• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
@dajulik Fakt? :slight_smile: opět ukázka toho, jak je ten svět malý :slight_smile:
My sice máme baráček, ale bydlíme tam i s babičkou manžela, takže zatím máme dvě místnosti a kuchyň vlastně na chodbě. Ale naštěstí už jsme domluvený, že nám babička nechá ještě jednu místnost dole (má tam 3+1), takže to pak už s mimískem bude veselejší.
Jinak s tou hypoškou jsme na to stejně - zatím je to v pohodě - vyděláváme oba, ale taky máme cca 20 tis. měsíčně výdaje na bydlení a to z jednoho platu nebude snadný. Navíc mám obrovskýho psa, takový moje telátko, a ten toho taky spořádá měsíčně víc než dost, no bude to ještě zajímavý. Takže ted chceme zrekonstruovat koupelnu a tu místnost od babči, co dostanem, ať pak nemáme žádný výdaje s bydlením navíc.
Já naštěstí taky něco "podědím" od švagrový, ale jelikož naši bydlí daleko odsud, tak přemýšlím, že to tam všechno nechám, ať nemusím všechno pokaždý převážet, takže asi nakonec budem kupovat všechno ještě sem. No každopádně mám momentálně kočárkovskou mánii (ostatně je to vidět i na mym albu tady :slight_smile: ), pořád koukám na typy, vlastnosti, a tak... dokonce už poznávám kočárky na ulici :grinning:
13. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
@verkaska hm, to je vlastně pravda, nevíš, jak máš dlouhý cyklus... :frowning2: a měla jsi tam nějakou aspoň slaboučkou čárku, která by naznačovala, že se ovulka blíží???
13. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@dajulik pošleš mi link na vaše svatebí album? :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
@mikov82 Slaboučká byla, ale na návodu psali, že to vůbec nic neznamená, že musí být stejná jako ta kontrolní
13. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
tak jsem zkoušela ještě další dny a už nebyla žádná, ani slaboučká
13. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
@mikov82 no ta kolegyně není moje oblíbenkyně a naštěstí ke konci července odchází, já furt říkám, že to bude zajímavej rok, nedejbože v práci na konci roku oznámím, že jsem těhu a to kolega a šéf vyskočí z kůže :slight_smile: kolega teda furt říká, že to manžovi musí vysvětlit, že děti ještě ne, ale já se tak budu někoho ptát ne?! :grinning:
já jsem chodila se ségrou po obchodech, když čekala první, takže přesně jsem taky poznávala kočárky na ulici, teď tak pokukuju, chci aby to mělo do Prahy čtyři kolečka, nelíbí se mi a přijdou mi i nepraktický trojkolky, ale každý na to máme jiný názor, a hlavně chci, aby přední kolečka byla otáčecí, to má ségra u X-landeru a je to fakt super, kočárek zahne sám bez větší námahy... pravda přední kolečka jsou trochu užší, takže nevýhoda na starejch sídlištích - jako mají naši - že u schodů musíš jet po sjezdech jenom po zadních... jdu juknout na to Tvoje album, ať se pokochám :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
@verkaska To jo, ale hlavně to znamená, že by se ovulka měla blížit :wink: i když já si je dělala ty první 3 měsíce a pokaždý byla ta čárečka jen slaboučká a žádná ovulka nedorazila. Jinak já si dělám testy od včerejška, pokaždý slaboučká čárka, tak čekám, že to přijde tak ve středu, uvidím, snad nebudu mít po tý revizi zase anovulační :angry: každopádně je fakt důležitý, ale ta testovací byla tmavší než kontrolní, to se mi podařilo poprvé v tom lednu a hned se nám zadařilo.
13. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
tak my spoustu hadříků podědíme, velká rodina, spousta dětiček:slight_smile: Koukala jsem, že máš v albu spoustu kočárků, já zatím nehledám a nekouka, jen u nás do výlohy v krámě, když jedu kolem
13. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
@verkaska hm, tak tos to buď prošvihla, nebo zatím není ovulační cyklus :frowning2: ty prášky jsou fakt svinstvo... no ale uvidíš tenhle měsíc, snad se to už dalo do kupy :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
@mikov82 jeee, já si teď nemůžu vzpomenout na heslo do Picasy, tak až si vzpomenu, tak pošlu link, já na beremese ani na mojasvadba album nemám :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
@dajulik a jak se jmenuje? :wink:
tak to šéfa asi fakt klepne, ale u nás to bude obdobný - minulý rok nám odešly dvě kolegyně na mateřskou, tak mě loni už "žádal", abych mu řekla, že jsem těhu, až letos :slight_smile: tak mu to snad vyplním.
