• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Holky balím to a jdu domů. Bolí mě záda a jsem dneska fakt lazar. Už se těším, až se natáhnu.

Luci je fakt, že za chvíli už budeme rodit, tak se na to tělo musí připravit.

Holis taky mám pocit, že teď se mi dítě zbláznilo a od víkendu pořád kope a kope a točí se a já musím pořád na záchod a vůbec - už chci být domaaaaaaaaaaaaaa ...............
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Kate myslim psala že jedou nějak tím vlakem ne...tak je asi někde u rodičů...teda myslím...

Jinak nám pan doktor dneska říkal že je malej hodnej a je hlavičkou dolů že aspoň půjde při porodu hezky ven...ale mně se taky zdá že se tam pořád ještě točí...ale už asi netočí a jen kope všude okolo sebe...tak nevim snad už se naruby neotočí a zůstane tak...nerada bych šla na císařák :confounded:
23. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
lucii jj to jsem si vyskvarila sama domaci sadlo, strasne to miluju :grinning:
holky pracujici mate muj obdiv ja uz bych nemohla sedet tak dlouho strasne me tlaci brisko :pensive: vsak uz jen par dnu a budete odpocivat a kynout s nama :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
JJ dneska jsem v práci nějak dýl...čekám na Járu a pojedeme nakoupit nejaký jídlo a tak...máme to doma jak u vyjedenýho krámu...taky musíme pro benzín...tak se v obchodě aspoň zase nenápadně připlete do košíku něco pro malýho:slight_smile: chtěla bych mu koupit žínky mají v globusu hezký:slight_smile: a taky ten boxík s vlhčenýma ubrouskama...to bude Jára zase nadšenej až ho potáhnu do toho miminovskýho odělení:slight_smile: on tam jen chodí a říká ať už si něco vyberu a jdeme:slight_smile: no nadšení jako blázen...chápete to:slight_smile:
23. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
gabi muj jirka se vzdycky tesi se mnou na nakup ale hned je tam otraveny a ja mam rada klid, abych pravdu rekla nejlip se m nakupuje v lidlu pac je to tam maly, nesnasim tesco to je roztahany a kdyz neco zapomenu tak na druhej konec se me fakt nechce. ale pravda zas tam maji oddeleni pro miminka. ja pujdu asi ve ctvrtek udelat ten velkej nakup do DM kdyz uz mam ty poukazky na slevu strasne se na to tesim jen me drahy bude muset vyzvednout nebot v ruce to fakt nepotahnu. obcas je me ho lito ze mi dela taxikare ale on je rad ze nemusim autobuskem nebot se o me hrozne boji.
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
No ahojky, tak konečne som pri PC, teda ale sa mi nechce - no musím sa vrhnúť na tú prácu. UZajtra ideme na 10:00 na veľký ultrazvuk, ale asi ráno vstanem s manželom, aby som makala na práci. Aj teraz som doma už dlhšie, ael drahý chcel ešte ostrihať, tak až teraz som sa sem dostala.

Wacinka, budeme na vás myslieť a určite ešte Zoinky v brušku počká.
23. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, no moc mě dneska mudři nepotěšili :sweat_smile:
V poradně : čípek skoro není..zraju na porod :grinning: , určo budu rodit min. 14dní dřív (nakonec jeho závěr ať to eště aspoň 14dní vydržím - rozkaz pane :grinning: )..CS 4. Jinak vše ok. Další poradna příští čtvrtek.
No a obvoďačka mně dělala ekg a mám moc tepů - eště mně to přeměřovaly a pořád stejné tak mám zítra valit na internu pro těhulky do porodky tak mám radost. Tak budu určo trčet půl dne :unamused:

Dobroou noc :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
a to vy čo? hádam nebudeme všetky rodiť skôr. Tak Sacvi držím palčeky nech tiež vydržíte aspoň tých 14 dní a neboj všetko to zvládneš a čoskoro tu budeme mať prvého drobca.
23. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
JAJ Sacvi ty budes prvni!!! to je pekne, urcite nas informuj, ja bych taky sla rodit nejradeji hned nejak me to ted zmaha :unamused: ale jako pockam me ani nikdy nerikal co cipek tak nevim asi to u me na porod jen tak nevypada a ani nemuze nemam nic nachystano. konici pomalu jde to tuheho :pensive:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
No nič, ja frčím do vane, takže dobrú nôcku babulky.
23. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
No jo..vypadá to že už brzo tu bude prďolka s námi :dizzy_face: ..ale jako doufám že eště aspoň ten měsíc vydrží..no uvidíme :wink: Naštěstí už skoro vše máme jen teda musím doprát a vyžehlit všechny ty věcičky a bude hotovo :slight_smile:

Aurelko dobrou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno neodolala jsem a musela jsem na vás mrknout. Já jsem vždy ráda, když ráno vstanu a vím, že máme za sebou další úšpěšný den. Říkám si že aspoň ten měsíc do toho 35tt bychom to mohli nějak vydržet. NO uvidíme. poctivě ležíme a odpočíváme. MOc mi chybíte. Ale nemáme jak vymyslet počítač k posteli:( čtu vše možné co se dá ale už ani čtení mě nebaví a dvd mám snad projetá všechny už 3x:slight_smile: ale jsem ráda že jsem doma, jsem v klidu a bez stresu :wink:tak se tu opatrujte a mějte se moc pěkně
a všem moc děkuji za vzkazíky :wink:
24. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko, tak zdravím vás takto netradične ráno aj ja. Práve raňajkujem a hor sa do písania a koníkovania.
24. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Krásné ráno holky,

teda Sacvi ty už to máš koukám fakt za pár. :slight_smile: Koukej dát někomu telefon, ať jsme v případě porodu informované a můžeme držet palce :slight_smile:

Holis tak už na nákupy do drogerie? Taky příští týden půjdu udělat velký nákup, ale to už budu doma, tak na to budu mít klid :slight_smile:

waci jen pěkně odpočívej, jsme moc rády, že přijdeš aspoň ráno informovat :slight_smile: Držíme moc pěstičky :slight_smile:

Aurelko od kdy si necháš napsat mateřskou?
24. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
no mne je to úplne jedno, čím neskôr tým lepšie, ja som aj tak od stredy doma, lebo máme letné prázdniny a teda musím čerpať dovolenku. Takže ja v práci fungujem už len do utorka. A to dnes tam nie som a na piatok som si zobrala dovolenku. :wink:
24. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Já si jí nechám napsat od 1. července, to by mělo být přesně těch 8 týdnů do porodu :slight_smile: Už abych byla doma, naposledy v ten pátek a můžou mi všichni .....................
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
A kedy sa chystáš za kamošmi do tábora? Ja tam frčím hneď 30.6. aspoň na 2 dni a potom uvidím, či sa mi tam ešte podarí za nimi zabehnúť aj koncom mesiaca - podľa toho ako sa budem cítiť.
24. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
No my tam pojedeme příští sobotu a budeme tam do neděle. Pak pojedeme dál na jih k manželovým rodičům, protože jedeme jeho sestře na promoci, kterou má 7.7. Možná pak ke konci ještě zajedu, ale se uvidí. Jak jsem teď unavená z práce, tak se mi nikam nechce, ale pak budu odpočinutá a bude všechno jinak :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
No aj tam teraz idem tak trochu aj nútene, lebo rozbiehame prvý turnus a nakoľko som šéf animátorka, tak chcela šéfka, že ak by sa mi dalo, aby som sa tam išla aspoň posasdiť a dohliadnuť na to, či sa to dobre rozbehne.Trochu sa bojí, lebo tento rok máme nových hlavných vedúcich. doteraz som tam vždy bývala ja alebo moja spolužiačka z výšky. Ale sú to šikovný ľudia, tak sa tam fakt iba posadím a ak by chceli, tak poskytnem radu.
24. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
ono je to vždycky těžké, když se ten hlavní člověk odloučí. My tam máme ve vedení chlapi, tak ti nám určitě neotěhotní :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
No pár sme ich tam dali už aj my.
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
No u nás se taky za chvíli bude moc udělat oddíl jen z dětí vedoucích :slight_smile: Pár už nám jich i odrostlo do pozic vedoucích, praktikantů nebo dětí, které jedou letos naposled, protože už jim je 15 :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
No takže v prácu už mi ostáva iba napísať úvod a záver a je to hotové, čo sa týka po písomnej časti a ešte musím doplniť nejaké veci, konkrétne na stránke, aby fungovalo všetko čo som v práci opísala. Ale teraz sa idem poumývať a poobliekať a šup na UTZ.
Potom ešte musím skočiť do predajne,kde majú monitor dych a zistiť či sa mi ho oplatí kúpiť u nich alebo cez net.
HneĎ ako prídem sa ozvem ako som dopadla na UTZ.

