• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
@verkaska já jsem Češka, jen mi koluje v žilách slovenská krev po mamimce a prostě ježdění na prázdniny na Slovač se odrazilo v tom, že jsem si z té samé vesnice, co je i mamča, vybrala nastávajícího, on se pak přestěhoval do Prahy za prací a prostě nám to vydrželo a on se ani na Slovensko vracet nechce - je tam bída... a 130 lidí na svatbě je ještě na Slovensku málo, ale hlavně nás to vyšlo, jako kdybychom dělali svatbu v Čechách pro 40 lidí :slight_smile: ale svatba prostě musela být na Slovensku, jsem asi dost temperamentní, takže jsem chtěla pořádnou taneční svatbu a to se mi i splnilo, bylo to prostě super, ráda na to vzpomínám a teď se těším v červenci na slovenskou svatbu, žení se manželův kamarád, tak to zase roztočím :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
@dajulik no mohlo mi dojít, že jsi Češka, když píšeš bez problémů česky, no jo, pokročilá hodina.
13. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
@dajulik to je romantický :slight_smile: je fajn, že vám to takhle vyšlo, sestěhovali jste se a nakonec vzali, paráda :slight_smile: je fajn, že sis to tak užila, já svojí taky, moc ráda na to vzpomínám :slight_smile: 130 lidí málo? to je šílený :grinning: my měli asi 70 a už takhle jsem naprosto nestíhala věnovat se těm lidem. ale naštěstí se věnovali sami sobě a sobě navzájem, takže pohodička :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
Holky, fočus skončil, manža se mi hodlá věnovat :grinning: takže dneska to balím. dobrou noc a fajn pondělí a snad se zítra zase sejdem (já bohužel až večer, v práci nám hlídají net :angry: ). takže dobrou :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky, tak já to pro dnešek balim, dorazila polovička z fotbalu a chce si povídat. Dobrou
13. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky holky,
je fajn, že je tady taková nová diskuze :slight_smile:můžu se přidat?
S manžílkem jsme se začali "pozvolna" snažit od dubna. HA jsem přestala brát po 11 letech, takže zatím testuju co to se mnou udělá.. Právě sleduju jestli mám vůbec OVu.. Tělíčko říká, že ano ale testy nejsou úplně zajedno.. ( objevují se mi zatím je "Duchy" )Máte podobnou zkušenost?
14. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
@marcifer Ahojky :slight_smile: já to měla s ovulkou téměř stejný, HA jsem vysadila po 10 letech, podle svých příznaků jsem myslela, že ovu mám, nicméně testy to ani jednou neprokázaly. Poprvé, kdy to prokázaly, to bylo 4. měsíc po vysazení HA a v té době se i zadařilo, ale bohužel se neudrželo. Takže já měla 3 měsíce anuvulační cyklus, možná jsi na tom podobně...
14. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
@mikov82 Hm.. tak to jsi mě moc nepotěšila :frowning2: Chtěla jsem slyšet něco úplně opačného :grinning: Ach jo.. ale snad bude líp a třeba teď už to výjde.. Doufám, a držím ti pěsti aby se zadařilo i tobě :slight_smile:
Nejsilnější OVu bych měla mít dnes, testuju se od pátku a čárečka je čím dál silnější, ale že by byla stejná jako kontrolní.. to se říct nedá...
14. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
@mikov82: no myslím, že to hodně záleží taky případ od případu, já tedy neberu prášky, ale používám náplati a po dítěti se k nim chci opět vrátit.Bez HA mám bolestivou menstruaci, a tak mi to pomáhá. Navíc nyní HA neberu tak dlouho, tak pevně věřím, že to bude bez sebemenších potíží.

@dajulik: no ahojky, známe :wink: tak já myslím že ve svém věku nebudeš mít problém otěhotnět :wink:
14. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
@marcifer a čím si testuješ ovulku?
14. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
@sirael4 Ahoj, no já testuju RapiClear, je jich tam 5ks.. tak uvidíme, jak to dopadne dnes.. Pročpak se ptáš? Myslíš, že můžou být rozdílné výsledky x jiné značky testu??
14. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@sirael4 určitě to záleží případ od případu, každý tělo reaguje jinak. Jak už jsem psala, já jsem zrovna ten případ, kterýmu tělo po vysazení nechce nastartovat a jet bez hormonů. Já zkoušela taky klasický ovu testy v době, kdy jsem si myslela, že by ovu být mohla, ale testy nic neukázaly, asi dvakrát ducha, což podle návodu nic neznamená.
14. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
každopádně vim, že po svých zkušenostech se k HA nikdy nevrátím
14. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
@marcifer: ne ne, to ne, spíše že s tím nemám zkušenost, tak se ptám, že bych to taky zkusila, kdy je nevhodnější doba :wink: to je na předpis?Kolik doplácíš?

