• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Ale jo Broučí porodíš...jen jsem ráda že tam chodím a oni nás trochu informují co se bude dít:slight_smile:
Jinak já budu dělat jen nepečenej dort s ovocem a želé...koupím chlebíčky a šampáňo a v pondělí za nima zajedu a hoďku pobudu a je to:slight_smile: stejně budu bulet:slight_smile: tak ať z toho nemají trauma:slight_smile:
25. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Ty jo holky u nás se roztrhlo nebe a strašně prší a jsou hromy blesky, bojím bojím :confused:

Gábi já myslela, jak mě to nechá chladnou, ale dneska jsem psala, ať si přijdou kolegové dát zítra něco na zub a normálně jsem měla slzy v očích. Nějak mě to dojalo, že jsem tady zítra naposledy. :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Holky teď nad náma prásklo a já mále porodila. To jsou rány to je hrůza. Rozhoukalo to i auta. :confounded:
25. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
JJ já se to snažím taky nepřipouštět...ale trochu se nám to tady celkem rozpadá...myslím, že odcházím právě včas...ale dva lidičky mi budou chybět a jak mám teď ty hormony nějaký divný...tak mě dojme a rozbrečí cokoli...takže budu bulet...ale oni to zvládnou:slight_smile:
Teď se snažím všechno dodělat, aby po mně zústal pořádek:slight_smile:
25. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Broučí tady žádná bouřka...tak ji pošli někam pryč a ne na mě...já ji nechci:frowning2:
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj babulky,

ako som rada čo ste popísali :sweat_smile: . Ja teda ešte stále neviem presne dokedy budem v práci, no najradšej by som sa pekne potichučky vyparila...dodatočne poslala nejaké chlebíčky a koláčiky...lebo tiež mám obavy, že sa buleniu nevyhnem a ja stráááááášne nechcem, aby ma tak videli. No keby ste ma teraz videli...len o tom píšem a mám slzy v očiach... Na jednej strane budú možno niektorí držkovať, no na strane druhej tí normálnejší ma snáď pochopia a zoberú to...no uvidím :confused: .

Brouček, Gábi, dajte vedieť ako to dopadlo...držím palčeky aby to bolo pekne podľa vašich predstáv....ja v pondelok večer budem vedieť, či ma dr. ešte nejaký ten dníček v práci nechá alebo nie :fearful: , ob 16,00 mám poradňu.
25. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Jaji ale ty už by si měla taky na mateřskou...já vím že ty jsi říkala, že bys nejradši nastoupila až později...ale mě řekl doktor že můžu nejpozději 10.7. a to ty máš termín ještě dřív než já. Tak nevím co ti na to Dr. řekne...ale uvidíš...třeba ho umluvíš:slight_smile: držím moc palečky:slight_smile:
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
brouci tady v olomouci sviti slunicko, jste od nas 3hodiny autem tak doufam ze se to rozezene pac jsem povesila pradlo a nehodlam ho davat domu.
Jinak ja kdyz jsem odchazela z prace jsem nemela ani na krajicku sice jsem tam chodila rada, ale! ja jsem se tuze tesila domu na miminko a obcas za nimi chodim na kukacku, kdyz jdu navstivit Jirku :grinning:
jinak stale cekam na draheho a to mel dnes koncit v 15:30 nejak si zacinam zvykat ze tu jsem furt sama, i ta kocka celej den jen spi :angry: :angry: :angry: jdeme na terasu zkontrolovat rajcatka a uz mame prvni papriku huraaaa
25. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
ano, Gabi, presne ako hovoríš...mala by som nastúpiť už 5.7. no aspoň o nejaký ten dníček sa ju chcem posunúť, tak prosím držte palčeky nech sa mi ju podarí ukecať :slight_smile: . V pondelok no 16,00 prosím vysielať pozitívnu energiu ...že díky :grinning:

