• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
@pindruzka Pindruzko, kdy se začnete snažit o mimíska vy? nebo už začali? :wink:
14. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
@verkaska Veru, věř tomu, že i kdyby ta reko vyšla na 50 % toho, jak si představuju, tak se kochat budem - ta naše současná je strašná! :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@mikov82 aha, tak to jsem vůbec netušila, to je pro mě novinka, kdo ví, jestli zrovna tenhle hormon mam, vlastně by mě nepřekvapilo, kdyby ne, hormony, co mam mít nemam, co mít nemam mam:frowning2:
14. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@mikov82 no určitě lepší než ta naše umakartová v paneláku, ale tady se do rekonstrukce pouštět nebudu, to si necháme až na baráček, tam se vyřádíme
14. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@verkaska no máš šanci 50 na 50, že jo, takže asi tak... ale snad jó :wink: teď se dáš do kupy a uvidíš, že už bude všechno fungovat daleko líp :wink:
jinak já si dělala ten ovu test - jak jsem psala, zatím nic, ale je pravda, že je ta čárka silnější než včera, tak jsem zvědavá, jestli budu ok a vyjde to.
14. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@verkaska tak to si povíme v sobotu :grinning: ale chápu, taky bych teď už šetřila síly na reko baráčku.
14. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Holky, dneska jsem objevila v Hornbachu naprosto luxusní borduru do dětskýho pokojíčku - no měla jsem co dělat, abych to tam nechala a nesbalila to rovnou s sebou :grinning:
14. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
@mikov82 a co jste vůbec pořídili?
14. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@verkaska ten bambus na plot a věšák na prádlo - ten kolotoč. jinak nic, dlažba ještě nedorazila, tak jsem tam trochu udělali průvan, tak hned volali tomu dodavateli a doufam, že tam bude v ten čtvrtek, jak slibovali...
14. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
@mikov82 ještě je tu šance a velká, že čárka zesílí a ovu bude, držim pěsti:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz
@verkaska to jo, díky :slight_smile: no každopádně mě stejně fascinuje, že si koupíš dva různý druhy ovu testů a na každym je jiný termín pro testování - většinou rozdíl jednoho dne, takže na jednom je 9-13 a na druhym 8-12, ale stejně - tohle by snad měli mít sjednocený, ne???
14. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@mikov82 no super, tak dvě věci, to je dobrý a dlažba snad bude ve čtvrtek, abys nám ji mohla v sobotu ukázat. Vypadá to, že jsme tu zůstaly samy :frowning2:
14. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@mikov82 tak já mam v návodu, že pokud máš cyklus 28, máš testit od 11 dne cyklu, to je teda bordel a prý pokud nevim délku, tak od 11 dne a pět dní po sobě
14. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
@mikov82 my uz jsme teda davno zacali, nekdy v listopadu 09 jsem si nechala vytahnout telisko a od prosince jsme se zacli snazit. po pul roce nic a tak jsem si prvni mesic zacla merit bazalni teplotu kvuli ovu a ono to asi i vyslo, test mam teda pozitivni, ale u dr jsem jeste nebyla
14. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
@verkaska Přijdou jen vzorky, zatím jí nekupujem... ale ukážu vám jí v tom katalogu, snad bude stejná...
no asi jo... škoda, já přes den nemůžu, tak to doháním večer...
co Martas, zas je u toho kámoše na fotbale?
no, tak Luka mi tu usnul, paráda, půjdu ho vzbudit a asi půjdem chrnět...
14. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
@verkaska tak to se to shoduje - byla jsem se mrknout :slight_smile: jakej test máš?
14. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
@pindruzka tak to je ÚŽASNÝ!!!! gratulace veliká, ať je všechno v pořádku a oběma se vám moc a moc daří :wink:
14. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
@mikov82 aha, tak aspoň v tom katalogu.

Dnes je vzorně doma, ale čučí na fotbal, zrovna jsem slyšela závěrečný hvizd, takže se asi za chvilku přiřítí do postele, takže to dnes už taky zabalim

no jo, ten fotbal je hrozná šichta, víš :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
@pindruzka a jak dlouho jsi teda těhu?
14. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
@pindruzka super!!!!! velká gratulace, držím pěsti, ať je vše v pořádku, kdy se chystáš k dr?
14. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@verkaska jj, konec, Luka chrní, aby nezaznamenal ten konec :grinning: tak hezký večer a pozdravuj muže :wink:
14. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@mikov82 vyřídim, taky pozdravuj toho nadšenýho fanouška

holky, dobrou noc
14. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
no co jsem vycetla, tak jestli se to pocita od prvniho dne posedni MS tak bych mela byt 5tt, na jednu stranu jsem hrozne stastna, ze se to povedlo, ale na druhou mam ze vseho docela strach
dr zitra zavolam a uvidim co mi rekne
14. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
AHojky holky můžu se přidat ???:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
@pindruzka jj, přesně tak, počítá se to od prvního dne poslední MS. Uvidíš, že to bude fajn, hlavně žádný stres, to tomu vůbec nepomůže,právě naopak.
Dr. určo zavolej, ale doporučuju počkat tak do 6.-7. tt - zdá se to moc dlouho, vím, ale pak už bude vidět i srdíčko, což je úžasný :wink:
Tak to vypadá, že tu máme první miminko 2011 :grinning:
14. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
@bebss Ahojky, vítej :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
@bebss máš naprosto luxusní fotečku v albu :grinning:
14. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
@mikov82 ahojyk jé děkuju :slight_smile: vidím, že už se snažíte?My dotoho asi praštíme na dovolené v srpnu :slight_smile:Takže se tady trošku rozkoukávám :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
jj, snažíme, snad se už taky brzo dosnažíme a zadaří se :wink: srpen - to už jsi druhá v týhle diskuzi, kdo začíná v srpnu. Každopádně přeju, ať se brzo zadaří :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
@mikov82 no nejsem uplne zdrava, tak cekam cokoliv, hlavne po přečtení jinych diskuzi, ale asi si to zakazu cist a budu myslet jenom pozitivne, jinak bych se z toho asi za chvili zblaznila
a jak dlouho se snazite? nam asi pomohlo to mereni bazalni teploty, jsem si myslela, ze mam ovu driv a ona byla tak o 4 dny dyl

bebs vitej mezi nami, i kdyz ja jsem tady tak max hodinu :grinning:
14. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.