• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Krásné ráno holky,

tak včera jsem si užila krásné odpoledne s maminkou a večer s manželem. Byli jsme na večeři, já se zase "přežrala" a bylo mi těžko celou noc. Ale co, stálo to za to :slight_smile:

Dneska se chystám nakupovat (jídlo), takže mi to zase zabere tak 3 hodiny a odpoledne chci upéct dortík z domácích malin a koupím k tomu ještě jahůdky :slight_smile: Manžel si zatím mou účast doma pochvaluje :slight_smile: A mě to zatím taky baví.

No, jdu pověsil vypranou deku pro Lucinku, osprchovat se a hurá na nákupy. :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahojda těhule:slight_smile:
tak máme zase krásný slunečný den:slight_smile: dneska mě taky čeká nakupování jídla, protože doma není ani suchá kůrka...ale já pojedu až později, protože musím počkat až po 10h a zavolat k doktorovi jak mi dopadla ta kultivace a zajet si tam při nejhorším pro léky...doufám že tam nic nenašli...ale při mým štěstí :confounded: určitě jo...
Kate ty jsi ranní ptáče:slight_smile: já toho teda dneska taky moc nenaspala...Štěpula je z těch veder nějakej nesvůj a je jak tank:slight_smile:takže si dost užívám...ale to už těch pár týdnů vydržím...
Holky o víkendu jedeme na moravu k Járovým rodičům..myslíte že si mám s sebou brát tu sbalenou porodnickou tašku...nebo bych byla magor že se zbytečně bojím?přece jen je to ale 250km...a co pak kdyby náhodou něco...teď už člověk nikdy neví :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Gábi my jedeme o víkendu k Radkovým rodičům taky 250 km a nic si sebou neberu. Já myslím, že jestli je všechno v pořádku, tak to není třeba. :slight_smile:
Jinak jsem včera koupila olejíček na masáž hráze, takže se do toho od toho 34 týdne pustím :slight_smile: Sice tu masáž pořád moc nechápu, ale zkusím se na to zeptat zítra na kontrole doktorky. :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojte tehulky,
tak som doma,primar mi povedal,že všetky vyšetrenia,čo boli potrebné urobili a tak mi povedal,že nemám žiadny zánet,žiadnu infekciu ani streptokoka :slight_smile: monitor je jedničku,prcke tiež a nález na čípku je v poriadku,proste mám dráždivú delohu od začiatku a premohla som sa...
Mám do 36tt užívať 3x2tbl.magnezia denne,nenosiť pytle s cementem a skúsiť odpočívať ešte tie 2tt :slight_smile: potom už v kľude možem rodiť,že malý bude aj tak väčší :slight_smile:
Takže tehulky,žiadne namáhanie sa,jedna pani to tiež prehnala,je v 30tt,stále krváca a nemože vobec nič...ale vy ste všetky v poriadku,to len ja mám celé tehotenstvo problémové...
Moc vám všetky ďakujem za držanie palčekov a Gábinke a Kačenke za smsky :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Inak,bol to mazec,ležala som priamo na porodnici,takže som videla porodné sály,ubolené maminy,malých prckov,zažila tam pacientky-expertky(myslela som,že už horšie ani byť nemože,niektoré fakt stáli za to tie ženské...),ale keď to zvládli tie ženy,tak to zvládneme aj my :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
prvně chci poděkovat grabu za suprové popsání porodu :wink: Já měla jít s mužem na kurz i s cvičení jako při porodu 26.6...dojedeme tam a nikde nikdo :angry: Já byla tak naštvaná lidi..další je dnes jenže to muž nemůže a pak 5.8.a to už je pozdě :grinning:

Potom sem ráda Luci že ste to teda zvládli v porodce. Tak se hlavně šetřete i doma ať nemusíte zpátky.

