• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
holky kde ste všechny...jž nevím co dělat a nudím se!!!
30. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Sedím v kanceláři :slight_smile: Nic namahavého. Nechci říci úplně v klidu, ale zrovna teď je to v práci i v klidu. Vůbec mě nenapadlo, že bych měla zůstat doma. Musíme to doma probrat. Grabu, CS 1 je špatné?
30. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Gábi teda to je informací. Musím letět za mamčou, tak nemůžu moc reagovat :slight_smile:

Tommiku buď doma, lepší než předčasný porod.

papa, večer jdeme na večeři, tak kouknu až zítra :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tommik já tomu CS upřímně taky moc nerozumím, ale byla jsem min týden u doktora a on mi říkal že čípek dží, jen že ta hlavička dole je špatná...tak jsem ho nepochopila...myslela jsem že je to dobře že je hlavičkou dolů...ale ono jsou různý faktory který určujou to Cervix score..a jedno z nich je i to že na pohmat cítil hlavičku...ale to jsem se dočetla až na netu...zkus tenhle odkaz...tak píšou že CS1 je špatný ve 24TT a ty už jsi dál...tak nevím...

http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-mozne-i-nemozne/Cervix-skore-_CS_

mrkni na to a třeba ti to pomůže...
Ale ještě je opravdu brzo na to aby si rodila...a pokud tě něco bolí...tak bych to asi neriskovala...ale fakt záleží jak to cítíš ty...já mám čípek 2,5cm a bolí mě taky v podbříšku...a doktor mě nechal chodit do práce až do konce...a to sem mu říkala že mě tam někdy tak píchá že nemůžu ani chodit...ale on nic nenašel...tak jsem prý zdravá...takže pak si vyber...no je to prostě na tvým zvážení
30. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Grabu, díky.
No mě ani nic neřekl. Já se ptala, zda je všechno v pořádku a on řekl jo. Ale také mě bolí bříško. Přisuzuju to vždycky sezení v práci. Že si bříško mačkám. Ale včera mě strašně bolelo dole "mezi nohama". Špatně se mi chodilo. Dneska je to už lepší, ale někdy to cítím. Ale to jsem si zase myslela, že jsem si to tam natáhla, když jsem nahazovala nohy na polštář nebo na manžela :grinning:
30. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
tommik - v prukajde jsou kriticky hodnoty CS pro danej týden (aspoň já je tam mám), tak se tam zkus kouknout :slight_smile:

Jinak my furt stěhujem, tak nemám čas psát :( musíme odprašovat všechno a přenášet a tak... Za chvilku přijde na řadu i počítač a nevim, kdy ho zprovozníme... :frowning2: Trošku mě z toho všeho chození bolí bříško, tak snad bude zítra na kontrole všechno OK...
30. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Ono vždycky někde něco bolí...taky to je tím že se prcek už hýbe a často tlačí a nebo kopne kam nemá....zbytečně zase nepanikař...hlídej to a kdyby to bolelo hodně nebo každý den, tak to řeš...ale jestli to pobolívá jen občas a nemáš nějakej zánět nebo tak tak se neboj...a poraď se doma a uvidíš co ti na to řekne přítel...chápu že i peníze můžou být důvod proč zůstat v práci...ale musíš se rozhodnout sama co je důležitější:slight_smile:
věřím že to zmákneš...
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vas docetla.

Gabi ty jsi nase stesti!!! moc dekuju za cenne informace!!! :wink: trochu me to vydesilo, hlavne to netlacit i kdyz te to nuti.

Ja byla dnes posledni den v praci jako ofiko to ukoncit, takze takovy to kolecko za ITkama, na HR, facility, a rozloucit se s mym manazerem, takze s Jirkou :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem neudelala pac to nemelo smysl.

Jinak stale jsem nebyla u obvodacky pac dnes tam byla az od 11 hod a nejak jsem ze zpotila tak jsem tam nechtela chodit s kolama pod pazi :grinning: taky se potite? ja ted fakt fest, teda ja se potila vzdycky pouzivala jsem ale driclor ale co jsem tehu tak ho nepouzivam aby to neublizilo miminku.

Tommik: ja jsem doma od 25tt, trocha se nudim, ale zase se setrim a rikam si hlavne at je mala zdrava! ackoliv co jsem doma nemam na nic moc cas, pac byt zenou v domacnosti neni jen tak a to me jirka dorazil kdyz pronesl dnes rano, ze je tady furt bordel :frowning2: ja vim ze sem neuklizela vcera ale i tak :unamused:
30. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Kate šetři se!!! ne že budeš tahat nějaký těžký věci...opatrně na sebe...už to není jednoduchý!!! přeju hodně sil :wink:
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
grabu - manža mě šetří, všechno co nosim kontroluje a když mu to přijde moc těžký (i když mně třeba ne), tak je schopnej mi toho pulku vyházet, dokud se mu to nezdá OK, takže ted jen utírám prach, ale zas manža nechce, abych se natahovala nahoru, tak jen tam, kde v pohodě dosáhnu a otírám zaprášený věci... :slight_smile: Ale štve mě to, loni jsem mohla s tim stěhováním pomáhat mnohem víc... Letos to nejde a mrzí mě, že to je všechno na manžovi....
30. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jinak jeste moc dekuju holkam za telefonni cisla :grinning: :grinning: :grinning:
Kate hlavne at to mate co nejrychleji za sebou!!!

