i když je to druhé netradiční, tak si s tím pak může Kristýnka dost užít. Pořád všude vysvětlovat, že se píše jinak .......... no, já jsem prostě holt na klasiky :slight_smile:

Tak pa holky večer - (jo, a masíčko vynikající, moc se mi ptáčci povedli, jsem na sebe pyšná :grinning: )
20. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás všechny. nemůžu sem moc chodit manžel nás od pátku hlídá jak oko v hlavě, vzal si dokonce i dovolenou na pátek, protože ve čtvrtek jsem skolabovala, udělalo s se mi šíleně zle, takže jsem vyplašila manžela a řeknu vám i sebe.
Jinak broucek moc pěkná komodička i postýlka.

holis já mám do porodnice vše nakoupeno a spakováno, doporučil mi to doktor, protože když mám problémy, tak abych měla raději vše nachystané.

přemýšlíme zda půjdeme na kontrolu raději už v pondělí ráno, nebo normálně jak jsme objednaní na úterý. Uvidím jak nám bude v průběhu víkendu. Ale slibuji, že se ozveme jak jsme dopadli.
Jinak mám novinku. V noci se nám narodila dvě krásná koťátka, maminka je na ně moc pyšná a vzorně se o ně stará:slight_smile: je to prvorodička, tak jich měla naštěstí jen dvě a jsou moc krásná.
:wink:
tal já zase končím, manžel už mě tahá abych si šla lehnout,tak raději jdu má pravdu mám ležet, tak budu poslouchat.
20. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.