• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Gábi ty mě děsíš :sweat_smile: No, zavírají se mi klapky, tak si jdu lehnout. :slight_smile:

Krásnou dobrou noc holky, nevím jak se tady zítra ukážu :slight_smile: Papa
25. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Taky jdu spát...hezky si to zítra užij broučí:slight_smile: papa
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ránko, takvčera to bol až dokonca hrozný deň, zastavila som sa z prac. procesu o 20:15, lebo už ma bolel chrbát pri počítači, tak som sa natiahla k telke. to sme sa povadili s manželom (teda len ja so sebou, lebo on sa neháda), že kedy ideme k tým našim, lebo on má posledný basketbal aa tak. A potom odišiel do postele bez rozlúčky.Tak teda som počítala stým, že pôjdemem len na otočku. Že vyrazíme v sobotu ráno a v nedeľu na obed sa vrátime. Potom o 22:00 som si začala ešte robiť nákresy, že čo chcem vložiť dnes do tej stránky, aby som to do dnešného večera stihla. No a drahý mi ráno zahlási, že sa bude ponáhľať z práce, aby sme mohli ísť čím skôr za našimi, že na ten basketbal teda nejde. Tak a teraz už sedkám s raňajkami z a počítačom a idem makať.
Budem sem občas nakukovať.
26. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ránko,aureli,nech máš úspešný deň a moc to s prácou nepreháňaj...
Ja babenky idem k tomu doktorovi,sice som niečo spala,ale nie moc,to bruško bolí...tak mi držte palce,snáď ten stres a nervy mi už teraz nevyvolali predčasne porod,aj keĎ by som sa nedivila,už toho proste je moc... :pensive:
Dám vám určite vedieť,keď nie inak,tak po Katuške a Gábi smskou...
Tak nech máte pekný deň a nech sa vám dnes všetko vydarí...ja mám dnes náročný deň,ale radšej idem už teraz ako to nechať na potom,Libor mi odchádza v nedeľu na služobnú do utorka,musí,tak pre istotu,dnes má aj ten pohovor ešte s generálnym,tak je tiež pekne na nervy...ach jo...
26. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
dobrý ráno - dneska brzy neobvykle :slight_smile: My jdeme dneska na zápis na to magisterský studium a šíleně se mi tam nechce, nejradši bych ležela v posteli... Máme ten zápis totiž v nejhorší učebně, do jaké nám to mohli dát :frowning2: Musí se tam až do pátýho patra po schodech, tak budu funět jak lokomotivat :grinning: Jak jsem se do teď necítila pořádně těhotná, ta teď si to teda "užívám"... Záda bolí, mrňous mě kope, kam ho napadne a už se občas trefí tak, že to docela bolí... :confounded: No tak doufám, že aspoň ty záda se srovnaj a budu mít od nich pokoj...

aurrel - z chlapa si nic nedělej, ten muj měl včera taky svůj večer... Přerovnával si tady odpory a kondenzátory a nebyla s ním řeč a já byla utahaná a zralá a ani ho nenapadlo mi pomoct s večeří... :confounded: No jo rozmazlil si mě, tak se mu to teď vrací, když se chová jak normální chlap :grinning:
26. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

holis, mě se daří dobře, ležím teda fakt celý den, už je to 11 týdnů, mazec...
O Johanku se mi střídavě starají babičky a školka. Teď teda školka končí,ale ten měsíc už to vydržíme, malá jde ráno k babičce a večer mi ji přivezou,to už je doma i manžel z práce,takže v pohodě. Akorát mi Johanka dost chybí,je to takový můj mazlík.
26. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky:slight_smile:
Tak nejprv chci informovat...abyste všechny co nejvíc držely pěstičky Lucince...psala že musí do nemocnice, že se jí zkrátil čípek na 0,5cm a má podrážděnou dělohu, tak že dostane infuze a uvidí se...ale prý může i porodit...tak prosím na ní všichni myslete ať to Samuelko vydrží ještě chvíli v bříšku a ať jí je dobře!!!
26. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
No teda, čože sa nám to tu porobilo, babulky veď sa tak neponáhľajte.

