• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ja som spravila krabiu nátierku a tvarohovo mrkvovú nátierku a teraz sa idem vrhnúť na ríbezľovú roládu a tie croasanty.
28. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Gabi prace jsem si rikala co Lucinka, tak to je dobre treba ji brzo pusti domu, me teda taky obcas tvrdne bricho ale rekla bych ze je to tim ze se tam mala otaci a nema moc mista, jsem cetla v chytre knizcce ze nase miminka uz maji 45cm tak to je husty :grinning:
holky letim na chalupare mejte se hezky a zitra pa :wink: a at vam vyjdou pekne oslavy s kolegama, delate me pekne chute :wink:
28. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
jj snad ji brzo pustí...doma by mohla taky ležet a být víc v klidu...ale oni doktoři vědí co dělají...tak snad to bude ok:slight_smile:
jinak holis s tím číslem jsem nereagovala, protože mám číslo na Lucku a na Broučka...ale taky myslím že je to dobrý nápad se nějak spojit, abychom věděli kdy je kdo v porodnici a drželi palce:slight_smile: tak třeba se všichni s někým domluvíte a bude to v poho a budeme vědět kdy to na koho přišlo:slight_smile:
Já teda doufám že to na mě ještě chvíli nepřijde:slight_smile: ale 45cm...no to už je mazec...už jsou opravdu veliký...jen aby ještě trochu přibrali a bdou venku...nějak to letí:slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zdravím, my jsme se právě vrátili od babičky :slight_smile: Jinak s číslama souhlasím, chtěla jsem to sem napsat, ale vždycky jsem na to zapomněla :grinning:

jajko - Maťkovi gratulujem :slight_smile: Být vicemistr slovenska je taky fajn neee? :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dobrú nôcku vám všetkým prajem, idem už buvať a uvidím, či sa mi sem podarí zajtra nakuknúť. PA
28. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
DObre rano konici, tak ja mam dnes vyrizovaci den,jdeme s jirkou na matriku napsat priznani otcovstvi, taky si musim nechat udelat obcanku pac mam novy bydliste, takze se jeste musim vyfotit :unamused: do skoly zaplatit 200kc za promoci a jit si vymenit penize abych mela zitra na skrin :grinning: :grinning: :grinning: hura bude skrin.

Ok cisla vymenime urcite, to bude mazec ja dnes zacala 34 tyden taska stale nenachystana, ach jo mela bych zacit neco delat fakt. jdu varit, dnes mame knedliky s vajickem k obedu :grinning: :grinning: :grinning:

pekne oslavy! Kate kdy budes uz bydlet zas zpatky??
29. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
holis - no dneska a zejtra musíme přetahat krámy do jinýho pokoje tady na kolejích (je to jen přes hooodně dlouhou chodbu), teda spíš manžílek je bude muset přetahat, já jen tak symbolicky... Potom uklidit tady ten pokoj komplet a od zítřka večer (nebo odpoledne teda) bychom měli být už jenom v tom pokoji, kde budem přes prázdniny... A pak nás čeká ještě stěhování v tom září...
29. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak se konečně zase hlásím. V pátek byla rozlučka fajn, bylo to moc příjemný a hezký. Dostala jsem spoustu kytiček a miláček mi udělal překvapení - nechal mi přivést kurýrem puget růží se vzkazem Miluji Tě. Hrozně mě to dojalo, je to fakt zlatíčko moje. :slight_smile: Mám je vyfocené, hodím je za chvíli do albíčka :slight_smile:

Sacvi máte krásné fotky, fakt se povedly :slight_smile:

K.ate vy máte ještě takovéhle stěhování před sebou? To je teda radosti, co?

Gábi půjdeme dneska cvičit?

