• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
luci, mrkám tie domčeky, teda, máte tam super ceny, keby som predala byt v BA, ešte by mi aj ostalo, keby som si kúpila domček :frowning2: . Škoda nže aj tu nie sún také ceny... Liborovi držím palčeky, podľa toho čo píšeš, verím že si čoskoro niečo dobré nájde. A tak ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré, možno bude v tom novom zamestaní ešte spokojnenší ako je teraz... držte sa obaja, teda všetci traja :wink:
24. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
tak som si všetko dočítala, dnes to teda bola fuška :sweat_smile: , trošku som poreagovala a musím natiahnuť bruško...

Zuzka, už som dočítala i to, že stačí ti len podložka, takže požičiavať si monitor nebudeš...

idem trošku na loptu natiahnuť to bruško, zas sa mece, potvorka maličká, milujem to, keď ju cítim :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Noinak malý sa tiež začína pravidelne mrviť ked idem spať o 22:00 - to príde jeho hodinka.
Jaji - hej a podložku som už dokonca kúpila.
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Tearz sa konečne dostávam k niečomu takému - že obed - robím si špenátik a zemiačky.
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
no, tak to si ten obedík vychutnaj, lebo moje 15 ročné mimino špená nemôže ani cítiť, takže si ho robím keď nie je doma :grinning: . Ja som ho voľakedy tiež nemusela, no v dospelosti sa mi dosť zmenili chute a napr. takú tekvicovú omáčku som nemohla ani cítiť, teraz neviem kedy prestať jesť, ak ju robím :sweat_smile:

loptička moc nepomohla, asi sa budem musieť trošku normálne natiahnuť v postieľke.
24. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
zanetko co je to tekvice? :grinning: nebo tekvicova omacka to jsem nikdy neslysela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsi tu dlouho nebyla ale my chapeme mas hodne prace :pensive: a jak se ma Matko, jaky jsi mu vymyslela program na prazdniny?
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
No sa mi zdá, že máme rovnaké chute, špenát som začala jesť až na výške a tekvicu na strednej škole. Dovtedy to bolo pre mňa fuj. A ešte rajčiny som tak mala. Tak možno aj Maťkovi to bude v dospelosti chutiť.
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
u vás tykev a lebo dýne.
24. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
holis :grinning: :grinning: :grinning: tekvica je zelenina, ktorá rastie podobne ako melón, je veľká, môže byť guľatá, aleno podlhovastá...aaaaaa v novembri sa z nej robia strašidelné hlavy...snáď som dala dosť indcií, aby si to pochopila. Normálne som zvedavá, ako sa tomu hovorí v čechách xixi.

Maťo má program na leto dááááávno celý vyplnený...teraz je v Liptovskom Mikuláši (chcem ísť za nim no mám trošku obavy z cesty), potom Rakúsko, Švajčiarsko, Čechy, Slovinsko, asi Nemecko a pomedzi to preteky i tu na Slovensku ... snáď sa mu podarí aspoň jednám očkom mrknúť na ségru, keď sa narodí :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
tykev to som nepočula a dýne som myslela že je v čechách melón... no snažila som sa to vysvetliť :slight_smile:. Normálne tu môžeme hrať hru - hádaj na čo myslím :grinning: :grinning: :grinning: a cez indície získať spávnu odpoveď..hrávam to z deckami na dlhých cestách :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Ale určite že is na svoju ségru nájde čas. Veď sa na ňu tešká.
24. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
aurelka, ešte sa ti posťažujem s maťovou angličtinárkou. Povedala mu, že mu dá známku 2-3 podľa toho, ako napíše koncoročnú písomku. Napísal ju na 1 no ona mu povedala, že už mu nahlásila 3, tak to už nebude meniť, že mu prilepší budúci rok....ako dobre, že mu to ide do priemerky k monitoru na prijatie na strednú školu :angry:
24. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
No ja som to pozerala na nete, lebo som si tiež nebola istá. A tiež som premýšľala že napoviem haloweenom.
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
... nie z deckami, ale s deckami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
No by som tú angličtinárku asi pretrhla v zuboch a nešla si za ňou?
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
tento rok som sa toľko navypisovala s riaditeľom a nabehala za triednou kvôli tomu individuálnemu plánu, že som už nemala chuť a silu....manžel na takéto veci nie je, a aj maťo že mami kašli na to, takže som nemala podporu a dlabem ju....ešte jeden rok tam vydrží a potom bude na strednej. Neučí sa zle, vynikajúce výsledky v športe mu tiež pomôžu pri prijatí na školu, tak snáď to tu nejako dobačuje... veď už mu zostáva vlastne len necelý 3/4 školského roku, po monitore už bude mať pokoj, ani do školy viac-menej po monitore chodiť nemusí, ako jeho perfektná, ústretová triedna povedala...
24. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
tak dyne, tekvica to je legrace :grinning: a jaka ta omacka je to je sladka??? to jsem nikdy neslysela :sweat_smile:
meloun je u nas takovej zelenej a ve vnitr ruzovej ale to ja nejim to me nechutna :grinning:
Zanetko to je asi drahy konicek ten sport co dela Matko to dotujete vy nebo ma nejaky grant aspon? ta ucitelka co mu dala 3 je krava, beztak umi lip anglicky nez ona kdyz tolik cestuje ale co nadelas :pensive:
24. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
No niektoré učiteľky sú už raz také - ale ja nie :wink: .
24. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
ani ha so taká nebola, keď som učila :wink:

omáčka je normálne ako varené jedlo s hovädzím (kravským) mäskom a zemiačikmi alebo s chlebíkom. No to sa nerobí z toho melónu, aurelka našla že sa to volá tykev...nie ten sladký červený alebo žltý cukrový melón :grinning: :grinning: :grinning:

šport je finančne náročný, no cesty a ubytká prepláca klub (kým bol žiak platili sme mu stravu, teraz stravu platíme len pred a na pretekoch, na sústredkách mu aj diety platí kub...), výstroj platíme my (napr. pádlo stojí cca 8000 a má dve slalomové, potrebuje tretie na šprint). Loď stojí cca 30-50 tisíc no vďaka výsledkom mu ju tiež dal klub, iáč by sme ju sponzorovali my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
tá prvá veta - ani ja som taká nebola... xixi, píšem ako maďar :grinning:
24. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
No ešte že mu ten klub tieto veci hradí, tak nech sa mu len ďalej darí.
24. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
No ja sa idem pustit do toho úvodu, ale vôbec sa mi nechce sú to samé žvásty.
24. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
no len pekne makaj, Zuzi...nech to máš pekne za sebou. A ja sa idem teda natiahnuť...som sama doma a je mi trošku smutno :frowning2: . Pačko.
24. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
24. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Holis, mám zapnuté spektrum a práve tam hovoria o zelenine, hovoria po česky a povedali CUKETA. A CUKETA je v podstate druh tekvice :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
zanetko mej se hezky, zuzi at se ti to dobre pise! ja koukam zas na zoufale manzelky v tv nic neni a me tak boli ty zada ach jo
jeste musim vydrhnout pripalenej kastrol to mam teda radost
24. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
No úvod je hotový, tak sa idem pustiť do záveru . nech to mám na kompletku.
24. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Aureli ty jsi ale šikula:slight_smile: za chvíli to máš za sebou:slight_smile:

Já byla s tou kolegyní vybrat nějaký ten dárek a řeknu vám že jsem byla zděšená jak moc jsou v těch obchodech ty ceny nadsazený...všechno je to tak o 3-5 stovek dražší než na netu...tak jsme koupily jen takovou tu spirálku na postýlku a prý mi ještě něco objednají na netu...tak třeba nakonec budu mít překvápko:slight_smile:no uvidíme:slight_smile:
Jinak nám už přišla postýlka:slight_smile: tak se těším až ji sestavíme...zatím vypadá krásně:slight_smile: už jsem ji rozbalila...Jára mi bude nadávat že to teď bude tahat nahoru po kusech...když jsem mu rozbalila ten balík...ale já to nemohla vydržet:slight_smile:
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
No Gábi ty si ale nedočkavec. My sme našu ešte nepostavili, zavadzala by mi tu zatiaľ, tak je ešte pekne uložená v krabici. :wink:
24. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Gabi ja postylku nebudu mit doma az do porodu :grinning: ackoliv bych rada ale urcite by si do ni lehla do te doby kocka :sweat_smile: a taky jsem poverciva, to jeste bude az predstavim Garfilde dalsiho ze smecky ona primo nesnasi cizi lidi :confused:
24. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.