Já chci taky 4 kolku a taky přední kolečka s aretací - mam dva favority - dražší Teutonii, ale ta je fakt drahá :frowning2: a levnější Camarelo, to už je cenově přístupnější :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@mikov82 Proto tvrdim, že ovu nejspíš nic, protože jsem dělala první nic, druhý slaboučká a třetí zas nic, tak jsem to vzdala. Tak zkusim další měsíc. ty jo a že se zadařilo hned poprvé, co byla ovu, to je dobrý
13. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@verkaska no znáš mě Veru, když něco chci, tak to chci hned, takže koukam a vybírám a zkoumam a tak :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@dajulik tak až si vzpomeneš a budeš chtít, tak pošli, ráda se podívám :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
@verkaska to jo, byla jsem happy :slight_smile: říká se, že po revizi je "jak pohnojeno" - hnusný spojení :frowning2: - tak doufam, že to vyjde teď nějak hodně brzo...
13. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
já jsem jedině pro čtyři kola, ty tři se mi fakt nelíbí, přijde mi to i takový nestabilní, ale jasný, každýmu se líbí něco jiného. Já jdu teda taky kouknout, co to tam máš v albu za favority
13. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@mikov82 Camarelo je boží, ten se mi fakt líbí, kombinace černo bílý je nádherná, dokonce jsem ho viděla i v jiných barvách a krásný
13. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@mikov82 určo se zadaří brzy, když je teda "pohnojíno"
13. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@verkaska jj, ten černobílý je úžasný :slight_smile: a prý je hodně vysoký, takže pro mě a Luku jak dělaný :wink:
13. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@mikov82 poslala jsem ti odkaz od IP... a na Camarelo už jsem taky koukala, taky se mi líbí
13. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
@mikov82 Takže nic pro mě:frowning2:
13. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
@dajulik Fotečky super - nádherný věnec na auto, krásný dort, úžasná kytka, moc moc lidí a hlavně krásnej pár :slight_smile: slušelo ti to. :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@verkaska ale né, jen si nedáš rukojeť tolik nahoru :grinning: ale hlavně těch kočárků je tolik krásných, že najdeš 100pro jiný úchvatný :wink:
13. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
@mikov82 jasný, jak jsem psala, zatím nesleduju, jen pokukuju za výlohou.
13. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@mikov82 - jojo ozdoba na autíčko byla super, mám šikovnou švagrovou :slight_smile: přesně podle mých představ, fakt jsem z toho měla radost, bylo to ještě hezčí než předloha :grinning: jojo, lidí jsme měli na český poměry hodně, ale já chtěla pořádnou slovenskou svatbu - takže 130 lidí bylo tak akorát :slight_smile: manža je Slovák, mamča je z tý samý vesnice a pochází ze 13 dětí, takže ani jsme o svatbě v Čechách neuvažovali... a byla to fakt jízda, jen škoda, že to tak rychle uteklo, ale maximálně jsem si užila aspoň to zkrášlování, pak to šlo všechno moc rychle :slight_smile: klidně bych se vdávala každý rok, problém by mi to nedělalo... jen nám nevyšlo moc počasí, fotit jsme se byli až v neděli, ale aspoň jsme nepřišli o zábavu na svatbě...
13. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
holky, opouštím vás, jdu dopít vínko a do hajan... tak snad se tady moc nerozepíšete, abych pak neměla moc čtení :grinning:
13. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
@dajulik 130 lidí??? Panečku :grinning: 13 dětí? To je jak u mý mamky, ta je z 10. Ale je pravda, že to utíká moc rychle. My měli svatbu až ve dvě odpoledne, takže sjíždět se hosti začali už dopoledne, já byla s kámoškama zavřena v bytečku (viď Veru :slight_smile: ) a nejednou odjezd, focení, oběd a byl večer. Pak se to skvěle rozjelo, opravdu se to povedlo a líbilo se to snad všem, ještě dneska, rok po svatbě, mi to lidi chválí :slight_smile: Zbylo nám teda hrozně moc jídla, takže druhý den byla after párty na zahradě - od půl jedenáctý dop do půl jedenáctý večer - skvělá zakončující akce :slight_smile: jelikož svatbu už si jen tak asi nezopakujem, tak jsme se rozhodli, že aspoň tu after párty zopáknem, tak už se těším :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
@dajulik Tak tomu říkám pořádná svatba, 130 lidí je dost. A jak si se dostala do Čech? Já bych se vdávala hned, ale bohužel, drahá polovička se pořád nějak cuká.
13. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
@dajulik Dobrou :slight_smile: já si za chvíli půjdu vyfoukat hlavu a taky do hajan.
13. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@verkaska tak to já sleduju jak divá :slight_smile: kočárky, nábytek, tapety na zeď - fakt jak blázen :grinning:
13. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.