Jinak Lucince našli nějaký zánět a budou jí dávat antibiotika. Snad to brzy vyléčí, aby mohla jít domů. Gabča vás asi informovala, já jsem to jen přelítla očima :slight_smile:

Jinak malá celou noc řádila jak blázen, kopala mě tak, že jsem se pořád budila. To jsem zažila prvně. Užívám si první den nepracovní - ráno jsem ještě jela něco zařídit na úřady kvůli baráčku a jestli to vyjde, tak začneme příští týden stavět. Holky držte palce, ať to všechno vyjde :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
broucek - jojo :frowning2: Tenhle blok, kde jsme teď je totiž přes prázdniny zavřenej... teda lépe řečeno se pronajímá pro komerční účely, takže musíme na jinej no a pak až v tom září je volnej ten pokojík, kde budeme i s malým prďolákem... Asi budu muset vzbudit manžu... Odpoledne jdem ještě k babičce na návštěvu skrz ty moje narozky... (achjo, jsem se uměla narodit do dobré doby:grinning:) Tak ať se toho co nejvíc přenosí... :grinning: Pěsti budem držet samozřejmě :slight_smile:

Jinak já si vybrala asi jinej kočárek... Jen mě štve, že už je na nás docela drahej, ale jinak se mi zdá do podmínek, do kterých ho chcem vcelku ideální, takže hledám, kde nějakou tu korunku ušetřit a koukám i postarších kočárkách týhle značky, ale nemůžu pořádně najít žádnej, co by se mi líbil :grinning: Fotku jsem včera hodila do albíčka, manžovi se dokonce líbí taky - zázrak :grinning: Tak se na něj kouknem v obchodě a uvidime, asi budem vyčkávat a když se neobjeví žádnej starší, nakonec koupíme novej :grinning:
29. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
K.ate a kdypak máš narozky?
29. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Kate roan ma moje sousedka tady ve vchode, je velice prostorny tusim nebot v nem vozi uz strasne dlouho miminko v korbicce jen je tusim trochu tezsi :wink:

holky tak jsem se vyslechtila a jdu se vyfotit na obcanku.

Broucii o tom mleti v brisku bych ti mohla vypravet je to tak 3 dny co se me tak blbe spi, ja ani nevim jak uz si lehnout na boku to boli na druhym taky, na zadech je me to nepohodlny taky je me furt jaksi horko pac je venku dusno no kdyby k tomu svitilo tak fakt nevim. k tomu tak 6x za noc jit na zachod :grinning: vcera jsem musela vypit i sodu kuli paleni zahy :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja letim tehulky mozna si koupim i nejakou kojo podprdu konecne, pry jsou sice k nicemu ale do porodnice je prej budu potrebovat :angry: odkud je mate vy?
29. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
broucek - mela jsem včera :grinning:

Jani - no já co jsem koukala, tak s korbičkou by měl mít 15,5 kg a se sportovní sedačkou 15... což je sice dost, ale ted druhej, o kterým jsem přemýšlela to má taky kolem těch 15 kil... Jinak já si koupila kojici podprsenku v polsku :grinning: A asi koupim ještě jednu, no uvidime :grinning:
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
No já si připravila seznam co mi pro malou chybí a donesu to tady do obchodu s dětským oblečením, aby mi to všechno přichystali a až to budou mít, tak se pro to zastavím. Mají tam i kojenecké podprdy, tak si jí koupím tam. Jinak jednu mám z H&M.
29. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani - já ten Roan právě chci kvuli té velké korbičce, protože my jsme s manžou oba dlouzí (já mám 178 a manža o 10 cenťáků zhruba víc), tak aby se mi tam malej vlezl přes celou zimu i s fusakem... Z těch jinejch kočárků mám strach, že by nám hodně brzo vyrostl...
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Broučí abych pravdu řekla tak mě dneska čeká dost lítání a nevim jak na tom budu večer s energií na cvičení...ale zase si říkám, když nepůjdeme dneska tak nebudeme vědět kdy to bude příště...já si to nějak nepamatuju:slight_smile: Jinak moc kráááásná kytička...mě čeká rozlučka dneska...teď jsem v práci vyřídila nějaký maily a musím leťět si vyběhat mateřskou...protože jsem na živnosťák a nikdo to za mě neudělá :confounded:
pak se vracím na 14:00 na dortík a mecheche:slight_smile:
Kate ten kočárek je moc hezkej a moc pěkná barvička:slight_smile:
Holis hodně štěstí a pevný nervy na úřadech:slight_smile: Kojící podprdu mám zatím jednu a asi budu ještě jednu pořizovat, ale asi až nějak před porodem...až jak mi ještě povyrostou prsa :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
No já totiž taky nevím jak se mi večer bude chtít. Malá strašně zlobí a pořád kope. Jsem hrozně unavená jak jsem v noci skoro nespala. Tak si napíšeme ještě odpoledne jak se nám bude chtít :slight_smile: Užij si rozlučku :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Tak Broučí můžeme to dneska vynechat...když nám je oboum tak nějak na padnutí...a pak tam třeba písneme mail..a nebo můžem pak i jít třeba v to úterý ráno jak říkala že to má taky...co myslíš? Já dneska asi budu úplně vyšťavená...musím na živnosťák, pak na pojišťovnu pak na sociálku...a je to všechno na jiným konci Prahy...takže super lítání:frowning2: no a pak ta rozlučka...a budu asi KO:slight_smile: tak to dneska vynecháme a pak to nějak zjistíme, kdy bude další hodina...ju...ať se malá uklidní a nekope tě:slight_smile:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Tak já mizim na ty úřady...snad mě z toho neklepne:slight_smile: zatím paaa
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak jo :slight_smile: Já to pondělí a úterý stejně nemůžu, ale to myslím, že není. Je to pak až ten další týden :slight_smile: Ty úřady ti nezávidím, tak to zvládni co nejlíp. zatím páčko :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky tak už to vypuklo :grinning: Přenášíme věcičky do toho druhýho pokje... pokojská říkala, že tam chtěla ještě uklidit, že jsme nějací rychlí :grinning: Tak si to budem muset uklidit sami... Je to tam trošku jiný - hlavně tam je i taková "komoda", takže budeme mít místo na nádobí a na parní hrnec, na robota a tak jupí :slight_smile: Něco málo jsem přenosila, ale manža mě nenechá skoro nic tahat, tak teď sedím ještě na starým pokoji a koukám na Komisaře Rexe, protože většina lehkejch věcí už je odnesená :confounded:
29. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky moc vás zdravím.
Dojela jsem před chvíli z kontroly a není to Ok. čípek už je jen 1,7cm, zkrátil se zase o dost za týden. Takže mám nařízeno ležení s nohama nahoře a být v klidu. Nemocnici jsem odmítla, protože na tohle nezabírá ani magnezium, prý je to u mě geneticky dáno, že se prostě čípek zkracuje. Takž v nemocnici bych taky jen ležela a nic víc.
Jinak krev moč i stěry jsou v pořádku. už ani v moči nemám zánět. tak jsem ráda a spadl mi kámen ze srdce aspoň jeden.
ve čtrvtek máme to focení, chtěla sjem to odvolat, ale říkám si, že když zvládnu od 8-12 lítat po doktorech tak focení necelou hodinu zvládnu taky.

Tak se moc moc opatrujte na všechny moc myslím a já se budu snažit zase ozvat, ale on mě manžel hlídá jak hlídací pes :grinning: takže když je v práci, tak je jediná možnost :grinning:
29. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
konici jsem zpet, tak na uradech to slo hladce a rychle. ted uz jsem doma a jsem nejaka uchozena pritom jsme jeli autem.

Kate jj s tim kocarkem udelas paradu je i za priznivou cenu jeste tusim ze je podobny caren gondola hlavne ti v tom miminko vydrzi v tom fusaku ja vim ze na vanoce uz nam bude korbicka asi mala :astonished: tak uvidime snad bude Kristynka drobna a do unora to tam vydrzi aspon. jinak preju hladke stehovani ja se stehovala 3x a je to peknej hnus clovek ani nevi kolik ma kramu.

Wacinko drz se!!! a urcite se budeme moc tesit na fotecky. :wink:

Gabi tys nam slibila dalsi dil o tom co jsi se dozvedela na kurzu a tak ja se pripominam :grinning: :grinning: :grinning:
Holky zeptejte se te cvicitelky jak nejlip spat pac ja uz mam fakt problem pritom mam male brisko, teda me male neprijde ale rikaji to a ted teprve ma rust nejvic.
29. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky ještě jsem vám dala do alba jednak fotku bříška z 29tt a hlavně ty naše kočičí miminka, teda pokud chcete mrknout :wink: černé už dneska začíná otevírat očka :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Waci ty mas malinke brisko a kotatka jsou uzasny!!!hned bych je brala kdyby me to drahy dovolil ale uz mame jednu kocenku takze to neprojde.
29. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Bože můj ty koťátka jsou úžasný. :slight_smile: Wacinko tak pěkně poslouchej manžela a odpočívej. Pošli někomu mobil, ať víme, kdyby se něco dělo. Já už mám číslo na Sacvi, Lucinku a Grabu, takže v těchto případech můžu informovat :slight_smile:

Jani taky jsem dneska byla na úřadu a šlo to hladce :slight_smile: Já s tím spaním myslím, že je jedno jak spát, protože ti vadí jakákoliv poloha. Ona říkala, že to prostě člověk musí přetrpět. Zkus si třeba bříško nějak podložit polštářkama. :wink:

Tak jsem si umyla auto, ale potřebovala bych ho ještě vyluxovat. Ale nemůžu najít prodlužovačku, takže musím počkat na miláčka. :slight_smile:

Holky to je dneska zase dusno, co??? Mně je zase hrozný vedro a potím se jak "prase" (pardon, ale je to tak)
29. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zpět z úřadů...na živnosťáku pohoda...na zdravce taky...ale na sociálce bych tu ženskou zabila...tak tupýho člověka jsem vživotě neviděla...myslím, že vůbec nepochopila co jsem jí to přinesla za potvrzení...myslím, že nikdy neřešila že někdo jde z živnosťáku na mateřskou...vůbec nevěděla co která kolonka znamená, vůbec netušila o co jde...no prostě nechápu co tam dělá...normálně ani nepochopila co je datum nástupu na mateřskou a co je datum porodu...navíc tam mají bordela neviděla tam že mám zaplacený dávky za květen, tak mi řekla že nic nedostanu...no to už sem se nas...a začla na ní být hustá, že ať si to dohledaj, že já nastupuju na mateřskou od 1.7. a že jsem to vždycky platila poctivě 10. v měsíci a že jsem si jistá, že mi to i za květen odešlo a že doufám, že mi v srpnu příjdou dávky za mateřskou...a ona mi řekla že až v září...že mám porod až 21.8. no prostě je úplně tupá...já ji říkám...no ale na mateřskou mám nárok nastoupit 1.7. a tak mi snad už zaplatíte i ten červenec ne...a ona zase...no jo no...vidíte to bysme asi měli...no prostě byla úplně mimo...takže nevim jestli nějaký peníze vůbec dostanu...hrůza...člověk aby se pořád rozčiloval...a to ještě na zdravku potřebuju od nich potvrzení že mi tu PPVM přiznaj a ona mi řekla že to mi ale nevystaí, to že mi přijde až dotanu tu první dávku...tak já musím za sebe ještě platit v červenci zdravotní...a přitom to má platit už stát...to je bordel co...já když něco nedodám do 8 dnů...tak platím pokutu...ale oni mají na všechno moooooře času...fakt bordel v tom našem státě!!!!

Fuj potřebovala jsem to ze sebe dostat:slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
A jéje, takže srážka s blbcem. To tě teda Gábi lituju. Někdy se fakt zadaří natrefit na krávu, která si pořád bude trvat na svém. Nerozčiluj se a užij si rozlučku. :wink:
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Brouci i tady je vedro jak svina, venku sviti takze jsem se tu zabarikadovala, v tomhle pocasi mam travit jeste 2 mesice zavrena doma :frowning2: tak se budu modlit at je studeny leto. chtela jsem jit spat ale nejde mi to ach jo :unamused:
29. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
No počasí koukám všude na jedničku, co? :angry:

Holky budete provádět masáž hráze? Já pořád nevím.
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
No Holis to okomentování dalšího kurzu přidám hned zítra..slibuju...jen až budu mít trochu času...a o víkendu jsem to psát nechtěla...to byste si nedočetli a nikdo tu stejně nebyl:slight_smile: takže zítra ju...
Broučí taky nad tou masáží pořád přemýšlím...asi jo...aspoň to zkusím...počkám do středy, jak mi vyjdou ty výsledky z kultivace, protože kdyby tam byla nějaká potvůrka tak nemůžu a jinak asi začnu...ať jde mimi co nejlíp ven...všichni to doporučujou a myslím, že zkazit tím nic nemůžu...
29. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.