• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Dííky holky :slight_smile:

Lucince držím mooc pěstičky ať malej eště nikam nespěchá ale určitě si hezky odpočne a bude zase dobře :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi fakt moc krásný fotky:slight_smile: sluší vám to moc:slight_smile: to bude mít prcíček hezký vzpomínky na pobyt v bříšku:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
hura po dlouhe dobe jsem tu prvni :wink: tak jak se dneska mate tehulinky? my jdeme dnes s Jirkou omrknout porodnici ve Sternberku tak se moc tesime.
27. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
sacvi - fotky jsou parádní :slight_smile:

Jinak všechny zdravím.. Dneska jsem se chtěla jít kouknout na výstavu psů a na psiskový závody a normálně se mi vůbec nechce.... To se mi ještě nestalo :grinning:
27. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Dobré ránko kočky:slight_smile:
Já už od rána lítám, trochu uklízím, barvím si vlasy...balim tašku do porodky...Lucka mě včera trochu vyděsila, že už se teď vlastně může stát cokoli, tak to chci mít připravené:slight_smile: a můj drahoušek ještě pořád spí:slight_smile: a to máme dneska skládat postýlku...a pak jede na turnaj ve vlejbale, tak doufám že to stihne:slight_smile: naštěstí nemusím vařit oběd, protože nám zbylo hodně boloňských špaget od včerejší večeře:slight_smile: takže paráda...
Přeju všem hezkej a poklidnej víkend:slight_smile:
27. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak to mě dneska manža překvapil, ráno vstal brzo a letěl do města koupit mi kytí k narozkám, sice o den dřív, ale měl strach, že zejtra by měli všude zavřeno... :slight_smile: :grinning: Ale teď to teda dospává :slight_smile: Každopádně kytičku vybral krásnou a udělal mi radost :slight_smile: Jinak se chystam jít posbírat prádlo, umýt nádobí a tak a musím vymyslet něco k obědu... Doufám, že manžovi nebudou vadit těstoviny, protože vůbec nevim, co vařit a hlavně se mi vůůůůbec nechce... :slight_smile: Hlavně se musíme přesunout na jinej pokoj na těchhle kolejích, protože náš blok se zavírá, tak to bude asi malinko blázinec... No uvidíme :grinning: Vrátná mi včera říkala, že ten pokoj, kde budem, je volnej, tak že nám dá kdyžtak klíč už v pondělí, abychom se nemuseli zbytečně honit a měli jsme čas to odsud všechno přenosit... (to by člověk nevěřil, kolik se toho vleze do jednoho pokoje...)
27. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Holky tak postýlka je složená:slight_smile: hurá hurá:slight_smile:jen ještě musíme vymyslet kam ji dáme, protože tam kam jsme ji teď šoupli (vedle moji postele) se mi moc nelíbí:slight_smile: ale zase mít ji naproti u nohou...tak budu pořád jen vstávat...no uvidíme až bude ještě ta komoda:slight_smile:
Kate já když se stěhovala z kolejí tak jsem měla plný auto krámů:slight_smile: takže chápu a držím palce ať to zvládnete co nejvíc v klidu:slight_smile:
27. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
dobre poledne konici tak my jsme byli na nakupu a vyberu kocarku tak uz definitivne vybrano. :grinning: taky jsem si jeste strcila do kose podlozku do vanicky pro miminko a rychlozavinovacku :grinning:
Gabi i ja si tak nejak rikam ze ta taska do porodnice by mela byt uz nachystana, co si berete ja totiz mam jen ruzovej kufr :grinning: kde vlastne ty veci v porodnici budu mit? pod posteli?
27. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Holis tak to já mám jen velkou sportovní tašku a netuším jestli se mi tam všechno vejde...asi polovinu zabere jen zupan :grinning: natož ty ostatní krámy:slight_smile: no a kde jí tam budu mít to taky nevim...příští týden máme prohlídku porodnice i pokojů na šestinedělí...tak se zeptám :wink:
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
holky tak taška do porodky je sbalená:slight_smile: až na pár drobností, který ještě používám a dám si je tam až těsně před odjezdem:slight_smile: jsem doma sama a vy nikde...nemám si s kým povídat...všechny sousedky jsou na dovolený...no co já tu budu vyvádět? no nic jdu se pokusit stáhnout a zmenšit fotky postýlky co jsem vám nafotila...a taky jsem si konečně vyfotila panděro:slight_smile: :grinning:
27. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Gabi ja byla v porodnici tak je to tam moc pekny uplne moderne vybaveny, prijemna PA, na kufr jsem se ji zapomnela zeptat, ale to se poptam hned jak tam budu chodit na monitor.
Stepanek to ma krasne nachystano, ty mas i kojici polstar? myslis ze si ho mam taky poridit? jinak dnes jsem chtela objednat teplomer, maji teplomery do ouska kde staci 1sec a je zmereno, mate neco podobneho? nasla jsem i za prijemnou cenu http://www.docsimon.cz/zbozi/microlife-ir-1da1-usni-digitalni-teplomer
jinak brisko mas uz pekne, mam trosku mensi ale i tak se uz valim jako sud a jdu pomalu jak snek :wink:
27. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Holis tak super že se ti v porodce tak líbilo:slight_smile:
s tím kojícím polštářem...já ho mám půjčený od kamarádky na teď na spaní...je super že se bříško v noci odlehčí...ale pak už ho asi používat nebudu...je dost velikej a nějak si to neumim představit manipulovat s ním a ještě se Štěpulou:slight_smile: takže až porodím tak ho zase vrátím:slight_smile:
teploměr máme normální digitální...ale tenhle tvůj je fajn...myslím ale že zatím si vystačím s tím digi a uvidím, jak to prcek zvládne a pak přinejhorším budu řešit jiný:slight_smile:
27. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
No ahojky tehulky. No tak ja sa už pomaličky zberám domov od našich. ešte sa tu naobedujeme a ideme domov, aby som stihla upiecť koláčiky a spraviť šalátik na rozlúčku v práci.