Budeme na Lucinku a Samuelka myslieť, určite to všetko dobre dopadne - ešteže išla k tomu lekárovi.
No táto info ma práve utvrdila v tom, že musím zvolniť aj ja a prestať stresovať kvôli tej mojej práci - veď keď tak zavolám, že ju odovzdám neskôr,hádam to pochopia keď som tehotná.
Tak Gabi potom podávaj info o Lucke. Ale mohla by ešte počkať aspoň nejakých 14 dní. Bolo by to fajn.
26. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Jinak Aureli chlapi jsou někdy hold na ránu...ale co...stejně je máme rádi:slight_smile: ten můj se včera vrátil až o půl jedenáctý s tím že se byli loučit s kolegou co odchází...ale vůbec mi to neřek dopředu...no byla jsem jak na trní kde je... :confounded:
Kate tak to do těch schodů zvládni...to já už bych nedala...mám pupek jako blázen a schody jsou pro mě trága:slight_smile:
A Baru...hezky ještě hajat...ať nejste všichni v porodnici a já tady na diskuzi sama :unamused:
26. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Neboj určite ťa tu nenecháme samú. Budem sa snažiť vydržať čo najdlhšie. Mne akurát začali tento týždeň opúchať nohy. sa ráno zobudím a mám ich napuchnuté. tak chodím po byte bosá a chladím si ich.
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Aureli já myslím že doktoři to trochu podceňujou...já jim teď v úterý říkala že mi taky opuchají nohy když je teplo...a sestřička mi řekla že to nic není...že bych to musela mít každý den...
Tak zkus střídavě teplou a studenou vodu na ty nohy...to prý pomáhá:slight_smile:
26. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
jen hlásím, že jsme zvládli další noc, ale není mi vůbec dobře :frowning2:
pozdravujte ode mne Lucku a ať se drží.
26. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Gabča už vás o Lucince informovala, takže musíme teď všichni držet palce. Snad vydrží aspoň ještě dva týdny. Moc moc na ní myslím.

Jinak já se už ráno probudila s nohama jak bandasky, mám zateklé kotníky jak prase (pardon, ale je to tak) a motá se mi pěkně hlava. Bříško pobolívá, takže odpoledne házím nohy nahoru a odpočívám.

waci drž se holka naše, proboha tady se to začíná teda rozjíždět.
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Gabi skúsim tú vodu - ale až poobede, musím ešte čosi dorobiť a hneď sa vrhnem na tie moje nohy.
26. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak jsem doma :slight_smile: manža bude vařit polivku, tak mu louskám hrášek :slight_smile: schody jsem přežila, ale teda šli jsme docela pozdě, tak jsme museli hodně spěchat a byla jsem šíleně vyflusnutá... Paní mi pak říkala, ať jdu rovnou k tomu zápisu, když viděla, že jsem těhotná, ať nečekám frontu, ale nakonec jsme ji přečkali :grinning: Dokonce mě i v tramvaji nějaká slečna pustila sednout a cestou zpátky se ňáká paní starší zvedla, když mě viděla, ale než jsem se rozkoukala, zasedla mi to místo nějaká důchodkyně, no jo no:grinning: Ale stejně mi to udělalo radost :slight_smile: Jinak máme spoooooustu zeleninky a koupila jsem si meloun, tak mám docela dobrou náladu, jen nebejt tak unavená... :frowning2:

Jinak Lucince držíme pěsti všichni, ať tam malej ještě u ní chvilku pobude...
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Kate hlavně že si to zvládla a máš to za sebou:slight_smile:
Holky mě je dneska nějak smutno...jsem poslední den v práci...už se půjdu akorát v pondělí rozloučit na hodinku s dortíkem a chlebíčkama...ale už mám uklizenej stůl...a je to tu nějaký smutný...a navíc tady skoro nikdo není...všichni si vzali dneska dovolenou...tak jsem tu jen s dvěma kolegyněma:frowning2:
26. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Neboj Gabi lho ti smutno nebude, za chvíľočku tu bude drobec a na smútok z prácou neostane čas.
26. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Inak už mi ostali len 4 body čo mám podopĺňať - to by mi mohlo zabrať tak max. 2 hoďky a potom to už iba hodiť na server, že či to všetko funguje ako má a ak nie tak ma porazí. Ale myslím pozitívne a verím , že to pôjde - v náhľadoch to všetko správne funguje. Takže asi to stihnem nakoniec do toho utorka odovzdať.

Ale idem teraz do spršky, uvariť si obedík a potom ešte objednať termo prádlo sestre pre malého.