Jinak holky já se loučím..do soboty tu nebudu jedu totiž k babičce.Tak aby si někdo nemyslel že už rodím :grinning: Muž taky jede pryč tak abych tu nebyla sama doma pořád. Zítra jdu do poradny a pokuď bych se dozvěděla něco hoodně zajimavého tak se sem budu snažit dostat podat zprávu :slight_smile:

Mějte se tu krásně :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
jééééé ahojda Lucííííííí:slight_smile:
Já ti zrovna volala ze pojedu do města tak jestli se za tebou můžu stavit tě rozveselit na marodce a ty už si doma...no tak to je supéééér že se to tak všechno umoudřilo a oni tě pustili:slight_smile: to mám radost...tak hezky ale odpočívej a žádný rozčilování:slight_smile:
Já teď volala doktorovi na výsledky tý kultivace a mám vše ok...takže žádnej potvorák ani streptokok kterej by se musel léčit takže hurááááá:slight_smile:
Představte si že jsem volala na sociálku jestli už dohledali tu moji platbu za květen a oni to pořád nemají...tak doufám že to tam objeví jinak je půjdu asi osobně praštit...ještě abych kvůli tomu nedostala mateřskoi...to už by mě asi švihlo... :unamused: normálně ta paní říkala že to jde dohledat,že to není možný jakej tam maj bordel...tak snad to najde...a je fakt vtipný že sama přizná že to nemaj vpořádku:slight_smile: takže holky, radím si to hezky pohlídat a zjistit jestli mají všude všechny platby zaznamenaný...i když jste byly zaměstnaný...protože oni v tom mají fakt borčus...tak abyste pak dostalz vůbec nějaký korunky...ju...
1. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Sacvi ahojky,
ja som tiež rada,že možem byť do porodu ešte doma,tých nemocníc už mám dosť...tak sa opatruj a uži si to u babičky :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ty jo Gábinka,tak toje teda bordel,no asi si vieš predstaviť,jak som sa vtedy rozčuľovala na sociálke ja...to sou pipiny,hlavne,že po nás chcú mať načas zaplatené všetko a oni si svoje povinnosti neplnia!!!!toto ma vie fakt vytočiŤ,už sa teším,až si pojdem vybaviť osobne materskú ja,pojde so mnou aj Libor,tak to bude mazec,nech na mňa neskúšajú žiadne finty!!!
Jej Gábi,ty si zlatíčko,že by si prišla a ty ako ideš v takom vedre do mesta???
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
no Luci je šílený vedro...já sedím doma v posteli nahatá, protože na sobě nic nesnesu:slight_smile:
Chtěla jsem jet k tomu doktorovi, protože mi nebral telefon a já nevěděla jestli mi ty výsledky kultivace dopadly dobře...a tak jsem si řekla že bych za tebou zajela...ale když už jsi doma...tak to se domluvíme jindy a třeba bch se za tebou přijela podívat autem do Slanýho...nebo i s Broučkem do Kladna:slight_smile:já jak jsem teď na mateřský tak vymýšlím ptákoviny a nudím se:slight_smile:pak když mi řelk ten doktor že mám výsledky vpořádku tak jsem si říkala že bych si za tebou přeci jen udělala výlet...ale ty už si zase spokojeně doma:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
včera jsem totiž pecákovala celý den doma a bylo to na palici...až mi večer z toho bylo úzko, tak dneska mám autí, tak můžu aspoň na nákup:slight_smile: koupím nějaký masinko a večer se sousedama zagrilujeme:slight_smile: a taky jsem se rozhodla že se naučím péct...nemáš nějakej zaručeně výbornej recept...nejlép s tvarohem...to má Jára nejradši:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Ale můžu ti klidně i zavolat...já mám milion volných minut...a ty máš myslím i O2 ne...to já volám úplně zadarmo...třeba celý den:slight_smile: takže kdyby ti bylo někdy smutno tak prozvoň a já můžu volat až do aleluja:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
No tak kde si Lucinko?
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Gábi,inak,nemám s tým problém,ak to bude dobré u mojho dr,tak možme dohodnúť zrazík,poprípadne tu večeru :slight_smile:
ani mi nehovor,tak by som sa išla niekde vyčvachtať do vody a nie byť takto zatovrená doma,ale už som si v podstate zvykla,pre tebe ja to niečo nové,tak ťa úplne chápem...ja som myslela,že poleziem v nemocnici už po stenách,fakt strašné...dnes som tiež sama doma,Libi išiel do Šumperka povybavovať všetky resty,čo má na finančnom úrade(má aj živnosť,takže viem,čo to je bordel všetko to dohľadávať a mať to v poriadku),na sociálku aj do banky,má to tam kvoli trvalému bydlisku,kým je doma,tak si to chce všetko dať dokopy,zajtra má pohovory na prácu a v piatok ideme vybavovať ten úver,takže sme sa dohodli aj s otcom ako to urobíme a vypadá to fakt nádejne,berieme ten radový domček :slight_smile:
ty jo,tak to si večer užiješ so susedmi,trochu závidím,mňa asi porazí z toho vedra,mám tu ako v saune,fuuuuj!!!
no u nás tiež máme radi tvarohové koláče,ale ja robím s tvarohom kynuté koláčky :slight_smile: a ešte jeden,ale je to dosť zložitý...skús pozrieť na www.recepty.cz,tam majú celkom fajn recepty na koláčky :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
dobrá tak já mrknu...na začátek by to chtělo asi něco jednoduchýho...abych to nespálila a dalo se to jíst:slight_smile:
To je super že jste se rozhodli pro ten řadovej domeček...je to o trochu lepší než byt, protože je tam zahrádka a zase s tím není tolik starostí jak s domem...takže na rozjezd je to ideální:slight_smile: a jak si psala, že budete mít sousedy s malým dítětem tak to taky snad bude fajn:slight_smile: my teda máme sousedy super ze všech stran takže si nemám na co stěžovat:slight_smile: a taky fajn že se nakonec taťka umoudřil a pomůže vám...jen aby to bylo v poho a ty ses nemusela moc rozčilovat!!!
1. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
dobré dopoledne všem.
Lucinko jsem ráda, že už jsi doma a vše je v pořádku.
Já měla krutou noc spala jsem jen dvě hodiny. Nevím čím to bylo, ale bylo mi šíleně divně. Jak jsem lehla tak jsem se začala potit připadalo mi šílené horko :frowning2: usnula jsem až v pět hodin ráno když šel manžel do práce a vstávala jsem v sedm. :frowning2: ale nepřipadám si unavená. asi už jsem přeležená :frowning2: ale holt musím vydržet.
jen jsem vás chtěla pozdravít.Dnes končím 30tt a zítra už začneme 31tt tak doufám,. že to tak pěkně půjde dál
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj Wacinko...neboj se to je tím vedrem...já měla dneska úplně stejnou noc jako ty...taky jsem nespala a malej pořád kopal...je mu asi taky vedro...tak se hlavně opatruj a gratuluju k dalšímu zvládnutému týdnu:slight_smile: jen tak dál...t to zvládneš:slight_smile: a Youinka bude krásná holčička až se narodí...ale až za dlouho:slight_smile: ještě to vidím tak na 9 týdnů :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Promiň myslela jsem Zouinka...blbne mi pořád to YaZ:slight_smile:ale tys mě určitě pochopila viď:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Gábi,dohodli sme sa tak,že to urobíme pol na pol,to znamená,že otec mi zaplatí polovičku nákladov na dom a Libi dá tú istú polovičku(teda vezmeme si ten úver,mal by stačiŤ 1,5mil.Kč),takže otec to isté a tým pádom budeme obaja na liste vlastníctve :slight_smile: tak to chcel otec a je to dobré riešenie :slight_smile: takže začiatok stavby budeme financovať z úveru a keď peniaze z úveru dojdú,tak zavolám otcovi a ten zbytok zaplatí on :slight_smile:
dohodli sme sa férovo a rozčuľovať sa nebudem,myslím,že tentokrát to dopadne dobre.
Som rada,lebo za tie peniaze som našla byt na Kladne a takto tam budeme aj peknú záhradu a len jednu stenu so susedmi,takže to sa dá :slight_smile: riziko je proste v každom bývaní,že si s niekým nesadneš,taký je život,ale ja verím,že tam budú fajn ľudia.