Tommik, ja ti nevim pokud te boli brisko ani by :grinning: nevahala, ja jsem 34tt a cs stale 0. Ja jsem si taky rikala jak to zvladneme s nemocenskou pac penize potrebujeme ale to ze me prislo asi o 3tis mene nez normalne jsem ani nepostrehla :slight_smile: takze byt tebou nevaham a radeji jdu na PN. taky jsem sedela v kanclu u kompu a bylo me fajn, ale to tlaceni briska neni moc dobre!
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
hois - no dneska odsud musime bejt pryč :grinning: Tak jsem zvědavá, za jak dlouho vedle zprovozníme počítač a tak, protože stul je zaskládanej vším možným... :frowning2:
30. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Petko, to je hezky jak se o tebe pekne stara manzel. i me obcas jirka nechce nechat tahnout ani nakup pritom je to lehky. ale vysavat me necha :angry: :angry: :angry:
Nebo nejlepe kdyby vam pomohli nejaci kamosi :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Kate to je dobře že e tak stará...hodnej chlap:slight_smile:
mě dneska štěpula pěkně vyvádí...otočil se na štorc a mám břicho jako balon...doufám že ho tam nic netrápí...
jdu mu poslat kuřátko s rejží:slight_smile: ať mu nekručí v bříšku a třeba zase usne...zlobidlo malý:slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky, díky. Já se cítím dobře, právě proto mě nenapadlo, že by mi mohl nabídnout být doma :grinning:
Holis, já se také strašně potím. Ale myslím, že snad musí všichni :slight_smile: Nejraději bych šla domů a dala si sprchu. U nás to vypadá, že každou chvíli začne bouřka. Začíná se to mračit a už je slyšet trochu bouřka. Tak uvidíme. Máme teď strašně vlhko v koupelně a na chodbě. Vůbec to nechce schnout. Na podlaze se dělá mokrý povlak.
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
tommik uz aspon prsi u vas? pac tady sviti o 106 a ja umiram :frowning2: jako jak prezijeme toto leto :confused: ???
30. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
holky já jsem pořád zalezlá doma a ani na tu zahradu sem nešla...tady je tak šílený vedro že asi padnu...potím se jak vrata od chlívu...a umírám vedrem...a na déšť to nevypadá...i když toho pršení mám za poslední dobu taky dost!!!
30. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
gabi soucitim s tebou :frowning2: u nas to same, jenze tim ze jsem dma bych furt jedla ach jo :angry:
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
já si jídlo zakazuju...naštěstí tu nic moc nemám...a v tomhle vedru se mi nechce ani jíst...ale zítra jedu do města...to bude horší...:slight_smile:to si koupím určitě zase milion ovoce a vsechno to snim...mě připadá že přiberu kilo i po jedný broskvi:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky, tak úspešne som dočítala - Gabi ďakujeme za info.
Ja sedkám v práci - nikto tu už nie je, len ja a upratovačka, ale musím tu sedkať a čakať na manžekňla a tomu sa akosi nedarí vyhrabať z práce, hoci mal zdrhnúť už o tretej, ale momentálne to nezávisí od neho, lebo robí niečo spoločne s niekym externým a musia to dokončiť, tak čakám a čakám. Možno sa ešte dnes dočkám.
30. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
gabi to ja si nic nezakazuju ale nevazim se naposledy jsem mela 10,5kg a uz nechci vedet kolik mam ted :unamused: jinak hlasim bouri to tady ale neprsi :frowning2: :frowning2: :frowning2:

na broskvich ujizdim taky i celkove na ovoci :wink: jenze me chutna to z trhu a ne to z obchodaku pac to je kysely.
Ja mam zitra promoci tak prijedou nasi a dovezou me maliny a rybiz mnam.

aurelko at ti to tam utece v te skole posledni den na dlouhou dobu :wink:
30. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
jdu vysavat pac je tu fakt binec :angry:
30. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
No tak manžel ževraj už vyráža, takže mám tak asi 40 minút kým dofrčí sem. Tak si to tu ešte poriadne obhliadnem, nech si pamätám aké to tu bolo. No dnes keĎ som sa lúčila s detiskami, tak som musela predýchavať, aby som neplakala. Ale nakoniec som to zvládla.
30. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak u nás trochu pršelo, ale vzduch je stejný jako před deštěm. :frowning2: Za chvíli jdu domů.
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Včera jsem si sundala pro jistotu už prstýnky. Ještě mě netlačily, ale prý to přijde rychle a nejdou sundat. Dělala jsem si legraci z manžela, že teď budu "nezadaná" holka, ale odpověděl mi, že je v klidu. Prý si mě "označkoval" a takovou mě nikdo nebude chtít :grinning: Strašně mě rozesmála ta jeho jistota a sebevědomí. :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Někdy jsou ti chlapi fakt roztomilí :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
No tu tiež prší. Prehnala sa taká malá búrka.

Inak ja mám prstienky stále na ruke a v pohode. Takže neviem, lebo zatiaľ mi vôbec neprekážajú.
Inak to Cs ja neviem aké mám, len doktor povie vždy, že všetko je v poriadku.
30. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Inak nástup na MD je oficiálne po skončení 34 tt alebo ako?
30. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Aureli je to síla poslední den viď...ale zase si musíš říct že je super že se po mateřský budeš mt kam vrátit...to já ne...budu hledat něco novýho...a to netuším kde:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
no nastup na mateřskou je u nás ofiko 6-8 týdnů před porodem...takže aureli ty už by si asi mohla...teď někdy
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.