• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
no nic kočky...já fakt musím na ten nákup...nebo mě Štěpánek utluče...už máme oba šílenej hlad...tak se zatím opatrujte...a já se tady zase odpolko objevím:slight_smile: až budu napapaná a až budu píct ten koláč:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holčiny,vobec mi tu nepíšte o jedle,lebo spapám aj stenu :slight_smile:
mne prídu zajta dve pomocnice-17ročná segra a 14ročná neter,budú ma obskakovať,poupratujú mi,sú moc šikovné a niečo aj uvaria,oni sa zase tešia,že nemusia byť doma a budú niekde na prázdninách :slight_smile:
Gábi,ty máš teda rozmazlenýho miláčka...muj Libor sní všechno,co udelám a vždycky mi to vychváli až do nebe :slight_smile:
Presne tak,když je možnosť neco udelat navíc,proč ne???
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
to on taky sní všechno a chválí...ale někdy má období že si vymýšlí...a to bych ho praštila..prostě typickej líženec..rozdvojená osobnost:slight_smile: tak ale on to sní a bude...nic jinýho mu ani nezbývá:slight_smile: tak já letím na ten nákup...tak za hodku jsem zase zpět:slight_smile:
Luci super že budeš mít takové pomocnice a ají zábavu a nebudeš se nudit:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Miška,tak sa opatruj a zase prídi pozrieť :slight_smile: ten čípok vobec neviem,na koľko sa mi predlžil,ale ja som ho mala celé tehotenstvo 2cm,takže tak. Ja som bola tiež prekvapená,že mi dal primár na ten čípok utrogestan,ale pomohlo to a čípok sa predlžil :slight_smile:

Gábi,tak dobre nakup,ale neprežeň to,lebo je najhoršie ísť hladná do obchodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak ja zájdem asi tiež aspoň na melon,inak včera mi Liborko dal ručnej myčky umyť autí skoro za 2tis.Kč a je ako nové :slight_smile: fakt už v ňom sedel prach na centimetre,takto tam možem už malého odviezť :slight_smile:

No to vymyslela celkom moja mamina,že tu nemožem by´t sama a upratovať a pod.,keď mám dráždivé bruško,chcela tu prísť mi poupratova´t,tak som jej povedal,že nech tu pošle malé herečky,že ja im bude rozkazovať,čo majú robiť :slight_smile: inak by sa mi tu mama zodrela a to nechcem,má svojich starostí dosť...tak som zvedavá na tie dve cácorky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Inak sa musím pochváliť,Libor je už na tom psychicky lepšie,povedal mi,že si urobí 2-mesačné prázdniny,ktoré nemal od strednej školy :slight_smile: a že si bude užívať,starať sa o mňa a malého a že je moc rád,keď sa malý narodí,že bude s nami a viac si to užije :slight_smile: a že na nich už v práci prdí,nech si to tam robia ako chcú...tak snáď ho to neprejde a tú prácu nájde :slight_smile:

Tak nikto tu nie ste,tak ja idem do sprchy a vybehnem na ten melonik :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsem holky doma z nákupu.

Lucinko díky za zprávu, že už jsi doma. To je super, to jsem strašně moc ráda. Já jsem pořád funkční v pohodě, tak se pak domluvíme s Gabčou a přijedeme za tebou, jo? Všechny jsme doma, tak to nějak zvládneme :slight_smile:
A super s tím baráčkem, ta řadovka je fakt pěkná. :slight_smile:

Gábi taky je mi pořád hrozný vedro a sedím doma jen v podprdě a kalhotkách :slight_smile:

wacinko holka naše držte se, teď už to vydržíte v pohodě :slight_smile:

Jinak já teď dlabu melouna a jdu si na chvíli odpočinout. Ten nákup mě nějak zmohl ........
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se konečně vzpamatovala z cestování na kontrolu a nákupu ve městě, byli jsme se s manžou kouknout na ten Roan, připadal mu těžkej, ale pak zkoušel i jiný kočáry a říkal, že je z těch lehčích :grinning: Tak uvidíme... Ale vypadá to celkem nadějně...

