• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Teda Waci...šetři se ju...a hezky odpočívej...a neboj vše bude ok a Zouinka bude v bříšku ještě dlouho:slight_smile:
20. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Jo holky ještě jsem zapomněla napsat že jsem dnes začala 8. měsíc:slight_smile: takže paráda...zase o kousek dál....šíleně to letí:slight_smile: už se moc těším až budu mít prcíčka u sebe:slight_smile:
no a taky jsem zapomněla říct že jsem byla taky v IKEE a koupila jsem tam Štěpánkovi osušku s kapuckou...takovou béžovou, roztomilou a taky deku za 45Kč fakt měkoučkou ale měli ji jen v modré barvě...takže co čekáte holčičky tak vás asi moc nepotěším...ale pro kluky třeba do postýlky a nebo jen tak na válení je moc milounká:slight_smile: jo a ještě jsem mu tam koupila normální ručník a osušku...příště vezmu ještě jednu s tou kapuckou a ještě jsem chtěla takové ty barevné plínky s potiskem...ale měli jen tu červeno oranovou variantu...tak si počkám až budou mít i tu modro zelenou:slight_smile:
20. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, babulky, tak už som aj ja opäť doma. Z BA sme nakoniec odišli dnes, elbo manžel viezol na otočku do BA aj švagrinú so švagrom, takže sme išli poobede domkov.
Nakoniec sme teda kúpili tpú postieľku z Ikeii - Guliver a ideme to primerať k posteli, že v akej výške je tá spodná poloha, aby sme keĎ tak navŕtali ešte jednu dierku, lebo neskôr dám preč bočnicu a bude postieľka pripojená k našej posteli, aby mali nemusel spať s nami a mal pocit, že je pri nás. Lebo manžel sa rád rozťahuje. Sestra miuž dala domov monitor dychu, len si idem objednať novú podložku, lebo tá by mala byť pre každé dieťa nová.Pozerala som, že by ju mali mať aj u nás a ak nie, tak ju objednám rovno od nanny zo stránky.

Inak aj ja som kúpila ešte jednu osušku s kapuckou - jednu mám zelenú a teraz som kúpila len tú najlacnejšiu, bielu s červenou obrubou. A ešte tam mám nejaké od sestry, keď bude ešte drobček maličký.
Doma sú už aj cumlíky Avent - kúpila mi ich sestra, no a ešte mi treba fľašku, ale to som riešila, že tá má byť v balíčku od poisťovne, tak asi ani nebudem kupovať, iba keby som nemohla kojiť, ale uvidím - to som ešte úplne nerozhodla.

takže to vyzerá tak, že už len matrac, kozmetiku a ušiť povlečenie do postieľky a mohlo by to byť všetko.
20. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Holky ja jsem zpet z nakupovani probehl tedy nakup jen jidla ale pozor v hypernove maji akci na LOVELU tekutou i sypkou 50% je zdarma to jen pro informaci :wink:
Jinak muj drahy me dnes stve, nebot mu natekla voda do auta ( stale nass nepustili do podzemnich garazi po pozaru) takze je nevrly jak kdybych za to mohla, taky rekl skarede neco o mem tatkovi a me to hrozne mrzi, nebot muj tatka pro nas dela vsechno :frowning2:
tak si jdu odpocinout do postylky mejte se heykz vecer urcite nakouknu.
20. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Holky koukám že všechny už nakupujete jedna radost:slight_smile: to je super...já jen tak po málu...tak vám dost závidím...ale aspoň něco málo už máme a snad to všechno stihneme než se malinkej narodí:slight_smile:
Holis nenech se rozhodit...chlapi maji hold někdy blbou náladu...neber si to tak...dej si nějakou mlsku a bude líp:slight_smile:
20. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu Vás taky pozdravit, stále jsme bez noťasu, tak můžu jen opravdu velice zřídka z manžova pracovního. o víkendu to ještě jde i přes den, pokud tedy nejsme celý den pryč, ale ve všední dny jen večer a to už se mi kolikrát ani nechce.

Koukám, že už jste většina přeskočily 30.týden, to já mám ještě chvíli času, ale i tak to letí...
Nakupujete krásné věcičky a nábytek, paráda, já si taky říkám, že každým dnem přeberu věci po Barče, abych věděla, co dokoupit, ale zatím se k tomu stále nějak nemám...jsem lenoch, no :confounded: :wink:

Hezký večer všem :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
wacinko teda dávej na sebe pozor. Lepší se fakt šetřit. Já vím, člověk toho může radit kolik chce, ale jak to neprožívá sám, tak je to něco jiného. Jen pěkně lež a manžel ať tě obskakuje. :slight_smile:

Gábi, Holis já mám taky osušku - růžovou :sweat_smile: - ale ta se prý používá až na větší dětičky. Ze začátku by prý měla být velká plínka - osuška. Takže ty mám dvě. :slight_smile:

Holis nic si z toho nedělej, dneska je vůbec nějaký blbý ovzduší na ty auta. Manžel zase pořád řeší nějaké vrzání u mě v autíčku a je chudák celý špatný z toho, že na to nemůže přijít. No, mě to tak nenervuje, ale on si z toho rve vlasy když jede v mém autě.