Janka, takto ako si Ty sama som i ja, no každý druhý deň. Manžel robí na striedačku rannú a poobednú...a aj keď Maťo nie je mimo BA, tak mi domov chodí až večer :cry: . Tiež to nemám rada...ono sem-tam niekam po robotke vybehnem, no zistila som, že to nesmiem preháňať...to bruško niekedy fakt dosť tlačí :angry: a natiahnutie na posteli je priam nevyhnutné :sweat_smile:
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
práve sme sa rozhodli že ideme do maďarska, potrebujeme natankovať - stále je tam lacnejšia nafta a sú vraj plienky v akcii, takže ideme... sa majte krásne a píšte básne :grinning:
25. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
zanetko :grinning: do madarska to mate kousek??? tam ja nikdy nebyla ale jednou jsem byla na slovensku tusim ze v bratislave a pamatuju si jen restauraci nad dalnici jakoze se tam jelo vzhuru a nekde na Senci jsme byli s rodici na dovolene. a taky si pamatuju vytecnou chut varene kukurice, mnam. hned bych si ji dala :grinning:
kdepak mame dneska aurelku???
25. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak já už jsem doma holky. Nakoupila jsem na zítra nějaké dobroty, tak snad budou lidem chutnat. Salámky, ovoce, zeleninu, sýry, trubičky (doplním o šlehačku), rakvičky (doplním o šlehačku), minilaskonky (doplním o krém), limonády, zítra vyzvednu chlebíčky, tak snad to bude stačit. :slight_smile: Snad se každý nepřijde jen najíst :slight_smile: Já tam taky budu jezdit za holkama i za manželem, takže to není loučení na vždycky, ale stejně :slight_smile:

Jaji vy si jezdíte za hranice natankovat? Tak to je paráda, to se asi musí fakt vyplatit :slight_smile:

Jani taky už se těším na mimíse a myslím, že až tady bude, tak si na práci ani nevzdychnu (i když já budu muset, protože budu částečně dělat z domova). :slight_smile:

Gábi musíme v pondělí po cvičení s Luckou oslavit ten náš nástup na mateřskou :slight_smile:))
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojky babulky, tak dnes ledva žijem. Som v práci všetko zabalila o 16:45 - dovtedy som nemala čas si ani vdýchnuť. No a potom som sa musela teperiť na bus so starým ťažkým notebookom, lebo si ho potrebujem zobrať na víkend k našim a zajtra mám dovolenku. Mal prísť po mňa manžel, ale majú návštevu zo zahraničia a majú poradu a nevedel kedy skončia, že skôr ako o 18:00 nie, tak som musela ísť busom. No a teraz keď som si doma konečne sadla, tak mi zavolala sestra , že mám na skype cenknúť bráchovi, že je sám doma a je tam búrka a on sa bojí. Takže hoci by som potrebovala makať na tej mojej práci tak kecám s bráchom - on má 11. No a naši ževraj už sedia pod barákom v aute, ale nedá s a im ísť hore, lebo tam leje ako z krhly, tak musím chvíľu ešte vydržať.
25. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Koukám Aurelko taky to máš náročný. Já se dneska taky nezastavila. Už jsem ale předala práci a teď už mi zbývá jen pár dodělávek. Zítra musím vyběhat výstupní list, odpoledne mám tu rozlučku, a pak hurá domů. :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
No ono je problém, že musím aj všetky veci pobaliť a tak, no a v mojej triede ej ešte aj poobede družina, taks a tam nedá poriadne hýbať, no a do toho tá práca a rozbehnutie tábora. No všetko naraz a ešte musím aj tento víkend ísť k našim, lebo potom budú zase oni preč a potom už nechcem cestovať, tak sa toho nakopilo hrozne veľa naraz. ale od utorka to už bude všetko v pohodke.
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak to zvládni v pohodě Aurelko.

