• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
snad tu není podobné téma, přidá se někdo?
11. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj sirael, tak se přidávám do klubu :slight_smile: za pár dní se s manžílkem začneme snažit o mimíska, tak doufám, že tento náš druhý pokus tentokrát už skončí úspěšně a příští rok už budeme tři :slight_smile: dneska se mi dokonce zdálo, že jsem měla krásné a úžasné miminko, tak doufam, že je to znamení a mimísek ze sna na sebe nenechá dlouho čekat :wink:
a co ty? kdy se chcete začít snažit? :wink:
13. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
@mikov82: ahojky :slight_smile: tak to držím palečky, ať je druhý pokud bez větších problémů! a jako znamení bych to možná brala, já vysazuji HA koncem července, ale ofiko se chceme snažit v září, po svatbě :slight_smile: tak uvidíme
13. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@sirael4 Děkuju :slight_smile: My to s tím snažením měli podobné :wink: - v červenci jsme se brali a v září jsme se začali snažit, přičemž vysadila jsem prášky až v sprnu. Měla jsem ale 3 měsíce anovulační cyklus, takže dobře děláš, že vysadíš už předtím, než se začnete snažit. Já tak trochu spoléhala na ty "babský řeči" a to "vysadíte a hned do toho vlítneš", u mě to ale bylo jiný. Ale zase na druhou stranu hned první ovulační cyklus se nám zadařilo, tak doufam, že tenhle měsíc bude ovulace a rovnou se zadaří :slight_smile: jinak gratuluju ke svatbě :wink: jak prožíváš přípravy? :slight_smile: jinak samozřejmě přeju, aby vám snaženíčko vyšlo hned na poprvé a na 100pro :wink:
13. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
@mikov82: a brala jsi prášky dlouho?
děkuji moc za gratulaci, na svatbu se těším, ale přípravy nějak extra neprožívám, jsme zastáncem toho, že ten den bude jedinečný i bez zbytečných "serepetiček" :wink: a moc děkuju za hezké přání, taky vám přeji at se zadaří co nejdříve!!!
13. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
@sirael4 Brala jsem je 10 let. A musim říct, že po zkušenostech mých a mých kamarádek už nikdy nebudu chtít prášky brát - je neskutečný, co to s tělem udělá, což ale zjistíš až ve chvíli, kdy je vysadíš... :unamused:
Jinak já svatbu a přípravy na ní teda prožívala fakt hodně, ale pravda je, že spoustu těch kravinek, co jsem nakoupila, jsme vůbec nepoužili, protože jsme na to jednoduše zapomněli :grinning: , ale i tak to byla skvělá párty - jak říkáme s manželem - nejlepší párty našeho života :slight_smile:
13. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak se k Vám taky přidám. Plánujeme se začít snažit během léta (tak že by už teď?? :slight_smile: ), jakmile se dám nějak zdravotně do kupy. Jsem jedna z těch, která po vysazení HA měla docela problémy:frowning2: Všem nám přeji, ať se brzy zadaří
13. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky... taky plánujeme "vlítnout" na to v létě, tak uvidíme, antikoncepci ale budu vysazovat až těsně před dovčou o moře, tak uvidíme... ale určo nechci na nic spoléhat, že se to povede hned... ale bylo mi vyvěštěno z ruky, že mimi bude už brzo, tak nevím, co si pod tím pojmem mám představit :grinning: někdy si připadám, že už musím být těhu, neb jsem rozežraná až hrůza :grinning:
@sirael - my už se známe viď? :slight_smile:
13. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holčiny,
Verkasko, tobě budu i nadále říkat Veru, ok? :wink: tak už je opravdu ta správná doba? už se teda nějak snažíte nebo zatím necháváte jen volný průběh? :wink:

Dajuliku - taky jsem vysazení nechala až na dovolenou, resp. měsíc před dovčou, bylo by fajn, kdyby se zadařilo, ale jak jsem psala už dřív, pak jsem měla 3 měsíce anovulační cyklus, takže z otěhotnění na svatební cestě nic nebylo... každopádně přeju, aby věštění vyšlo a zadařilo se co nejdřív... :wink:
13. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
mikov82 - nevim, jestli je ta správná doba, zrovna teď začalo mistrovství ve fotbale, takže se drahá polovička téměř nezdržuje doma, od pátku přebývá u kámoše a nenechá si ujít žádný zápas, ach jo. Takže v červnu z toho asi nic nebude a navíc ještě vůbec netušim, jak funguju:frowning2: Každopádně volný průběh, to je nejlepší:slight_smile:

Dajulik - když to bylo vyvěštěno, to by bylo, aby to nevyšlo:slight_smile: a já jsem na tom s rozežraností úplně stejně, místo abych držela figuru do plavek, tak sežeru na co přijdu :slight_smile:
13. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@verkaska: normálně mě až ta známá vyděsila, když mi to řekla :grinning: a ta moje rozežranost je fakt děs, furt mám na něco chuť, to u toho moře budu fakt "neodolatelně sexy", celulitida, špek na břichu a k cvičení ne a ne se dohnat, ach jo :frowning2:
@mikov82: my právě na svatební cestě nebyli, nebyly korunky, předělávali jsme byt, tak jedeme na svatební cestu po 2 letech od svatby :grinning:
13. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Dajulik - kam jedete k moři na opožděnou svatební cestu? My se chystáme do Itošky, takže tam bude začátkem července jedna vyvržená velrybka na pláži:slight_smile: Já jsem hlavně na sladký, čokoládky si prostě nedokážu odepřít, ale když si to tělo žádá:slight_smile:
13. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
@verkaska: my chceme určo do Řecka, čekáme na nějakej super extra last, nechce se nám utrácet deseti tisíce, přeci jenom musíme šetřit na mimi :slight_smile: a já taky miluju sladký, hlavně ke kafi, to je každej den nějakej koláček a to je mor, potřebovala bych dát dolů asi tak 10 kg, abych se dostala na váhu po střední, chjo :cry:
13. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
@verkaska Veru, my to máme podobně, fotbal, fotbal, fotbal :grinning: na druhou stranu existují ovulační testy, takže mi stačí přestávka mezi poločasem v ten správný den :grinning: no panečku, to je romantika :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Holky, je to jako bych to psala - po vysazení antikonepce jsem hrozně přibrala a ne a ne to sundat - a jak píšete - sladký je můj mor a pohyb noční můra, takže se na tý dovče taky vidím jak vyvržený vorvaň na pláži :grinning: no, možná by se víc hodit tenhle smajlík :angry:
13. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
@dajulik kampak do Řecka máte namířeno? My tam chceme taky, loni jsme byli na Rhodosu a Kosu a super, letos bych chtěla Zakynthos nebo Korfu, ale je to strašně drahý :unamused: takže taky čekáme na nějaký super last minute...
13. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@mikov82 - nám je to v podstatě jedno, hlavně chceme písečnou pláž a přinejmenším polopenzi formou bufetu a to třeba na Zakynthosu nehrozí, to je maličký ostrov a my nechceme servírovanou večeři, s tím už máme zkušenosti... no např. Student Agency mají super lástíky - mrkni na www.dovolena.cz, nebo i Alexandria www.alexandria.cz
13. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
@dajulik Tak opravdu nádhernou písečnou pláž jsme měli na tom Kosu, Rhodos byl naopak s přístupem do moře a s pláží samotnou dost špatný. Ale moře nádherný na obou ostrovech. Myslíš, že na Zakynthosu není bufetový občerstvení?
Jinak tu dovolenou.cz znám a je pravdu, že tam jsou ceny skvělý, ale bohužel nějak nemůžu manžela dokopat k tomu, abysme vyrazili z Německa - je na to moc pohodlný :wink: tak uvidíme, ale je pravda, že třeba týden před odjezdem jsou ty lásty už hodně znát, a to i na invii, takže uvidíme. Každopádně za 3 týdny se už chci válet na pláži :grinning:
a kdy vlastně jedete na tu dovču vy? Jinak řečeno, kdy se chcete začít snažit? :wink:
13. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
@mikov82 no co jsem prohlídla katalogy, tak na Zakynthosu nejsou hotely s bufetem, nebo když jsou, tak cenová relace taková, že bych musela vyhrát ve sportce :slight_smile: přesně jak říkáš, týden před dovčou je ten rozdíl v ceně dost znát, taky čekáme na poslední chvíli, my chceme jet až koncem srpna, manža dělá v hotelnictví, mají sezonu, tak dřív ani nemůžeme a mně to taky ale vyhovuje... takže na začátku srpna beru poslední anti a pak - děj se vůle boží :grinning:
13. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@dajulik no, tak jelikož jsem viděla samý s cenou tak šílenou, že týden na Zakynthosu s čs. cestovkou vyšel stejně, jako týden na Isla Margaritě s německou, tak jsem řekla, že za normální cenu ani omylem :angry: Takže uvidíme, snad chytneme nějakou super nabídku. A když ne, tak Zak. nebo Korfu vyměníme za Krétu, tam jsou ty ceny už mnohem příznivější.
