• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Luci neboj...je potřeba to vzít sportovně...hlavně že dostane odstupný a nevyběhnou s ním kvůli něčemu...ono ve velkých firmách umí občas být hnusní...věř mi že to z praxe v personálce znám a vidím, jak se k těm lidem chovají...hlavně aby nemuseli dát korunu navíc...tak je fajn že k Libkovi se zachovali takhle fér...a určitě si teď najde lepší práci a bude ho třeba i víc bavit...musíte na to koukat pozitivně:slight_smile: ju...tak to zkus a nebuď naštvaná...musíš Libora teď podpořit, ať z toho není smutnej...zkus to :wink: držím palečky:slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
No ja mu nadávam možnosti sa moc napchávať. Píšu že viac bábo papá ak je mamička sladké a ja teda sladké papám len veľmi výnimočne. Tak mu asi nedoprajem. No a budem radšej keď bude trošku menší, lebo sestrin malý mal po pôrode 4200g a to je teda už aj na mňa veľa. Veď uvidíme čo sa nám to všetkým narodí.
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ja som z toho fakt smutná,musím končiť...volala mi mamina hneď,tak ma to rozplakalo...opatrujte sa tu,papa
24. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci tak přeju pevné nervy .......

Aurelko tak to je krásná váha, já jsem na tom jak Holis - v 30+1 měla malá 1563 gramů, takže teď bude tak 1700 gramů :slight_smile: Prostě to budou pořádný kousky :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
KUK na Vás :grinning:
24. čer 2009 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
Aureli super že je všechno tak vpořádku:slight_smile: a malej má stejně jako náš:slight_smile: to budou cvaldové:slight_smile:

Sacvi KUK na tebe:slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj moje jak se mate?
uz nam nechy bi moc.... uz aby to bylo souhlasite?
jinak taky mate znovu to obdo bi ze ste porad u naveny?ja si pridu jak v 1 trech mesicich....i kdyz tolik nepisu neznamena ze vas nedo ci tam vzdy pred spanim :grinning:
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky byla sem na té interně a vše ok..jen sám mudr naznal že budu určo rodit v průběhu července - už druhej mudr - tak to mám asi už spočítané :grinning:
24. čer 2009 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz
autor
tak Sacvi super ze dalsi kontrola je ok...a to že to bude trochu dřív...to neva...aspoň se budeš dřív radovat:slight_smile:

Luci drž se...a neplakej...to malýmu nesvědčí...uvidíš že vše bude ještě lepší než je teď :wink:
24. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Sacvi teda já se těším, až budeme mít první letňátko :slight_smile:

Blackie ahoj, jak je v Itálii? Tady je jak na podzim, hrozná zima pořád.
24. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
no já se taky těšíím :dizzy_face: :grinning:
Holky a v pátek už budu mít kráásné fotečky s bříškem :dizzy_face:
A teď sem přidala do pupkárny svůj pupek esi chcete kouknout :grinning:
24. čer 2009 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz
Ale Sacvi neboj to bude v pohodke, už si dosť ďaleko, takže malé bude o.k.
24. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
No a ešte by som dnes chcela íst pozrieť látku na oblečenie a mantinel, hádam bude mať švagrinká čas a na ďalší týždeň by sme začali šiť. Budem hľadať niečo žlté, aby to bolo univerzálne.
24. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
teda Sacvi ty už máš veliké bříško...já už taky musím něco vyfotit...já jsem ostuda ještě nemám jedinou fotku:slight_smile: pořád jen fotím já a mě nikdo...asi se vyfotím samospouští:slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
no grabu super nápad..už se mooc těším na fotečku :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
ty sacvi ty uz mas pupek....
broucku tady je horko a to si to nedo vedu predstavit za mesic a apk porodit do teple vody no to bude neco...
24. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Teda sacvi krásný pupík :slight_smile: Ten můj už je taky konečně trošku těhotenský :grinning:

Gábi taky už fotím samospouští. Vždycky čekám na manžela, jenže ten než přijde z práce, tak se mi pak nic nechce, takže samospoušť to jistí :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
jasný..já taky fotím sama pře jinak bych se za celých 9měsíců žádné fotky nedočkala :grinning:
24. čer 2009 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz
No aj aj sa fotím sama, manžel len vtedy keDˇ chcem umelecké fotky.
24. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Blackie trošku teplíčka by si nám sem mohla poslat :slight_smile: Ale snad bude o víkendu líp :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
jo to jo ale taky unavuje
taky fo tim sama to by sme se ujinak nedockali---ach jo myslela sem ze tau nava u je za mnou asi jeste ne... :unamused:
24. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
blackie já jsem teď taky unavenější, ale u mě je to tou prací a počasím. V pátek už to ze mě spadne a bude mi dobře :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Jééé holky jak já jsem teď unavená...to je až divný...taky si připadám jak v prvním trimestru:slight_smile: ale až budu doma tak si odpočnu víc...
Dostala jsem od šéfa na školení krásnou kytku...prý že to je moje poslední školení...tak abych si to užila:slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
holky pracujici, holky abych byla uprimna pro me je to trest byt ted doma, ja jsem furt zavrena, ven nevyrazim nebot neni pekne pocasi, nemam ani s kym pokecat, tak tedy doufam ze u vas to bude jine. ja nemit konika tak uz jsem se zblaznila nudou :confused:
24. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak já se ze začátku rozhodně nudit nebudu: pondělí cvičení, úterý sraz s maminkou, středa možná návštěva kurzu v Motole, čtvrtek kontrola, pátek oddych, sobota jedeme za kamarády, neděle k manželovým rodičům - tam jsme do úterka, středa kadeřnice ....... no je toho dost :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj ježibabky, hlásim sa po lráci :wink:

sacvi, začínam dočítavať aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak to vyzerá naozaj tak, že pomaly ale isto začíname :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak tie 2 tt drž, a ideálne by bolo 3 tt....no super je, že ak by to bolo v tvojom prípade už aj dnes, tak je všetko na 99 percent OK :slight_smile: . Ja idem na kontrolu až v pondelok...už aby to bolo, idem stále po mesiaci a už sa mi to zdá byť dlho v tomto štádiu. No uvidím, čo bude a nebude :wink:
24. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
waci, ten book by bol super riešenie, ja som to tak mala, keď som musela ležeť. Vtedy som si vás aj našla :slight_smile:

Aurelka Zuzka, v Mame a ja je reklama na požičiavanie toho monitoru dychu. Ešte som na ich stránke nebola, no asi to mrknem...
24. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
blbne mi konik :angry:

holis Janka, všade sa píše, že čím vyššie štádium tehotenstva, tým menej pohybov je cítiť, lebo mimino nemá miesto a veľa spí. Ja mám teda pocit že sa Laurinka melie oveľa viac ako predtým a presne ako píšeš, večer pravidelne keď idem do hajan, tak je hore. V noci veru neviem, lebo ak je aj hore, tak mňa to nezobudí :grinning: , budí ma len potreba návštevy wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no Laurinku vtedy cítiť nezvyknem...
24. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Janka,

Keď máš 32+2 u lekára znamená to, že si v 33 tt. Čiže to čo uvádza lekár a to čo máš uvedené tu je to isté, len u lekára to máš presné, si v druhom dni z 33 tt. Čiže máš ukončený 32 + 2 dni z 33 tt. Ak Ti to už niekto vysvetlil tak soráč, ja postupne čítam a reagujem... :grinning:
24. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
No blblo to aj amne,a el už to zas ide.
Tak látku sme vybrali, ale švagrinká musí ešte podľa motívu rozrátať koľko jej budeme potrebovať, tak sme si ju nechali do zajtra odložiť. Vybrali sme takú žlto - oranžovú s macíkmi. Ak niekde na nete nájdem tak vám ju ukážem
24. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.