Wacííí,no vidíš,ako som to mala ja,hrozil mi predčasný porod a zvladli sme to,mne to teda na ten čípok pomohlo,dávali mi na to vaginálne tablety utrogestanu,je zvláštne,že ti doktor na to dáva len magnezko,tentokrát už snáď nič nezanedbá a my ti mocinky držíme stále palečky,tak pekne odpočívaj :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Gábi,tak jednoduchú máš predsa bábovku.taká tvarohová je tiež mńaková :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Waci,ty máš teda rozkošný pupík :slight_smile: ja som už ako vorvaň :slight_smile:
a neboj, v tom vedre sa nám spí všetkým zle,ani prckom sa to nepáči :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tak to je super řešení s tím domem Luci a budete to mít oba...takže rovným dílem...to je fajn:slight_smile:
Luci už jsem našla jeden moc jednoduchej koláč s tvarohem:slight_smile: tak to zkusím a uvidím jestli Járovi bude chutnat...no jsou v něm rozinky...tak nevím, ty on moc nerad...ale on to zmákne:slight_smile:
Holky já jsem kvůli Štěpánkově postýlce chtěla nechat doma přeměřit geopatogenní zony...aby nespal někde kde by mu to vadilo...a na netu jsem našla jednu firmu co to dělá zadarmo v rámci nějakého programu pro zdravý život a oni se po týdnu ozvali že by nám to příští týden přijeli přeměřit...no tak to jsem mooooc zvědavá s čím přijedou a jak to budou dělat...a taky jestli na nás pak nevybalej že potřebujeme stínidlo na zony a nebude to nakonec zadarmo ale za hodně peněz...ale co...rozhodnout se pak můžu kdykli jakkoli...ale je fajn že mi to přijedou změřit:slight_smile: to mi zatím stačí:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Bábovka je právě jediný co umím upéct...tak jsem chtěla zkusit něco jiného...ať je trochu změna:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Luci neberu už ani magnesium, jelikož nemám kontrakce a netvrdne mi břicho jen ten čípek se zkrátil a magnezko se dává právě na tvrdnutí a na kontrakce...... čípek by mi to nijak neovlinilo. Na cerkláž je taky pozdě jelikož ta se dělá jen do určitého týdne, ale já pevně věřím, že to s malou zvládneme, hlavně že jsem doma, jsem tu opravdu více v klidu. Sice mi už sem tam leze na nervy jak okolo mne manžel běhá... ale on to myslí dobře. Já brala utrogestan v začátku těhotenství a ještě když jsme se snažili, ale bylo mi z něj šíleně zle. Kolik máš Lucinko teď čípek po tom co jsi byla v nemocnici?