Jinak malej je v pořádku. Velikostí odpovídá 30+3 tt, hmotnost cca 1420 g, takže jsme napřed... termín porodu nám paní doktorka napsala zase 10. 9., jen je prcek pořád otočenej špatně, tak doufám, že se srovná... Jinak CS mám napsaný 1, ale tak to snad bude OK :slight_smile: Manžálek teď udělal polívku, tak jdeme baštit...
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Kočky tak jsem zpět z nákupu a řeknu vám to byla fuška...nejdřív jsem zdlábla u mecka cheeseburger protože už jsem to nemohla vydržet...a ten mi teda neudělal dobře...fuj...asi Štěpulovi nechutnal tak mi dal najevo že tohle teda papat nebude...
No ale nakoupila jsem vše co bylo potřeba a teď zase odpočívám...je pořád šílený vedro tak mě to nějak zmohlo :unamused:
Kate gratulace k úspěšný kontrole a neboj malej se ještě otočí...ten náš v 29tt taky ještě nebyl a teď mi hlavu strká až kamsi a někdy to dost bolí...
Luci to je super že si Libor uděláprázdniny...a uvidíš že brzy najde fajn práci...času je dost:slight_smile: to Jára se mnou bude jen týden po porodu doma a pak zase bude muset do práce...
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky tak uz jsem zpet. promoce dopadla dobre :wink: bylo to pekne, sal klimatizovany ale v tom talaru bylo vedro az hruza.

Zdravim Lucinku, vitej zpet koceno!!! to jsem rada ze uz jsi doma!

Wacinko pekne s nami jeste nejaky patek vydrz, zadny predbihani!!! hlavne se drz!

Holky me doktor od zacatku tehu pise Magnezium, ja ho ale nejim pac me nic neboli netvrdne nic tak doufam ze me to nebude nejak chybet ne? ja totiz ne ze bych byla proti nejake chemii ale jako nic se nema prehanet :grinning: a ja si ani nikdy nevzpomenu si ten recept vyzvednout.
1. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Kate ty mas malinke miminko, to ti celkem zavidim, moje bylo mnohem tezsi :wink: to se ti bude pekne rodit :pensive:

holky hlasim z Olomouce strasne tady zacalo bourit a u nasich uz prselo prej huste tak se tesim :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Tak jsem si trochu odpočinula a jdu péct tu buchtu...tak mi držte palce ať to nespálím:slight_smile:
Holis super že sis tu promoci tak užila...to čučím že jste měli taláry...my měli jen společenský oblečení a taláry měli jen profesoři:slight_smile:
1. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Gabi no to asi jen na soukromejch skolach podle me maj studenti talary taky aby to vypadalo jako americkej styl vcetne vyhazovani cepic :grinning: ale jo bylo to pekne musim uznat :wink: pak hodim foto at se muzete taky zasmat :slight_smile:

Jake je u vas pocasi tady krasne sprchlo, pekna bourka byla a porad jeste bouri to je naaadhera ze nesviti slunce :sweat_smile:

dostala jsem od tatinka kelimek lesnich jahod tak si je jdu dat mnam
1. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
tady pořád peče slunko...ale doufám že večer nezačne lejt...máme v plánu grilovat...
1. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Holky taky peču :grinning: My jsme teda hospodyňky :grinning:

Jani taky mám napsané magnesium, ale beru ho jen když cítím, že přijdou v noci křeče - tzn. po namáhavém dni, kdy mám oteklé nohy. Ale co jsem doma, tak kotníky jsou výstavní :grinning:

Gábi já dneska na nákupu kupovala salám a otočil se mi žaludek, až jsem myslela, že to neudržím. Naše Lucinka miluje ovoce, takže to můžu na kila a nesnáší uzeniny. :slight_smile:

Holky taky už vás tak tlačí žaludek, že toho nesníte tolik co dřív? Já mám pořád pocit, že jsem plná a to jsem za celý den měla melouna a talíř polívky.
1. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
holis - mysliš, že na konec 29tt je je malej? ona dr to posunuje :grinning: Podle mě sedí spíš ten 29tt teď, protože to sedí do doby, kdy je hodně pravděpodobný, že se nám "zadařilo" :grinning: Takže já se přikláním k tomu 18. září jako termínu, než k tomu 10. :slight_smile: No uvidime, kdy se prcek vybere na svět... U mě se to totiž podle pm počítat prostě nedá no... :confounded:

Nás čeká promoce zítra, budou tady manžovi rodiče a sourozenci, takže tu moc nebudu :grinning:
1. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
jinak tátové ženě, když čekala bráchu řeli termín na konci února a na svět se mu nechtělo a vykoukl až 23. března :grinning:
1. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
k.ate nestraš, já chci porodit v termínu, nejlépe ještě tak o 10 dní dřív :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
No tehulky,tak som sa vybrala na poštu,prišla mi nočná kojaca košela a je fakt perfektná :slight_smile: takže mám dve a to bude stačiť :slight_smile:
vonku je teda vedro jako prase,to je fakt hruza,to sa nedá vydržať...tak by som si priala,aby tu trochu zapršalo,nech sa vyčistí ten vzduch... :unamused: ,kúpila som si ešte melon a mám dosť,fakt mi to stačilo...
ty jo holky,ja vás obdivujem,že takto vypekáte,v takom vedre ma do toho nedostane nikto :sweat_smile:
1. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
holky já teda nevím nevím co z té buchty bude...protože mi nějak nechce vzejít kvásek :angry:
Kate taky mě neděs...já doufám že porodím taky spíš dřív než pozdějc:slight_smile: teda aspoň si to tak nějak vsugerovávám...já nechci rodit 4 kg dítě...to néééééé :zipper_mouth:
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
jinak Broučí já taky už skoro nic nesním...hned cítím že to mám až v krku...dneska sem měla jen ten cheese a pak doma jednu nektarinku...ale doufám že se mi povede ta buchta...když už sem si na ní udělala takovou chuť:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
a jak si delala ten kvásek Gábi?ja si zahrejem trochu mlieko,pridám trošku cukru krystalu a dám tam kvasnice,prikryjem to a kvások mám za chvíĺu hotový :slight_smile:
Kate,nestraš nás,ja by som to brala už za tie 3týždne,v takomto vedre sa už nedá fungovať...
1. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Já dělám piškot, ovoce a želé. Teď už mi tuhne želé :slight_smile:

Lucí je fakt na zdechnutí. Noční kojící košilku? Hoď obrázek :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Jinak u nás začíná bouřit, tak možná sprchne. :slight_smile: Kéž by :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Normálně hromy blesky tady lítaj jak o závod. Se bojím :confounded: Ale zatím neprší.
1. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
no Lucí ten kvásek mi nakonec vzešel...udělala jsem ho jak si psala...jsem holkd nedočkavec:slight_smile: teď už je buchtička v troubě tak uvidíme co z toho za 20 minut bude:slight_smile:asi nebude moc vypadat krásně...ale hlavně jestli se bude dát jíst:slight_smile: miláček už mi jede domů...tak za hodku tu bude...tak huráááá:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
holky ja jsem koukala na neuveritelnou cestu az me to rozplakalo :grinning:

JInak zde uz neprsi ale bourka byla pekna i vzduch se vycistil :pensive:

holky tak to ja bych jedla porad, ale fakt porad :grinning: nejlepe sladkosti ale hodne jim broskve a ovoce celkove, na zeleninku teda moc chut nemam se priznam.

jeste k tem miminkum holky na predbihani se tu nehraje jo! ujasneme si pravidla :grinning: nikdo nebude predbihat jen tak zbuhdarma :grinning: :grinning: :grinning:

jinak kvasek ja neumim minule jsem delala kynuty testo v pekarne a jirka se me ptal proc to nemam moc nakynuty a ja jsem rikala ze asi tim ze sem nerozdrobila kavsnice ( m to nenapadlo, mrskla jsem tam kousek a hotovo) a on me rika doufam zes na ne nedala sul, a ja rikam dala, psali to tam ze sul tam taky patri a on me rika no jo ale ne primo na kvasnice :grinning: :grinning: :grinning:

kate vaha je v norme, ja mela 1535gramu takze o 100g tezsi ale ja ho fakt laduju sladkym tak mozna proto.
1. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
:grinning: Jani ty si řízek :grinning: teď si mě fakt rozesmála...koukám že jsme na tom s tím pečením podobně:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Kate podle tabulky váhy to vypadá že jste opravdu spíš víc jak v 29tt protože ve 29 by měl mít někde kolem 1150g a ve 30tt 1320g ale víš jak je to s tím měřením...oni to stejně netrefí přesně:slight_smile: tak to neřeš...pravá váha bude stejně jasná až po porodu:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
brouči,hodila som to do pračky,potom hneď vyfotím,mám ju z www.tehotne.cz a v skutočnosti vypadá krajšie ako na obrázku tej webovky :slight_smile:
to je sila,Brouči si kúsok odo mňa a tu praží slnko ako o závod a žiaden dážď sa nechystá :frowning2:
gábi neboj,chlapom je celkom jedno ako to vypadá,hlavne,že je nejaká buchta :wink:
jani,ty si ma fakt pobavila :grinning:
1. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
tak buchtička je upečená...tak jsem zvědavá až to vycladne jaký to bude...teda jestli to v tomhle vedru vůbec vychladne:slight_smile: zatím to vypadá že to bude ok...ale to se uvidí až se to rozkrojí:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.