Jaji a to ste do Mikuláša išli cez Banskú Bystricu? To vám nie je lepšie ísť vrchom po diaľnici? Cez Považskú Bystricu? Ale som rada, že na mňa myslíš.

Som sa smaia, že náš drobec,akonáhle prídem do cudzieho prostredia, tak sa prvé dni ledva pohne, vždy sa začnem báť, že či je v poriadku a keď si zvykne, tak už vyvádza. Tak to bolo aj tu - k poriadnemu životu sa prebral až dnes ráno. Buď je hanblivý alebo čo.Normálne dokáže vnímať, že nie sme doma.

No inak tašku si vravím aj ja , že by som mala začať baliť, ale bude musieť počkať ešte do konca týždňa a na ďalší sa jej budem venovať. To pôjdem potom aj na veľký nákup do DM, nech mám všetko.
28. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Sacvi, fotečky sú naozaj krásne.
28. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
dobre rano konici, tak tady zase leje jako z konve. co u vas?
Gabi tak ja zkusim koupit tady ten a uvidime, ma segra ho kopila pac jeji mala se nechtela nechat zmerit uz jako rocni prcek nechtela mit pod pazickou teplomer a segra rika ze je fajn ale obcas meri blbe :angry: takze nevim no. U miminka je to asi jedno to vydrzi horsi az budou vetsi.

holky taky jsem premyslela ze bych mela asi vysterilizovat aspon jednu lahev a dudel, teda tyto veci jeste nemam, ale JAK se to dela a CIM??? me se moc nechce kupovat ten sterilizator nebo co to je, pac ja chci spis kojit nez krmit umelyma sra.kama :grinning:
28. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
zdravím :slight_smile: tak se musím pochlubit,že se mi včera povedlo upéct roládu :grinning: Sice s náplní je trochu suchá, protože jsem ji chtěla jen s amrmeládou, ale včera večer jsme ji s manžou snědli skoro celou :grinning: A to jsem ji chtěla vzít k babičce dneska... :frowning2:
28. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ja som sa veľmi bála piecť roládu a teraz ich pečiem najradšej - je to najrýchlejšie a super.
28. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
aurrel -já bych ji pekla taky ráda, ale manža tyhle věci nemusí moc, radši má buchty :grinning: klasický, kynutý... Tohle bere jen jako nutný zlo :grinning:
28. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
No buchty sme sa pokúšali robiť, ale vždy chutia ako dukátové buchtičky - nejako sa mi to nechce podariť spraviť ich super. Takže buchty kašlem. A môj manžel je mílo koláčov, on si radšej dá keď urobím slané z lístkového cesta.
28. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj jaks ema te ja jsem od ctvrtka sama do ma tak si to docela uzivam...nemate nakou inernetou adrsu ktrerqa vam po cita tydny tehotenstvi?jinak je tady sileny horko vu bec se to neda :confounded:
28. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj babule...

blackie, ja mám počítanie dní pri albíčku, ale stiahol mi to muž...takže neviem poradiť...

do LM som nešla, lebo tam malo pršať a v BA malo byť pekne. Akosi predpoveď nevyšla a je to presne opačne. Takže som u našich, aby som nebola sama doma. Mosím pochváliť Maťa :slight_smile: , majstrom Slovenska síce nie je, kúsoček chýbal - je strieborný :grinning:

Aurelka, do LM sme chodievali presne tak ako píšeš, no veľmi často tam boli zdržania okolo Strečna, búračky, opravy a čo ja viem čo všetko ešte....trčali sme tam i viac ako 2 h, a tak sme vyskúšali BB - Donovaly a šup, sme hore...táto cesta má síce menej dialnic, ktoré ja osobne zbožňujem, no časovo je rýchlejšia, teda aspoň v lete, cez zimu Donovaly asi nič moc....
28. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
blackie, dobehni sem, tu prší a pre nás tehulky je tu ideálne :wink: . Na spodu toho môjho obrázku kde sa mi dni a týždne počítajú je názov tej stránky, tak to skús :dizzy_face:

A ešte...okrem toho striebra, máme predsa i zlato, v C2 - to znamená že v kategórii, v ktorej sú v lodi dvaja, tu je síce menšia konkurencia ako tam kde získal striebro, no poteší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
gabinka, daj vedieť čo je nové s Luckou, keď Ti podá nové info...dúfam že všetko OK.

waci, Ty sa tiež drž...teraz sem chodíš tak máličko :frowning2:
28. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
no, baby, ja teda neviem...ale mám podobné obavy ako Janka, buď sem chodíme stále menej a menej, alebo na seba nemáme šťastie. Teda v mojom prípade hlavne to druhé :cry: píšem tu stále len sama so sebou :frowning2: :cry:
28. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
jajka moc gratuluju Matkovi k medailym :grinning: tomu asi nevadi ze prsi ze?

blackie ja pouzivam google gadget mam to jako listu na pocitaci a tam mam presne dano kolik dnu me zbyva do porodu, jak je miminko otoceny a ktery jsem tyden.

holky jak je to s tema STERILIZATORAMA???

jen doufam ze se fakt nerozpadneme ja totiz nevim kam jinam bych pak chodila :frowning2: nekolikrat jsem tu navrhovala si pak vymenit cisla at si muzem dat vedet koho odvezli do porodnice ale nic se neuchytilo tak jsem se domluvila s Jirkou ze az budeme v porodnici ze vam to napise :fearful:
28. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jani, jasne že sa teší...aj keď bol to fakt len kúsoček od zlata....možno nabudúce :dizzy_face:

S tými číslami sa mi to páči, no ja si ho asi vymením s aurelkou Zuzkou, ak bude súhlasiť, lebo sme jedíné z Sk. Aj keď, sms sa dá poslať aj do a z čiech, že???? :slight_smile: . Takže uvidíme ako sa K.ate vyjadrí, myslím že hlavne na ňu si sa obrátila, keďže je týždňovo najďalej... ja by som náhodou bola úplne v poho ochotná, no nás cca ako ja je tu najviac...takže asi by to bol fakt vhodnejší niekto iný. A s aurelkou je tiež dosť pravdepodobné a možné, že pôrodku navštívime v podobnom období.... a môj manžel tiež vie že sem chodím aj heslo i ako sa volám, pretože mne Jajka hovoria v rodine normálne...takže ak nie cez sms, tak Milan vám tiež určo napíše :slight_smile:)

Takže K.ate, môžeme Ti dať čísla???? a prostredníctvom Teba informovať kočulky??? Alebo niektorá iná kočulka, ktorá je s tt čo najnižšie...daj nám vedieť :slight_smile: ... že díky :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
a Janka, ja som sterilizátor nemala, vyvárala som fľašky i dudle a cumle v horúcej vode a ešte neviem ako to urobím teraz. Manžel tvrdí že nám ho netreba, lebo v umývačke máme vraj program, ktorý je antibakteriálny či čo, a to by vraj malo nahradiť sterilizátor...takže ešte uvidíme.
28. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Zanetko vidis to me nenapadlo to dat do mycky no jeste mame cas, poptam se kamaradky ma cerstve miminko od ledna jakze se to dela...

tady leje a leje a ja musim sedet s JIrkou nad matematikou jinak se neuci a kouka do pocitace tak to by takhle neslo :angry:
28. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
No tak ja už som doma. A pracujem na pochutinkách na zajtrajšiu rozlúčku, ale mám práve pauzu, lebo čakám kým sa mi uvaria vajíčka a kým nakysnú croasanty. Takže mám chvíľočku voľno.
číselka by sme si medzi sebou vymeniť mohli, že aby sme vedeli keby niečo. Takže ja to môžem skúsiť so Žanetkou a keby sme boli v pôrodnici naraz, tak pošlem sestru nech vám sem hodí odkaz. Ona je na koníkovi stále.

No a fľašky a cumle ajaj iba vyvarím v horúcej vode.
28. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahojda holky...nebojte se pořád že se rozpadnem...já myslím že ne...jen je toho teď hodně s těma odchodama z práce:slight_smile: až budeme všechny na mateřský tak budeme zase kecat jedna radost:slight_smile:
Lucinka psala včera že vás moc pozdravuje...že je pořád v nemocnici, pořád jí trochu tvrdne bříško, musí ležet a uvidí se zítra po vizitě, jak to bude vypadat...ale moc ji to v nemocnici asi nebaví...ale musí to zvládnout...a Samko snad vydrží co nejdýl!!!
Holis já budu kupovat ten sterilizator...není to zase taková pálka za něj...dají se sehnat i docela levné a navíc pokud ho neotevřeš, tak je v něm všechno sterilní až třeba do rána...když bych vyvařovala...tak je to otázka 10-15 minut a pak kam s tím to odkapat...utřít to nemůžeš...to je hned zase nějak zapatláš bakteriema...no nevím...asi koupím sterilizator a bude...kamarádka si ho nemůže vynachválit:slight_smile:
Jajko...že je Maťko ale šikula...moc mu gratuluju:slight_smile: fakt super!!!!
Já udělala dnes na rozlučku nepečený dort s ovocem a želé:slight_smile: a zítra koupím chlebíčky a šampáňo a je to:slight_smile:
28. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.