Jinak jsme dneska byli na poháru a výnikající .......... mňam. A výstava taky super, byli jsme na té Terakotové armádě. Bylo to fakt zajímavý.
20. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Teď jsem Vás pořádně dočítala a narazila na příspěvek o Mao, jsem...nedá se to ani popsat...bulím :cry:

MAO, DRŽTE SE!!!
20. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Leni je to strašně smutné, snad se Martinka brzy dočká nového miminka a konečně to vyjde.
20. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dnes první :slight_smile: To se mi ještě asi nepoštěstilo, asi to bude tím, že je víkend a to se tady vždycky míň povídá...

Broučku, budeme na ni myslet a věřit, že se jim to brzičko povede!

Waci, opatruj se, ono to uteče a ty chvíle s miminkem Ti to pak všechno vynahradí :slight_smile:

Krásnou neděli :slight_smile:
21. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
dobre rano konici,
Leni ty jsi tu dlouho nebyla :fearful: ale hlavne ze jsi prisla mrknout za nama!!!
ja uz dnes od rana varim, teda skvarila jsem sadlo :grinning: miluju chleba se sadlem :grinning: a dnes mam premieru :pensive:
venku je krasne, drahy sel susit auto divne je ze zateklo asi od motoru pod mou sedacku :rolling_eyes: tak je z toho nestasny nebot auto je jeho chlouba :grinning:
Waci drz se moc nam tu chybis!!! jinak jdu dnes do DM drogerie nakoupit na miminko. mate vsichni registraci do DM baby clubu? je to fajn ty slevy, taky me poslal globus email ze pro baby club je slevneny jidlo pro deti a vlhceny ubrousky tak uvidim zda budu mit cestu :sunglasses:
21. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ránko - teda už aj dníček. Nie žeby som až teraz vstala, ale dávala som dokopy naše komody. trošku som robila poriadok, lebo aj aj aj Maťko sme mali každý svoju komodu a už máme jednu spoločnú a druhá je teda celá pre Alexandra. Tie triediče na veci bol dobrý nákup, hneď sa toho do tých šuplíkov viac zmestilo.

Inak Jni aj ja som kúpila tie modré deky, ale to už minule. Jednu som rozstrihala a šijem si z nich prebalovacie podložky a druhá bude len tak na zakrytie.
21. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
holky ja objevila moc krasny pokojicek pro Kristynku kouknete http://www.sconto.cz/cz/produkty/detske-pokoje/leoni tak uvidime jak to bude vypadat na zivo :wink:
aurelko ty se mas ze mate misto my mame 3+kk ale prijde me to ze :wink: se sem nevlezem :grinning:
21. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani je to peknučká izbička. Budeš Kristynke robiť od malička jej vlastnú izbičku alebo ju budeš mať pri sebe v spálni? Lebo ja drobca budem mať v spálni a izbu mu už potom zariadim s poriadnými posteľami.
21. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ja mám tiež 3 izbový, ale celkom fajn rozloha 82 m2. Mám dva balkóny, takže tiež super.
21. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Krásné poledne holky. Tak dneska jsme si teda přispali. Vstávali jsme v 10.15 :sweat_smile: Teď čekám až mi vykyne těsto na ovocné knedlíky :slight_smile:

Jani ty se máš, že můžeš vybírat takhle velký pokojíček (mimochodem moc pěkný). U nás už se nic nevejde. Jen dám ještě koš vedle komody a s nábytkem končíme. Víc se nám sem toho prostě nevejde :sweat_smile:
21. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Aurelko byt mame asi stejne velky jako vy, ale pokojicek ma jen 12m2 takze malickaty je, ja spis koukam ze bych ji ho pomalu zacala vybavovat, jenze planujeme i druhe miminko a co kdyz to bude chlapecek :grinning: proto nemuzu moc ruzove :grinning: jinak Kristynka bude s nami v loznici nejmene do 1 roku a pak se uvidi ale chci aby mela pak svuj pokojicek pekne zarizeny, zatim ho vyuziva Jirka jako pracovnu a posilovnu :sunglasses: tak uz se smiril ze jeho pocitac pak vymenime za dalsi notebook aby nezabiral tolik mista a muze ho mit v obyvaku.
Brouci knedliky jsem delala minuly tyden mnam, dnes varime zeleninovou polivecku a grilujeme masiko v troube mnam.
21. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile: přeju krásný den...
Holis no moc pěkný pokojíček:slight_smile: My budeme mít prcka zatím pořád u sebe v ložnici...jeho pokoj bdeme zařizovat až tak ve 2 letech až budeme přemýšlet o druhém mimi a až už bude i moct spát třeba na větší posteli...já bych totiž chtěla aby malej spal v postýlce co nejdýl to půjde, protože nechci aby si ublížil, když spadne z postele...no uvidíme jak se mu bude v postýlce líbit:slight_smile:
Aureli to je dobrej nápad tu modrou deku rozstříhnout to mě nenapadlo...a říkala jsem si že je dost veliká...no dík za nápad:slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak to nás zařizování dětského pokojíčku čeká až za dlouho. Jestli to vyjde, tak možná do 14 dnů začneme stavět. Tak držte holky palce, aby to klaplo a šlo to všechno v pohodě. Jdeme si dát ty knedle, vypadají moc dobře :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sacvi ty máš krásnou vybouleninku :grinning:
21. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Sacvi já jsem taky koukala do albíčka...moc pěkná kulička na bříšku...mě se dneska ráno prcíček taky nastěhoval nahoru do bříška až mi dole úplně splasklo a ani pupík jsem neměla vypouklej jako normálně....tak jsem se musela smát...bylo úplně vidět, kde má hlavu, kde záda a kde prdelku...byl jako malej mimozemšťánek :slight_smile:
Ale neměla jsem u sebe foťák...tak to nemám vyfocený :confounded:
21. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kati tak držíme palčeky. NO ja predpokladám, že naša pracovňa sa bude meniť na detskú izbu tiež asi tak po roku. Počítač pôjde naspäť do spálne a budeme tam musieť spraviť držiak na bicykle so zástenou, ale mám to už trošku premyslené.
21. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sacvi fakt je to super, mne ešte také nerobí, síce je už cítiť, kde je nasťahovaný, ale akniečo vyduje, tak ej to malinkaté.
21. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
baby aké máte tie matrace do postieľky? Všetky máte ten kokos molitan alebo máte niekto čisto molitanovú.
21. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci budeme moc drzet pesti a palce at zacne stavba co nejdrive a jak bude domecek vypadat patrovy nebo bungalov?
Aurelko kola mame nastesti v komore ale i tak nevim kam je dam pac tam chci nechavat kocarek, ale v loznici si je nedokazu predstavit :slight_smile:
jinak matrac no jeste nemam ale budu kupovat asi kokos pohanka, ale nektere druhy motianu ty drazsi jsou taky pry super takze je to vlasne jedno :grinning:
21. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tie bicykle tam nebude vidieť, tam bude taký vertikálny záves, niečo ako taká posuvná stena. Lebo na balkon ich nechcem dať a v pivnici sa bojím, že by nám ich čmajzli. No a kočík bude na chodbe, tam ej priestor pred skriňou.
21. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
No ja frčím, ideme zaviesť neter na výlet a asi aj na nákup na Moravu. Tak možno potom sa tu ešte ukážem. pa
21. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani asi to bylo s tím baráčkem na mě, co? :slight_smile: Budeme mít patrový baráček, docela dost veliký, tak jsem pak zvědavá na ten úklid. Máme garáže, které jsou ve svahu (máme pozemek mírně do kopečka), pak patro, kde je obývák, kuchyň, pracovna, šatna, záchod a další patro, kde jsou dva dětské pokoje, ložnice a dvě koupelny. Takže vile vilekula :slight_smile:
Holky jdeme ven, tak večer papa :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
jaj brouciii ja jsem vedela ze cekate Lucinku tak jsem to popletla :grinning: jee to zni hezky takovej domecek bych si presne prala, mozna i se saunou, hlavne teda s venkovnim bazenem.
my jsme byli s drahym venku pred barakem on tam vytahoval vodu z auta te tam bylo nejak moc. a ja jen tak ocumovala a pak jsme sedli do kavarny tak jsem si dala pohar. Holky me prijde ze me ted zacalo nejak rust brisko :confused: jakoze fakt se zvysuje tak myslite ze to je ok? doted jsem mela ale jen takovy mensi ale ted :grinning:
21. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj maminky, opäť tu nikto nie je, keď nakukujem... :frowning2:

brouči, to ste si vybrali dosť náročné obdobie na stavbu, ale ten výsledok aaaaaaaa, to bude supeeeeer :slight_smile:

aurelka, byt cez 80 m, tak to ja len snívam...náš má 65 m a to budeme 4.

Ale presne ako väčšina píše, aj my budeme mať Laurinku pri sebe, Maťko budúci rok končí základku a potom chceme byt predať a kúiť väčší... aj do domčeku by som sa pustila, keby bol aspoň pozemok. No v BA pozemok + dom teda nehrozí. A ísť kúsok od BA by pre nás vhodné nebolo kvôli Maťkovi, už teraz mu cesta na tréning zaberie cca 1,5 h ak ide busom...

Holis, ty si normálne že žienka domáca :slight_smile:), kým si chodila do práce, vôbec si o sebe takto nehovorila, teda nepísala :grinning:. A teraz, každý deň teplé jedlo a to že sama šiješ....hmmm, tak to sa málokedy teraz počuje. Mne napr nohavice ak sú dlhé skracuje mužíček :grinning:, vie to lepšie ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes manža robil segedín mňam a ja som robila prvý krát krémovú brokolicovú polievočku a musím sa tiež pochváliť, že je supiš :wink:

tak sem mrknem podvečer, keď je tu teraz mĺkvo, páááááááááčko :confused:
21. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.