Takže sa lúčim. Keď prídem ozvem sa.
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Holky tak Lucinka mi teď psala že jí do teď vyšetřovali, dělali jí monitor, kde prckovi sledovali srdíčko, pohyby a kontrakce...prý to vypadá dobře...dělali jí i stěr na streptokoka a ještě prý půjde na UZ, vezmou jí krev a podle toho nasadí nějaké léky. je prý na pokoji se 4 těholkama, takže prý hrůza a doufá že půjde brzy domů že to bude dobrý...:slight_smile: Tak snad tam Samko ještě vydrží a Lucinka bude moct odpočívat doma...no moc Vás taky pozdravuje a my jí dál držíme palečky:slight_smile:
26. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
konici tak uz jsem vas docetla. :wink:
Uz jde fakt do tuheho a predbiha se tady kdo driv bude rodit. Holky pekne vyckejte mame jeste spoustu casu.
Ja byla dnes nakoupit kosmetiku pro miminko a pro me, mam toho polovinu zbytek musim s Jirkou jinak bych to neunesla. ale pravda uz fakt musime mit nachystany vse clovek nikdy nevi, tam me hodil jirka zpatky jsem jela busem plnym teenageru a nic delali ze me nevidi, zvedla se jen jedna pani at si sednu a teenageri sedeli dal, bych jim fakt naflakala, nicmene je tu jakysi dusno i v tom busu me bylo blbe takze s MHD koncim na delsi dobu.
Vsem moc drzim palce a Gabinko informuj nas o Lucince!
26. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
kde jste kdo??? Brouci se asi pekne cpe v praci a ja mam takovou chut na ty jeji zakusky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ja mam jeste 52 dnu do porodu :confused:
26. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky, tak pokúšam sa natiahnuť prácu na server, ale asi to nebude také jednoduché, už som to dlho nerobila
26. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Aureli a jak to tenkrát dopadlo s tím kočárkem? pro jaký jste se rozhodli?a ozvali se ti z toho x-landeru?
26. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Ja už som to potom neriešila, z x-landeru sa neozvali- zaplatila som zálohu za teutoniu.
26. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
No tak j a pomaličky balím, lebo čoskoro príde drahý a frčíme teda k našim do BB. Uvidím, či sa mi podarí ozvať sa od našich alebo až niekedy cez týždeň. Držte sa tu zatiaľ a ešte nerodte.

Držím všetkým palčeky.
26. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj babenky...len šupkom nakuknem, veď ako väčšinou keď sem prídem, tak tu nikto nie je :angry:

Včera večer bola trošku prča :dizzy_face: , asi mi 1 x tvrdlo bruško a manžel sa akurát mojkal s bruškom. Najprv že to je Laurinka, no Laurinku som neítila a tvrdla celá časť od pupku dolu...cítila som také čudné pocity, ktoré neviem presne opísať (pri Maťkovi som tvrdnutie nemala, až pri pôrode a to som vnímala len bolesti, nič iné...). A ako to manžel zacítil, normálne prepadol panike, že on ešte nechce ísť rodiť (ako keby mal rodiť on xixi), že ešte nie,l že má ešte mimi čas. Tak som mu vysvetlila, že je to v poho, že to sa môže stať...že v pondelok uvidíme čo povie dr. Len sa neviem stále rozhodnúť, čo do toho Mikuláša ísť alebo nie, predsa to len nie je najbližšie...dnes sestrička na cvičku povedala že ak sa cítim ok, tak nech idem....uvidíme.

Gabi, odkáž Lucke, nech sa láskavo nikam neponáhľa, má čas a nech je tu ešte pekne s nami ako tehulka, nie ako mamička :sweat_smile:

wacinka, srdiečko, usmej sa trošku...držíme ti palčeky všetky a hlavné je, že si už tak ďaleko, že keby niečo, tak bude určite všeto ok. Drž sa a tiež prajem, aby si vydržala čo najdlhšie. No ako k tomu prídeme my, čo sme pred Tebou, že by si sa predbehla....haaaa? :wink:

aurelka, včera som si z oriflamky priniesla krém na unavené nohy, ktorý je aj pre tehulky, manžel mi s ním včera namasíroval nožičky a verím že v tom bude pokračovať každý večer. Je výborný...natrel ich aj sebe a ja som hneď objednala ďalší..... držím palčeky s tou prácou, no asi stíhaš v pohode, podľa toho čo píšeš. Ak sa zajtra rozhodnem že idem do Mikuláša tak na Teba budem myslieť, keď pôjdeme cez Bystricu. Takže ak budeš mať štikútku, tak to som ja :dizzy_face:

Pa babulky a pridávam sa k aurelke, žiadne rodenie v najbližších dňoch a niektoré i týždňoch :wink:
26. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Holky tak Lucinka psala dalsi ifo po viyite co meli ted...tak říkala že jí nasadili léky...a že jí domů nepustí...že má špatné cervix score takže hrozí předčasný porod a to by doktor ještě nechtěl a ani nedoporučoval...tak snad léky zaberou a Lucince bude brzy líp...a Samko to vydrží ještě chvíli...hlavně musí být v klidu...tak držte palečky:slight_smile:
26. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Haloo holky je tu někdo zvědavý na naše profi fotečky s bříškem?? :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz
SAcvi moc pekne fotecky :wink: ty s manzelem jsou moc krasne opravdu.

Gabi pozdravuj od nas Lucinku a pridavam se k Aurelce a Jajce, zadny predbihani :wink: jen pekne vyckejte :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
sacvi, tie fotky sú fakt nááááááááááááááááááááádhernééééééééééééééé, ja tie moje stále nemám :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.