@verkaska: a neplánuješ návrat ani po dětech?
14. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@sirael4 ne, ani po dětech, když vezmu, že jsem vysadila v prosinci a první ms dostala až za 137 dní, a to jsem byla u dr. a cpala do mě další hormony a vyvolávačky a nic, tak ne

ovu testy jsou volně prodejný a já co kupuju, tak jich je v balení pět a stojí cca 200,--
14. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
@verkaska: já to myslela tak, že když už nebudeš chtít další děti, nebudeš mít ani důvod ji vysazovat, takže ti nebudou ms ani vyvolávat :wink:
takže balení je na 5měs?
14. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
@sirael4 mrkni na: http://merenibt.xf.cz/form.html - zadáš délku cyklu a výjde ti přibližná ovulace :wink:
Např. já mám mít nejsilnější OVu dnes, tak testuju už od pátku..
14. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
@marcifer o těhle přibližných jsme četla, že to není zcela spolehlivé, ale zase pro začátek možná postačí, díky za link :wink:
14. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
@sirael4 ani tak ne, je mi bez ní fajn, úplně odezněly bolesti hlavy, problémy se žaludkem, ale v tý době, kdy jsem ji brala, jsem to vůbec HA nepřipisovala, to zjišťuju až teď po vysazení
no podle toho, jak budeš mít štěstí a trefíš se do ovu, když se trefíš hned, tak ti můžou vydržet na pět měsíců, ale většinou jich v měsíci spotřebuješ víc
14. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
@marcifer dobrý odkaz, ukládám do oblíbených, sice ho zatím nevyužiju, ale snad brzy jo:slight_smile:
14. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
@verkaska já mám tedy taky nějaké trávicí potíže, kvůli tomu jsem antinu vysadila asi na půl roku, ale nezlepšilo se to, a navíc jsme trpěla při ms, takže jsem se vrátila k Evře. No uvidíme, až vysadím, ale určitě nechci spoléhat na různé jiné metody :wink:
14. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@sirael4 no a právě proto testuju.. a pokud mi to nevýjde ani tentokrát, tak raději budu další měsíc testovat i trochu dřív a pak déle.. jinak už nevím..
Myslíte, že mi lékař může zjistit jestli OVu mám nebo ne??
14. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
@marcifer: myslím že lékař ti to zjistí :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
@marcifer určitě ti to zjistí, na ultrazvuku
14. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Holky díky :slight_smile: A dá se to zjistit i zpětně? Jestli proběhla nebo ne? Vím, že se ptám jako blázen, ale nemám s tím vůbec zkušenost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? My na mimi právě začali pracovat :sweat_smile:
Marcifer: lékař ti určo zjistí ovu na ultrazvuku, jak píše verkaska :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
@marcifer domluv se s dr., my jsme se dlouho snažili, pak mi řekl, ať přijdu po skončení menstruace a sledoval mě každé dva dny, byla jsme tam 2x a na po druhý byla ideální doba :slight_smile: pro otěhotnění, přesně vidí co se tam děje
14. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
@marcifer Já jsem se někde kdysi dočetla, že je schopný zjistit, jestli ovu proběhla, ale ne kdy přesně, spíš je ti schopný říct, kdy proběhne další, podle určitých příznaků
14. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
Holky díky Vám všem za odpovědi a rady. :slight_smile:
Tak jsem se testovala a zas nic :frowning2: Ach jo..
Jak je možné, že mám pořád jen duchy? Nevíte co to znamená?? Minulý měsíc jsem zkoušela testovat a neměla jsem ani duchy. Až teď ale žádná krásná druhá / není :frowning2:
14. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
No vlastně tadleta poslední je už výraznější, ale do té testovací má ještě daleko :frowning2:
14. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.