ale my to zvládneme všechny co jsme tady na koníkovi. :wink:

grabu malá právě taky kopala celou noc a teď to opička dospává. To nevadí, že ti blbe Y a Z já to chápu:slight_smile:Dneska budu mít odpoledne smaženej kvfěták a brambory manžel bude vařit. a v sobotu vaří moje mamka a bude svíčková z králíka. už se na ni strašně moc těším mamka ji dělá úplně exkluzivní :wink:
1. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
No ano,rovným dielom,myslím,že tak to bude správne,kým nie sme manželia...hlavné je,že sme zhodli :slight_smile:
no tak tak nedávaj tie rozinky a bude to :slight_smile:
ty si teda aktivna,to by ma vobec nenapadlo,tak to som zvedavá,čo vám povedia,nech to dobre dopadne...dala by som si nejaký dobrý obedík,v tej nemocnici to bol hnus...ale som sama doma,tak nebude nič...
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
jééé waci květák bych si taky dala...děláš mi chutě...chtěla jsem zítra vařit rajskou...ale asi si to rozmyslím a dám si květák:slight_smile: mňam:slight_smile: dneska to vidím na nějakou rychlovku...už bych měla pomalu vyrazit na ten nákup...ještě jsem dneska nic nejedla protože tu nic není...a malej se začíná vztekat...aby mě pak neumlátil že jsem mu nedala oběd:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
grabu malá je to stejný jak nedostane najíst začne se vztekat a kopat mě o 106 :grinning: je to legrace takový prďolátka a už si tak vymýšlí :wink:
1. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
no když mě zase ty rozinky chutnaj...a moc...a on si dycky něco vymýšlí že v jídle nechce a mě to rozčiluje...třeba v houbový omáčcce nechce ocet...a přitom bez něj to prostě nemá žádnou chuť...nebo v rajské nechce smetanu...no a pořád něco...takže já ho pěkně naučím že i rozinky jsou mňamka:slight_smile: v takovým dobrým koláči:slight_smile: on to sní...a rád...jen dycky remcá...znáte chlapy:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
no Luci ony ty zony umej byt docela svinstvo a můžou způsobovat i rakovinu...tak jsem si říkala že to nechám změřit...už jsem to chtěla udělat dávno a nedokopala jsem se k tomu...ale co bych pro malýho neudělala že:slight_smile: hlavně nechci aby na něho něco zářilo nebo vlnělo..on bude takovej malinkej a bezmocnej:slight_smile: no jsem možná panikař...ale když to jde...tak proč to nezkusit že:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky jdu si zase lehnout, zkusím zase během dnes mrknout :wink:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.