pa pa.
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
dobre rano konici,
wacinko super jen tak dal, pekne lez at jste v klidu my na tebe myslime neboj!!! a co notebook to by neslo aspon by jsi se zabavila :wink: i kdyz me to sezeni taky strasne zmaha.

konici co ten monitor dechu mate ho uz? od kdy mam koupit malinik??? ja zacinam mit stres pac furt nic nemam a nic proto nedelam. ono venku furt prsi a ja sama nikde se belhat busem nemuzu :grinning:

jo s tou vymenou cisla zkusime se domluvit s Kate ta ma termin az po nas tak aby tu updatovala info o miminkach :wink: holky v kolik hodin vam usina miminko v brisku? me az kolem 23 hodiny tak ja nevim asi budeme mit v noci veselo, jinak vstava pravidelne kolem 7 rano :grinning:
24. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
aurelko tak přeji pěkný UTZ :slight_smile:

Holis maliník myslím až od 34 nebo 36 tt. Monitor dechu nekupuju, snad to zvládneme bez něj :slight_smile: A miminko v bříšku usíná jak kdy. Když jdu spát, tak usíná se mnou a ráno se se mnou budí :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
brouci no ja jeste uvidim, jeste se poradim se segrou zda kupovat ci nekupovat segra rikala ja jsem si koupila vsechno a nakonec me to bylo k ...... vcetne kojici podprsenky....
brouci a to mam brat podle toho tydne co mam tu v pase nebo podle toho co rika doktor nebot tady mam 33t ale jsem 32+2
24. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,

tak mne bolo včera pekne mizerne,krče v brušku až hruza,to mám z tej zácpy a zároveň nadýmania :angry:
Dnes nebudem robiť vobec nič,inak Kati,ptáčky sa mi moc podarili,Libor sa oblizoval až za ušami a mne zostal len jeden kusok na dnešok :slight_smile: Inak bol včera u nás majiteľ,ktorý nám prenajíma byt,že mu musíme zaplatiť 8900Kč za teplú vodu,že sme jej toľko minuli za minulý rok!!!!skoro ma porazilo...že mu bytové družstvo poslalo také vyúčtovanie...ja to fakt nechápem...veď sme len dvaja a koľko tej teplej vody minieme...a to ešte z minulého roku,kedy sme obaja chodili od rána do večera do práce...no povedal,že mu to musíme zaplatiť a že ak vodomery boli chybné,tak sa to dozvieme až na budúci rok pri ďalšom vyúčtovaní a ak tam bude niečo zlé,tak nám tie peniaze vráti...
A boli sme sa pozrieť na tú plánovanú výstavbu radových rodinných domčekov a vypadá to fakt super...v piatok mu máme dať vedieť,mali by sme ten najlepšie postavený,čiže južná záhrada a len jeden sused a to majú už predané nejakému páru s malým dieŤaŤom :slight_smile: tak asi do toho pojdeme...na domček podĺa vlastných predstáv zatiaĺ nemáme...ale aj na tomto sa dajú urobiť úpravy ako chceme.

Aureli,tak sa držkaj na UTZ a daj potom vedieŤ.
Broučí,ako ti je dnes?
24. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
luci my meli taky doplatek za vodu a taky nechapu kdyz jsme furt v praci a co teprve s ditetem :sunglasses:
moc vam preju domecek, ja se snad taky jednou dockam :pensive:

co varite?
24. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Holis já tyhle medikamentové věci beru podle doktorů. Tady mám taky 32tt, ale jsem dneska 31+0, tak to počítám jako 31 týden. Tak nahlašuju i Aurelce váhu :grinning:

Ahoj Lucí, tak to je doplatek jak prase. My jsme taky dopláceli, ale asi tisícovku. A viděli jste to vyúčtování? Jinak bych mu nedala ani korunu. No jak jsi nám líčila ten domeček, tak bych ho taky klidně brala i jako řadovku. A jako startovací byt super. Pak už se od toho odrazíte do vámi vysněného domečku. :slight_smile:
Takže ptáčci měli úspěch? To je dobře, u nás taky zmizeli z hrnce raz dva :slight_smile:
Dneska už je to dobrý, ale včera mi bylo taky nějak zle, dokonce jsem večer i zvracela. Asi už si fakt potřebuju víc oddychovat a dělat pohodu. Teď to mám v práci hodně napěchovaný, abych to všechno do pátku stačila předat. Pak už bude jen leháro. :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
holky ja dnes budu delat buchticky s kremem, nevite jak se dela krem aby neztuhl?
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.