• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
Ahoj holky, tak jsem si právě udělala test a samo zase jen duch :frowning2: ach jo, bojim se, že se po revizi vracim zase tam, kde jsem byla po vysazení - ovulka žádná, jen náznaky, ale to je o ničem :frowning2: podle testu bych měla mít ovulku 9.-13. den cyklu, dneska je to 10. a pořád nic. no tak ještě počkám, třeba se to za 2 dny rozjede.
14. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
@marcifer Marciferku, zkoušej dál, snad se ta další už vybarví pořádně... :wink:
14. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
@browneye Ahojky :slight_smile: tak to držíme palce, ať se co nejdřív zadaří :slight_smile: jak dlouho už se snažíte?
14. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj VŠEM!
Můžu se k Vám přidat?
Chtěli bychom se začít snažit od července....
Sice jsme letos na jaře byli už těhotný, ale bohužel to nevyšlo takže se už mooooc těším až na to vlítnem omlouvám se za ten výraz...........
14. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
@pegisek - ahoj, vítej :slight_smile: a snad teď snaženíčko dopadne lépe a dotáhneš to do zdárného konce :grinning: jen hlavu vzhůru...
14. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
@pegisek Ahojky :slight_smile: taky přeju do dalšího snaženíčka hodně štěstí, snad už jsme si tu smůlu v těhu vybraly, a tentokrát to vyjde na 100pro :wink:
14. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@mikov82
@dajulik
děkuji za přivítání tak ať nám to brzy vyjde... :grinning:
14. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@pegisek Jestli ti nevadí o tom mluvit, můžu se zeptat, kdy jsi o miminko přišla? :frowning2: já byla na revizi v dubnu :frowning2: každopádně máme za sebou 2 MS, takže jsme se rozhodli, že už to stačí a chceme se už teď v červnu snažit... no jak jsem psala, doufam, že tentokrát už to vyjde a snad je ta smůla už za náma...
14. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
holky, je to strašný, normální lidi chtějí otěhotnět a projdou si něčím takovým, tamhle nějaká morgoška se jenom na chlapa podívá a už je těhotná... ségra si tímhle prošla dvakrát, vždycky ob těhotenství, takže u druhýho potratu ji držel při životě syn a už to brala sportovně, ale poprvý jsme to ořvali všichni... doufám, že mě nic takovýho nečeká... nedokážu si to představit...
14. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@mikov82
Měla jsem mimoděložní těhotenství .... a mluvit o tom už můžu.....
Podstoupila jsem léčbu Methotrexátem což je cytostatická látka, která způsobila rozpad plodu (no vlastně oplodněného vajíčka) nesměli jsme tři měsíce otěhotnět a právě minulý týden čas vypršel... ale z manžílkem jsme se dohodli, že počkáme ještě na nový cyklus navíc jedeme koncem června na vodu takže, aby se to třeba hned nepovedlo i když o tom dost pochybuju snažílkovali jsme se před mimoděložním 7měsíců... ...
14. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@dajulik Dajuliku, přesně tak :frowning2: ženská, která mimí moc moc chce si něčím takovým projde, a pak nějaká, která o to nestojí, do toho vlítne ani neví jak. je to prostě nespravedlivý :angry:
2x? toho já se strašně bojím, že by to mělo přijít po druhý, hlavně teda za sebou. nevim, nevim, jak bych to pak dávala. už takhle se budu bát každý kontroly, jestli je všechno ok... no ale doufam, že pravděpodobnost toho, že se ti to stane 2x za sebou už není tak vysoká a tentokrát snad bude všechno ok :wink: beru už nějakou jinou listovku - Femibion 800 - v tom je ta listovka už nějak rozložená nebo co, takže odpadá to, že ti tělo musí tu listovku z klasický listovky vůbec vytvořit, snad to pomůže :slight_smile:

Vy něco užíváte holky?
14. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@pegisek tak to je mi líto, to je taky šílený :frowning2: no hlavně, že už jsi v pořádku!
A ty jsi před tím taky brala HA? Každopádně věřím tomu, že po druhý už je to rychlejší, takže se zadaří dřív :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
může se listovka užívat i během braní anti?
14. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
@dajulik podle mě jo, to ti nijak neuškodí... píšou tam, že by se měla užívat alespoň 4 týdny předtím, než otěhotníš, o anti jsem tam nic nenašla. ale jelikož je to dá se říct vitamín, tak bych do toho klíďo šla :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
@mikov82 - to musím někde naštudovat :grinning:
14. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ja beru kyselinu listovou co mi napsala moje gyndarka a pak vitamin E, aby spravne pracoval vejcovod nebo spis ty rasy co maji si maji podavat to oplodnene vajicko .....

Taky to moc nechapu, ze je to takhle nespravedlivy a dal nechapu jak nekdo muze na tajnacku porodit a pak toho mimiska nekam pohodit za ro bych ty zensky proste zastrelila rovnou a bez varovani .... v dnesni dobe baby boxu to vazne nechapu
14. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
@dajulik
já jsem listovku brala už při braní anti, napsala mi jí gynekoložka a ta říkala že by se měla brát tak 3 měsíce před plánováním početí.... a prý se jí nelze předávkovat co tělo hned nezpracuje tak odchází močí......
14. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
@mikov82
HA jsem brala celkem dlouho dohromady asi 14 let jednou mezi pauza a výměna prášků za jiné ......
taky doufám, že to bude rychlejší a taky se prý říká, že když tělo není zvyklý na spermie tak je to pak taky rychlejší, ale to posoudím až se to povede.... :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
@pegisek dík za radu, asi už bych měla začít :grinning: někdy jsem fakt na rozpacích, jestli do toho jít nebo ne, jsem já normální? :slight_smile: pak vidím synovce a jsem ve svým živlu, nebo když mi kámoška pošle MMS syna :grinning:
14. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdu spinkati jsem nějaká unávnutá tak zatím hoj a zítra :sunglasses:
14. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@dajulik normální to je, neboj :grinning: já měla ty samý pocity, i když jsem už byla těhu. člověk moc to mimi chce, ale pak tě přepadnou (nebo aspoň mě :grinning: ) takový ty pochyby typu jsem připravená?, zvládnu to?, už nebudu pánem svýho času, chci to? - ale to si myslím je naprosto normální :wink:
14. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@pegisek 14 let? tak to je taky slušná doba! já naštěstí "jen" 10, ale jak už jsem psala, už do toho asi nikdy chtít jít nebudu. určo má HA svá značná pozitiva, ale na druhou stranu, jen co jsem vysadila prášky, přestaly mi migrény a je mi tak nějak i líp...
14. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky, muzu se k vám také přidat, doted jsem byla spis na modre střeše, ale ted bych rada i na konika :wink: jen jsou všechny diskuze nejak moc rozjete, tak jestli se mužu připojit k vám
14. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
@pindruzka ahojky, určitě :slight_smile: co je modrá střecha? :wink:
14. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
taková odnož konika, akorat se tam bavime o stavění :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@mikov82 ahojky holky, tak to jsem vůbec netušila, že jsou nějaký takový rozdíly v tý listovce, já popadla jednu ze tří, kterou mi v lékárně nabídli, ale už dojídám, tak se zeptám po týhle lepší
14. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@pindruzka :grinning: tak to jó :slight_smile: asi se tam taky podívám, za pár týdnů začnem rekonstruovat koupelnu :grinning:
14. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@pegisek tohle taky nechápu, nejhorší jsou ty, co mimčo někde pohodí v igelitce a přitom o pár bloků dál je baby box. A co mě ještě točí, když vidim těhuli s obrovskym břichem a s cigaretou v puse, mam sto chutí ji profackovat
14. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@verkaska Veru, ta "normální" listovka je listovka, kterou musí tělo teprve na tu listovku přeměnit - a až 50 % ženských nemá v sobě tu látku (hormon? nebo prostě něco takovýho), která tu přeměnu způsobí. Tak mi po tý revizi dr. doporučila ten Femibion - to už je vlastně ta listovka přeměněná, takže mi to dá, to co má...
14. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@mikov82 to můžeš, hlavně to nafoť v původním stavu a pak v tom novym a krásným, ať se můžeme kochat:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.