Já jdu teď udělat roládu na zítra a slepit ty laskonky :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme s manžou byli s tátou a s jeho ženou v restauraci, přáli mi k narozkám trochu dopředu a dostala jsem od nich knížký Vaše dítě a vy nebo tak nějak se to jmenuje, tak jsem ji prolistovala a docela se mi to zamlouvá :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak ahojte tehulky,len nakukujem a som rada,že ste všetky v poriadku...mňa desne bolia kríže a podbruško,len,keď ležím,sa to dá vydržať,uvidíme ako mi bude zajtra,ak to bude rovnaké,radšej si zájdem k dr,aby som nemala nejaký zápal alebo sa neotvárala...fakt mi nie je dobre...
Brouči,ty si šikovná,nech sa rozlúčka zajtra vydarí a rada to s vami po cvičení oslavím,ak mi bude dobre...
TEn stres a stále nejaká smola na mňa fakt dopadajú...neviem,čím to je,že sa nám stále niečo zlé deje...ale snáď to prejde a aspoň ten moj otec sa umúdri a pomože...opatrujte sa mi tu,myslím na vás stále :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Tak ja uz se taky hlasim z domu..nejde mi ceska klavesnice...tak pardon ze pisu bez hacku a carek...
Ja dneska v praci malem zavarila zkartovacku :slight_smile:
Brouci no ty pro ne teda chystas hostinu...si sikula :slight_smile:
Aureli ty toho teda mas...dobra nestihacka...taky trochu odpocivej...at te z toho neprasti :wink:
Brouci a oslavime tu nasi odchodnou...to se neboj...a taky tvoje narozky zaroven :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Lucinko prosim tebe opatruj se...at se ti neco nestane...odpocivej, nozky nahoru...a nestresuj se...ju
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
konici koukala jsem na zpravy jake jsou zaplavy a hruza to ja vubec nevedela :frowning2: a to je jen kousek od nas :fearful:
25. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
holky ted jsem docetla vy co slavite narozeniny nebo budete vsechno nejlepsi :wink: hlavne at mate zdrava miminka!

Luci drz se snad vse dobre dopadne a miminecek to vydrzi. holky me by stejne zajimalo kdo bude prvni, osobne si tipuju Sacvi :sunglasses: a kdo bude daaaal??

jdu se koupat pac muj drahy sice doma je ale hrabe se venku v aute takze jsem opet sama :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
No tak práca je napísaná, už len musím doplniť niektoré veci konkrétne na tú webovú stránku a potom na ďalší týždeň vám sem na ňu hodím link, aby som sa pochválila čo som vytvorila
Ale ako sa vraví: Mám toho už plné okuláre.
25. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
No Aureli ty jsi ale šikula:slight_smile: tak gratuluju...a teď nohy nahoru a hurááá odpočívat:slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
ňam holky já se teď cpu bramborama s tvarohem...to je dobrota:slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak mám dopečeno a jsem vyřízená. Ale je to dobroučký, tak snad to bude mít zítra úspěch :slight_smile: Roláda se mi tentokrát docela povedla :slight_smile:

Luci teda neděs nás, hlavně lež, ať je ti dobře. To jsou nervy, ono to přejde, neboj :wink: Nechtěla bys jít se mnou ve středu do toho Motola? Já teda teď nevím, co to tam je za povídání, ale to bych zjistila.

Gábi brambory s tvarohem jsem ještě nikdy neměla. :sweat_smile:

Jani ty záplavy to je hnus, taky jsem dneska koukala jak puk co toho je :unamused:

Aurelko určitě pak hoď odkaz :slight_smile:

Jo, já musím stáhnout pupek, včera jsem fotila :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
broučí:slight_smile: pěkně už je bříško vidět:slight_smile: a hezky roste:slight_smile:
a ty si nikdy nejedla brambory na loupačku? ani s máslem...ani s tvarohem? no to nevíš o jakou dobrotu přicházíš:slight_smile: mňam:slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Brambory na loupačku jo, ale ty jsme si vždycky jen osolila a s mlíčkem. Hm, ale ty bych si taky dala :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Holky já jsem ještě pořád v šoku z toho dnešního kurzu...musím vám to zase všechno napsat ať máte taky info...ale ještě jsem nenašla odvahu ty poznámky znova otevřít :grinning: nechci vás děsit...jen jsem mimo z toho jak se to blíží:slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.