No tak snad to vyjde už na dovče, hlavně když to máš v předpovědi :wink: pak bys krásně měla mimčo ještě před prázdninama, takže v létě už trandění s kočárkem, super :wink:
To já doufam, že na naší dovče oznámím manžovi, že to vyšlo... a kdyby ne, tak to snad vyjde přímo v tom Řecku :wink:
13. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@mikov82 tak snad natrefíš na nějakou super nabídku lastíku, dej pak vědět, od jaký cestovky nakonec :slight_smile: a snad se vám brzy zadaří :slight_smile: koukám, že bydlíš Praha východ - kde přesně, jestli se smím zeptat?
13. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
@dajulik určo jo, na invii jsou pak slevy i 60 %, takže čupr :slight_smile:
Taky jsem koukala, že máš bydliště Praha, i když registrováno na koníkovi.sk. Já bydlím v Zelenči, hned za H. Počernicema. A kdepak ty? :slight_smile:
A už nějak řešíš, co jednou pořídíte? Nábytek, kočárek a tak? Nebo to zatím necháváš plavat a budeš to řešit, až to bude aktuální?
13. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
@mikov82 teď jsem se dívala na beremese, jestli tam nemáš fotky ze svatby a máš, moc vám to slušelo a manžu máš fešáka, to se musí nechat :grinning:
13. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
@dajulik Řecko schvaluju, byla jsem tam kdysi dávno a fakt super a hlavně všichni říkají, že je tam super, známá byla na svatebce na Zak. a hrozně si to pochvalovala. Jooo, tak deset kilo dolu bych brala taky a hned a nejlíp bez práce:slight_smile:, ale to asi neklapne, když si nedokážu odpustit to sladký

@mikov82 Tak to budeme asi na dovče ve stejnou dobu, co? My vyrážíme 10. července. No to je romantika, ale mě jsou zatim ovu testy úplně k ničemu, vůbec netušim, kdy čekat ms natož ovu, acho jo:frowning2:

13. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
@verkaska Veru, a dělala sis už ten ovu test, jestli už je to ok?
13. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
@dajulik Děkujem :slight_smile: no ale o fešákovi mu raději říkat nebudu, ať mu příliš nestoupne sebevědomí :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
@mikov82 ze Zelenče mám kolegyni :slight_smile: já teď upravila profil, bydlím v Komořanech, je to mezi Modřanama a Zbraslaví, ale máme malej byteček, i když s jedním mimískem se tady bude dát žít, ale měli bychom jednou měnit s našima za větší, to se uvidí... no všechno nechávám, až bude aktuální, třeba se nezadaří hned, tak radši nic neplánuju, i když koukám, to jo, hlavně teda po kočárcích, to bude asi nejdůležitější a zbytek je vesměs jedno a hlavně z naší hypo budu ráda, když to nějak zvládneme a nebudeme úplně socky :slight_smile: a hlavně ségra teď čeká druhý, má se právě narodit na konci srpna, tak pak budu všechno dědit, i těhu oblečení, to už mám i slíbený džíny od její kámošky, tak se budu mít fajn :slight_smile: a i nám to podle mě dost pomůže finančně, jako teď si nežijeme špatně, ale 20tis. jde každý měsíc z účtu a to oba vyděláváme, ale až já nebudu mít příjem, tak to bude dost děsný, tak teď se snažíme šetřit, já mám teda ještě stavebko, tak to se taky případně zruší... no ale kdybych čekala, až splatíme hypo, tak mám mimi v 50 :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Já ani nějak netušim, kdy si ho mam dělat. Zkoušela jsem si ho v půlce cyklu za předpokladu, že bych měla cykly 28 dní, ale co já vim, jaký je mam, když jsem si musela počkat na první ms po vysazení 137 dní, když to vezmu, tak normální přirozenou, bez hormonů, jsem ještě neměla:frowning2:
13. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Holky, já chci taky 10 kilo dolů :frowning2: včera jsem si zkoušela kalhoty, co jsem nosila loni v létě ... no ještě je zapnu, ale vypadá to teda strašně :angry: :unamused: už jsem začala i cvičit, ale vydrželo nám to s kámoškou celých asi 14 dní a teď už jsme zase asi 3 týdny nebyly, hrozný :confounded:
13. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
@mikov82 jo a ta moje registrace, to bude asi tím, že jsem se registrovala na mojasvadba.sk, neb jsme měli svatbu na Slovači, tak už mi to rovnou asi zůstalo i ke koníkovi :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
Koukam, že se tu ještě nezvládám orientovat, tady reaguju na něco, co je tu dýl a nový příspěvky jsem objevila až teď :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.